Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ellidr είπε:

Όχι το έβαλα φωτό 

Ώστε αν βγει αρνητική η χοριακη τη Δευτέρα να μη λέτε ότι είμαι τρελή 

Κ έχει χαλάσει και η ανάλυση με τη φωτο

Χαχαχαχαχα

Αχ πολύ χαίρομαι.με το καλό σου εύχομαι.αυτο δεν το έχω ξαναδεί και τώρα τα είδα όλα.θαυμα της Παναγίτσας αν πιστεύεις.πολυ χαίρομαι.μακαρι ο Θεός να μοιράζει τα ζουζούνια δίκαια.ειναι η σειρά σου κορίτσι κ έτσι να συνεχίσουν και τα υπόλοιπα κορίτσια να αποχτησουν μωράκια,πρώτα όσες δεν έχουν ακόμα και μετα να μοιράσει τα δεύτερα κ τα τρίτα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, tzeni82 είπε:

Πω πω...εγω δεν θα αντεχα...

Ξερεισ τι...εσυ το βλεπεισ πιο καθαραα απο εμαδ..εδω χανει στην αναλυση..ειναι κ το ονομα πανω..αλλα αφου το βλεπεισ...εισαι....σπορω πωσ θα αντεξεισ να μην το ξεφουρνισεισ.....γιατι πραγματικα πιστευω πωσ ειδα γραμμουλα...

Γιατί με επηρεάζει η χθεσινή αρνητική χοριακη γ αυτό δε θέλω να πω ακόμα τπτ 

Καλύτερα Δευτέρα 

Just now, Emilly είπε:

Αχ πολύ χαίρομαι.με το καλό σου εύχομαι.αυτο δεν το έχω ξαναδεί και τώρα τα είδα όλα.θαυμα της Παναγίτσας αν πιστεύεις.πολυ χαίρομαι.μακαρι ο Θεός να μοιράζει τα ζουζούνια δίκαια.ειναι η σειρά σου κορίτσι κ έτσι να συνεχίσουν και τα υπόλοιπα κορίτσια να αποχτησουν μωράκια,πρώτα όσες δεν έχουν ακόμα και μετα να μοιράσει τα δεύτερα κ τα τρίτα.

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 

Αλλά καλύτερα να είμαι λίγο συγκρατημένη μέχρι τη Δευτέρα 

Βέβαια σημάδια περιόδου ακόμα τπτ 

Ώρες ώρες κάτι λιφα ποναλακια στη κοιλιά 

Που φεύγουν γρήγορα όμως

Just now, Emilly είπε:

Αχ πολύ χαίρομαι.με το καλό σου εύχομαι.αυτο δεν το έχω ξαναδεί και τώρα τα είδα όλα.θαυμα της Παναγίτσας αν πιστεύεις.πολυ χαίρομαι.μακαρι ο Θεός να μοιράζει τα ζουζούνια δίκαια.ειναι η σειρά σου κορίτσι κ έτσι να συνεχίσουν και τα υπόλοιπα κορίτσια να αποχτησουν μωράκια,πρώτα όσες δεν έχουν ακόμα και μετα να μοιράσει τα δεύτερα κ τα τρίτα.

Φυσικά και πιστεύω και έκανα και τάμα 

Και φοράω και κορδέλα αγιασμένη από την Αγία ζώνη της Παναγίας , που την είχα παραγγείλει από το Βατοπέδι

Αλλά είπαμε συγκρατημένη

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Ellidr είπε:

Κοριτσια πείτε μου τι βλέπετε στη φωτό μου , σας παρακαλώ

@Emilly 17 μέρες έχουν περάσει πόσο πιθανό είναι να έχει ανέβει η χοριακη από εχθές που την έκανα και ήταν αρνητική;

Μηδενική ε;;

Καλησπέρα σε όλες. Στο δικό σας topic δεν έχω ξαναγράψει αλλά σας παρακολουθω εδώ και λίγο καιρό. Το τελευταίο μου τεστ τον Φεβρουάριο ήταν έτσι ακριβώς! Στην αρχή το πέταξα, ούτε καν το πρόσεξα. Μια πολύ πολύ άχνη γραμμή. Όμως ήταν θετικό! Το επιβεβαίωσε η χοριακη. Βέβαια η εγκυμοσύνη δεν προχώρησε, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα. Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Σύντομα ευχάριστα από όλες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Έχω από 36,8 μέχρι 37,4 όλες τις μερες

Σήμερα τ απόγευμα είχα 37,4

ωραια το πρωι μετράει όμως. καλημερα!!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Γιατί με επηρεάζει η χθεσινή αρνητική χοριακη γ αυτό δε θέλω να πω ακόμα τπτ 

Καλύτερα Δευτέρα 

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 

Αλλά καλύτερα να είμαι λίγο συγκρατημένη μέχρι τη Δευτέρα 

Βέβαια σημάδια περιόδου ακόμα τπτ 

Ώρες ώρες κάτι λιφα ποναλακια στη κοιλιά 

Που φεύγουν γρήγορα όμως

Φυσικά και πιστεύω και έκανα και τάμα 

Και φοράω και κορδέλα αγιασμένη από την Αγία ζώνη της Παναγίας , που την είχα παραγγείλει από το Βατοπέδι

Αλλά είπαμε συγκρατημένη

Αχχχχκοριτσι μου γλυκο.. Στο ευχομαι με ολη μου την καρδια.. Δεν ξερω πως αντεχεις και δεν κάνεις.. Εγω θα ειχα ξυπνήσει ξημερωμα και θα εκανα αλλα δεκα στην θεση σου.. Χαχχαχαχ.. Θαυματα γινονται.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofiamarinos είπε:

Αχχχχκοριτσι μου γλυκο.. Στο ευχομαι με ολη μου την καρδια.. Δεν ξερω πως αντεχεις και δεν κάνεις.. Εγω θα ειχα ξυπνήσει ξημερωμα και θα εκανα αλλα δεκα στην θεση σου.. Χαχχαχαχ.. Θαυματα γινονται.. 

Δεν έχω άλλο και είναι Κυριακή 

Χαχαχαχα

Καλημέρα

9 ώρες πρίν, tzeni82 είπε:

Πω πω...εγω δεν θα αντεχα...

Ξερεισ τι...εσυ το βλεπεισ πιο καθαραα απο εμαδ..εδω χανει στην αναλυση..ειναι κ το ονομα πανω..αλλα αφου το βλεπεισ...εισαι....σπορω πωσ θα αντεξεισ να μην το ξεφουρνισεισ.....γιατι πραγματικα πιστευω πωσ ειδα γραμμουλα...

Έβαλα άλλη φωτό που είχα βγάλει 

Κορίτσια να ξέρετε αν τελικά δεν είμαι έγκυος 

Σας το λέω επίσημα μη ξαναπάρετε τεστ εγκυμοσύνης 

Περίμενετε 10 με 15 μέρες καθυστέρηση και μετά κατευθείαν υπέρηχο 

Ε μααα γιατι εγώ και με χοριακη την έχω πατήσει και μου την έβγαλαν λάθος ότι ήμουν έγκυος με 1456 μονάδες και τελικά δεν ήμουν.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Δεν έχω άλλο και είναι Κυριακή 

Χαχαχαχα

Καλημέρα

Έβαλα άλλη φωτό που είχα βγάλει 

Κορίτσια να ξέρετε αν τελικά δεν είμαι έγκυος 

Σας το λέω επίσημα μη ξαναπάρετε τεστ εγκυμοσύνης 

Περίμενετε 10 με 15 μέρες καθυστέρηση και μετά κατευθείαν υπέρηχο 

Ε μααα γιατι εγώ και με χοριακη την έχω πατήσει και μου την έβγαλαν λάθος ότι ήμουν έγκυος με 1456 μονάδες και τελικά δεν ήμουν.

 

Άντε πάλι...σου έβγαλαν κ άλλη φορά λάθος χοριακη;;;στο ίδιο εργαστηριο;;;χαχαχαχαχα.δεν σε θέλει.να πας κατά ευθείαν για πρώτου επιπέδου!!! Θετικό είναι.αλλαξε εργαστήριο.αποκλειεται προχθές να ήταν ντιπ μηδενική και μετά να δείχνει στα ούρα.θα τρελαθώ..όχι αν δεν είσαι έγκυος να μην ξαναπάρουμε τεστ εγκυμοσύνης...αφού είσαι έγκυος πάλι είναι να μην παίρνουμε τεστ εγκυμοσύνης χαχαχα.ποσα αρνητικά ήταν;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Άντε πάλι...σου έβγαλαν κ άλλη φορά λάθος χοριακη;;;στο ίδιο εργαστηριο;;;χαχαχαχαχα.δεν σε θέλει.να πας κατά ευθείαν για πρώτου επιπέδου!!! Θετικό είναι.αλλαξε εργαστήριο.αποκλειεται προχθές να ήταν ντιπ μηδενική και μετά να δείχνει στα ούρα.θα τρελαθώ..

Οχι προχθές  πήγα σε άλλο εργαστήριο

Χαχαχαχα

Ρε παιδιά λέτε οντως προχθές να ήταν αρνητική και τώρα ν ανεβαίνει σιγά σιγά 

Τι να πω 

Δε μπορώ να χαρώ 

Δε θέλω ακόμα 

Φοβάμαι 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Οχι προχθές  πήγα σε άλλο εργαστήριο

Χαχαχαχα

Ρε παιδιά λέτε οντως προχθές να ήταν αρνητική και τώρα ν ανεβαίνει σιγά σιγά 

Τι να πω 

Δε μπορώ να χαρώ 

Δε θέλω ακόμα 

Φοβάμαι 

 

Το μόνο σενάριο σε αυτή την περίπτωση είναι η ωορηξια να έγινε αργά και καμιά σχέση με το τεστ ωορρηξίας.και αυτά πέφτουν έξω.αρα έκανες ωορηξια τρεις μέρες μετά το τεστ και εμφύτευση το μάξιμουμ 12 μέρες αργά αργά άρα την 16 μέρα δεν είχε καθόλου χοριακη ακόμα κ τώρα ανεβαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Το μόνο σενάριο σε αυτή την περίπτωση είναι η ωορηξια να έγινε αργά και καμιά σχέση με το τεστ ωορρηξίας.και αυτά πέφτουν έξω.αρα έκανες ωορηξια τρεις μέρες μετά το τεστ και εμφύτευση το μάξιμουμ 12 μέρες αργά αργά άρα την 16 μέρα δεν είχε καθόλου χοριακη ακόμα κ τώρα ανεβαίνει.

Ναι αλλά έχει κ άλλο κουλό ( αλίμονο) 

Σήμερα στο τεστ δε φαίνεται η θετική γραμμή 

Αυτό γίνεται να φύγει η θετική γραμμή ;;;

Μα ήταν ροζ;; Φαίνεται άλλωστε και στη φωτό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Ναι αλλά έχει κ άλλο κουλό ( αλίμονο) 

Σήμερα στο τεστ δε φαίνεται η θετική γραμμή 

Αυτό γίνεται να φύγει η θετική γραμμή ;;;

Μα ήταν ροζ;; Φαίνεται άλλωστε και στη φωτό

Αλιωνεται μάλλον.να σου πω..στα δέκα λεπτά υπήρχε η γραμμή;;;;ηη με το που έσβησε το γενικευμένο ροζ χρώμα σχηματίστηκε η γραμμουλα;;;και έφυγε κατευθείαν;;αν έμεινε κάνα δυο ώρες και σήμερα δεν φαίνεται νορμάλ είναι αλλιωθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Όχι μετά από δύο λεπτά που έκανα  το τεστ φαινόταν κανονικά δηλαδή με το που ασπρισε όλο και φάνηκαν οι δύο γραμμές και μετά ήταν εκεί

Εντάξει.απλα αλλιωθηκε.αυριο τι θα κανεις;;;χοριακη;;;θα περιμένω εναγωνίως 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εντάξει.απλα αλλιωθηκε.αυριο τι θα κανεις;;;χοριακη;;;θα περιμένω εναγωνίως 

Ούτε που ξέρω ακόμα θα ξυπνήσω το πρωί και θα δω ,

Λέω πρώτα να πάρω άλλο ένα τεστ να σιγουρευτώ 

Για να μην απογοητευτω παλιμε τη χοριακη δε μπορώ.

Αν δείξει αρνητικό αύριο το τεστ θα πάω κατευθείαν γυναικολόγο για υπέρηχο 

Να δούμε τι γίνεται 

Γιατί αύριο θα είμαι εβδομάδα καθυστερησης

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ούτε που ξέρω ακόμα θα ξυπνήσω το πρωί και θα δω ,

Λέω πρώτα να πάρω άλλο ένα τεστ να σιγουρευτώ 

Για να μην απογοητευτω παλιμε τη χοριακη δε μπορώ.

Αν δείξει αρνητικό αύριο το τεστ θα πάω κατευθείαν γυναικολόγο για υπέρηχο 

Να δούμε τι γίνεται 

Γιατί αύριο θα είμαι εβδομάδα καθυστερησης

Ναι πάρε τεστακι.περιμενω νέα σου.αλλα θετικό ηταν το τεστ.απλα και τα τεστ ωορρηξίας δεν ξέρω πόσο αξιόπιστα ειναι.να σου πω εμένα έπεσε έξω και γιατρός στην ωορηξια μου.και που το ψάξαμε κάποτε που μου φάνηκε παράξενη η πρόβλεψη του για ωορηξια είδα ότι ο Ρυθμός ανάπτυξης ωαρίων ημερισιως δεν είναι στάνταρτ...δηλαδή βλέπει ο δόκτωρ ωοθυλακιοο 15 χιλιοστά..αυτό σπάει ειτε18 είτε 23 με 24 χιλιοστά και κάθε μέρα παίρνει δεν θυμάμαι πόσα χιλιοστά...όποτε δεν ξέρεις πότε σπάει...δηλαδή το 15 ωοθυλακιο μπορεί να σκάσει σε τρεις μέρες ηηη σε μια εβδομάδα,ηηη καθολου και να γίνει κύστη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...