Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Angot είπε:

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      1 hour ago, Alex@ είπε:

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Evangeliaa είπε:

Κοριτσια ηρθε η ωρα μας!!!!!!!!!! Ειμαι στην κλινικη με συσπασεις, πονους και σπασμενα νερα...

Αχ κοπέλα μου με το καλο! ❤️ Εύχομαι ένα γρήγορο κ εύκολο τοκετό! ❤️ Περιμένουμε νέα σου :)


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaa είπε:

Κοριτσια ηρθε η ωρα μας!!!!!!!!!! Ειμαι στην κλινικη με συσπασεις, πονους και σπασμενα νερα...

Με το καλο Ευαγγελία μου... Εναν ομορφο τοκετο σου εύχομαι αγαπη μου... Τελεια!!!! Ηρθε η ωρα να βγει κ το δικο σου μωρακι!!!! Σου στέλνω τα φιλια μου κ την αγαπη μου!!! :wub:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 28/9/2019 at 12:32 ΠΜ, mar.x είπε:

Gogouli                 πητ     8/10     κοριτσάκι!!

Winspert               πητ    8/10      αγοράκι!!

Irene82                 πητ     9/10      αγοράκι!!

Evangeliaa            πητ    12/10     κοριτσάκι!!

Nikoleta ...            πητ    19/10     αγοράκι!!

Giwtouli1990        πητ    20/10     αγοράκι!!

TravelIM               πητ     22/10    αγοράκι!!    

katerinaki 86        πητ     23/10     αγοράκι!!  

mar.x                      πητ     30/10     κοριτσάκι!!

      ******************

Sissy_geo               ??    αγοράκι

Jennak83               10/9   αγοράκι

minxri                     12/9  αγοράκι+κοριτσάκι

Elpida20                 14/9    κοριτσάκι!!

Marioula1234        17/9   κοριτσάκι

mamacita Alina     19/9  κοριτσάκι

Giotitsa                    19/9?       Αγοράκι

farmakotriftena      24/9      κοριτσάκι

Clue                          27/9       κοριτσάκι

Tsilona                     29/9   κοριτσάκι

dwro                         30/9     ?????

Καλημέρα κοριτσια! με το καλο το κοριτσι μας που γενναει.. κ εγω εχω σημερα γιατρό..

ξεχασα να μεταφέρω καποια? 

  • Μου αρέσει 1

sKnKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Καλή λευτεριά Ευαγγελία!! 

Το πρώτο μωρό του Οκτώβρη ,παρά το θέμα που δεν έχει καμία σχέση με το μήνα που γεννησαμε.ααχαχαχα!!

Μια βδομάδα πέρασε κ θέλω να ξαναζήσω γέννα! Είμαι ντιπ τρελή! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 7

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tsilona said:

Καλημέρα! Καλή λευτεριά Ευαγγελία!! 

Το πρώτο μωρό του Οκτώβρη ,παρά το θέμα που δεν έχει καμία σχέση με το μήνα που γεννησαμε.ααχαχαχα!!

Μια βδομάδα πέρασε κ θέλω να ξαναζήσω γέννα! Είμαι ντιπ τρελή! 

Εγώ προχθές σκεφτόμουν ότι με τέτοια στεναχώρια και άγχος με τη μικρή που βγήκε πρόωρη και με τη μενν δε θέλω να το ξαναπεράσω. Χθες σκεφτόμουν πόσο πολύ μου λείπει η εγκυμοσύνη και πόσο θέλω να το ξανακάνω!!! 

@Evangeliaa με το καλό το δεύτερο μωράκι σας! Ελπίζω να έρθει όσο πιο εύκολα γίνεται!

  • Μου αρέσει 2

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Καλημέρα! Καλή λευτεριά Ευαγγελία!! 

Το πρώτο μωρό του Οκτώβρη ,παρά το θέμα που δεν έχει καμία σχέση με το μήνα που γεννησαμε.ααχαχαχα!!

Μια βδομάδα πέρασε κ θέλω να ξαναζήσω γέννα! Είμαι ντιπ τρελή! 

Όχι δεν είσαι. Κι εγώ που καισαρικιάστηκα (δικιά μου λέξη μη το ψάχνεις χαχαχαχ), τώρα που έφυγαν οι ενοχλήσεις θέλω πάλι.... Είναι τόσο έντονη η στιγμή της γνωριμίας με το πλασματακι, όσες φάτσες έρχονται είναι μέσα στη χαρά, μυρίζει η μωρουδιλα τόσο έντονα.... Πλέον όλα έχουν γίνει ρουτίνα σαν να είχαμε από πάντα μωρό και όχι κοιλουμπα Χαχαχα

Ευαγγελία με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα.

@Jennak83 αυτό ακριβώς μου κάνει κι εμένα, απλά έχει απλή γκρινιτσα δε την έχει βγάλει σε έντονη γκρίνια ακόμη...  Φτου φτου....

Κατά τα άλλα τα ίδια ... 

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Evangeliaa είπε:

Κοριτσια ηρθε η ωρα μας!!!!!!!!!! Ειμαι στην κλινικη με συσπασεις, πονους και σπασμενα νερα...

Με το καλο να δεχτεις τη μπεμπα σου Ευαγγελια μου!!!Ευχομαι ολα να πανε τελεια!!

  • Μου αρέσει 2

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, winspert είπε:

Εγω ποτε θα γινω ΜΑΝΑ;;;;; χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα :lol::lol::lol:

Χαχαχαχα είσαι η επόμενη κορίτσι μου! Είμαι σίγουρη ότι η Γωγώ γέννησε, σου 'ρχεταιιιιιι και 'σενα το νινί! Μέχρι αύριο θα σ' έχουν πιάσει πόνοι, θα δειιιις...

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Χαχαχαχα είσαι η επόμενη κορίτσι μου! Είμαι σίγουρη ότι η Γωγώ γέννησε, σου 'ρχεταιιιιιι και 'σενα το νινί! Μέχρι αύριο θα σ' έχουν πιάσει πόνοι, θα δειιιις...

Παναγιτσα μου, απο το στομα σου κ στου θεου τ αυτί... Χαχαχα.... Λες να γεννησε το κορίτσι μας γι αυτο χαθηκε;;; Πολυ πιθανο!!!! Θα περιμένουμε να μας πει.... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Παναγιτσα μου, απο το στομα σου κ στου θεου τ αυτί... Χαχαχα.... Λες να γεννησε το κορίτσι μας γι αυτο χαθηκε;;; Πολυ πιθανο!!!! Θα περιμένουμε να μας πει.... 

Εδώ έχει πιάσει τρέλα εμένα και λέω άντε να γεννήσω που είμαι ακόμα 37+4, οπότε φαντάζομαι εσένα.. Αλήθεια είναι κάτι στιγμές που μου τη δίνει και νιώθω τρελή ανυπομονησία! Ουφφφ όσο γρήγορα πέρασαν οι υπόλοιποι μήνες, τόσο αργά και βασανιστικά φεύγουν τώρα οι τελευταίες μέρες...

  • Χαχα 2

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Evangeliaa είπε:

Κοριτσια ηρθε η ωρα μας!!!!!!!!!! Ειμαι στην κλινικη με συσπασεις, πονους και σπασμενα νερα...

Με το καλό να υποδεχθείς το μωράκι σου!!! Σου εύχομαι έναν εύκολο τοκετό! Να πάνε όλα καλά!!! ❤

Link to comment
Share on other sites

Είπα τον άντρα μου σήμερα,τόσους εμετούς τόσα μαύρα χάλια με τους γιατρούς στα πίσω πίσω,όμως αλλα 10 γεννάω άνετα.

Έπιασε το κεφάλι του και βγήκε για τσιγάρο ο έρμος.ααχχαχαχαχχαχαχχααχαχαχαχα

  • Χαχα 8

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...