Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, santibel said:

καλησπερα κοριτσια μου . 

σας διαβαζω συχνα πυνκα, ειδικα τωρα με το θετικο  τεστ του κωρονιου μας που ειμαστε ολη μερα σπιτι.

εγω με το καλό ξεκινάω τον αλλο μηνα, εχουμε ηδη εμβρυακια στην καταψυξη απο την προηγουμενο μηνα και αναμενουμε τον ιανουαριο για εμβρυομεταφορα. αγαπες μου να σας ρωτησω εσεις ποσα εμβρυακια πηρατε απο την δοτρια? εμεις 10 συνολο και 5 απο αυτά καταφεραν σε βλαστοκύστες. θεωρείτε πως είναι καλός αριθμός? για κάποιο λόγο περίμενα παραπάνω αριθμό, δεν ξέρω γιατι. βεβαια αρκεί ενα καλό για να επιτύχουμε. θα προχωρήσει καμια αλλη κοπέλα τον αλλο μήνα σαν εμένα σε εμβρυομεταφορά?

Καλωσορισες! Νομιζω πανω κατω τοσα παιρνουν οι περισσοτερες κοπελες. Σε ποιο γιατρο εισαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Blondie 2020 είπε:

Καλωσορισες! Νομιζω πανω κατω τοσα παιρνουν οι περισσοτερες κοπελες. Σε ποιο γιατρο εισαι;

ειμαι απο βόρεια ελλάδα. δεν ξερω αν επιτρέπεται να γράψω το ονομα του. ειναι πολωνικης νομιζω καταγωγης με μεγάλη εξιδεικευση στην υπογονιμότητα 


1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

Ναι λογικό να κοπεί διότι η ληπτρια θα έπρεπε να κάνει προεμφυτευτικο έλεγχο πριν μεταφέρει τα εμβρια εάν υπάρχει θέμα, κάτι που είναι ακριβό και μπορεί να την αφήσει και χωρίς πολλά εμβρια στο τέλος.

Σε ευχαριστώ για την απάντηση.Ο καρυωρυπος για εμάς που κάναμε εξωσωματική είναι πολύ συνηθισμένη εξέταση.Ηθελα να δω αν κάνουν κάτι πιο εξειδικευμένο αλλά προφανώς δεν υπάρχει κάτι άλλο! Και οι σε ευχαριστώ

Πρέπει να κάνουν τις εξετάσεις για τα σπάνια νοσήματα που αναφέρει το site του χωρέμειου (κυστική ίνωση, νωτιαία μυική ατροφία, εύθραυστο Χ, κτλ.) και τώρα που ψαχνόμουν εγώ για την κυστική ίνωση κατάλαβα ότι υπάρχουν πάρα πολλά ιδιωτικά εργαστήρια γενετικής ακριβώς επειδή έχουν αυτή τη μεγάλη αγορά να εξυπηρετήσουν...

Χρόνια πολλά σε όλες τις εορτάζουσες!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , kallaki είπε:

Κοπελαρες μου 143 η χοριακη παω Παρασκευή επαναληπτική....:::)))×××

Συγχαρητήρια! Πολύ χαίρομαι να βλέπω καλά νέα! Μας δίνει σε όλες ελπίδες!

Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Είναι ένα καλό νουμερο τα 5..Εμας μας εδώσε 8 και γίναν τα 3 βλαστοκυστες..Αλλά με ένα σπέρμα πολύ κακο...

Σου εύχομαι με το καλό να ξεκινήσεις το 2021...και να μας φέρεις ευχάριστα.. 

σε ευχαριστώ παρα πού κορίτσι μου για τα καλά σου λόγια. επειδή οτ αν προσπαθούσαμε δικά μου παλιότερα πάλι 5 παιρναμε για κάποιο λόγο περίμενα περισσότερα απο δότρια.

εμεις ευτυχως το υλικό του αντρα αρκετά καλο. ειναι και η μικρούλης ο ατιμος και δεν έβγαλε ακομα πολλά θεματάκια.. χα χαχαχαχαχα

συνεχίζω το μόμο προβληματικό ων στο σπιτικό μας να ειμαι εγω.. χι χι χι χι

  • Χαχα 2

1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 34 λεπτά , kallaki είπε:

Κοπελαρες μου 143 η χοριακη παω Παρασκευή επαναληπτική....:::)))×××

έρχομαι  Κύπρο τωρα θς σε τσουρομαδησω....κ ας είσαι κ εγκυος...μας έβγαλες το Χριστό  εχτες με τις γραμμες....χαχαχαχχαχα ψυχή μ εσυ τα ΧΡΥΣΑ ΑΥΓΑ κανανε κ αλλο θαύμα...συγχαρητήρια 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, santibel said:

καλησπερα κοριτσια μου . 

σας διαβαζω συχνα πυνκα, ειδικα τωρα με το θετικο  τεστ του κωρονιου μας που ειμαστε ολη μερα σπιτι.

εγω με το καλό ξεκινάω τον αλλο μηνα, εχουμε ηδη εμβρυακια στην καταψυξη απο την προηγουμενο μηνα και αναμενουμε τον ιανουαριο για εμβρυομεταφορα. αγαπες μου να σας ρωτησω εσεις ποσα εμβρυακια πηρατε απο την δοτρια? εμεις 10 συνολο και 5 απο αυτά καταφεραν σε βλαστοκύστες. θεωρείτε πως είναι καλός αριθμός? για κάποιο λόγο περίμενα παραπάνω αριθμό, δεν ξέρω γιατι. βεβαια αρκεί ενα καλό για να επιτύχουμε. θα προχωρήσει καμια αλλη κοπέλα τον αλλο μήνα σαν εμένα σε εμβρυομεταφορά?

Καλή επιτυχία κοπέλα μου!!!::)))×××

Just now, Rafaelatarzan said:

έρχομαι  Κύπρο τωρα θς σε τσουρομαδησω....κ ας είσαι κ εγκυος...μας έβγαλες το Χριστό  εχτες με τις γραμμες....χαχαχαχχαχα ψυχή μ εσυ τα ΧΡΥΣΑ ΑΥΓΑ κανανε κ αλλο θαύμα...συγχαρητήρια 

Χαχαχαχα η αλήθεια εχτές τρελάθηκα....

Κοπιάστε....σε προκαλώ....

Χαχαχαχα

Εγώ θα σου κάνω το τραπέζι για την συμπαράσταση....

Σας λατρεύω όλες....

:::)))×××

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki είπε:

Καλή επιτυχία κοπέλα μου!!!::)))×××

σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου.

και συγχαρητηριαααααααααα πολλά σε σενα για το νουμεράκι σου!!!!!!!! μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να ευχηθω κορίτσι μου. 

 


1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki είπε:

Καλή επιτυχία κοπέλα μου!!!::)))×××

Χαχαχαχα η αλήθεια εχτές τρελάθηκα....

Κοπιάστε....σε προκαλώ....

Χαχαχαχα

Εγώ θα σου κάνω το τραπέζι για την συμπαράσταση....

Σας λατρεύω όλες....

:::)))×××

κ μεις σε λατρευουμε....ενα υγιες μωρο ΧΡΥΣΟ σ εύχομαι να ερθει σρην αγκαλια σ.

θα ρθω μην με προκαλείς  εμενα ειμαι μουρλη ηπειροτισαα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, olpapa είπε:

Η τελευταία ταλαιπωρία να είναι! Θα γίνει το θαυματάκι σίγουρα! Είχες κανένα νέο από το κέντρο; 

Αν δεν μου τηλεφωνήσουν να κατέβουμε για δείγμα δεν πιστεύω τίποτα. Είμαι πολύ δυσπιστη. Θα δούμε. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Blondie 2020 είπε:

Χρονια πολλα κ τετοια.μερα του χρονου να εχεις το μωρακι σου αγκαλια!

σε ευχαριστω πολυ κοριτσινκαι σε σενα ευχωμαι καλη αρχη !!!

1 ώρα πρίν, Blondie 2020 είπε:

Χρονια πολλα με το μωρακι σου αγκαλια μεσα στο 2021!

Πλακα πλακα ποια ειναι η επομενη για εμβρυομεταφορα το Δεκεμβριο;

εγω παω την παρασκευη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, anna73 είπε:

σε ευχαριστω πολυ και σε σενα ευχομαι τα καλυτερα και η αγια αννα να μας βοηθηση ολες μας και το 2021 να εχουμε τα μωρακια μας αγκαλια!!

Ετοιμάζεσαι για εμβρυομεταφορα; 5ημερα προγεστερονης θα το βάλεις; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Ετοιμάζεσαι για εμβρυομεταφορα; 5ημερα προγεστερονης θα το βάλεις; 

καλησπερα κοριτσαρα μου χρονια σου πολλαααααα!!! και σου ευχομαι το 2021 να εχεις αγκαλια το\τα μωρακια σου ......ναι θα κανω εμβρυομεταφορα την παρασκευη....τι ενοεις δεν καταλαβα την ερωτηση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα.

Είμαι 31 και κάνοντας εξετάσεις διαπιστώσαμε ότι μπαίνω στην εμμηνόπαυση. Μετά απο πολλούς γιατρούς αφού καταρρακώθηκε η ψυχολογία μου  καθώς μετά την διάγνωση ο γιατρός μου είπε οτι θα πάθω καρδιά-οστεοπόρωση- και πολλά άλλα, είμαι στην διαδικασία να δώ πως θα καταφέρω να κάνω ένα παιδάκι καθώς δεν έχω πολλές δυνατότητες. Έχω πλέον άλλο γιατρό που με καθησύχασε ότι θα αντιμετωπίσουμε την εμμηνόπαυση καθώς υπάρχουν θεραπείες και χάπια Τώρα είμαι στην αρχή της διαδικασίας που θα προσπαθήσω εξωσωματική με φυσικό κύκλο. . Δεν ξέρω ακόμα πολλά αλλα απ ότι βλέπουμε με τον γιατρό (ακόμα στον πρώτο μήνα είμαι) δεν υπάρχουν ωοθυλάκιά και μου είπε να σκέφτομαι τα δανεικά ωάρια. θα ήθελα κάποιες εμπειρίες σκέφτομαι πολλά διαβάζω πολλά όλα ανακαλύφθηκαν τον Ιούνιο μέχρι τώρα έπερνα αντισυλληπτικά . Τώρα είμαι στο στάδιο να διαβάζω για ιδιωτικές υιοθεσίες ωστε να έχω μία σφαιρική άποψη στο τι θα ακολουθήσω Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...