Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

8 ώρες πρίν, Sofia1214 είπε:

Να ρωτήσω κ γω κατι: τις δοτριες τις επιλέγει ο γιατρός σύμφωνα με τα χαρακτηριστικά σου; Φωτό βλέπεις, έστω κ σε μικρή ηλικια;

Την δοτρια την επιλέγει ο γιατρός. Εκτός από μια στοιχειώδη περιγραφή των χαρακτηριστικών της (βασικά χρώματα, ύψος) και ηλικία δεν έχεις καμία άλλη πληροφορία για εκεινη. 

Καλημέρα και καλή εβδομάδα !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Καλημέρα κορίτσια , καλή εβδομάδα να έχουμε ! Την Τετάρτη θα κάνω χοριακή , την προηγούμενη Δευτέρα έγινε η εμβρυομεταφορά , και όσο περνάνε οι μέρες με τρώει η αγωνία .. Καλή επιτυχία σε όλες όσες περιμένουμε αποτελέσματα . Οι κοπέλες που είναι ήδη σε εγκυμοσυνη , μπορούν παρακαλώ να μου στείλουν μπεμπεδόσκονη;; Μπόλικη μπεμπεδόσκονη παρακαλώ!! Τη χρειάζομαι.. Δεν εχω και κανένα σύμπτωμα , δεν θυμάμαι βεβαια τις προηγούμενες φορες αν ειχα

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Καλημέρα κορίτσια , καλή εβδομάδα να έχουμε ! Την Τετάρτη θα κάνω χοριακή , την προηγούμενη Δευτέρα έγινε η εμβρυομεταφορά , και όσο περνάνε οι μέρες με τρώει η αγωνία .. Καλή επιτυχία σε όλες όσες περιμένουμε αποτελέσματα . Οι κοπέλες που είναι ήδη σε εγκυμοσυνη , μπορούν παρακαλώ να μου στείλουν μπεμπεδόσκονη;; Μπόλικη μπεμπεδόσκονη παρακαλώ!! Τη χρειάζομαι.. Δεν εχω και κανένα σύμπτωμα , δεν θυμάμαι βεβαια τις προηγούμενες φορες αν ειχα

Καλά αποτελέσματα! Μην ψάχνεις για συμπτώματα. Υπάρχουν δεν υπάρχουν δεν σημαίνει τίποτα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Καλημέρα κορίτσια , καλή εβδομάδα να έχουμε ! Την Τετάρτη θα κάνω χοριακή , την προηγούμενη Δευτέρα έγινε η εμβρυομεταφορά , και όσο περνάνε οι μέρες με τρώει η αγωνία .. Καλή επιτυχία σε όλες όσες περιμένουμε αποτελέσματα . Οι κοπέλες που είναι ήδη σε εγκυμοσυνη , μπορούν παρακαλώ να μου στείλουν μπεμπεδόσκονη;; Μπόλικη μπεμπεδόσκονη παρακαλώ!! Τη χρειάζομαι.. Δεν εχω και κανένα σύμπτωμα , δεν θυμάμαι βεβαια τις προηγούμενες φορες αν ειχα

Πολύ πολύ καλή επιτυχία να έχεις κορίτσι μου!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Καλά αποτελέσματα! Μην ψάχνεις για συμπτώματα. Υπάρχουν δεν υπάρχουν δεν σημαίνει τίποτα. 

Πότε έχεις χοριακάρα κορίτσι όλα καλά με την ετ; Σου στέλνω όλη μου την θετική σκέψη μέσα από την καρδιά μου. 

  • Ευχαριστώ 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, boukitsa123 είπε:

Πότε έχεις χοριακάρα κορίτσι όλα καλά με την ετ; Σου στέλνω όλη μου την θετική σκέψη μέσα από την καρδιά μου. 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ Μπουκιτσα μου! Την άλλη Δευτέρα έχω χοριακη (5-10). 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ Μαιρούλα!! Με καισαρική εννοείται πάμε κ το πότε θα εξαρτηθεί απο την πορεία τη δική μου κ των μπεμπέ...Συνέχεια όνειρα με μωρά που γεννιούνται βλέπω!! Παράκρουση σου λέω χαχαχα:grin:

Εγω εβλεπα στο τελος περιεργα ονειρα γιατι ειχα αγχος. Ασε, ευτυχως περασαν ολα. Θελουμε ενημερωση οταν πλησιαζεις στη γεννα. Μη μας ξεχασεις, χαχα

Just now, thalasa είπε:

Καλημέρα κορίτσια , καλή εβδομάδα να έχουμε ! Την Τετάρτη θα κάνω χοριακή , την προηγούμενη Δευτέρα έγινε η εμβρυομεταφορά , και όσο περνάνε οι μέρες με τρώει η αγωνία .. Καλή επιτυχία σε όλες όσες περιμένουμε αποτελέσματα . Οι κοπέλες που είναι ήδη σε εγκυμοσυνη , μπορούν παρακαλώ να μου στείλουν μπεμπεδόσκονη;; Μπόλικη μπεμπεδόσκονη παρακαλώ!! Τη χρειάζομαι.. Δεν εχω και κανένα σύμπτωμα , δεν θυμάμαι βεβαια τις προηγούμενες φορες αν ειχα

Καλη εμφυτευση ευχομαι να εχεις! Εγω δεν ειμαι εγκυουλα  πια, αλλα η μικρη μου σου στελνει μπολικη μπεμπεδοσκονη............................ και ολη την αγαπη μας:wub:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Καλημέρα κορίτσια , καλή εβδομάδα να έχουμε ! Την Τετάρτη θα κάνω χοριακή , την προηγούμενη Δευτέρα έγινε η εμβρυομεταφορά , και όσο περνάνε οι μέρες με τρώει η αγωνία .. Καλή επιτυχία σε όλες όσες περιμένουμε αποτελέσματα . Οι κοπέλες που είναι ήδη σε εγκυμοσυνη , μπορούν παρακαλώ να μου στείλουν μπεμπεδόσκονη;; Μπόλικη μπεμπεδόσκονη παρακαλώ!! Τη χρειάζομαι.. Δεν εχω και κανένα σύμπτωμα , δεν θυμάμαι βεβαια τις προηγούμενες φορες αν ειχα

Μέσα απ'την καρδιά μου σου εύχομαι μια τεράστια, χορταστική χοριακή!! Για συμπτώματα εννοείται μην ψάχνεις γιατί απλά δεν υπάρχουν. Εγώ κυριολεκτικά δεν είχα ούτε μισό κ τελικά είχα 2 μπεμπεδάκια!! Μετά μου ήρθαν μαζεμένα χαχαχα!! Σου στέλνουμε κ εγώ κ τα μωράκια που κολυμπάνε στην κοιλιά άπλετη μπεμπεδόσκονη κ την πιο θετική μας σκέψη:x

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Καλημέρα κορίτσια , καλή εβδομάδα να έχουμε ! Την Τετάρτη θα κάνω χοριακή , την προηγούμενη Δευτέρα έγινε η εμβρυομεταφορά , και όσο περνάνε οι μέρες με τρώει η αγωνία .. Καλή επιτυχία σε όλες όσες περιμένουμε αποτελέσματα . Οι κοπέλες που είναι ήδη σε εγκυμοσυνη , μπορούν παρακαλώ να μου στείλουν μπεμπεδόσκονη;; Μπόλικη μπεμπεδόσκονη παρακαλώ!! Τη χρειάζομαι.. Δεν εχω και κανένα σύμπτωμα , δεν θυμάμαι βεβαια τις προηγούμενες φορες αν ειχα

Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία.. Θέλουμε τόσο να πετύχεις.. Και θα πετύχεις.. Τα συμπτώματα μάλλον δεν εχουν καμμία αξία.. Απο ο, τι λένε και όσες τα καταφέρανε. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Εγω εβλεπα στο τελος περιεργα ονειρα γιατι ειχα αγχος. Ασε, ευτυχως περασαν ολα. Θελουμε ενημερωση οταν πλησιαζεις στη γεννα. Μη μας ξεχασεις, χαχα

Είναι να γελάει κ να κλαίει κανείς με την κατάστασή μας..Λόγω της ταλαιπωρίας που έχουμε τραβήξει για τα δελφινάκια μας έχουμε παραπάνω άγχος κ μόνο στα δέντρα που δεν ανεβαίνουμε...!!Όλα ομως για ιερό σκοπό οπότε χαλάλι λέμε!!

Εννοείται θα σας πω κ μπορεί να σας πρήξω λίγο γιατί θα 'μαι σε κατάσταση συναγερμού!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MaryH είπε:

Εγω εβλεπα στο τελος περιεργα ονειρα γιατι ειχα αγχος. Ασε, ευτυχως περασαν ολα. Θελουμε ενημερωση οταν πλησιαζεις στη γεννα. Μη μας ξεχασεις, χαχα

Καλη εμφυτευση ευχομαι να εχεις! Εγω δεν ειμαι εγκυουλα  πια, αλλα η μικρη μου σου στελνει μπολικη μπεμπεδοσκονη............................ και ολη την αγαπη μας:wub:

Γλυκιά μπεμπεδόσκονη από τη γλυκούλα σου! Ευχαριστώ!

Just now, Papy είπε:

Μέσα απ'την καρδιά μου σου εύχομαι μια τεράστια, χορταστική χοριακή!! Για συμπτώματα εννοείται μην ψάχνεις γιατί απλά δεν υπάρχουν. Εγώ κυριολεκτικά δεν είχα ούτε μισό κ τελικά είχα 2 μπεμπεδάκια!! Μετά μου ήρθαν μαζεμένα χαχαχα!! Σου στέλνουμε κ εγώ κ τα μωράκια που κολυμπάνε στην κοιλιά άπλετη μπεμπεδόσκονη κ την πιο θετική μας σκέψη:x

Ωωωωω διπλή μπεμπεδόσκονη !!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Είναι να γελάει κ να κλαίει κανείς με την κατάστασή μας..Λόγω της ταλαιπωρίας που έχουμε τραβήξει για τα δελφινάκια μας έχουμε παραπάνω άγχος κ μόνο στα δέντρα που δεν ανεβαίνουμε...!!Όλα ομως για ιερό σκοπό οπότε χαλάλι λέμε!!

Εννοείται θα σας πω κ μπορεί να σας πρήξω λίγο γιατί θα 'μαι σε κατάσταση συναγερμού!!!

Θελουμε αναλυτικη ενημερωση:D

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία.. Θέλουμε τόσο να πετύχεις.. Και θα πετύχεις.. Τα συμπτώματα μάλλον δεν εχουν καμμία αξία.. Απο ο, τι λένε και όσες τα καταφέρανε. 

Ευχαριστώ , οι θετικές σκέψεις σας με βοηθάνε πολυ, γιατι ειναι πολυ δυσκολη η αναμονη

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Ευχαριστώ , οι θετικές σκέψεις σας με βοηθάνε πολυ, γιατι ειναι πολυ δυσκολη η αναμονη

κ μεις με τον κοκοβιο μ σ στλενουμε ολη μας την αγάπη  κ μαγικες χρυσες μπεμπεδοσκονες πολυχρωμες για να ανθισει κ η δικη σ κοιλιτσα...

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω κάτι κορίτσια μου, ετοιμάζομαι για εξωσωματική με δωρεά και από χθες έχω συμπτώματα ουρολοιμωξης (αύριο θα πάω για γενική ούρων), επηρεάζει αυτό τη διαδικασία? Αν ναι πόσο την καθυστερεί? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...