Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 1
      • Δύναμη! 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Καλο μήνα και καλη Πρωτομαγιά σε όλες και όλους! (Και ολα!)

Χρονια πολλα λουλού! Να σε χαίρονται όσοι σε αγαπούν! Παντα υγεία, ευτυχία και απέραντη αγάπη! 

Fairy mary τα ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα ειναι σίγουρα καλο σημάδι για την ώρα. Ευχομαι οτι το καλύτερο! 

Betty ποτε σε περιμένουμε! 

Bella? Beboula? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , fairy-mary είπε:

Δε ξέρω τι συμβαίνει και δε μπορώ να το ελέγξω!

Δε νομίζω να είναι κατι άλλο, τα έχω αυτά πριν την περιοδο.

Τι να κάνουμε!

@loyloy χρόνια πολλά!ότι επιθυμείς!

και ο άντρας μου έχει γενέθλια σήμερα!

Όπως σου είπε η Κική οι ορμόνες παίζουν παιχνίδια μαζί μας. 

Λοιπόν άσε τις ορμόνες και ότι άλλο απασχολεί αυτή τη στιγμή το μιαλουδακι σου και  απόλαυσε την ωραία  μέρα. Ότι ήταν να γίνει θα γίνει, εσύ έκανες ότι περνούσε από το χέρι σού, τώρα  be cool! 

Να χαίρεσαι το άντρα σού και σύντομα θα έρθει και το μπεμπέ! 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλο μήνα και καλη Πρωτομαγιά σε όλες και όλους! (Και ολα!)

Χρονια πολλα λουλού! Να σε χαίρονται όσοι σε αγαπούν! Παντα υγεία, ευτυχία και απέραντη αγάπη! 

Fairy mary τα ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα ειναι σίγουρα καλο σημάδι για την ώρα. Ευχομαι οτι το καλύτερο! 

Betty ποτε σε περιμένουμε! 

Bella? Beboula? 

Αύριο λέω, αλλά θα περιμένω μέχρι τέλος εβδομάδας. Έχω κάτι πονακια ελαφριά, μάλλον έρχεται. 

Εσύ πώς είσαι;


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα ειμαι. Το στομάχι με ενοχλεί κάποιες μέρες πολυ και κάποιες λιγότερο. Αλλα δε με πειράζει. Αγχώνομαι, οπότε ακολουθώ την τακτική του να μην το σκέφτομαι και εχει αποτελεσμα. Ψοφάω να μπω στο Ίντερνετ να δω πως ειναι ακριβώς το μωρό μου σε αυτη τη φάση και να χαρώ αλλα δεν μπαίνω, μην απογοητευτώ μετα! Προσεύχομαι αρκετά και ελπιζω να πάνε ολα καλα :-) 

Περιμενουμε να μας πεις τα νέα σου σύντομα! Καλη τύχη!

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλα ειμαι. Το στομάχι με ενοχλεί κάποιες μέρες πολυ και κάποιες λιγότερο. Αλλα δε με πειράζει. Αγχώνομαι, οπότε ακολουθώ την τακτική του να μην το σκέφτομαι και εχει αποτελεσμα. Ψοφάω να μπω στο Ίντερνετ να δω πως ειναι ακριβώς το μωρό μου σε αυτη τη φάση και να χαρώ αλλα δεν μπαίνω, μην απογοητευτώ μετα! Προσεύχομαι αρκετά και ελπιζω να πάνε ολα καλα :-) 

Περιμενουμε να μας πεις τα νέα σου σύντομα! Καλη τύχη!

 

Γενικά ότι σε αγχώνει να το αποφευγεις. 

Ευχαριστώ για την ευχή! Δεν νομίζω όμως ότι θα έχω ευχάριστα, γιατί ήδη έχω λίγα καφέ, δεν θα γλιτώσω τη 3ή σπερματεγχυση από ότι φαίνεται. Τεσπα, τι να κάνω 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , BettySt είπε:

Γενικά ότι σε αγχώνει να το αποφευγεις. 

Ευχαριστώ για την ευχή! Δεν νομίζω όμως ότι θα έχω ευχάριστα, γιατί ήδη έχω λίγα καφέ, δεν θα γλιτώσω τη 3ή σπερματεγχυση από ότι φαίνεται. Τεσπα, τι να κάνω 

Κορίτσια καλό μήνα! Θα χαρώ πολύ να ακούσω ευχάριστα από σένα Μπέτη μου! Μακάρι το καφέ που βλέπεις να μην είναι αρχή περιόδου! Όσο δεν βλέπεις κανονική ΡΟΗ με κόκκινο αίμα ελπίδα υπάρχει!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , kido είπε:

Κορίτσια καλό μήνα! Θα χαρώ πολύ να ακούσω ευχάριστα από σένα Μπέτη μου! Μακάρι το καφέ που βλέπεις να μην είναι αρχή περιόδου! Όσο δεν βλέπεις κανονική ΡΟΗ με κόκκινο αίμα ελπίδα υπάρχει!

Καλό μήνα! Μπα δεν νομίζω να είναι κάτι άλλο. Έτσι ξεκινάει η περίοδος μου, με καφέ. Σε ευχαριστώ πάντως, είσαι πολύ καλή! 

Εσύ βρήκες θετικό τεστ;


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας. @fairy-mary να χαίρεσαι τον αντρουλη σου.ταυρος.τα καλύτερα παιδια Είμαστε. Σας Ευχαριστώ ξανα και ξανα για ολ α.ειλικρινα .όλες οι κουβέντες που.καναμε τόσο καιρό με βοήθησαν να βρω τον εαυτό μου , Αλλιώς δεν θα χα μείνει έγκυος ξανά. Να περνάτε όλοι καλά.και.συντομα να ακούσουμε και για άλλες εγκυμοσύνες.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Καλό μήνα! Μπα δεν νομίζω να είναι κάτι άλλο. Έτσι ξεκινάει η περίοδος μου, με καφέ. Σε ευχαριστώ πάντως, είσαι πολύ καλή! 

Εσύ βρήκες θετικό τεστ;

Ναι σήμερα και πολύ έντονο μάλιστα. Χθες δεν «τα είπαμε» όμως όπως την Κυριακή.Το βράδυ μας προβλέπεται καυτό!!! Και αύριο και την Πέμπτη θέλει κανονικά! Εμείς θα το προσπαθήσουμε!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...