Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , BettySt είπε:

Μια χαρά θα σας έρθει Σ/Κ. Θα είστε χαλαροι και θα το απολαύσετε και όλας. Τώρα που καθαρίσατε και από το μικροβιο πολύ πιθανό να το πιάσετε το σποράκι. Εγώ πάντως στο εύχομαι από καρδιάς! 

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Μακάρι το θελουμε πολύ! Νιώθω αισιοδοξη παντως! Σε 3μερες να μας πεις κι εςυ και ελπίζω να είμαστε ταίρι!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

5 ώρες πρίν, sandraki είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!! Μόλις μπηκα στο σπιτι μου επιτεεεεεεελους!!!! Ακομα περιοδος δεν εχει ερθει, στηθος ουτε πρησμενο ουτε ποναει... υπνηλια αρκετη (και στη δουλεια μου ειναι επικινδυνο γτ δουλευω με παιδια), αναγουλες το πρωι ελαφρες.. λιγο ζαλαδα... αλλα περιμενω να κλεισει 40 μερες ο κυκλος μου για να κανω το τεστ. Ειμαι στην 35η.

Κ εγώ έτσι στον πρώτο γιο περίμενα μέχρι τις 40 μέρες,είχα δλδ μετά που το είδα 6 μέρες και καθυστέρηση!!με το καλό εύχομαι,κάτι μου λέει ότι θα είσαι!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Κ εγώ έτσι στον πρώτο γιο περίμενα μέχρι τις 40 μέρες,είχα δλδ μετά που το είδα 6 μέρες και καθυστέρηση!!με το καλό εύχομαι,κάτι μου λέει ότι θα είσαι!!

μακαρι βρε κοριτσι μου κ ευχαριστω για τις ευχες σου!!!! Θα δω σε λιγες μερες... νταξει δινω σημασια στα μικρα αυτα συμπτωματακια, αλλα χαλαρα.... μην απογοητευτω παλι!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, loyloy είπε:

@Κελυ 32 περιμένουμε νέα σου.

Κορίτσια τον Μάρτιο που έμεινα ε γκυος είχαμε ερθ ει 2 φορές όλες κι όλες σε επαφή.ειχα τα ψυχολογικά μου.θυμαστε που ήμουν χάλια.και δεν ηθελα.και να το αποτέλεσμα.οποτε μη προδικαζετε ότι Επειδή δεν είχατε πολλές επαφές Δεν δεν θα έγινε τπτ.μια φορά αρκει.θετικες σκέψεις κορίτσια.

Καλημερα @loyloy και σε ολα τα κοριτσια! Ολα καλα πηγαν χθες..Εχει μεγαλωσει και εμοιαζε σαν καρτουνακι! Χεχε! Δεν σας εστειλα ομως γιατι μολις γυρισα και μεχρι αργα το βραδυ εκανα εμετους καθε μιση ωρα..Ημουν χαλια και ημουν ξαπλωμενη και αδυναμη...Εσυ τι κανεις? Ποτε θα πας γιατρο παλι??

8 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Κέλλυ;;; Που εισαι; Περιμένουμε νέα σου!

Αχ @P.L.L. δεν σας ξεχασα! Εκανα εμετους φουλ και ειχα χασει καθε επαφη με τον κοσμο...Το φασολακι ομως ειναι καλα..Εχει γινει 2,5 εκατοστα και ειχε και χερακια.. Απλα μολις εφυγα απο τον γιατρο αρχισε το παρτυ..

On 26/4/2018 at 4:56 ΜΜ, P.L.L. είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Θα προσπαθησω να αλλάξω τα φρούτα που τρώω και να φάω αν τα καταφέρω και κανενα αποξηραμένο δαμάσκηνο. Δεν ξέρω πόσες μέρες πάνε απο την τελευταία φορα που πήγα κανονικά τουαλέτα. Εχθές εκανα μια φιλότιμη προσπάθεια και κααααατι λιγο εγινε. Τα λαδερά τα φοβάμαι γιατι συνήθως γίνονται με ντομάτα ή λεμόνι και ειναι και τα δυο εχθροί του στομαχιού μου αυτη την περίοδο. Αλλα κατι θα σκαρφιστω. 

Μπράβο Κέλλυ που εισαι καλυτερα και εχεις βρει το κόλπο για τις δικές σου ενοχλήσεις! Αυριο περιμένουμε με αγωνία νέα σου!!! Εισαι μια εβδομαδα πισω απο εμενα; Εγω σαββατο γίνομαι 10 εβδομάδων. Ολα να πάνε καλα και να δεις τη φασολάρα σου με δυνατό χτυπο! 

Nansymar εισαι μικρούλα και δεν θα εχεις πρόβλημα πιστευω. Προσπάθησε να το βγάλεις απο το μυαλό σου και θα ερθει όπως ήρθε και τις άλλες φορές οταν δεν το περίμενες. Ίσως να εισαι ήδη βέβαια. Αυτο θα μας το πεις αυριο μεθαυριο. Αν σε κανει να νιώσεις καλυτερα κάνε αυριο Χοριακη. Εγω στη θέση σου θα εκανα τεστ, που ειναι πιο φτηνό. Αλλα οτι σε κανει εσενα να νιώθεις πιο σίγουρη!

Μπράβο Μπέτυ! Βρήκες μια καλη λύση!! Ευχομαι να εισαι έγκυος βρε! 

Αχ ναι τι καλα!!! Μια βδομαδα πισω ακριβως...Εγω ειμαι 9+2 σημερα!!!! Μαζι ειμαστε!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Καλημερα @loyloy και σε ολα τα κοριτσια! Ολα καλα πηγαν χθες..Εχει μεγαλωσει και εμοιαζε σαν καρτουνακι! Χεχε! Δεν σας εστειλα ομως γιατι μολις γυρισα και μεχρι αργα το βραδυ εκανα εμετους καθε μιση ωρα..Ημουν χαλια και ημουν ξαπλωμενη και αδυναμη...Εσυ τι κανεις? Ποτε θα πας γιατρο παλι??

Αχ @P.L.L. δεν σας ξεχασα! Εκανα εμετους φουλ και ειχα χασει καθε επαφη με τον κοσμο...Το φασολακι ομως ειναι καλα..Εχει γινει 2,5 εκατοστα και ειχε και χερακια.. Απλα μολις εφυγα απο τον γιατρο αρχισε το παρτυ..

Αχ ναι τι καλα!!! Μια βδομαδα πισω ακριβως...Εγω ειμαι 9+2 σημερα!!!! Μαζι ειμαστε!!!

Μπράβο κορίτσι μου.εγω τη Δευτέρα θα ξαναπάω να δω τη φακή μου.ελπιζω να έχει μεγαλώσει και να είναι φασόλι.χιχιχιχιχιχιχι.ειμαι αισιόδοξη πλέον.εχω ηρεμήσει αρκετά.πρεπει για το σπορακι μου. Άντε σε λίγο καιρό θα κανεις την Αυχενική και εσύ @P.L.L. μου.πως πέρασε ο καιρός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! 

@loyloy μπράβο σου που είσαι αισιόδοξη και χαρούμενη, αυτό μόνο καλό μπορεί να σου φέρει. Να είσαι πάντα έτσι! 

@Κελυ 32 μπράβο για το σποράκι σου! Όσο για τους εμετους κάνε υπομονή, όπου να'ναι θα σταματήσουν, δεν μπορεί! Μπορεί να σε πείραξε η εξεταση. Σήμερα πώς είσαι;

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , BettySt είπε:

Καλημέρα! 

@loyloy μπράβο σου που είσαι αισιόδοξη και χαρούμενη, αυτό μόνο καλό μπορεί να σου φέρει. Να είσαι πάντα έτσι! 

@Κελυ 32 μπράβο για το σποράκι σου! Όσο για τους εμετους κάνε υπομονή, όπου να'ναι θα σταματήσουν, δεν μπορεί! Μπορεί να σε πείραξε η εξεταση. Σήμερα πώς είσαι;

Μπετουλα ποτε περιμένεις να αδιαθετησεις?κοντεύουν οι μέρες Ε?

Δεν μπορώ να τρελαθώ άλλο.αφου είχε καρδιακή λειτουργία την αλλη φορα πρέπει να είμαι θετική τώρα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Μπετουλα ποτε περιμένεις να αδιαθετησεις?κοντεύουν οι μέρες Ε?

Δεν μπορώ να τρελαθώ άλλο.αφου είχε καρδιακή λειτουργία την αλλη φορα πρέπει να είμαι θετική τώρα. 

Εννοείται και δεν χρειάζεται να τρελαθείς, δεν έχει κανένας όφελος! Να είσαι χαρούμενη και θετική και μια χαρά θα είναι και το σποράκι. 

Εγώ σήμερα είμαι 28η μέρα και περιμένω μέχρι Τετάρτη, έχω κάτι πονακια περιόδου ήδη. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , BettySt είπε:

Εννοείται και δεν χρειάζεται να τρελαθείς, δεν έχει κανένας όφελος! Να είσαι χαρούμενη και θετική και μια χαρά θα είναι και το σποράκι. 

Εγώ σήμερα είμαι 28η μέρα και περιμένω μέχρι Τετάρτη, έχω κάτι πονακια περιόδου ήδη. 

Και εγώ είχα πονακια.αφου έλεγα τώρα θα ρθει.αρα ακόμα μην απογοητεύεσαι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, sandraki είπε:

Καλημερα σε ολες!!! Μολις ξυπνησα!! Εχω κατι πονακια στη δεξια μερια της κοιλιτσας. Ποτε χαλαρα ποτε πιο εντονα!!! Εσεις ολες καλα??

Άντε λίγες μέρες έμειναν.για να δούμε.εγω ξεκίνησα ακτινίδια Σήμερα.και Δεν μου αρέσουν καθόλου Αλλά τι να κάνω.η εγκυμοσύνη δημιουργεί θέμα με τη τουαλέτα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Άντε λίγες μέρες έμειναν.για να δούμε.εγω ξεκίνησα ακτινίδια Σήμερα.και Δεν μου αρέσουν καθόλου Αλλά τι να κάνω.η εγκυμοσύνη δημιουργεί θέμα με τη τουαλέτα. 

εγω οταν εχω τετοιο θεμα, τρωω αποξηραμενα δαμασκηνα, αλλα δεν ξερω αν επιτρεπεται αυτο για σενα που εισαι εγκυουλα!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...