Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Εντάξει μια χαρα.σου είπα για να έχει κλιμακτηριο η γνωστή που σου είπα φαντάζομαι και η αμη θα ήταν τουλάχιστον πεσμένη μη σου πω τέρμα.κι όμως το έκανε το μωρό μια χαρά τον επόμενο μήνα.

Κρυωματακι θα είναι από καμία θάλασσα.αν δεν έχεις σταθερό κύκλο μπορεί και να είναι εγκυμοσύνη με καθυστερημένη σύλληψη.αν δεν σου έρθει κανονικά πριν πας στον γιατρό κάνε μια χοριακη.

Ωορηξια με αίμα;;;;;αχ οι αγαπημένες μου ωορηξιες.τις θεωρω τις καλυτερες για καποιο λογο.βασικα τις τρεις τελευταίες εγκυμοσύνες ήταν με αίμα ωορηξιας και στην πρώτη δεν ήξερα τι ήταν αυτό γιατί είχα και αίμα εμφύτευσης μετά κ πάω στην γιατρό και λέω δεν είμαι καλά κάτι κακο έχω .και ήμουν έγκυος.μακαρι να παίζει αυτό το σενάριο κορίτσι μου.ποσες μέρες πέρασαν από το αιματακι;;;;

Οι γιατροί πέφτουν έξω πολλές φορές.στο περίπου σου λένε πότε θα κάνεις αν είδες αιματακι ξεκινά εννοείται από σήμερα.καλη επιτυχία εύχομαι.

Δέκατη μέρα κύκλου;;;μπορεί τον επόμενο κύκλο γιατί αλλιώς πρέπει σε μια εβδομάδα και έχω άλλα έξοδα...ας το κάνω και αυτό.

@Emilly 17 μέρες έχουν περάσει πόσο πιθανό είναι να έχει ανέβει η χοριακη από εχθές που την έκανα και ήταν αρνητική;

Μηδενική ε;;

Just now, Ellidr είπε:

@Emilly 17 μέρες έχουν περάσει πόσο πιθανό είναι να έχει ανέβει η χοριακη από εχθές που την έκανα και ήταν αρνητική;

Μηδενική ε;;

Φαντάσου επειδή δεν έχω τώρα τεστ έκανα μέχρι τεστ με τη χλωρίνη 

Χαχαχαχα 

Κορίτσια θα τρελαινουμε να ξέρετε

Άντε να πάω για εξωσωματική , να πιάσω δίδυμα ησυχάσω.......

( Τόσο σίγουρη)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

@Emilly 17 μέρες έχουν περάσει πόσο πιθανό είναι να έχει ανέβει η χοριακη από εχθές που την έκανα και ήταν αρνητική;

Μηδενική ε;;

Ωω ναι θα έδειχνε νομίζω.δεν πειράζει κοριτσάκι θα πάμε για Σαλπιγγογραφια και θα ξεβουλωσουμε είπαμε χαχα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , vasiliki2020 είπε:

Καλημερα κοριτσια έκανα τεστ σημερα το πρωί βγήκε αρνητικό.4 μέρα καθυστέρησης πάλι μόνο καφε.θα κανονίσω από βδομάδα να με δει ο γυναικολογος

Βασιλική μου λυπάμαι πολυ....να πας να σε δει ναι αν και μπορεί να είναι απλά λόγω ζέστης και θάλασσας....

Just now, Emilly είπε:

Εντάξει μια χαρα.σου είπα για να έχει κλιμακτηριο η γνωστή που σου είπα φαντάζομαι και η αμη θα ήταν τουλάχιστον πεσμένη μη σου πω τέρμα.κι όμως το έκανε το μωρό μια χαρά τον επόμενο μήνα.

Κρυωματακι θα είναι από καμία θάλασσα.αν δεν έχεις σταθερό κύκλο μπορεί και να είναι εγκυμοσύνη με καθυστερημένη σύλληψη.αν δεν σου έρθει κανονικά πριν πας στον γιατρό κάνε μια χοριακη.

Ωορηξια με αίμα;;;;;αχ οι αγαπημένες μου ωορηξιες.τις θεωρω τις καλυτερες για καποιο λογο.βασικα τις τρεις τελευταίες εγκυμοσύνες ήταν με αίμα ωορηξιας και στην πρώτη δεν ήξερα τι ήταν αυτό γιατί είχα και αίμα εμφύτευσης μετά κ πάω στην γιατρό και λέω δεν είμαι καλά κάτι κακο έχω .και ήμουν έγκυος.μακαρι να παίζει αυτό το σενάριο κορίτσι μου.ποσες μέρες πέρασαν από το αιματακι;;;;

Οι γιατροί πέφτουν έξω πολλές φορές.στο περίπου σου λένε πότε θα κάνεις αν είδες αιματακι ξεκινά εννοείται από σήμερα.καλη επιτυχία εύχομαι.

Δέκατη μέρα κύκλου;;;μπορεί τον επόμενο κύκλο γιατί αλλιώς πρέπει σε μια εβδομάδα και έχω άλλα έξοδα...ας το κάνω και αυτό.

7η με 10η μερα του κύκλου μου είπαν εμενα εκεί που την εκανα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Βασιλική μου λυπάμαι πολυ....να πας να σε δει ναι αν και μπορεί να είναι απλά λόγω ζέστης και θάλασσας....

7η με 10η μερα του κύκλου μου είπαν εμενα εκεί που την εκανα!!!!

Τελικά ειδα αιμα τωρα οποτε...

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Τελικά ειδα αιμα τωρα οποτε...

Δεν πειράζει..ο επόμενος μήνας είναι κοντά..συγκεκριμένα κορίτσια μου σε λίγες μέρες έχουμε άλλη μια ευκαιρία να μείνουμε έγκυες..εγώ σε δέκα μέρες θα αρχιζουν οι γόνιμες....δύο εβδομάδες μετά από κάθε απογοήτευση μπορεί να μας φέξει...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Ellidr είπε:

@Emilly 17 μέρες έχουν περάσει πόσο πιθανό είναι να έχει ανέβει η χοριακη από εχθές που την έκανα και ήταν αρνητική;

Μηδενική ε;;

Φαντάσου επειδή δεν έχω τώρα τεστ έκανα μέχρι τεστ με τη χλωρίνη 

Χαχαχαχα 

Κορίτσια θα τρελαινουμε να ξέρετε

Άντε να πάω για εξωσωματική , να πιάσω δίδυμα ησυχάσω.......

( Τόσο σίγουρη)

Τρεις τέσσερις γνωστές μου που πήγαν με εξωσωματική έπιασαν με την πρώτη.και εγώ αν πάω για εξωσωματική με αυτή την ψυχολογία θα πάω.οτι θα είμαι έγκυος από την στιγμή που θα μου βαλουνεσα τα ζουζούνια.ρε κορίτσια εχω πει ότι μάλλον δεν θέλω να μπω στην διαδικασία αυτή για δεύτερο αλλά που και που σκέφτομαι ότι θα κέρδιζα πολύτιμο χρόνο....το άλλο που σκέφτομαι είναι ότι αν δεν πετύχει θα στερήσω ένα σωρό λεφτά που θα μπορούσα να διαθέσω στο παιδί μου...φροντιστήρια κλπ..από την άλλη αν πετύχαινε θα είχε αδερφάκι..κλαφτα έχω πολλά στο νου.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πείτε μου τι βλέπετε στη φωτό μου , σας παρακαλώ

6 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Εντάξει μια χαρα.σου είπα για να έχει κλιμακτηριο η γνωστή που σου είπα φαντάζομαι και η αμη θα ήταν τουλάχιστον πεσμένη μη σου πω τέρμα.κι όμως το έκανε το μωρό μια χαρά τον επόμενο μήνα.

Κρυωματακι θα είναι από καμία θάλασσα.αν δεν έχεις σταθερό κύκλο μπορεί και να είναι εγκυμοσύνη με καθυστερημένη σύλληψη.αν δεν σου έρθει κανονικά πριν πας στον γιατρό κάνε μια χοριακη.

Ωορηξια με αίμα;;;;;αχ οι αγαπημένες μου ωορηξιες.τις θεωρω τις καλυτερες για καποιο λογο.βασικα τις τρεις τελευταίες εγκυμοσύνες ήταν με αίμα ωορηξιας και στην πρώτη δεν ήξερα τι ήταν αυτό γιατί είχα και αίμα εμφύτευσης μετά κ πάω στην γιατρό και λέω δεν είμαι καλά κάτι κακο έχω .και ήμουν έγκυος.μακαρι να παίζει αυτό το σενάριο κορίτσι μου.ποσες μέρες πέρασαν από το αιματακι;;;;

Οι γιατροί πέφτουν έξω πολλές φορές.στο περίπου σου λένε πότε θα κάνεις αν είδες αιματακι ξεκινά εννοείται από σήμερα.καλη επιτυχία εύχομαι.

Δέκατη μέρα κύκλου;;;μπορεί τον επόμενο κύκλο γιατί αλλιώς πρέπει σε μια εβδομάδα και έχω άλλα έξοδα...ας το κάνω και αυτό.

@Emilly 17 μέρες έχουν περάσει πόσο πιθανό είναι να έχει ανέβει η χοριακη από εχθές που την έκανα και ήταν αρνητική;

Μηδενική ε;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κοριτσια πείτε μου τι βλέπετε στη φωτό μου , σας παρακαλώ

@Emilly 17 μέρες έχουν περάσει πόσο πιθανό είναι να έχει ανέβει η χοριακη από εχθές που την έκανα και ήταν αρνητική;

Μηδενική ε;;

στο προφίλ σου εννοειες?θετικο μου φαίνεται.. αχνο αλλα θετικο ομως!!!κανε χοριακη  ξανα σε  2 μερες,μήπως έγινε καθυστερημενη σύλληψη και να θέλει χρόνο να ανεβει η χοριακη.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

στο προφίλ σου εννοειες?θετικο μου φαίνεται.. αχνο αλλα θετικο ομως!!!ξανε χοριακη ξανα σε καν 2 μερες,μήπως έγινε καθυστερημενη σύλληψη και να θέλει χρόνο να ανεβει η χοριακη.

Ναι στο προφίλ 

Έτσι κ αλλιώς αύριο είναι Κυριακή 

Οπότε από Δευτέρα 

Έτσι λες ε;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ναι στο προφίλ 

Έτσι κ αλλιώς αύριο είναι Κυριακή 

Οπότε από Δευτέρα 

Έτσι λες ε;

μα φαίνεται θετικο,τουλάχιστον εγώ το βλέπω...να πας για χοριακη αυριο να δεις .θερμοκρασία βλέπεις πόσο έχεις το πρωι?


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

μα φαίνεται θετικο,τουλάχιστον εγώ το βλέπω...να πας για χοριακη αυριο να δεις .θερμοκρασία βλέπεις πόσο έχεις το πρωι?

Έχω από 36,8 μέχρι 37,4 όλες τις μερες

Σήμερα τ απόγευμα είχα 37,4

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Έχω από 36,8 μέχρι 37,4 όλες τις μερες

Σήμερα τ απόγευμα είχα 37,4

Θετικοοοο!!!!κοριτσι τι είναι αυτό;;;;είπες ότι έκανες χοριακη και ήταν μηδέν χθες;;;;;πως έγινε αυτό;;;μήπως δεν κατάλαβα καλά;;;;αν είναι έτσι έγινε λάθος στο εργαστήριο;;;δεν μπορεί να ήταν χθες μηδέν στο αίμα και σήμερα να υπάρχει επαρκής ορμόνη στα ούρα..ε τώρα τα είδα όλα.αυτο είναι θαυμα.!!!σου εύχομαι να είναι κορίτσι μου.αν και καταθετικό είναι..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ναι στο προφίλ 

Έτσι κ αλλιώς αύριο είναι Κυριακή 

Οπότε από Δευτέρα 

Έτσι λες ε;

Ή πουλακια κανουν τα ματια μου...ή ειναι αχνο θετικο...

Με το καλο κοριτσι...νομιζω ειναι θετικο....εχεισ τεστ να επαναλαβεισ αυτιο? Κανε γιατι θα σκασουμε κ εμεισ μαζι....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Θετικοοοο!!!!κοριτσι τι είναι αυτό;;;;είπες ότι έκανες χοριακη και ήταν μηδέν χθες;;;;;πως έγινε αυτό;;;μήπως δεν κατάλαβα καλά;;;;αν είναι έτσι έγινε λάθος στο εργαστήριο;;;δεν μπορεί να ήταν χθες μηδέν στο αίμα και σήμερα να υπάρχει επαρκής ορμόνη στα ούρα..ε τώρα τα είδα όλα.αυτο είναι θαυμα.!!!σου εύχομαι να είναι κορίτσι μου.αν και καταθετικό είναι..

Όχι το έβαλα φωτό 

Ώστε αν βγει αρνητική η χοριακη τη Δευτέρα να μη λέτε ότι είμαι τρελή 

Κ έχει χαλάσει και η ανάλυση με τη φωτο

Χαχαχαχαχα

Just now, tzeni82 είπε:

Ή πουλακια κανουν τα ματια μου...ή ειναι αχνο θετικο...

Με το καλο κοριτσι...νομιζω ειναι θετικο....εχεισ τεστ να επαναλαβεισ αυτιο? Κανε γιατι θα σκασουμε κ εμεισ μαζι....

Εγώ να δείτε 

Όχι αύριο δε κάνω τπτ 

Θα μείνω Μ αυτή την εντύπωση και θα περάσω μια ωραία Κυριακή με τον άντρα μου 

Κ από Δευτέρα βλέπουμε( να σημειώσω δε του λέω τίποτα μέχρι να το σιγουρεψω)

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Όχι το έβαλα φωτό 

Ώστε αν βγει αρνητική η χοριακη τη Δευτέρα να μη λέτε ότι είμαι τρελή 

Κ έχει χαλάσει και η ανάλυση με τη φωτο

Χαχαχαχαχα

Εγώ να δείτε 

Όχι αύριο δε κάνω τπτ 

Θα μείνω Μ αυτή την εντύπωση και θα περάσω μια ωραία Κυριακή με τον άντρα μου 

Κ από Δευτέρα βλέπουμε( να σημειώσω δε του λέω τίποτα μέχρι να το σιγουρεψω)

 

Πω πω...εγω δεν θα αντεχα...

Ξερεισ τι...εσυ το βλεπεισ πιο καθαραα απο εμαδ..εδω χανει στην αναλυση..ειναι κ το ονομα πανω..αλλα αφου το βλεπεισ...εισαι....σπορω πωσ θα αντεξεισ να μην το ξεφουρνισεισ.....γιατι πραγματικα πιστευω πωσ ειδα γραμμουλα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...