Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

@Emma9 αν θυμάμαι καλά πηγαίνεις στον Λίβανο; Αν ναι, ενημέρωσε αν αφήνει και τον μπαμπά μέσα, γιατί την τρίτη έχουμε και εμείς ραντεβού, να προετοιμαστεί ψυχολογικά!!!:D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Μαρίαφi είπε:

@Emma9 αν θυμάμαι καλά πηγαίνεις στον Λίβανο; Αν ναι, ενημέρωσε αν αφήνει και τον μπαμπά μέσα, γιατί την τρίτη έχουμε και εμείς ραντεβού, να προετοιμαστεί ψυχολογικά!!!:D

Αααααα κ ελεγα ποια κοπελα ηταν πουνπηγαινε κ εκεινη  Λιβανο μπας κ ξερει..αλλα ουτε εσυ ξερεις ε;;; χαχαχ..οκ θα σε ενημερωσω!! Μηπως ξερεις ποσα παιρνει για το doppler?


sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

@"Gigi" μια φορά πήγα camping οργανωμένο στην αδελφή μου που έχουν το τροχόσπιτο στο Γύθειο.. μου άρεσε πάρα πολύ!! Τι ωραια που έχετε δικό σας! Το έχετε μόνιμα σε ένα camping ή πάτε κάθε χρόνο και αλλού; 

Καλά και εμείς φέτος διακοπες γιοκ, λέγαμε τέλος Αυγούστου αρχές Σεπτεμβρίου να πηγαίναμε κάπου μια εβδομάδα αλλά έτσι όπως είναι τα πράγματα θα κάτσουμε στα αυγά μας, θα ανοίξουν και τα σχολεία 1/9 οπότε θα μικρύνει κι αλλο το καλοκαίρι.. Δε βαριέσαι, ας είμαστε καλά να έχουμε τις δουλειές μας και να πάμε του χρόνου!!!


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κορίτσια...εγω δε ρωτησα το γιατρο αλλα ξεκινησα τα μπανια...εχω κανει 3 ή 4 δε θυμάμαι...κ φυσικά κάθομαι κ στον ηλιο γτ εχω την μικρη κ παιζουμε..φοραω ολοσωμο φετος να περιορισω τον ηλιο στην κοιλια οσο μπορω...τριτη εχω ρανταβου κ θα τον ρωτησω κ για τη θαλασσα...συσπασεις δε νιώθω κ μπορω να πω οτι ειχα πριν λιγο καιρο κ μ σταμάτησαν (δεν νομίζω οτι εχει σχεση με τη θαλασσα αλλά αν ειχα θα το σκεφτομουν αλλιως)θα παω να δει κ τη καμπυλη μου γτ ενω νομιζα οτι ηταν καλη 2 κοπελες μ ειπαν οτι δεν ειναι κ εχω προβληματιστει.. 

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας είχα ξαναρώτησει πριν καιρό.. Έχετε μάθει νεότερα για το τι γίνεται στα μαιευτήρια.. Εμένα ο γιατρός μου είπε, όταν είχα πάει πριν μια εβδομάδα, ότι επιτρέπεται μόνο ένας σύνοδος δλδ ο σύζυγος αλλά μπορεί να βγει και να μπει από το νοσοκομείο.. Δεν ισχύει ότι μένει μέσα.. Και στο φυσιολογικό τοκετό πλέον μπαίνει.. Αυτό είχε σταματήσει μόνο και δεν άφηναν στον τοκετό να μπει μέσα.. Τώρα αφήνουν ξανά.. Απλά διάβασα κάπου ότι ζητούν κάποια μαιευτήρια από τις κοπέλες που θα γεννήσουν να κάνουν το τεστ του ιού;  λέω αρχές Ιουνίου να πάρω τηλ το μαιευτήριο το Γαία που θα γεννήσω, να ρωτήσω τι παίζει γενικα και ειδικα με το τεστ.. Ξέρετε κάτι γι αυτό; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emma9 είπε:

Αααααα κ ελεγα ποια κοπελα ηταν πουνπηγαινε κ εκεινη  Λιβανο μπας κ ξερει..αλλα ουτε εσυ ξερεις ε;;; χαχαχ..οκ θα σε ενημερωσω!! Μηπως ξερεις ποσα παιρνει για το doppler?

Όχι... φαντάζομαι 160 που πήρε κ στις προηγούμενες..!

Link to comment
Share on other sites

@elenakii22 η καμπύλη σου είναι εκτός των ορίων που δίνει το μικροβιολογικο που την εκανες; Τι ωραια που κάνεις μπανακια!! Να το ευχαριστηθείς!!!

@Αντζελίνα 30 αυτό για το τεστ το άκουσα και εγώ, ότι μπαίνοντας στην παραλαβή των επιτοκων κάνουν τεστ στο ζευγάρι. Πιστεύω ότι μπορεί να αλλάξουν πάλι τα δεδομένα, οπότε πλησιάζοντας στις μέρες μας θα πρέπει να ενημερωθούμε ξανά για το τι ισχύει.. Αλλά με τέτοια ζεστη πόσο να κρατήσει και αυτός ο ιός στη χώρα μας;;; 

  • Μου αρέσει 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Just now, _marjio είπε:

@elenakii22 η καμπύλη σου είναι εκτός των ορίων που δίνει το μικροβιολογικο που την εκανες; Τι ωραια που κάνεις μπανακια!! Να το ευχαριστηθείς!!!

@Αντζελίνα 30 αυτό για το τεστ το άκουσα και εγώ, ότι μπαίνοντας στην παραλαβή των επιτοκων κάνουν τεστ στο ζευγάρι. Πιστεύω ότι μπορεί να αλλάξουν πάλι τα δεδομένα, οπότε πλησιάζοντας στις μέρες μας θα πρέπει να ενημερωθούμε ξανά για το τι ισχύει.. Αλλά με τέτοια ζεστη πόσο να κρατήσει και αυτός ο ιός στη χώρα μας;;; 

@_marjio κι αυτό το τεστ χρεώνεται στο ζευγάρι μετά και θα μπει στο τελικό λογαριασμο; ή το παρεχουν δωρεάν; Αυτό πρέπει να ψάξουμε ή με κάποιον τρόπο να ενημερωθουμε.. Θα ρωτήσω που έχω αρχές Ιουνίου ραντεβού στον γιατρό και θα πάρω σίγουρα στο νοσοκομείο.. Αλλα αυτό που λες αλλάζουν τα δεδομένα συνεχώς.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρίαφi είπε:

Όχι... φαντάζομαι 160 που πήρε κ στις προηγούμενες..!

Αχ αυτο ευχομαι κ εγω...

Just now, Αντζελίνα 30 είπε:

Κορίτσια σας είχα ξαναρώτησει πριν καιρό.. Έχετε μάθει νεότερα για το τι γίνεται στα μαιευτήρια.. Εμένα ο γιατρός μου είπε, όταν είχα πάει πριν μια εβδομάδα, ότι επιτρέπεται μόνο ένας σύνοδος δλδ ο σύζυγος αλλά μπορεί να βγει και να μπει από το νοσοκομείο.. Δεν ισχύει ότι μένει μέσα.. Και στο φυσιολογικό τοκετό πλέον μπαίνει.. Αυτό είχε σταματήσει μόνο και δεν άφηναν στον τοκετό να μπει μέσα.. Τώρα αφήνουν ξανά.. Απλά διάβασα κάπου ότι ζητούν κάποια μαιευτήρια από τις κοπέλες που θα γεννήσουν να κάνουν το τεστ του ιού;  λέω αρχές Ιουνίου να πάρω τηλ το μαιευτήριο το Γαία που θα γεννήσω, να ρωτήσω τι παίζει γενικα και ειδικα με το τεστ.. Ξέρετε κάτι γι αυτό; 

Εγω ακομα ξερω οτι δεν εχει αλλαξει κατι. Κ μαλιστα 2 μαιευτηρια διαφορετικα σκεφτονται αυτα τα μετρα να τα κρατησουν μονιμα..τωρααα..τι να πω!!

  • Μου αρέσει 1

sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emma9 είπε:

Αχ αυτο ευχομαι κ εγω...

Εγω ακομα ξερω οτι δεν εχει αλλαξει κατι. Κ μαλιστα 2 μαιευτηρια διαφορετικα σκεφτονται αυτα τα μετρα να τα κρατησουν μονιμα..τωρααα..τι να πω!!

Όταν λες ότι δεν έχει αλλάξει κάτι σχετικά με το test? 

@_marjio δεν είναι όμως λογικό εφόσον το έχουν στο πρωτόκολλό τους να το χρεώνουν.. Τι να πω, θα δούμε στην πορεία.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αντζελίνα 30 είπε:

Όταν λες ότι δεν έχει αλλάξει κάτι σχετικά με το test? 

@_marjio δεν είναι όμως λογικό εφόσον το έχουν στο πρωτόκολλό τους να το χρεώνουν.. Τι να πω, θα δούμε στην πορεία.. 

Ααααα οχι..σχετικα με το τεστ δεν ξερω..εννοω σχετικα με τα μετρα που ειχαν..


sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emma9 είπε:

Ααααα οχι..σχετικα με το τεστ δεν ξερω..εννοω σχετικα με τα μετρα που ειχαν..

Τα μέτρα θεωρώ ότι θα τα κρατησουν και καλά θα κάνουν.. Αλλά ο άνδρας μπορούσε να βγει και να μπει στα περισσότερα μαιευτήρια που το έψαξα.. Και λογικό.. Που θα μείνει μέσα στο τρίκλινο.. Μόνο ένα νοσοκομειο μέχρι τώρα  ξέρω ότι δεν άφηνε να βγουν.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εμένα η αδερφή μου γεννάει αρχές Ιουνίου στο Ιασω της είπαν πως θα κάνει το τεστ πριν μπει και μαζί της μόνο ο σύζυγός που δεν θα μπορεί να μπαίνωβγαινει. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αφροδίτη......... είπε:

Κορίτσια εμένα η αδερφή μου γεννάει αρχές Ιουνίου στο Ιασω της είπαν πως θα κάνει το τεστ πριν μπει και μαζί της μόνο ο σύζυγός που δεν θα μπορεί να μπαίνωβγαινει.

Δλδ αν την πιάσουν οι πόνοι θα το κάνει με το που μπει ή πρέπει να το κάνει κάποιες μέρες πριν; κάθε μαιευτήριο βλέπω κάνει τα δικά του σε ο, τι αφορά αν μπαινοβγαινει ο σύζυγος.. Τώρα τι να πω.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...