Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Sofaki91 είπε:

Χαχαχα κ γω τοσο..ο σύζυγος?

1,77! Αλλά δεν νομίζω ότι παίζει και μεγάλο ρόλο τελικά γιατί η μαμα μου είναι 1,55, ο μπαμπάς μου 1,68 και ο αδερφός μου 1,87!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

1,77! Αλλά δεν νομίζω ότι παίζει και μεγάλο ρόλο τελικά γιατί η μαμα μου είναι 1,55, ο μπαμπάς μου 1,68 και ο αδερφός μου 1,87!

Ντερεκι ο αδερφός!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΦαιηΚατς είπε:

Δεν είναι αδικία αυτό ρε;;; Χάθηκε να είναι 5 πόντους πιο κοντός και να τους δώσει σε εμένα;;;

Χαχαχαχα αδικίες της φύσης..1.69 εγώ 1.95 ο αδερφός μου! Καλά, όχι ότι θα ήθελα να είμαι κ 2 μέτρα, αλλά δε θα με χαλαγε να είχα +4-5 πόντους!! Χαχαχα


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Χαχαχαχα αδικίες της φύσης..1.69 εγώ 1.95 ο αδερφός μου! Καλά, όχι ότι θα ήθελα να είμαι κ 2 μέτρα, αλλά δε θα με χαλαγε να είχα +4-5 πόντους!! Χαχαχα

Τουλάχιστον είσαι 1,69!!! Εγώ είμαι απλά ένα ψηλό στρουμφάκι!

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, ΦαιηΚατς είπε:

Τουλάχιστον είσαι 1,69!!! Εγώ είμαι απλά ένα ψηλό στρουμφάκι!

 

πρίν από 51 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Και αν έπρεπε να επιλέξω ανάμεσα στα στρουμφάκια σίγουρα θα ήμουν ο σκουντουφλης!!! Αχαχαχαχαχα

Σε αγαπώωωωω!!!! Χαχαχχαχαχαχαχαχα

Εγώ είμαι 1.72 Αλλά...η μαμά 1.63 κ ο μπαμπάς 1.65!!! Ο αδερφός μου;....1.70. ότι να ναι.... Αν δείτε οικογενειακή φωτό θα γελάτε! Τη φοράω κ τακούνια! Χαχαχχαα Ο ανηψιος μου δε(γιος του αδερφού μου) είναι 14 χρόνων κ είναι ήδη 1.80!!! Εμοιασε στο μπαμπά του! Χαχαχχαχαχαχαχαχα

Δεν έχει να κάνει μόνο με τους γονείς τελικά! Η μπέμπα μου πάντως 2.5 μηνών ήταν 65 πόντους κ σαν να έχουμε πάρει κ άλλο μου φαίνεται.....θα δείξει.... Την άλλη βδομάδα έχουμε παιδίατρο για εμβόλιο. Δεν θέλω να γίνει πάνω από 1.75 βρε κορίτσια...βέβαια καλά να είναι! Δεν μου αρέσουν οι ψηλές γυναικες ούτε οι πολύ ψηλοί άντρες εδώ που τα λέμε. Με φοβίζουν! Χαχαχχαχαχ

 

 

 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Και αν έπρεπε να επιλέξω ανάμεσα στα στρουμφάκια σίγουρα θα ήμουν ο σκουντουφλης!!! Αχαχαχαχαχα

Χαχαχαχαχ ωραία να βρεθούμε εμείς οι δυο να χαλασουμε τον κοσμο!!

πρίν από 1 λεπτό , 2angels είπε:

 

Σε αγαπώωωωω!!!! Χαχαχχαχαχαχαχαχα

Εγώ είμαι 1.72 Αλλά...η μαμά 1.63 κ ο μπαμπάς 1.65!!! Ο αδερφός μου;....1.70. ότι να ναι.... Αν δείτε οικογενειακή φωτό θα γελάτε! Τη φοράω κ τακούνια! Χαχαχχαα Ο ανηψιος μου δε(γιος του αδερφού μου) είναι 14 χρόνων κ είναι ήδη 1.80!!! Εμοιασε στο μπαμπά του! Χαχαχχαχαχαχαχαχα

Δεν έχει να κάνει μόνο με τους γονείς τελικά! Η μπέμπα μου πάντως 2.5 μηνών ήταν 65 πόντους κ σαν να έχουμε πάρει κ άλλο μου φαίνεται.....θα δείξει.... Την άλλη βδομάδα έχουμε παιδίατρο για εμβόλιο. Δεν θέλω να γίνει πάνω από 1.75 βρε κορίτσια...βέβαια καλά να είναι! Δεν μου αρέσουν οι ψηλές γυναικες

 

 

 

Χαχαχ όντως αυτό με τα ύψη είναι ενα θέμα! Δεν έχει να κάνει πάντα με τους γονείς..παντως να περιμενεις η μπεμπα σου θα γίνει κοριτσαρος, γυναικαρα!!

  • Χαχα 2

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , 2angels είπε:

 

Σε αγαπώωωωω!!!! Χαχαχχαχαχαχαχαχα

Εγώ είμαι 1.72 Αλλά...η μαμά 1.63 κ ο μπαμπάς 1.65!!! Ο αδερφός μου;....1.70. ότι να ναι.... Αν δείτε οικογενειακή φωτό θα γελάτε! Τη φοράω κ τακούνια! Χαχαχχαα Ο ανηψιος μου δε(γιος του αδερφού μου) είναι 14 χρόνων κ είναι ήδη 1.80!!! Εμοιασε στο μπαμπά του! Χαχαχχαχαχαχαχαχα

Δεν έχει να κάνει μόνο με τους γονείς τελικά! Η μπέμπα μου πάντως 2.5 μηνών ήταν 65 πόντους κ σαν να έχουμε πάρει κ άλλο μου φαίνεται.....θα δείξει.... Την άλλη βδομάδα έχουμε παιδίατρο για εμβόλιο. Δεν θέλω να γίνει πάνω από 1.75 βρε κορίτσια...βέβαια καλά να είναι! Δεν μου αρέσουν οι ψηλές γυναικες ούτε οι πολύ ψηλοί άντρες εδώ που τα λέμε. Με φοβίζουν! Χαχαχχαχαχ

 

 

 

Αχαχαχαχαχαχα και ο ανηψιος ντερεκι σαν τον μπαμπά του ε; Μοιάζουμε!!!! Νταλτονς η οικογένεια;;; Η μικρή της κουνιάδας μου είναι 11 χρόνων και είναι 1,62!!!!με περνάει το 11 χρόνο!!!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Καλο μεσημέρι κορίτσια 

Αρρώστησα απο χθες το απόγευμα βραδάκι ποναει ο λαιμος μου και τρέχει λίγο η μύτη μου..αναγκαστικά θα φοράω μάσκα..

Ηρθε ο παιδίατρος σημερα για το δεύτερο εμβόλιο.. έκλαψε η μικρουλα μου αλλα έκλαιγε ήδη γιατί την ξυπνήσαμε..αύριο γίνεται 3ων μηνών και είναι 5 κιλά και 60εκ ύψος.

 

Κορίτσια μου εκανα το τεστ δεν είμαι τελικά απλά προσπαθεί να επανέλθει η περίοδος... Ουδείς ηρέμησα κάπως!


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ναντια δε είπε:

 

Κορίτσια μου εκανα το τεστ δεν είμαι τελικά απλά προσπαθεί να επανέλθει η περίοδος... Ουδείς ηρέμησα κάπως!

Μπράβο Ναντιακι μου, γτ με 3 μηνών μωρο κ έγκυος το κεφάλι σου θα γινόταν καζάνι!!  Βέβαια αν το ήθελες οκ..


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Αχαχαχαχαχαχα και ο ανηψιος ντερεκι σαν τον μπαμπά του ε; Μοιάζουμε!!!! Νταλτονς η οικογένεια;;; Η μικρή της κουνιάδας μου είναι 11 χρόνων και είναι 1,62!!!!με περνάει το 11 χρόνο!!!

Χαχαχχαχαχαχαχαχα! Έτσι λέει κ εκείνος! Ότι ο γιος του του μοιάζει! Χαχαχχαχαχαχαχαχα πλάκα κάνει βέβαια!

Ψηλό κορίτσι βρε! Χαχα αχααχ 

Κ να έρχονται δίπλα μας τα πιτσιρίκια κ να το παίζουν κ μεγάλα! Ο ανηψιος μου μου κάνει τάπες στο κεφάλι κ φωνάζει "σε περασα, σε πέρασα" χαχαχα

1 hour ago, Evangeliaaa είπε:

Χαχαχαχαχ ωραία να βρεθούμε εμείς οι δυο να χαλασουμε τον κοσμο!!

Χαχαχ όντως αυτό με τα ύψη είναι ενα θέμα! Δεν έχει να κάνει πάντα με τους γονείς..παντως να περιμενεις η μπεμπα σου θα γίνει κοριτσαρος, γυναικαρα!!

Θα μοιάζει στη μαμά της!!!! Χαχαχχαχαχ

:razz:

πρίν από 30 λεπτά , ναντια δε είπε:

 

Κορίτσια μου εκανα το τεστ δεν είμαι τελικά απλά προσπαθεί να επανέλθει η περίοδος... Ουδείς ηρέμησα κάπως!

Άντε κορίτσι μου....δεν πειράζει! Εύχομαι να έρθει οπότε είσαι έτοιμη!:x

@Marmat μου; Η μικρή σου πήρε τις ματαρες σου η  άλλαξαν τα ματάκια της; Εμάς άρχισαν να σκουραίνουν μου φαίνεται... Στα δικά σας κορίτσια άλλαξαν;


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , 2angels είπε:

 

Θα μοιάζει στη μαμά της!!!! Χαχαχχαχαχ

@Marmat μου; Η μικρή σου πήρε τις ματαρες σου η  άλλαξαν τα ματάκια της; Εμάς άρχισαν να σκουραίνουν μου φαίνεται... Στα δικά σας κορίτσια άλλαξαν;

Χαχαχ ναι!!

Εμένα τα ματάκια του ίδια Μ φαίνονται.. μόνο που το αριστερό ματάκι του κάποιες ώρες είναι πιο κλειστό κ άλλες κανονικό, αλλά είναι από τότε που γεννήθηκε έτσι κ δε ξέρω τι μπορεί να είναι; Μπορεί καμιά αλλεργία άραγε;


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , 2angels είπε:

Χαχαχχαχαχαχαχαχα! Έτσι λέει κ εκείνος! Ότι ο γιος του του μοιάζει! Χαχαχχαχαχαχαχαχα πλάκα κάνει βέβαια!

Ψηλό κορίτσι βρε! Χαχα αχααχ 

Κ να έρχονται δίπλα μας τα πιτσιρίκια κ να το παίζουν κ μεγάλα! Ο ανηψιος μου μου κάνει τάπες στο κεφάλι κ φωνάζει "σε περασα, σε πέρασα" χαχαχα

Θα μοιάζει στη μαμά της!!!! Χαχαχχαχαχ

:razz:

Άντε κορίτσι μου....δεν πειράζει! Εύχομαι να έρθει οπότε είσαι έτοιμη!:x

@Marmat μου; Η μικρή σου πήρε τις ματαρες σου η  άλλαξαν τα ματάκια της; Εμάς άρχισαν να σκουραίνουν μου φαίνεται... Στα δικά σας κορίτσια άλλαξαν;

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Πότε θα σταθεροποιηθεί το χρώμα των ματιών;

1 hour ago, Evangeliaaa είπε:

Μπράβο Ναντιακι μου, γτ με 3 μηνών μωρο κ έγκυος το κεφάλι σου θα γινόταν καζάνι!!  Βέβαια αν το ήθελες οκ..

Για να έιμαι ειλικρινής δεν ημουν έτοιμη ακόμα .. 


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...