Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Angot είπε:

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      1 hour ago, Alex@ είπε:

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

Μανούλες Νοεμβρίου 2022


Recommended Posts

Αυτά τα σχόλια περί ανδρισμού και οι συναισθηματικοί εκβιασμοί τα σιχαίνομαι. Μιλά στη γιαγιά γιατί θα κλαίει, φίλα τη γιαγιά γιατί θα στεναχωρηθεί πραγματικά δεν έχω χειρότερο. Ας κλάψει μεγάλη γυναίκα είναι θα το ξεπεράσει. Θυμάμαι που μου το έκαναν και εμένα μικρή και δεν ήθελα καθόλου να κάνω κάτι πήγαινα με το ζόρι. Και τι κατάφεραν; Δεν μπορώ να πω την άποψη μου και να τη στηρίξω αν ο άλλος είναι πχ πεθερά. Ειδικά όταν ξέρω ότι δεν θα με σεβαστούν και θα με πατήσουν γιατί είμαι ήπιων τονων κ δεν μιλάω δεν μπορώ καθόλου. Νιώθω εγκλωβισμένη και φρικαρω. 

  • Μου αρέσει 5
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θα συμφωνήσω ότι δεν έχω χειρότερο από τα σχόλια περί αντρισμού, κλπ. Είναι κυριολεκτικά εμετικά.

Πάντως, κορίτσια, μη με μισήσετε, αλλά εγώ με την πεθερά μου δεν έχω κανένα θέμα. Οφείλω να το πω. Απλά είναι η δεύτερη πεθερά και νομίζω ότι το σύμπαν κάπως μου τη χρωστούσε 😂 

Σοβαρά τώρα, όπως ειπώθηκε ήδη, σημασία είναι να είμαστε ομάδα με τους συντρόφους/άντρες μας. Όταν είσαι ομάδα και συμφωνείς και τα βρίσκεις, όλα βρίσκονται.

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Rina_87 είπε:

Αυτά τα σχόλια περί ανδρισμού και οι συναισθηματικοί εκβιασμοί τα σιχαίνομαι. Μιλά στη γιαγιά γιατί θα κλαίει, φίλα τη γιαγιά γιατί θα στεναχωρηθεί πραγματικά δεν έχω χειρότερο. Ας κλάψει μεγάλη γυναίκα είναι θα το ξεπεράσει. Θυμάμαι που μου το έκαναν και εμένα μικρή και δεν ήθελα καθόλου να κάνω κάτι πήγαινα με το ζόρι. Και τι κατάφεραν; Δεν μπορώ να πω την άποψη μου και να τη στηρίξω αν ο άλλος είναι πχ πεθερά. Ειδικά όταν ξέρω ότι δεν θα με σεβαστούν και θα με πατήσουν γιατί είμαι ήπιων τονων κ δεν μιλάω δεν μπορώ καθόλου. Νιώθω εγκλωβισμένη και φρικαρω. 

Συμφωνώ απόλυτα, ότι χειρότερο αυτά και μου τα έκαναν και εμένα. Είμαι σίγουρη ότι θα τα κάνουν και στον μπέμπη αλλα ας τολμήσουν...μου έχει βγει πολύ σε αντίδραση και τους την λέω. Και φυσικά έχουμε και την απάντηση "εσείς τι πάθατε που σας μεγαλώσαμε ετσι?!?😡😡

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Silia89 είπε:

Συμφωνώ απόλυτα, ότι χειρότερο αυτά και μου τα έκαναν και εμένα. Είμαι σίγουρη ότι θα τα κάνουν και στον μπέμπη αλλα ας τολμήσουν...μου έχει βγει πολύ σε αντίδραση και τους την λέω. Και φυσικά έχουμε και την απάντηση "εσείς τι πάθατε που σας μεγαλώσαμε ετσι?!?😡😡

Έχει ένα καταπληκτικό άρθρο στο Facebook,το οποίο λέγεται " Γιατί εμείς τι πάθαμε?" Εγώ θα πω ότι από θαύμα ζούμε

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

Έχει ένα καταπληκτικό άρθρο στο Facebook,το οποίο λέγεται " Γιατί εμείς τι πάθαμε?" Εγώ θα πω ότι από θαύμα ζούμε

Το ίδιο λέμε με τον άντρα μου!! Χαχαχα 

@Melie καλέ τι να σε μισήσουμε. Ας ακούσουμε και καμία να περνάει καλά. Μακάρι να είχαμε και εμείς τέτοια πεθερά. Τώρα ότι μας έτυχε. Ειδικά τώρα που έρχονται μέρες γιορτινές είναι το χειρότερο μου. Το τι θα ακούσω δεν λέγεται.  Δεν μπορώ μόνο που το σκέφτομαι αγχώνομαι. 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι πολύ ευχάριστο το ότι υπάρχει το φόρουμ και ανταλλάσσουμε απόψεις και μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας. Υπάρχει και η ανωνυμια,οπότε είναι ακόμα πιο βολικό.Σκεφτείτε τι περνούσαν παλια οι γυναίκες από τις πεθερές τους και δεν μπορούσαν να τα μοιραστούν. Έχουμε διαβάσει  τα απερίγραπτα όπως ότι μπουκαρουν στις κρεβατοκάμαρες,αρπάζουν τα μωρά από τα χέρια μας,κοιτάζουν τα βυζιά μας σαν ανώμαλοι μπανιστηρτζηδες,χώνουν τα δάχτυλα τους στο στόμα των μωρών, ταιζουν τουρτα τα βρέφη,δεν μας επιτρέπουν να βγάζουμε τα φρύδια μας και να βάζουμε αποσμητικο για 40μερες και μαθαίνουν στα εγγονάκια τους πως μπορούν να τους γράφουν όλους στα τσουτσουνακια τους,επειδή γεννήθηκαν αγόρια 🤦 Σοβαρά τώρα,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ

  • Χαχα 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Είναι πολύ ευχάριστο το ότι υπάρχει το φόρουμ και ανταλλάσσουμε απόψεις και μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας. Υπάρχει και η ανωνυμια,οπότε είναι ακόμα πιο βολικό.Σκεφτείτε τι περνούσαν παλια οι γυναίκες από τις πεθερές τους και δεν μπορούσαν να τα μοιραστούν. Έχουμε διαβάσει  τα απερίγραπτα όπως ότι μπουκαρουν στις κρεβατοκάμαρες,αρπάζουν τα μωρά από τα χέρια μας,κοιτάζουν τα βυζιά μας σαν ανώμαλοι μπανιστηρτζηδες,χώνουν τα δάχτυλα τους στο στόμα των μωρών, ταιζουν τουρτα τα βρέφη,δεν μας επιτρέπουν να βγάζουμε τα φρύδια μας και να βάζουμε αποσμητικο για 40μερες και μαθαίνουν στα εγγονάκια τους πως μπορούν να τους γράφουν όλους στα τσουτσουνακια τους,επειδή γεννήθηκαν αγόρια 🤦 Σοβαρά τώρα,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ

Δεν σε ξέρω αλλά σαγαπω!!! Χαχαχχα τα λες τόσο ωραία πραγματικά ήθελα να ήξερα αν είχαν κόρη τα ίδια θα τους έλεγαν; Είναι κάποιο λογισμικό που κατεβάζουν όταν γίνονται πεθερές. Εμένα η δικιά μου δεν μας ενοχλούσε ποτέ με το που παντρευτήκαμε άρχισαν τα όργανα. Στην αρχή διακριτικά πάντα αλλά μετά ξεδίπλωσε το ταλέντο της. 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Rina_87 είπε:

Δεν σε ξέρω αλλά σαγαπω!!! Χαχαχχα τα λες τόσο ωραία πραγματικά ήθελα να ήξερα αν είχαν κόρη τα ίδια θα τους έλεγαν; Είναι κάποιο λογισμικό που κατεβάζουν όταν γίνονται πεθερές. Εμένα η δικιά μου δεν μας ενοχλούσε ποτέ με το που παντρευτήκαμε άρχισαν τα όργανα. Στην αρχή διακριτικά πάντα αλλά μετά ξεδίπλωσε το ταλέντο της. 

Ευχαριστώ πολύ,τα αισθήματα είναι αμοιβαία! 

Πιστεύω πως στην αρχή της σχέσης σκέφτονται πως " Εντάξει μωρέ,είναι ανεπροκοπη,ανοικοκυρευτη και γλωσσου,αλλά κάποια στιγμή θα τη χωρίσει ο λεβέντης μου και θα βρει καλύτερη" .Όταν γίνει ο γάμος,λένε από μέσα τους:"Θα τη στρώσει ο πασάς μου τώρα που μπήκε η κουλούρα και αν δεν ΜΑΣ κάνει,τότε θα πάρει διαζύγιο". Και τελικά έρχεται το μωρό, συνειδητοποιει ότι ο λεβέντης δεν θα χωρίσει,οπότε εκεί βάζει μπρος τα σχέδια που καταστρώνει τα βράδια βλέποντας σαπουνόπερες: " Αφού αυτή τελικά γέννησε το εγγόνι μου,θα την κάνω εγώ σωστή νοικοκυρά και υπόδειγμα μάνας(ασφαλώς όχι τόσο τέλεια όπως είμαι εγώ).Τέτοιο παλικάρι της έδωσα,της έκανε και παιδι,έχει και πεθερά εμένα που είμαι σκέτο κελεπουρι,τι άλλο να ζητήσει"?

Και κάπως έτσι ζουν στον κατινοκοσμο τους οι πεθερουλες και μας δίνουν υλικό για να γελάμε εδώ στο φόρουμ ❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Ευχαριστώ πολύ,τα αισθήματα είναι αμοιβαία! 

Πιστεύω πως στην αρχή της σχέσης σκέφτονται πως " Εντάξει μωρέ,είναι ανεπροκοπη,ανοικοκυρευτη και γλωσσου,αλλά κάποια στιγμή θα τη χωρίσει ο λεβέντης μου και θα βρει καλύτερη" .Όταν γίνει ο γάμος,λένε από μέσα τους:"Θα τη στρώσει ο πασάς μου τώρα που μπήκε η κουλούρα και αν δεν ΜΑΣ κάνει,τότε θα πάρει διαζύγιο". Και τελικά έρχεται το μωρό, συνειδητοποιει ότι ο λεβέντης δεν θα χωρίσει,οπότε εκεί βάζει μπρος τα σχέδια που καταστρώνει τα βράδια βλέποντας σαπουνόπερες: " Αφού αυτή τελικά γέννησε το εγγόνι μου,θα την κάνω εγώ σωστή νοικοκυρά και υπόδειγμα μάνας(ασφαλώς όχι τόσο τέλεια όπως είμαι εγώ).Τέτοιο παλικάρι της έδωσα,της έκανε και παιδι,έχει και πεθερά εμένα που είμαι σκέτο κελεπουρι,τι άλλο να ζητήσει"?

Και κάπως έτσι ζουν στον κατινοκοσμο τους οι πεθερουλες και μας δίνουν υλικό για να γελάμε εδώ στο φόρουμ ❤️

Μόνο που η δικιά μου στο σενάριο αυτό τον Κανακάρη της τον έχει για άχρηστο και τη νευριάζει όσο δεν πάει. Εκτός αν ενδόμυχα έχει βλέψεις για τον εγγονο να γίνει αυτός αυτό που ήθελε για τον γιο της. Μιλάμε επιστημονική φαντασία. Χαχαχαχχα μιλάμε τώρα για inception όνειρο μέσα στο όνειρο. 
Μπορεί τώρα να βλέπουν τι λάθη έκαναν με τα παιδιά τους κ να θέλουν να μη κάνουν τα ίδια με τα εγγόνια. Κανείς ποτέ δεν θα μάθει. Γιατί όταν γίνετε πεθερά κανείς delete το προηγούμενο λογισμικό,  Χαχαχαχαχ

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

On 5/4/2023 at 6:08 ΜΜ, MeliD είπε:

Καλά διαβάζω για τις πεθερές Κ λέω δε μπορεί, για τη δικιά μου λένε!!! Τα κάνει όλα αυτά τα σπαστικά συν του ότι είναι μέσα στο σπίτι μου και χώνεται στα πάντα  και εγω την έχω ανάγκη γιατί το πρωί δουλεύω και δεν έχω άλλη επιλογή... Δράμα!

Σήμερα φάγαμε κι εμείς κρέμα ρυζαλευρο,  βρώμη σιμιγδαλι μια βιολογική. Έφαγε 4 κουταλιές και σταμάτησα για πρώτη μέρα παρότι τα πήγε καλά. Πιο πολύ δοκιμή εκανα γιατί είναι μόλις 5 μηνών Σήμερα και θα ξεκινήσω κανονικά με φρούτο σε 1 εβδομάδα όπως είπε η παιδίατρος αλλά αναρωτιέμαι... πολύ νωρίς δε ξεκινάμε όλες? Δε πρέπει να κλείσουν τον 6ο κανονικά? Κρατάτε εισαγωγές στο 3ημερο ή όχι?  

Σε νιώθω απόλυτα..έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα..μένουμε μαζί και χώνει τη μύτη της σε όλα...κι εγώ δουλεύω κ κπς φορές βοηθάει με το παιδί όταν δεν μπορεί ο άντρας μου αλλά επειδή δουλεύω από το σπίτι την ακούω να μιλάει στο παιδί σαν να ναι δικό της και θέλω να βγω και να την αρχίσω στις γρήγορες .Για την ώρα κρατιέμαι αλλά δεν ξέρω για πόσο ακόμα 

 

 

 

 

 

 

 

2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Είναι πολύ ευχάριστο το ότι υπάρχει το φόρουμ και ανταλλάσσουμε απόψεις και μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας. Υπάρχει και η ανωνυμια,οπότε είναι ακόμα πιο βολικό.Σκεφτείτε τι περνούσαν παλια οι γυναίκες από τις πεθερές τους και δεν μπορούσαν να τα μοιραστούν. Έχουμε διαβάσει  τα απερίγραπτα όπως ότι μπουκαρουν στις κρεβατοκάμαρες,αρπάζουν τα μωρά από τα χέρια μας,κοιτάζουν τα βυζιά μας σαν ανώμαλοι μπανιστηρτζηδες,χώνουν τα δάχτυλα τους στο στόμα των μωρών, ταιζουν τουρτα τα βρέφη,δεν μας επιτρέπουν να βγάζουμε τα φρύδια μας και να βάζουμε αποσμητικο για 40μερες και μαθαίνουν στα εγγονάκια τους πως μπορούν να τους γράφουν όλους στα τσουτσουνακια τους,επειδή γεννήθηκαν αγόρια 🤦 Σοβαρά τώρα,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ

Πραγματικά @Blue Velvetηθελα να ξερά που τα βρίσκεις...είσαι θεά! Καλά που έχω κ εσάς Μ τη παρανοια π ζω

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Είναι πολύ ευχάριστο το ότι υπάρχει το φόρουμ και ανταλλάσσουμε απόψεις και μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας. Υπάρχει και η ανωνυμια,οπότε είναι ακόμα πιο βολικό.Σκεφτείτε τι περνούσαν παλια οι γυναίκες από τις πεθερές τους και δεν μπορούσαν να τα μοιραστούν. Έχουμε διαβάσει  τα απερίγραπτα όπως ότι μπουκαρουν στις κρεβατοκάμαρες,αρπάζουν τα μωρά από τα χέρια μας,κοιτάζουν τα βυζιά μας σαν ανώμαλοι μπανιστηρτζηδες,χώνουν τα δάχτυλα τους στο στόμα των μωρών, ταιζουν τουρτα τα βρέφη,δεν μας επιτρέπουν να βγάζουμε τα φρύδια μας και να βάζουμε αποσμητικο για 40μερες και μαθαίνουν στα εγγονάκια τους πως μπορούν να τους γράφουν όλους στα τσουτσουνακια τους,επειδή γεννήθηκαν αγόρια 🤦 Σοβαρά τώρα,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ

Α, θα σας πω Εγώ τι περνούσαν,  να πάρετε μια ιδέα από τη πεθερά-γιαγιά μου όπως μου τα έλεγε η μαμά μου... πριν σαραντίσει το μωρο (βλέπε μεγάλος αδερφός μου) , ήρθε η θεία μου (βλέπε κόρη της, αδερφή του μπαμπά μου ) με περίοδο στο σπίτι μας να δει το μωρό και το είχε πει στη γιαγιά μου γιατί δήθεν παλιά έλεγαν ότι δεν έπρεπε αλλά αυτή δε το είπε στη μαμά μου και τι έκανε η αθεόφοβη... η θεωρία έλεγε παλιά ότι αν δει το ασαράντιστο γυναίκα με περίοδο έπρεπε να πλυθεί το μωρο με το αίμα της για να μη πάθει κάποιο κακό (!!!) Οπότε η γιαγιά μου η έξυπνη (που κατά τ άλλα εγω αγαπάω αλλά τώρα καταλαβαίνω τη μάνα μου) , χωρις να τη δει η μαμά μου έριξε κρυφά μέσα στη λεκάνη (που έκαναν όλοι μαζί μπάνιο το βρέφος τότε λες Κ ήταν αξιοθέατο) τη βρώμικη σερβιέτα της θείας μου (!!!!!) Κορίτσια σιχάθηκα μόνο που το άκουσα! Και μετά της το είπε κιόλας Χωρίς ντροπή ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΕΠΡΕΠΕ!!!! Την είχα σκοτώσει επί τόπου όμως!!!!

  • Λυπημένη/-ος 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , MeliD είπε:

Α, θα σας πω Εγώ τι περνούσαν,  να πάρετε μια ιδέα από τη πεθερά-γιαγιά μου όπως μου τα έλεγε η μαμά μου... πριν σαραντίσει το μωρο (βλέπε μεγάλος αδερφός μου) , ήρθε η θεία μου (βλέπε κόρη της, αδερφή του μπαμπά μου ) με περίοδο στο σπίτι μας να δει το μωρό και το είχε πει στη γιαγιά μου γιατί δήθεν παλιά έλεγαν ότι δεν έπρεπε αλλά αυτή δε το είπε στη μαμά μου και τι έκανε η αθεόφοβη... η θεωρία έλεγε παλιά ότι αν δει το ασαράντιστο γυναίκα με περίοδο έπρεπε να πλυθεί το μωρο με το αίμα της για να μη πάθει κάποιο κακό (!!!) Οπότε η γιαγιά μου η έξυπνη (που κατά τ άλλα εγω αγαπάω αλλά τώρα καταλαβαίνω τη μάνα μου) , χωρις να τη δει η μαμά μου έριξε κρυφά μέσα στη λεκάνη (που έκαναν όλοι μαζί μπάνιο το βρέφος τότε λες Κ ήταν αξιοθέατο) τη βρώμικη σερβιέτα της θείας μου (!!!!!) Κορίτσια σιχάθηκα μόνο που το άκουσα! Και μετά της το είπε κιόλας Χωρίς ντροπή ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΕΠΡΕΠΕ!!!! Την είχα σκοτώσει επί τόπου όμως!!!!

Εντάξει, σε άλλο επίπεδο η γιαγιά σου :) Το τι περνούσαν τότε οι  γυναίκες, δεν περιγράφεται. Ελπίζω,όταν αξιωθούμε να γίνουμε πεθερές/ γιαγιάδες, να τα θυμόμαστε όλα αυτά και να μην κάνουμε όσα τώρα μας εκνευρίζουν🤪🤗

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θα ήθελα να με βοηθήσετε εάν μπορείτε όσες χρησιμοποιείται θήλαστρο. Έπλυνα το σωληνάκι, όπως λένε οι οδηγίες, αλλά δεν λέει να στεγνώσει. Έχει μικρές σταγονίτσες μέσα. Στις οδηγίες επίσης λέει να χρησιμοποιείται το σωληνάκι εφόσον είναι τελείως στεγνό. Έχω το solo της medela. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , thel είπε:

Κορίτσια θα ήθελα να με βοηθήσετε εάν μπορείτε όσες χρησιμοποιείται θήλαστρο. Έπλυνα το σωληνάκι, όπως λένε οι οδηγίες, αλλά δεν λέει να στεγνώσει. Έχει μικρές σταγονίτσες μέσα. Στις οδηγίες επίσης λέει να χρησιμοποιείται το σωληνάκι εφόσον είναι τελείως στεγνό. Έχω το solo της medela. 

Καλησπέρα ! Εμένα στο θηλάστρο που έχω πάρει , έλεγε στις οδηγίες να μην πλύνω το σωληνάκι καθώς δεν έρχεται σε επαφή με το γάλα παρά μόνο λειτουργεί για τον αέρα που χρειάζεται για να γίνεται η κίνηση στο θηλαστρο . Χμμμ ίσως αν του έριχνες ζεστό αέρα με το πιστολάκι ; Ελπίζω να μην πέταξα κοτσάνα 🫣

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω Philips Avent και το πλένω κανονικά, και το αποστειρώνω (στο manual λέει ότι δεν χρειάζεται). Πάντα έχει μικρές σταγονιτσες μέσα. Δεν έρχεται σε επαφή με το γάλα όμως, οπότε δεν μου έχει δημιουργήσει πρόβλημα. Το κάνω σχεδόν οχτώ μήνες τώρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...