Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, boukitsa123 είπε:

Σου κάθεται η κόρη σου στην τηλεκπαίδευση;; 

Σήμερα το σπίτι είναι πεδίο μάχης πεταμένα παντού τα πάντα έχει αρχίσει η κόπωση να δείχνει τα σημάδια της...

Παιδικό πηγαίνει και έχουν 3 φορές μάθημα την εβδομάδα αλλά δεν την βάζω γιατί ξεκινάω τα μαθήματα εκείνη την ώρα

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

17 ώρες πρίν, katerina04 είπε:

Παιδικό πηγαίνει και έχουν 3 φορές μάθημα την εβδομάδα αλλά δεν την βάζω γιατί ξεκινάω τα μαθήματα εκείνη την ώρα

Ω κατάλαβα υπομονή σε όλους μας :roll:

Γυρίσαμε από παιδίατρο σήμερα η βενιαμίν μου έβαλε γύρω στο 1 κιλό και μισό πόντο εφόσον μεγαλώνει δεν κάνω κανένα παράπονο αυτό έχει σημασία. 

Περιττό να πω ότι τσίριζε στην διάρκεια της εξέτασης με το στηθοσκόπιο :shock::roll: Τα δικά σας πως πάνε πείτε τα νέα τους όταν βρείτε χρόνο :)

  • Μου αρέσει 3

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

On 15/4/2021 at 8:30 ΜΜ, katerina04 είπε:

Παιδικό πηγαίνει και έχουν 3 φορές μάθημα την εβδομάδα αλλά δεν την βάζω γιατί ξεκινάω τα μαθήματα εκείνη την ώρα

Εσύ που κάνεις μαθήματα την πας σε απογευματινό παιδικό. Πρέπει να δω τι θα κάνω φέτος, αν μας δώσει άδεια η παιδίατρος.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 18/4/2021 at 12:15 ΜΜ, Ele@n είπε:

Εσύ που κάνεις μαθήματα την πας σε απογευματινό παιδικό. Πρέπει να δω τι θα κάνω φέτος, αν μας δώσει άδεια η παιδίατρος.

Οχι το απογευμα αναλαμβανουν οι γιαγιαδες το ενα η μια και το αλλο η αλλη μαζι δεν αντεχονται. Ευτυχως δεν δουλεουν και τα κρατανε. Η μεγαλη τωρα τελευταια αρχισε καθεται και με τον μπαμπα της. Εσυ δεν εχεις κανεναν κοντα?


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, katerina04 είπε:

Οχι το απογευμα αναλαμβανουν οι γιαγιαδες το ενα η μια και το αλλο η αλλη μαζι δεν αντεχονται. Ευτυχως δεν δουλεουν και τα κρατανε. Η μεγαλη τωρα τελευταια αρχισε καθεται και με τον μπαμπα της. Εσυ δεν εχεις κανεναν κοντα?

Με τη μαμά μου κάθεται ο μικρός το απόγευμα. Απλά σκεφτόμουν ότι πιο πολύ θα τον ωφελούσε η παρέα με συνομήλικα. Έμαθα για τους απογευματινούς και έχω την εντύπωση ότι θα βόλευαν...το πρωί μαζί μου, το απόγευμα παιδικό. Σχολάω αργά, οπότε μετά κατευθείαν μπάνιο και ύπνο. Με τα πρωινά τμήματα σε χορταίνει;

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Με τη μαμά μου κάθεται ο μικρός το απόγευμα. Απλά σκεφτόμουν ότι πιο πολύ θα τον ωφελούσε η παρέα με συνομήλικα. Έμαθα για τους απογευματινούς και έχω την εντύπωση ότι θα βόλευαν...το πρωί μαζί μου, το απόγευμα παιδικό. Σχολάω αργά, οπότε μετά κατευθείαν μπάνιο και ύπνο. Με τα πρωινά τμήματα σε χορταίνει;

Κοιτα φετος δεν πηγε και πολυ μια εκλειναν μια ανοιγαν. Αλλα γενικα κανει παραπονα καποιες φορες. Τα σκ τα περναμε ολοι μαζι δεν δουλευει και ο αντρας μου οποτε κανουμε διαφορα. Βεβαια μετα με μαθηματα και δραστηριοτητες θα με χρειαζονται απογευμα οποτε τωρα κοιταω να μαζεψω μορια για δημοσιο. Κανω ενα μοριοδοτουμενο σεμιναριο και τον Οκτωβριο ξεκιναω ενα δευτερο μεταπτυχιακο ειδικης αγωγης αυτη τη φορα. Ειναι ζορι το απογευμα και εγω ολα τα χρονια 10 τελειωνα.  


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, katerina04 είπε:

Κοιτα φετος δεν πηγε και πολυ μια εκλειναν μια ανοιγαν. Αλλα γενικα κανει παραπονα καποιες φορες. Τα σκ τα περναμε ολοι μαζι δεν δουλευει και ο αντρας μου οποτε κανουμε διαφορα. Βεβαια μετα με μαθηματα και δραστηριοτητες θα με χρειαζονται απογευμα οποτε τωρα κοιταω να μαζεψω μορια για δημοσιο. Κανω ενα μοριοδοτουμενο σεμιναριο και τον Οκτωβριο ξεκιναω ενα δευτερο μεταπτυχιακο ειδικης αγωγης αυτη τη φορα. Ειναι ζορι το απογευμα και εγω ολα τα χρονια 10 τελειωνα.  

Αυτό σκέφτομαι και εγώ. Βέβαια βλέπω ότι συνάδελφοι που έχουν παιδιά στο δημοτικό τα καταφέρνουν και συνεχίζουν απόγευμα, αλλά και εγώ θα ήθελα πρωί. Κάνω και εγώ σεμινάριο στην διαπολιτισμική και μάλλον θα πάω και εγώ για οκτώβρη στην ειδική από Κύπρο. Το ίδιο θα κάνεις;

 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Αυτό σκέφτομαι και εγώ. Βέβαια βλέπω ότι συνάδελφοι που έχουν παιδιά στο δημοτικό τα καταφέρνουν και συνεχίζουν απόγευμα, αλλά και εγώ θα ήθελα πρωί. Κάνω και εγώ σεμινάριο στην διαπολιτισμική και μάλλον θα πάω και εγώ για οκτώβρη στην ειδική από Κύπρο. Το ίδιο θα κάνεις;

 

Τελεια καλα σκεφτομαστε και οι δυο δεν γινεται διαφορετικα. Στο ανοιχτο Πατρας ειναι πιο φτηνο απο την Κυπρο. Διαπολιτισμικη που κανεις? Εγω στο πανεπιστημιο Αιγαιου τον Ιουλιο τελειωνω


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Τελεια καλα σκεφτομαστε και οι δυο δεν γινεται διαφορετικα. Στο ανοιχτο Πατρας ειναι πιο φτηνο απο την Κυπρο. Διαπολιτισμικη που κανεις? Εγω στο πανεπιστημιο Αιγαιου τον Ιουλιο τελειωνω

Έχει πρόγραμμα το ΕΑΠ για ειδική 4ετές;;;; ή εξάμηνο;;; πλάκα κάνεις....δεν το έχω δει, ευτυχώς δεν έχω πληρώσει. Εγώ κάνω στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια πως πάνε τα παιδάκια σας;;; Πείτε κανένα νέο ''επίτευγμα'' τους :) 

Τώρα το καλοκαίρι τι ώρα έχετε αποφασίσει να γυρνάτε σπίτι για βραδινή ρουτίνα;;; 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, boukitsa123 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πως πάνε τα παιδάκια σας;;; Πείτε κανένα νέο ''επίτευγμα'' τους :) 

Τώρα το καλοκαίρι τι ώρα έχετε αποφασίσει να γυρνάτε σπίτι για βραδινή ρουτίνα;;; 

Καλησπέρα !! Μπράβο για την μικρούλα σου που μεγάλωσε !! Καλά για το στηθοσκοπιο κ εμείς τα ίδια έχουμε Αστα ! Της πήρα παιχνίδια γιατρού μήπως κ το συνηθίσει αλλά το βλέπει κ στο σπίτι και δεν το θέλει καθόλου χαχαχα!! 
η μικρούλα μας κάθε μέρα μας τρελαίνει! Πέρα του ότι τρέχει κ σκαρφαλώνει παντού όλο λέει καινούργιες λέξεις κ είναι σκέτη απολαυση! Τελευταία «επιτυχία»της είναι που την ρωτάς το κανεις κ απαντάει καααααααλλλλλιιιαααα! Χαχαχα λιώνω! Κ διαφορα τέτοια ζουζουνιαρικα που με τρελαίνουν! Όσο για το καλοκαίρι εφόσον δεν θα έχουμε το βραδινό μπάνιο καθώς θα μπορούμε να το κάνουμε απόγευμα λόγω καιρού , νομίζω πως θα είναι πιο εύκολο να γυρνάμε πιο αργά.. εννοώ τώρα όπου κ να πάμε μέχρι τις 8 να είμαστε σπίτι γιατί έχουμε την ρουτίνα του μπάνιου κτλ.. το καλοκαίρι όμως άμα το κάνουμε νωρίτερα θα έχουμε περισσότερη ελευθερία! Κάπως έτσι το έχω στο μυαλό μου!!

  • Μου αρέσει 2

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ele@n είπε:

Έχει πρόγραμμα το ΕΑΠ για ειδική 4ετές;;;; ή εξάμηνο;;; πλάκα κάνεις....δεν το έχω δει, ευτυχώς δεν έχω πληρώσει. Εγώ κάνω στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας.

Ναι έχει το λιγότερο που μπορείς να κάνεις είναι 2 χρόνια 4 εξάμηνα. Αλλά έκλεισαν οι αιτήσεις σε 20 λεπτα είχε 250 θέσεις σειρά προτεραιότητας χαμός έγινε

  • Λυπημένη/-ος 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Agapakiii είπε:

Καλησπέρα !! Μπράβο για την μικρούλα σου που μεγάλωσε !! Καλά για το στηθοσκοπιο κ εμείς τα ίδια έχουμε Αστα ! Της πήρα παιχνίδια γιατρού μήπως κ το συνηθίσει αλλά το βλέπει κ στο σπίτι και δεν το θέλει καθόλου χαχαχα!! 
η μικρούλα μας κάθε μέρα μας τρελαίνει! Πέρα του ότι τρέχει κ σκαρφαλώνει παντού όλο λέει καινούργιες λέξεις κ είναι σκέτη απολαυση! Τελευταία «επιτυχία»της είναι που την ρωτάς το κανεις κ απαντάει καααααααλλλλλιιιαααα! Χαχαχα λιώνω! Κ διαφορα τέτοια ζουζουνιαρικα που με τρελαίνουν! Όσο για το καλοκαίρι εφόσον δεν θα έχουμε το βραδινό μπάνιο καθώς θα μπορούμε να το κάνουμε απόγευμα λόγω καιρού , νομίζω πως θα είναι πιο εύκολο να γυρνάμε πιο αργά.. εννοώ τώρα όπου κ να πάμε μέχρι τις 8 να είμαστε σπίτι γιατί έχουμε την ρουτίνα του μπάνιου κτλ.. το καλοκαίρι όμως άμα το κάνουμε νωρίτερα θα έχουμε περισσότερη ελευθερία! Κάπως έτσι το έχω στο μυαλό μου!!

Μπράβο της πως πάει η εγκυμοσύνη νομίζω είχες πει ότι περιμένεις νινί ή θυμάμαι λάθος;;;


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Μπράβο της πως πάει η εγκυμοσύνη νομίζω είχες πει ότι περιμένεις νινί ή θυμάμαι λάθος;;;

Ναι σωστά θυμάσαι κοπέλα μου! Το Σάββατο έχω ραντεβού να ακούσουμε καρδούλα επιτέλους!! Όλα καλά αλλά πολύ διαφορετική από την πρώτη εγκυμοσύνη .. έχω πολλές ανακατωσουρες κ θέματα με το στομάχι μου! Εύχομαι το Σάββατο να ακούσουμε καρδούλα κ όλα ν είναι καλά!! Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Ναι σωστά θυμάσαι κοπέλα μου! Το Σάββατο έχω ραντεβού να ακούσουμε καρδούλα επιτέλους!! Όλα καλά αλλά πολύ διαφορετική από την πρώτη εγκυμοσύνη .. έχω πολλές ανακατωσουρες κ θέματα με το στομάχι μου! Εύχομαι το Σάββατο να ακούσουμε καρδούλα κ όλα ν είναι καλά!! Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!

Μπράβο κοριτσάρα έτσι λένε κάθε εγκυμοσύνη όσες κι αν περάσει μια γυναίκα είναι πάντα μοναδική :) :wub:   

 

  • Ευχαριστώ 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...