Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μπορείς να πάρεις ναι,ντεπον και απλό παναντολ δεν υπάρχει θέμα 

      ο 8ο σ ποτέ ξεκινάει; ναι μιλησα με τη μαια γιατί ήταν λίγο περίεργα τα πονάκια με έπιανε κοιλιά μέση ταυτόχρονα για 20 δευτέρα μπυ περνούσε και μετά από κανα 5 λεπτό με έπιανε πάλι 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , sandraki είπε:

εγω οταν εχω τετοιο θεμα, τρωω αποξηραμενα δαμασκηνα, αλλα δεν ξερω αν επιτρεπεται αυτο για σενα που εισαι εγκυουλα!! 

Α θα ρωτήσω το γιατρό Αφού θσ πάω Δευτέρα.πρεπει να βρω λύσεις άμεσα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

6 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Μπράβο κορίτσι μου.εγω τη Δευτέρα θα ξαναπάω να δω τη φακή μου.ελπιζω να έχει μεγαλώσει και να είναι φασόλι.χιχιχιχιχιχιχι.ειμαι αισιόδοξη πλέον.εχω ηρεμήσει αρκετά.πρεπει για το σπορακι μου. Άντε σε λίγο καιρό θα κανεις την Αυχενική και εσύ @P.L.L. μου.πως πέρασε ο καιρός.

Θα δεις θα εχει μεγαλωσει πολυ!!!! Αντε ολα καλα να πανε σε ολες μας!!!! 

6 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Καλημέρα! 

@loyloy μπράβο σου που είσαι αισιόδοξη και χαρούμενη, αυτό μόνο καλό μπορεί να σου φέρει. Να είσαι πάντα έτσι! 

@Κελυ 32 μπράβο για το σποράκι σου! Όσο για τους εμετους κάνε υπομονή, όπου να'ναι θα σταματήσουν, δεν μπορεί! Μπορεί να σε πείραξε η εξεταση. Σήμερα πώς είσαι;

Σημερα ειμαι λιγο καλυτερα...απλα συνηθως με πιανουν βραδυ..εσυ τι κανεις???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Θα δεις θα εχει μεγαλωσει πολυ!!!! Αντε ολα καλα να πανε σε ολες μας!!!! 

Σημερα ειμαι λιγο καλυτερα...απλα συνηθως με πιανουν βραδυ..εσυ τι κανεις???

Μακάρι.εμενα αναγουλες το απόγευμα αλλά λίγα πράγματα.ελπιζω να παραμείνω Έτσι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Θα δεις θα εχει μεγαλωσει πολυ!!!! Αντε ολα καλα να πανε σε ολες μας!!!! 

Σημερα ειμαι λιγο καλυτερα...απλα συνηθως με πιανουν βραδυ..εσυ τι κανεις???

Καλά είμαι, στην αναμονή. Να δούμε έχει γίνει κάτι ή. .....

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα Κορίτσια!!!!!!!Ελπίζω να είστε όλες σούπερ!! !!!!

Καλημέρα κορίτσια!!!μια χαρά...εδώ..ήσυχα εμείς..

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Καλη επιτυχία αυτές τις μέρες σε Μπέου, κιντο, σαντρα και οποια άλλη προσπαθεί και μου διαφεύγει. Fairy Mary? Fairy Anna? Nektaritsaki έκανες αυχενική? Γενικά τι κάνετε; 

Εγω έκλεισα αυχενική στις 14/5!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , BettySt είπε:

Καλημέρα και από μένα! Μια όμορφη Κυριακή να έχετε! 

@loyloy σε βρίσκω πολύ ορεξατη σήμερα, μπράβο! Αύριο έχεις το ραντεβού;

Ναι Αύριο 7 το απόγευμα!ξύπνησα κεφάτη χωρίς λόγο. Καλό είναι αυτό :) μου φτιάχνει και η μαμα παστίτσιο. Όλα Καλά!!!!!!

πρίν από 19 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα σε όλες! Καλη επιτυχία αυτές τις μέρες σε Μπέου, κιντο, σαντρα και οποια άλλη προσπαθεί και μου διαφεύγει. Fairy Mary? Fairy Anna? Nektaritsaki έκανες αυχενική? Γενικά τι κάνετε; 

Εγω έκλεισα αυχενική στις 14/5!

Αχ τι ωραία άντε μπράβο.μεσα από τη καρδιά μου να έχεις πολύ καλά νέα και να αρχίσεις να το λες να το ευχαριστηθείς.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα σε όλες! Καλη επιτυχία αυτές τις μέρες σε Μπέου, κιντο, σαντρα και οποια άλλη προσπαθεί και μου διαφεύγει. Fairy Mary? Fairy Anna? Nektaritsaki έκανες αυχενική? Γενικά τι κάνετε; 

Εγω έκλεισα αυχενική στις 14/5!

Κορίτσια καλή σας ημέρα. Πάμε καλά εμείς, 13η σήμερα και τα είπαμε για τα καλά χθες βραδυ! Μετά κοιμήθηκα! Εελπίζω να επαναληφθεί και απόψε η αύριο πρωί! Λένε ότι το πρωινο είναι πιο δυνατό! Ε μετά απεργια 1/5 θα τη γιορτάσουμε! Καλα είναι εεε;

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 29 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα σε όλες! Καλη επιτυχία αυτές τις μέρες σε Μπέου, κιντο, σαντρα και οποια άλλη προσπαθεί και μου διαφεύγει. Fairy Mary? Fairy Anna? Nektaritsaki έκανες αυχενική? Γενικά τι κάνετε; 

Εγω έκλεισα αυχενική στις 14/5!

Καλημέρα κορίτσι! Ο οοο ποτέ πέρασε ο καιρός; Θα δεις σύντομα το μπεμπακι σού με λεπτομέρειες. Τέλεια! 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , kido είπε:

Κορίτσια καλή σας ημέρα. Πάμε καλά εμείς, 13η σήμερα και τα είπαμε για τα καλά χθες βραδυ! Μετά κοιμήθηκα! Εελπίζω να επαναληφθεί και απόψε η αύριο πρωί! Λένε ότι το πρωινο είναι πιο δυνατό! Ε μετά απεργια 1/5 θα τη γιορτάσουμε! Καλα είναι εεε;

Α μπράβο.μια χαρά σας βρίσκω!!!!!!!!μακάρι να έχετε το επιθυμητό αποτέλεσμα!! !!!!!πάντως να το απολαμβάνετε.το σημαντικότερο!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , loyloy είπε:

Α μπράβο.μια χαρά σας βρίσκω!!!!!!!!μακάρι να έχετε το επιθυμητό αποτέλεσμα!! !!!!!πάντως να το απολαμβάνετε.το σημαντικότερο!!!!!!!!!

Ναι εννοείται αυτό!!! Ευχαριστούμε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 28/4/2018 at 1:42 ΜΜ, loyloy είπε:

Α θα ρωτήσω το γιατρό Αφού θσ πάω Δευτέρα.πρεπει να βρω λύσεις άμεσα.

Γεια σας καροτσια επιτρεπετε κανονικοτατα εμενα μου το συστησε ο γυναικολογις μου τωρα που ειμαι εγκυος κ με εχουν βοηθησει οπως και τα ακτινιδια


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , ναντια δε είπε:

Γεια σας καροτσια επιτρεπετε κανονικοτατα εμενα μου το συστησε ο γυναικολογις μου τωρα που ειμαι εγκυος κ με εχουν βοηθησει οπως και τα ακτινιδια

Χτες πορτοκάλια ακτινίδια και τελικά αισίως τα κατάφερα.αχ τι τραβάμε.θα παρω και δαμάσκηνα τότε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...