Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Μανούλες Φεβρουαρίου 2023


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσια έδωσα κ εγω πιπίλα σήμερα γιατί ήξερα ότι είναι ταισμενη κ είχε γκρίνια κ ήθελε απλά να με πιπιλαει για να αποκοιμηθεί.Ελπίζω να μην έχω θέμα με το θηλασμό το τρεμω😣

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσια αποτι ειδα κολλησε χτες η σελίδα δεν μου ανέβαζε την απάντηση μου κ την ανέβασε τελικά 100 φορες😒.

9 ώρες πρίν, Amalia! είπε:

κορίτσια όταν σας λερώνονται τα ρούχα με κακάκια, πως τα καθαρίζετε μετά για να φύγει αυτό το κίτρινο χρώμα που μένει;

Τα κάνω τοπικά πρώτα με πράσινο σαπούνι(έχω μια πλάκα πρασίνου σαπουνιού) κ ζεστό-καυτό νερό και μετά τα βαζω πλυντήριο.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Amalia! said:

κορίτσια όταν σας λερώνονται τα ρούχα με κακάκια, πως τα καθαρίζετε μετά για να φύγει αυτό το κίτρινο χρώμα που μένει;

Κ εγω το βαζω σε λεκανακι με νερο κ το αρκαδι κ το αφηνω λιγο κ μετα πλυντηριο..αλλα δεν φευγει τελειως καποιες φορες! Ανεξιτιλα! Χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, N.Angel είπε:

Κ εγω το βαζω σε λεκανακι με νερο κ το αρκαδι κ το αφηνω λιγο κ μετα πλυντηριο..αλλα δεν φευγει τελειως καποιες φορες! Ανεξιτιλα! Χαχαχα

 

8 ώρες πρίν, Efaki είπε:

Καλημέρα κοριτσια αποτι ειδα κολλησε χτες η σελίδα δεν μου ανέβαζε την απάντηση μου κ την ανέβασε τελικά 100 φορες😒.

Τα κάνω τοπικά πρώτα με πράσινο σαπούνι(έχω μια πλάκα πρασίνου σαπουνιού) κ ζεστό-καυτό νερό και μετά τα βαζω πλυντήριο.

πράσινο σαπούνι ε?? θα το δοκιμάσω!!! μου χει λερωσει κάποιες φορές και δεν φεύγει με τίποτα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

53 minutes ago, Amalia! said:

 

πράσινο σαπούνι ε?? θα το δοκιμάσω!!! μου χει λερωσει κάποιες φορές και δεν φεύγει με τίποτα!!!

Το πρασινο σαπουνι ειναι γιατι με αυτο κανω τα ρουχαλακια του..εχει τυχει κ να βαλω κ vanish κ μετα να το πλυνω στο πλυντηριο. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Amalia! said:

κορίτσια αποψε έχουμε κι εμείς ασταμάτητη γκρίνια.. δεν κοιμάται και χτυπάει χέρια και πόδια.. πως σταματησν τσ δικά σας? πόσες μέρες κράτησε?

@Efaki @Jiji

Προφανως ειχε κολικους κοριτσι μου. Αν ειναι σφιχτη η κοιλια μαλλον ποναει..κανε μασαζακι στην κοιλια, αγκαλιτσες, βολτα μεσα στο σπιτι,  θηλασμος κ υπομονη! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , N.Angel είπε:

Προφανως ειχε κολικους κοριτσι μου. Αν ειναι σφιχτη η κοιλια μαλλον ποναει..κανε μασαζακι στην κοιλια, αγκαλιτσες, βολτα μεσα στο σπιτι,  θηλασμος κ υπομονη! 

Όχι δεν ήταν κολικοι.. Γκρίνια για αγκαλιά ήταν!!! Ηθελε να σηκωθεί !

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Amalia! είπε:

κορίτσια αποψε έχουμε κι εμείς ασταμάτητη γκρίνια.. δεν κοιμάται και χτυπάει χέρια και πόδια.. πως σταματησν τσ δικά σας? πόσες μέρες κράτησε?

@Efaki @Jiji

εμένα με έσωζε κ  απορροφητητρας!!!μόλις την έβαζα εκεί σταματαγε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, Amalia! είπε:

κορίτσια αποψε έχουμε κι εμείς ασταμάτητη γκρίνια.. δεν κοιμάται και χτυπάει χέρια και πόδια.. πως σταματησν τσ δικά σας? πόσες μέρες κράτησε?

@Efaki @Jiji

Μια μέρα ήταν που είχε ασταμάτητη γκρίνια κ ήταν κολλικος χτύπαγε τα ποδαράκια της.Την είχα αγκαλιά στον ώμο ν πιέζεται η κοιλιά της μετά λίγο πάλευε ν θηλάσει μετά πάλι αγκαλιά όλη μέρα στο πόδι πάνω κάτω βόλτα στο διάδρομο του σπιτιού εναλλάξ με τον άντρα μ.Της πέρασε το βράδυ κατά τις 10.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κορίτσια μου. Όντως οι λευκοί ήχοι βοηθούν όταν κλαίει ένα μωρό. Εγώ της βάζω ήχο σεσουάρ και τις περισσότερες φορές ηρεμεί. Η δικιά μου συνήθως κλαίει με το που την ακουμπήσω στο κρεβάτι ή στο λίκνο. Σιγά σιγά κάθεται μόνη τής.... Λόγω της πιπίλας.... 

 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!Τι κάνετε; Προχθές κάναμε τα πρώτα εμβόλια! Ευτυχώς όλα καλά! Ούτε πυρετός ούτε κάτι άλλο.Πως περνάτε;Θα φτιάξετε τσουρέκια και κουλουράκια; Γενικά έχετε ελεύθερο χρόνο;Πήρα βαφές φυτικές να βάψω τα μαλλιά μου γιατί δεν μπορώ να φανταστώ να λείπω δύο τρεις ώρες ώρες από το σπίτι..Πόση ώρα το πολύ λείπετε από το σπίτι;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Marla@ είπε:

Γειά σας κορίτσια!Τι κάνετε; Προχθές κάναμε τα πρώτα εμβόλια! Ευτυχώς όλα καλά! Ούτε πυρετός ούτε κάτι άλλο.Πως περνάτε;Θα φτιάξετε τσουρέκια και κουλουράκια; Γενικά έχετε ελεύθερο χρόνο;Πήρα βαφές φυτικές να βάψω τα μαλλιά μου γιατί δεν μπορώ να φανταστώ να λείπω δύο τρεις ώρες ώρες από το σπίτι..Πόση ώρα το πολύ λείπετε από το σπίτι;

σιγά μην κάνω κ τσουρέκια! ούτε αυγα θα βαψω δεν έχω χρόνο το μωρακι μας έχει τρελάνει πολύ αγκαλιά κ βαρυνε κιολας κ με έπιασε η μέση τραβάει κ η καισαρική γενικά πολύ κούραση κορίτσια! Ξυπναει κ κάθε μέρα από τις 4 κ δεν παλεύεται εύκολα ευτυχώς με βοηθάει ο άντρας μου όσο μπορεί αλλά δουλεύει κιολας! τις Κυριακές την αφήνω εγώ μερικές ώρες στη μαμά μου κ περνάνε μια χαρά κ εγώ κοιμάμαι να αναπληρωσω δυνάμεις αχχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...