Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , ναντια δε είπε:

Πόσο γεννήθηκε; Έμενα στις 14 κλίνει 3 μηνών κ είναι 6 κιλά τώρα από πόντους δεν ξέρω πριν ένα μήνα ήταν 55 .βάρος γέννησης 2.700

Βάρος γέννησης 2690 βάρος εξόδου 2515


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, ΦαιηΚατς είπε:

Από την άλλη Τρίτη ξεκινάνε να δίνουν την αναλογία του δώρου από το ΙΚΑ, δεν ξέρω πόσα θα είναι, μου είπε ότι βγαίνει αυτόματα από το σύστημα. Σου λέω να πας τότε για να τα πάρεις όσο πιο νωρίς γινεται... Όλα αυτά τα χαρτιά τα ξαναδινεις πάλι παρόλο που τα δώσαμε και για την συμπληρωματική;

Ναι! Καλά που έχω βγάλει ένα σωρό φωτοτυπίες από το καθένα! 


aP0gp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sofaki91 είπε:

Καλο μεσημέρι κορίτσια 

Αρρώστησα απο χθες το απόγευμα βραδάκι ποναει ο λαιμος μου και τρέχει λίγο η μύτη μου..αναγκαστικά θα φοράω μάσκα..

Ηρθε ο παιδίατρος σημερα για το δεύτερο εμβόλιο.. έκλαψε η μικρουλα μου αλλα έκλαιγε ήδη γιατί την ξυπνήσαμε..αύριο γίνεται 3ων μηνών και είναι 5 κιλά και 60εκ ύψος.

Κ εγώ έτσι ήμουν πριν 3 μέρες, ευτυχώς που δεν το κολλησα το παιδι!

Ψηλη η κοριτσαρα σου!!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Κ εγώ έτσι ήμουν πριν 3 μέρες, ευτυχώς που δεν το κολλησα το παιδι!

Ψηλη η κοριτσαρα σου!!

Πως το ξεπέρασες ??

Χαχα να σαι καλά νομίζω της @2angels μας ξεπερνά κατα πολυ


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 28 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Πως το ξεπέρασες ??

Χαχα να σαι καλά νομίζω της @2angels μας ξεπερνά κατα πολυ

Δεν πηρα τίποτα γιατί φοβόμουν που θηλαζω κ ευτυχώς σε 3 μέρες μου πέρασε, αλλά δεν βγήκα καθόλου απο το σπίτι..απλα προσπαθούσα όσο μπορουσα να μην είμαι κολλημένη στο μωρο κ μάσκα δε πήρα γτ ήμουν στο χωριό κ που να βρω φαρμακείο! 

Αχ εμένα απ' όσο έχω καταλάβει ο δικός μ είναι ο πιο μικρός σε ηλικία εδώ κ δεν συμβαδιζουμε με εσαςς


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marmat είπε:

Ναι! Καλά που έχω βγάλει ένα σωρό φωτοτυπίες από το καθένα! 

Και εγώ τα έχω ευτυχώς! Εγώ πήγα σήμερα και είχαν εκλογές και ήταν μόνο ενας υπάλληλος μέσα και μου είπε να πάω τη Δευτέρα!

1 ώρα πρίν, ναντια δε είπε:

Πόσο γεννήθηκε; Έμενα στις 14 κλίνει 3 μηνών κ είναι 6 κιλά τώρα από πόντους δεν ξέρω πριν ένα μήνα ήταν 55 .βάρος γέννησης 2.700

Εμείς γεννησαμε την ίδια μέρα!!! Την άλλη Παρασκευή έχουμε εμβόλιο, πριν ενα μήνα ήταν 6 κιλά και 58 πόντους! Έκανες τεστ;;;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Δεν πηρα τίποτα γιατί φοβόμουν που θηλαζω κ ευτυχώς σε 3 μέρες μου πέρασε, αλλά δεν βγήκα καθόλου απο το σπίτι..απλα προσπαθούσα όσο μπορουσα να μην είμαι κολλημένη στο μωρο κ μάσκα δε πήρα γτ ήμουν στο χωριό κ που να βρω φαρμακείο! 

Αχ εμένα απ' όσο έχω καταλάβει ο δικός μ είναι ο πιο μικρός σε ηλικία εδώ κ δεν συμβαδιζουμε με εσαςς

Εγω τα τσεκαρω ολα στο e lactancia..αν κ τώρα κανω χλιαρό νερο λεμονι μελι κ λιγο τζιντζερ κ πίνω καραμελες κ πρόπολη της απιβιτα αλλα με μετρο..

Ευτυχώς σου πέρασε..ποτε γεννήθηκε?

πρίν από 14 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Και εγώ τα έχω ευτυχώς! Εγώ πήγα σήμερα και είχαν εκλογές και ήταν μόνο ενας υπάλληλος μέσα και μου είπε να πάω τη Δευτέρα!

Εμείς γεννησαμε την ίδια μέρα!!! Την άλλη Παρασκευή έχουμε εμβόλιο, πριν ενα μήνα ήταν 6 κιλά και 58 πόντους! Έκανες τεστ;;;

Ψηλο παιδάκι κ εσενα Φαίη μου :grin:


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Sofaki91 είπε:

Εγω τα τσεκαρω ολα στο e lactancia..αν κ τώρα κανω χλιαρό νερο λεμονι μελι κ λιγο τζιντζερ κ πίνω καραμελες κ πρόπολη της απιβιτα αλλα με μετρο..

Ευτυχώς σου πέρασε..ποτε γεννήθηκε?

Στις 29! Πήραμε όλο τον μήνα εμείς!! εγώ το μόνο που έπινα ήταν γάλα, είμαι λίγο φοβιτσιαρα χαχα

 


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Evangeliaaa είπε:

Χαχαχα ρε φαιηη 

Το λέω σε αυτούς που με ξέρουν και με κοιτάνε απορημένοι και τους λέω γιατί με κοιτάτε; Δεν είμαι εγώ ντερεκι 2 μέτρα άμα ξεδιπλωθω;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Το λέω σε αυτούς που με ξέρουν και με κοιτάνε απορημένοι και τους λέω γιατί με κοιτάτε; Δεν είμαι εγώ ντερεκι 2 μέτρα άμα ξεδιπλωθω;

Καλά τα λες Φαίη μου, απλά δεν μας φαίνεται!! Χαχαχαχ


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...