Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Βρε κοριτσάκι, μόνο 20 χρονών νινακι είσαι;;; Το είδα που το ανέφερες σε άλλο ποστ!!! Όσο για το θηλασμό έξω να παίρνεις μαζί σου μια πανουλα να τη ρίχνεις πάνω από το μωρό να μην φαίνεται...

Χαχαχα ναι είμαι λιιιιιγο μικρηηη..κ για το θηλασμό σιγά σιγά το έχω ξεκινήσει έτσι μέχρι να το συνηθισω τελείως!!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 13 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Χαχαχα ναι είμαι λιιιιιγο μικρηηη..κ για το θηλασμό σιγά σιγά το έχω ξεκινήσει έτσι μέχρι να το συνηθισω τελείως!!

Θα έχεις μικρή διαφορά ηλικίας με τα παιδάκια σου και αυτό είναι πολύ ωραίο! Με τη μαμά μου έχουμε μόλις 16 χρόνια διαφορά και με τον μπαμπά μου 20 και είμαστε σαν κολληταρια!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Θα έχεις μικρή διαφορά ηλικίας με τα παιδάκια σου και αυτό είναι πολύ ωραίο! Με τη μαμά μου έχουμε μόλις 16 χρόνια διαφορά και με τον μπαμπά μου 20 και είμαστε σαν κολληταρια!

Τέλειο αυτό ηθελα, να είμαι κοντά σε ηλικία με τα παιδιά μου, να μην έχουμε χάσμα, οπως είχα με τον μπαμπά μου κ έβλεπα οτι ηταν πολύ δύσκολο να συμβαδισουμε, σαν εποχες διαφορετικες που μεγαλωσαμε


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Τέλειο αυτό ηθελα, να είμαι κοντά σε ηλικία με τα παιδιά μου, να μην έχουμε χάσμα, οπως είχα με τον μπαμπά μου κ έβλεπα οτι ηταν πολύ δύσκολο να συμβαδισουμε, σαν εποχες διαφορετικες που μεγαλωσαμε

Αχ, μην μου λες για χάσμα, δεν ξέρεις πόσο το σκέφτομαι! Θα μπορώ άραγε να συμβαδίζω με τα παιδάκια μου ή θα τα κοιτάζω σαν εξωγήινος;;;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Αχ, μην μου λες για χάσμα, δεν ξέρεις πόσο το σκέφτομαι! Θα μπορώ άραγε να συμβαδίζει με τα παιδάκια μου ή θα τα κοιτάζω σαν εξωγήινος;;;

Χαχαχ γιατί καλε;;; ποσο είσαι;;;


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Τα ίδια ήμασταν κ εμείς. Μας πήρε πάνω από 10 μέρες να στρώσει....κ αυτός ο όρος μαρτύριο! Κλάμααααα!  Καλή υπομονή ευχομαι.... Όχι ξηρό περιβάλλον κ να τον βάζεις να κοιμάται  στο ρηλαξ η γενικότερα με κλίση για να κατεβαίνουν τα φλεματακια. Έτσι μας είπε εμάς η παιδίατρος τουλάχιστον. Περαστικα γρήγορα!

Τα ιδια μας ειπε και μας..κλεισιμο αφυγραντηρα το βραδύ και κλιση οπου κοιμαται...10μερες κρατησε;;εχουμε δλδ δρομο..το θετικο ειναι οτι ξεκινησε και κοιμαται 5ωρο παλι

  • Μου αρέσει 1

hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Σιγά το χασμα, που αγχωνεσαι κιόλας! Μια χαρά εισαιι!! Νεοτατηη

Τώρα είμαι νεότατη, σε 14 χρόνια που εγώ θα είμαι 50 ο μπεμπακος μου θα είναι 14 και θα μπαίνει στην εφηβεία!

3 ώρες πρίν, lenoutso είπε:

Τα ιδια μας ειπε και μας..κλεισιμο αφυγραντηρα το βραδύ και κλιση οπου κοιμαται...10μερες κρατησε;;εχουμε δλδ δρομο..το θετικο ειναι οτι ξεκινησε και κοιμαται 5ωρο παλι

Γιατί κλείσιμο τον αφυγραντήρα;;;; Εγώ τώρα τον πήρα ρε κορίτσια και βγάζω ίσα με 10 λίτρα νερό τη μέρα! Είναι ακόμη στο 66% η υγρασία! Αμα τον κλείσω θα ανέβει πάλι στο 78%


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Τώρα είμαι νεότατη, σε 14 χρόνια που εγώ θα είμαι 50 ο μπεμπακος μου θα είναι 14 και θα μπαίνει στην εφηβεία!

Τα πάντα είναι στο μυαλό..κ εμένα η μαμά μου είναι 51 αλλά έχουμε παρόμοιες αντιλήψεις κ ιδέες..


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Τα πάντα είναι στο μυαλό..κ εμένα η μαμά μου είναι 51 αλλά έχουμε παρόμοιες αντιλήψεις κ ιδέες..

Θέλω να πιστεύω ότι θα γίνω κουλ μαμά και θα συμβαδίζω με τα παιδάκια μου αλλά έναν φόβο τον έχω...


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΦαιηΚατς είπε:

Τώρα είμαι νεότατη, σε 14 χρόνια που εγώ θα είμαι 50 ο μπεμπακος μου θα είναι 14 και θα μπαίνει στην εφηβεία!

Γιατί κλείσιμο τον αφυγραντήρα;;;; Εγώ τώρα τον πήρα ρε κορίτσια και βγάζω ίσα με 10 λίτρα νερό τη μέρα! Είναι ακόμη στο 66% η υγρασία! Αμα τον κλείσω θα ανέβει πάλι στο 78%

Καλημέρα.... Να μην ξηρενεται ο λαιμός. εγώ έβαζα κατσαρόλες με βραστό νερό κ χαμομήλι στο σαλόνι, το είχα ξαναπεί δεν ξέρω αν το θυμάσαι. Θέλει υγρασία για να γλιστράνε τα φλεματακια.....  Μην πιάνεται το θέμα με τις ηλικίες..... Θα πάθω τίποτα! Χαχαχαχχααχα


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Θέλω να πιστεύω ότι θα γίνω κουλ μαμά και θα συμβαδίζω με τα παιδάκια μου αλλά έναν φόβο τον έχω...

Χαχα κουλ θα είσαι αμα το θες


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , 2angels είπε:

Καλημέρα.... Να μην ξηρενεται ο λαιμός. εγώ έβαζα κατσαρόλες με βραστό νερό κ χαμομήλι στο σαλόνι, το είχα ξαναπεί δεν ξέρω αν το θυμάσαι. Θέλει υγρασία για να γλιστράνε τα φλεματακια.....  Μην πιάνεται το θέμα με τις ηλικίες..... Θα πάθω τίποτα! Χαχαχαχχααχα

Δηλαδή άσχετα με πόση υγρασία έχει το σπίτι πρέπει να τον κλείνω; Στον μεγάλο που είχε πάθει βρογχίολιτιδα μου είχε πει να έχω βραστηρα μέσα στο δωμάτιο που κοιμάται να δουλεύει και μέσα του έβαζα αιθέρια έλαια ευκαλύπτου αλλά εκεί μου ήμουν τότε δεν είχε υγρασία το σπίτι... Πόσο είσαι κοριτσακι και σε πιάνει και εσένα κάτι τις με την ηλικία;;;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Κ εγώ στην αρχή έτσι φοβόμουν αλλά τελικά τπτ δεν είναι..το μονο μου θέμα είναι οτι αν πεινασει ντρέπομαι να τον θηλάζω εξω κ γι' αυτό γυρναω πιο νωρίς σπίτι..

Ναι το καταλαβαίνω εγώ πολλές φορές αν κ κάνω μικτό θηλασμό αντλώ με το θηλαστρο κ τ δίνω σε μπιμπερο γρ ντρέπομαι κ εγω


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...