Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

πρίν από 53 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Να πάρεις την παιδίατρο να σου πει μην πάθει καμία φλεγμονή το καημενουλικο

Ναι θα την πάρω αύριο σίγουρα.

Κορίτσια να σας ρωτήσω έχετε διάθεση για γουτσου γουτσου κ αγκαλίτσες... Εγώ όσες φορές πήγε να γίνει κάτι είχα συνέχει το μυαλό Μ στο μωρό κ δεν μπορούσα. Επίσης νιώθω πολύ πιεσμένη κ ο άντρας Μ δουλεύει πολύ κ δεν έχουμε σχεδόν καθόλου χρόνο για εμάς πλέον με αποτέλεσμα να έχουμε κ οι δύο νεύρα κ να ξεσπάνε ο ένας στον άλλον εσείς σε τι φάση είστε ;; Πότε θα στρώσει η κατάσταση;


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , ναντια δε είπε:

Ναι θα την πάρω αύριο σίγουρα.

Κορίτσια να σας ρωτήσω έχετε διάθεση για γουτσου γουτσου κ αγκαλίτσες... Εγώ όσες φορές πήγε να γίνει κάτι είχα συνέχει το μυαλό Μ στο μωρό κ δεν μπορούσα. Επίσης νιώθω πολύ πιεσμένη κ ο άντρας Μ δουλεύει πολύ κ δεν έχουμε σχεδόν καθόλου χρόνο για εμάς πλέον με αποτέλεσμα να έχουμε κ οι δύο νεύρα κ να ξεσπάνε ο ένας στον άλλον εσείς σε τι φάση είστε ;; Πότε θα στρώσει η κατάσταση;

Αχαχαχαχαχα τι μου θύμησες τώρα!!!!! Σεξ και γουτσου γουτσου;;;; Με τι κουράγιο ρε αγάπη;;; Δεν βρίσκω χρόνο ούτε να πεθάνω οχι για αγκαλίτσες και φιλάκια και σεξακια! Καμια όρεξη για τέτοια! Μα καμιαααα!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Αχαχαχαχαχα τι μου θύμησες τώρα!!!!! Σεξ και γουτσου γουτσου;;;; Με τι κουράγιο ρε αγάπη;;; Δεν βρίσκω χρόνο ούτε να πεθάνω οχι για αγκαλίτσες και φιλάκια και σεξακια! Καμια όρεξη για τέτοια! Μα καμιαααα!!!!

Δλσ δεν είμαι η μόνη;...ούτε εγώ καμία όρεξη δεν έχω 


...:-D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ναντια δε είπε:

Δλσ δεν είμαι η μόνη;...ούτε εγώ καμία όρεξη δεν έχω 

Βρε κορίτσι μου με τόση κούραση που τραβάμε που να βρούμε την όρεξη; Εγώ έτυχε τώρα να είμαι ξύπνια γιατί είχα κάτι δουλίτσες! Κανονικά κοιμάμαι στις 8:30! Party animal έχω γίνει λέμε!

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Βρε κορίτσι μου με τόση κούραση που τραβάμε που να βρούμε την όρεξη; Εγώ έτυχε τώρα να είμαι ξύπνια γιατί είχα κάτι δουλίτσες! Κανονικά κοιμάμαι στις 8:30! Party animal έχω γίνει λέμε!

Χαχαχαχ άστα κ εμένα τώρα αποκημηθηκε ο μικρός ήταν είχε λίγο γκρίνια πριν κ ο μπαμπάς πήγε στο σαλόνι να κοιμηθεί..... Δεν ξέρω φοβάμαι μην απομακρυνθούμε από αυτό εμείς δεν είχαμε κ επαφές καθόλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης λόγο αποκόλλησης.


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , ναντια δε είπε:

Χαχαχαχ άστα κ εμένα τώρα αποκημηθηκε ο μικρός ήταν είχε λίγο γκρίνια πριν κ ο μπαμπάς πήγε στο σαλόνι να κοιμηθεί..... Δεν ξέρω φοβάμαι μην απομακρυνθούμε από αυτό εμείς δεν είχαμε κ επαφές καθόλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης λόγο αποκόλλησης.

Καλά κ εμείς που όρεξη για σεξ! Αλλά κ να θέλαμε δε μπορούμε! Ρε κορίτσια απο τοτε που γέννησαν 2,5 μηνες τώρα, δεν μ έχουν σταματήσει τα λοχεια ακόμα..πήρα τον γιατρό μ κ μ έδωσε τα ecovag balance.. Εχει πάρει ποτέ καμια;;


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Καλά κ εμείς που όρεξη για σεξ! Αλλά κ να θέλαμε δε μπορούμε! Ρε κορίτσια απο τοτε που γέννησαν 2,5 μηνες τώρα, δεν μ έχουν σταματήσει τα λοχεια ακόμα..πήρα τον γιατρό μ κ μ έδωσε τα ecovag balance.. Εχει πάρει ποτέ καμια;;

Κ τι σου είπε ο γιατρός δεν το έχω ξαναπάει για τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα ...πω... Πω ... Έμενα 35 μέρες κράτησαν κ έλεγα άντε να τελειώσουν φαντάζομαι εσύ.


...:-D

Link to comment
Share on other sites

Ρε @ΦαιηΚατς δεν παιζεσαι! Χαχα αχχαχα

πρίν από 23 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Καλά κ εμείς που όρεξη για σεξ! Αλλά κ να θέλαμε δε μπορούμε! Ρε κορίτσια απο τοτε που γέννησαν 2,5 μηνες τώρα, δεν μ έχουν σταματήσει τα λοχεια ακόμα..πήρα τον γιατρό μ κ μ έδωσε τα ecovag balance.. Εχει πάρει ποτέ καμια;;

Τι σου είπε; Γιατί δεν σταμάτησαν ακόμα; Εγώ δεν έχω πάρει... Τι είναι; Χάπι;ορμόνη;


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ναντια δε είπε:

Κ τι σου είπε ο γιατρός δεν το έχω ξαναπάει για τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα ...πω... Πω ... Έμενα 35 μέρες κράτησαν κ έλεγα άντε να τελειώσουν φαντάζομαι εσύ

 Μ είπε αν δεν σταματήσουν σε 10 μερες να πάω να με δει, δε ξέρω γτ ετσι

πρίν από 3 λεπτά , 2angels είπε:

Ρε @ΦαιηΚατς δεν παιζεσαι! Χαχα αχχαχα

Τι σου είπε; Γιατί δεν σταμάτησαν ακόμα; Εγώ δεν έχω πάρει... Τι είναι; Χάπι;ορμόνη;

κολπικό υποθετο είναι..έχω αρχίσει να φοβάμαι λιγο


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εμένα η μικρη εδώ και δύο εβδομάδες τρώει το καταπέτασμα τη νύχτα ειδικά που ξυπναγε μόνο μια φορά δηλαδή κοιμόταν 6 ώρες σερί τώρα ξύπναει ανά 2ωρο το πολυ 2,30 και θέλει να φάει! Τι να κάνω έχω φρικάρει, τη μέρα τρώει κάθε 3,5 ώρες περίπου από 120 το βράδυ πριν τον ύπνο κάπου 160 με 180 και παρόλα αυτά ανά 2,5 ώρες όλη νύχτα τρώει! Της δίνω από 90 να την ξεγελασω γιατί δεν έχει μέτρο όσο και να της δώσω θα φάει! Καλά να είναι το νινί μου αλλά δε θέλω να ξεφύγει και μετά να πρέπει να της μειώσω γεύματα και κλαίει κλπ 


aP0gp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

 Μ είπε αν δεν σταματήσουν σε 10 μερες να πάω να με δει, δε ξέρω γτ ετσι

κολπικό υποθετο είναι..έχω αρχίσει να φοβάμαι λιγο

Μην φοβάσαι, όλα διορθώνονται ..... Αν φοβάσαι υπερβολικά όμως να πας να σε δει νωρίτερα. Είναι λοχία με αίμα; Μήπως είναι κολπικά υγρά; Κ βγω βγάζω ακόμα κατι κίτρινα υγρά, η καλλιέργεια όμως είναι καθαρή κ περιμένω το τεστ Παπ. Μην αγχεσαι....

9 ώρες πρίν, Marmat είπε:

Κορίτσια εμένα η μικρη εδώ και δύο εβδομάδες τρώει το καταπέτασμα τη νύχτα ειδικά που ξυπναγε μόνο μια φορά δηλαδή κοιμόταν 6 ώρες σερί τώρα ξύπναει ανά 2ωρο το πολυ 2,30 και θέλει να φάει! Τι να κάνω έχω φρικάρει, τη μέρα τρώει κάθε 3,5 ώρες περίπου από 120 το βράδυ πριν τον ύπνο κάπου 160 με 180 και παρόλα αυτά ανά 2,5 ώρες όλη νύχτα τρώει! Της δίνω από 90 να την ξεγελασω γιατί δεν έχει μέτρο όσο και να της δώσω θα φάει! Καλά να είναι το νινί μου αλλά δε θέλω να ξεφύγει και μετά να πρέπει να της μειώσω γεύματα και κλαίει κλπ 

Μήπως να μην τη ταιζεις κάθε φορά; Πιπίλα η να προσπαθήσεις να την ξανακοιμησεις; Έτσι μας είχε πει εμάς η παιδίατρος να κάνουμε. Η λίγο χαμομήλι για να ξεγελαστει..... 180 νερό η έτοιμο γεύμα; Εμένα η γιγαντουλα μου δεν έχει φάει ακόμα 180. Στα 150 είμαστε ( νερό) με το γάλα πάει γύρω στα 180 κ πάλι δεν το τρώει όλο πάντα. 1-2 γεύματα μου τα τρώει μισά η κ καθόλου. 

Τουλάχιστον αν μπορείς να κόψεις το ένα κ σιγά σιγά τα επόμενα. Δεν είναι χοντρούλα ομως....δεν νομίζω να ξεφύγει! Ίσως το έχει ανάγκη. Τι να πω; Απλά πρέπει να μάθει να κοιμάται.... 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Καλά κ εμείς που όρεξη για σεξ! Αλλά κ να θέλαμε δε μπορούμε! Ρε κορίτσια απο τοτε που γέννησαν 2,5 μηνες τώρα, δεν μ έχουν σταματήσει τα λοχεια ακόμα..πήρα τον γιατρό μ κ μ έδωσε τα ecovag balance.. Εχει πάρει ποτέ καμια;;

Καλημερα κοριτσακι τα υποθετα αυτα τα πηρα μια φορα για να στρωσει το ph του κολπου.Πολυ καλα


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 2angels είπε:

Μην φοβάσαι, όλα διορθώνονται ..... Αν φοβάσαι υπερβολικά όμως να πας να σε δει νωρίτερα. Είναι λοχία με αίμα; Μήπως είναι κολπικά υγρά; Κ βγω βγάζω ακόμα κατι κίτρινα υγρά, η καλλιέργεια όμως είναι καθαρή κ περιμένω το τεστ Παπ. Μην αγχεσαι....

Ευτυχώς αίμα δεν έχουν! Καφέ υγρά είναι πφφ δε ξερωω

πρίν από 49 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακι τα υποθετα αυτα τα πηρα μια φορα για να στρωσει το ph του κολπου.Πολυ καλα

Τα ξεκίνησα εχθες! Μακάρι, τι να πωω! Ευτυχώς δεν κατάλαβα ουτε τσούξιμο ουτε τπτ, γτ είμαι κ λίγο φοβιτσιαρα σε αυτά τα θεματα


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 11/12/2018 at 8:42 ΠΜ, 2angels είπε:

 

Μήπως να μην τη ταιζεις κάθε φορά; Πιπίλα η να προσπαθήσεις να την ξανακοιμησεις; Έτσι μας είχε πει εμάς η παιδίατρος να κάνουμε. Η λίγο χαμομήλι για να ξεγελαστει..... 180 νερό η έτοιμο γεύμα; Εμένα η γιγαντουλα μου δεν έχει φάει ακόμα 180. Στα 150 είμαστε ( νερό) με το γάλα πάει γύρω στα 180 κ πάλι δεν το τρώει όλο πάντα. 1-2 γεύματα μου τα τρώει μισά η κ καθόλου. 

Τουλάχιστον αν μπορείς να κόψεις το ένα κ σιγά σιγά τα επόμενα. Δεν είναι χοντρούλα ομως....δεν νομίζω να ξεφύγει! Ίσως το έχει ανάγκη. Τι να πω; Απλά πρέπει να μάθει να κοιμάται.... 

Έχω δοκιμάσει και πιπίλα και να την ξανακοιμησω θέλει γάλα!!! 160 πίνει για βράδυ έτοιμο γεύμα κ τη νύχτα 2 φορές από 90. Το τελευταίο γεύμα είναι γύρω στις 8,30 με 9 πριν κοιμηθεί. Τουλάχιστον τώρα 2 μέρες ξυπνάει μια στις 2 και μια στις 5 το λες και πρόοδο! Είναι ακριβώς 3 μηνών 5700 


aP0gp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Marmat είπε:

Έχω δοκιμάσει και πιπίλα και να την ξανακοιμησω θέλει γάλα!!! 160 πίνει για βράδυ έτοιμο γεύμα κ τη νύχτα 2 φορές από 90. Το τελευταίο γεύμα είναι γύρω στις 8,30 με 9 πριν κοιμηθεί. Τουλάχιστον τώρα 2 μέρες ξυπνάει μια στις 2 και μια στις 5 το λες και πρόοδο! Είναι ακριβώς 3 μηνών 5700 

Κ μένα μου το έκανε αυτό κ πλέον την ξυπνάω 11 με 11:30 το βράδυ κ την ταιζω. Όσο φάει....μετά ξυπνάει ξανά 6-7 το πρωί. Δυσκολευτηκαμε μεν αλλά σωθηκαμε.

On 11/12/2018 at 10:09 ΠΜ, Evangeliaaa είπε:

Ευτυχώς αίμα δεν έχουν! Καφέ υγρά είναι πφφ δε ξερωω

Τα ξεκίνησα εχθες! Μακάρι, τι να πωω! Ευτυχώς δεν κατάλαβα ουτε τσούξιμο ουτε τπτ, γτ είμαι κ λίγο φοβιτσιαρα σε αυτά τα θεματα

Πώς είσαι κορίτσι μου ; Καλύτερα; 

Εμείς αύριο πάμε για το εμβόλιο. Έχει ρωτήσει καμιά σας για το εμβόλιο της μηνιγγίτιδας; Αυτό που έχει 100 ευρώ η κάθε δόση κ δεν γράφεται; Θα το κάνετε; Εγώ αύριο θα ρωτήσω τη παιδίατρο... 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...