Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Eflenew είπε:

      Και οι 2 Τετάρτη είμαστε! Εύχομαι να έχουμε διπλασιασμους!!! Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος και τις σκέψεις που έχετε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή και την προσευχή μας. 

      Είναι η 8η εμβρυομεταφορά μου! Μακάρι να έχω διπλασιασμο την Τετάρτη. 17η ε? Πέρασες πολλά και συ...έχεις άλλο παιδάκι? Εγώ όχι.

      Σε ποιο κέντρο είσαι;;

      Μακάρι να τα καταφέρουμε το θέλουμε τόσο πολύ σαν όνειρο το βλέπω απλά όλα αυτά δεν σε αφήνουν να χαρείς ας τα καταφέρουμε και δεν με νοιάζει. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Sofiamar93 είπε:

 Εμιλυ μου.. Σε διαβαζω και θελω να ερθω να σε παρω μια αγκαλια.. Και ταυτόχρονα να σε ταρακουνησω απο την θεση σου... Μην σκεφτεσαι αρνητικα.. Δεν λεω ειναι καλο ολες μας να είμαστε προσγειωμενες.. Αλλα εσυ εχεις αγχωθει εχεις απογοητευτεί έχεις νευρα με την δασκαλα του γιου σου.. Θα σου προτεινα να παρεις μια βαθιά ανάσα... Να ηρεμησεις.. Να χαλαρώσεις και να βγαλεις λιγο απο το μυαλο σου ολα τα αρνητικα.. Και να σκεφτείς τα θετικα.. Οτι εχεις ενα σπίτι, μια ομορφη οικογενεια, εναν αντρα που σε θελει.. Καθε μερα.. Χαχχα, αλλες παρακαλουν τον αντρα τους.. Εχεις φαγητο στο τραπεζι σου, και προσπαθεις για κατι ομορφο.. Καποιες φορες ξεχναμε οτι εχουμε τα βασικα και καποιοι αυτα δεν τα έχουν και δεν τα θεωρουν δεδομενα.. Και εγω ημουν πεσμενη αυτες τις μερες γιατι μου λειπουν η οικογενεια μου η αδερφη μου οι συγγενεις μου οι φιλες μου, που εχεις γενεθλια ο πατερας μου αύριο και δνε θα ειμαι εκει, που θα εχει η αδερφη μου και δνε θα ειμαι εκει που θα εχω εγω γενεθλια και δνε θα ειναι κανενας δικος μου, σκεφτομουν που αν μεινω εγκυος δεν θα μπορουν να ερθουν οι δικοι μου εδω, σκεφτομουν γιατι να γινει αυτο φετος.. Μου χαλασε ολα μου τα σχέδια με τον γαμο, καθομαι και βλεπω ολα τα πραγματα του γαμου τα προκσλητηρια το νυφικο ολα ήταν έτοιμα και τωρα δεν ξερουμε ουτε του χρονου αν θα γινει..που αντρας μου δουλευει παρα πολλες ωρες.. Πολλα πραγματα και εχςι 3 μερες που ειμαι down ωσπου σημερα ξυπνησα και ειπα φτανει.. Δεν θα τα σκεφτομαι ολα αυτα.. Θα σκεφτομαι μονο θετικα. Οτι ειμαστε υγιείς, οτι δοξα το θεο που δουλεύει εκεινος και εγω και δεν φοβόμαστε ακομη για κρίση, και ολα οσα σου ειπα παραπανω.. Δεν θελω να στενοχωριεσαι.. Να ξερεις οτι εδω εχεις φιλες ασχετως αν δεν σε ξερουν προσωπικα.. Και οτι χρειαζεσαι ειμαστε εδω

μα ναι τι ωραια τα ειπες !

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Sofiamar93 είπε:

 Εμιλυ μου.. Σε διαβαζω και θελω να ερθω να σε παρω μια αγκαλια.. Και ταυτόχρονα να σε ταρακουνησω απο την θεση σου... Μην σκεφτεσαι αρνητικα.. Δεν λεω ειναι καλο ολες μας να είμαστε προσγειωμενες.. Αλλα εσυ εχεις αγχωθει εχεις απογοητευτεί έχεις νευρα με την δασκαλα του γιου σου.. Θα σου προτεινα να παρεις μια βαθιά ανάσα... Να ηρεμησεις.. Να χαλαρώσεις και να βγαλεις λιγο απο το μυαλο σου ολα τα αρνητικα.. Και να σκεφτείς τα θετικα.. Οτι εχεις ενα σπίτι, μια ομορφη οικογενεια, εναν αντρα που σε θελει.. Καθε μερα.. Χαχχα, αλλες παρακαλουν τον αντρα τους.. Εχεις φαγητο στο τραπεζι σου, και προσπαθεις για κατι ομορφο.. Καποιες φορες ξεχναμε οτι εχουμε τα βασικα και καποιοι αυτα δεν τα έχουν και δεν τα θεωρουν δεδομενα.. Και εγω ημουν πεσμενη αυτες τις μερες γιατι μου λειπουν η οικογενεια μου η αδερφη μου οι συγγενεις μου οι φιλες μου, που εχεις γενεθλια ο πατερας μου αύριο και δνε θα ειμαι εκει, που θα εχει η αδερφη μου και δνε θα ειμαι εκει που θα εχω εγω γενεθλια και δνε θα ειναι κανενας δικος μου, σκεφτομουν που αν μεινω εγκυος δεν θα μπορουν να ερθουν οι δικοι μου εδω, σκεφτομουν γιατι να γινει αυτο φετος.. Μου χαλασε ολα μου τα σχέδια με τον γαμο, καθομαι και βλεπω ολα τα πραγματα του γαμου τα προκσλητηρια το νυφικο ολα ήταν έτοιμα και τωρα δεν ξερουμε ουτε του χρονου αν θα γινει..που αντρας μου δουλευει παρα πολλες ωρες.. Πολλα πραγματα και εχςι 3 μερες που ειμαι down ωσπου σημερα ξυπνησα και ειπα φτανει.. Δεν θα τα σκεφτομαι ολα αυτα.. Θα σκεφτομαι μονο θετικα. Οτι ειμαστε υγιείς, οτι δοξα το θεο που δουλεύει εκεινος και εγω και δεν φοβόμαστε ακομη για κρίση, και ολα οσα σου ειπα παραπανω.. Δεν θελω να στενοχωριεσαι.. Να ξερεις οτι εδω εχεις φιλες ασχετως αν δεν σε ξερουν προσωπικα.. Και οτι χρειαζεσαι ειμαστε εδω

Ευχαριστώ γλυκούλα μου.ξερω ότι είμαι μες στα νεύρα.δεν ξέρω αυτή την φορα θύμωσα πολύ.οσο για όλα αυτά που λες ότι είσαι μακριά σε νιώθω γιατί εμένα η αδερφή μου είναι Γερμανία κ την βλέπω εφτά μέρες τον χρόνο κ τους γονείς μου μια φορά στο τόσο παλι.μονη κ εγώ...κ τώρα θα σας πω ανέκδοτο της γιαγιάς μου...το τι σημαίνει όταν όλα πάνε στραβά...γυρνάει από ξενιτιά ένας στο χωριό του. Ο πρώτος που βλέπει είναι ένας γκαντεμης που όλα τα έλεγε μαύρα.αχ λέει τι να τον ρωτήσω πρώτα..τι κάνει ο σκύλος μου;;το σκυλί σου πέθανε...ααα γιατί πέθανε;;;έφαγε ένα οστό από τον γάιδαρο σου που πέθανε κ πνίγηκε.ααα πνίγηκε κ ο γάιδαρος;;;εεε ναι κουβαλούσε την μάνα σου κ τον μπαμπά σου που πέθαναν κ από την κούραση ψόφησε ..αααα άνθρωπε μου το σπίτι μου έκλεισε.οχι...πηραν άλλοι τα κλειδιά κ μένουν μέσα...χαχαχαχα το αγαπημένο μου.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Το μόνο που είναι θετικό μετά είναι ότι με τον άντρα μου κανουμε καλή παρέα.αυτο λέω πάντα.τα μικρά θα πάρουν τους δρόμους τους κάποια στιγμή κ μετά εκεί θα φανεί η ουσιαστική σχέση με τα αγόρια μας.εεεεε με αυτούς θα μείνουμε στο τέλος. 

Πολύ ωραία ζουζούνα...αφού φαινόταν κ καρδούλα τέλεια θα πάει μπράβο.κοιτα υπάρχουν περιπτώσεις που φάνηκε πολύ μετά η δίδυμη.κ σε εμένα φάνηκε στον δεύτερο υπέρηχο.αλλα έχω ακούσει κ μετά την 10 εβδομάδα.σοκ.

Ναι τις πέτυχες τις μέρες μια χαρά.θα φανεί τώρα σε έντεκα μέρες τεστακι.δεν είχα ποτέ θέμα σε καλλιέργειες.αλλα το γενετικό πρόβλημα που είχε το έμβρυο είχα σοβαρή έλλειψη φολικού.ξρκινησα στα 37 για δεύτερο παιδί.το γίδι δεν πήρα κάνα δυο μήνες πριν φολικό.το έπιασα τον δεύτερο μήνα προσπάθειας κ πήρα φολικό την πρώτη μέρα της χοριακης.ειχε γίνει ήδη η ζημιά.ημουν πλήρως αβιταμινωμενη κ είχε ανωμαλία του νευρικού σωλήνα με εκστροφη της αμαρας δισχιδη ράχη μάλλον κλπ.πολυυυυ σπάνιο κ δεν έχει κληρονομικότητα.την πλήρη μου αβιταμίνωση την κατάλαβα τον Ιανουάριο που πήγα αιματολογο κ όλα ήταν πάτος.που ήθελα κ υγιή εγκυμοσύνη.τα άλλα δύο ήταν παλινδρομες.το μάλλον είναι για την δισχιδη ράχη που πάει πακέτο με τα άλλα πάντα αλλά φαινεται πιο μετά.απλα είναι πολύ πιο γνωστό.σε όλες λένε φολικό για να μην έχει το παιδί δισχιδη ράχη.

ελα αλήθεια? κ εγω λεω αν ειναι θα φανεί..καλά δεν με πειράζει κ 1 να ειναι ,να εχω λιγότερο άγχος γιατι αλλιως πηγαινα μπαμ για καισαρική με 2 ετσι ξερω γινεται.και τα αλλα ειναι φυσιολογικά ολα!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

κοριτσια μου καλησπέρα!!! όλα καλά, είδαμε το σπορακι μας!!! γυρω στις 6 βδ. ειμαι ,θα πάμε σε 2 βδομ. για καρδιά να την ακούσουμε. χτυπούσε κ τωρα αλλά ηταν μικρο.1 είδαμε οκ ,εγω ακομα εχω ένστικτο για 2...Χαχαχαχα τεσπα γερο να ναι δεν με νοιάζει..

Μπραβο κοριτσι μου ολα καλα και μακαρι το ένστικτο σου να βγει αληθινο:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια και εγω διαβαζω τα νεα σας αλλα δεν ειχα κατι ιδιαιτερο να σας γραψω. Περιμενω σε 5 μερες να μην ερθει αλλα δεν νομιζω οτι θα αλλαξει κατι και σε αυτο τον μηνα. Δεν με θλιβει  ακομα αυτη η σκεψη, θα χαλαστω φυσικα οταν την δω να ερχεται. Ας στεναχωρηθω τοτε και οχι απο τωρα. Ουτε το σκεφτομαι αστε που δεν εχω και χρονο αυτες τις μερες λογω δουλειας.  Ξεκινησαμε και τις βιταμινες μας και ετσι νιωθω πως μπορει να γινει κατι καλο τους επομενους μηνες αφου ενισχυθουμε και οι δυο οργανικα. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Που να χαλαρώσω βρε κοριτσάκια μου που γίνεται ένα μπαχαλο στην τηλεδιάσκεψη του μικρου,η κυρία μας είναι ελαφριά γιορτη δεν το χει κ όλο κολαει κ τρεις κ λίγο πρέπει να την ενημερώνουμε για πράγματα κ σήμερα που λες να γεμίσω την μπανιέρα εγώ βγήκα από το μπάνιο με τον κ,,,λο απέξω γιατί πάλι κόλλησε ο μικρός.ολο χαλάρωση κ αφρολουτρα είμαι χαχαχαχα.εχω πονοκεφαλιασει μαυτο το πράγμα....ένα μπαχαλο...τσάμπα ακτινοβολία τρώει το παιδάκι μου.

Έχω κ κήπο κ μπαλκόνια ατελείωτα κ είναι το χειρότερο μου τα σκυλοβαριεμσι.μονο κάθε δύο μέρες τα καθαρίζω γιατί είμαι ντιπ εξοχή..δεν προλαβαίνω αυτό τον καιρό ούτε να κλ,,σω όλη μέρα μαθήματα ο μικρός.οποτε δεν μένει λεπτό για σκέψη καλύτερα.ασε το παίρνω σιγά σιγά απόφαση κιόλας..να βάλω πλάνο της ψυχολογίας μου με ένα παιδί το πώς θα διαχειριστώ αυτά που θα ερθουνε..σπουδές κλάμα εγώ θα φύγει το ένα μου κ μοναδικό μετά άδειο σπίτι,,πάει το μυαλό μου μακρια...σκέφτομαι θα κρατήσω τις ισορροπίες;;;;γιατί είμαι πολύ γαντζωμενη από τον πιτσιρίκο.

Εεεεεεεεεε τι θ γινει τωρα θα αλλάξουμε ρολους;;;,εγω πέφτω εσυ με ανεβάζεις χΧΧ. Μην σκέφτεσαι βλακειες σε παρακαλω εννοειται ότι θα κανεις γιατι να μην κανεις;ηρεμησε να χαρείς το παιδάκι σου τον αντρουλη σου και ειμαι σιγουρη για εσένα ότι θα τα καταφέρεις  γι αυτο παρε τα πάνω σου εισαι η ψυχή της παρέας.απο εσενα παίρνω και εγω κουράγιο. Εντάξει;;:wub::wub:

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ευχαριστώ γλυκούλα μου.ξερω ότι είμαι μες στα νεύρα.δεν ξέρω αυτή την φορα θύμωσα πολύ.οσο για όλα αυτά που λες ότι είσαι μακριά σε νιώθω γιατί εμένα η αδερφή μου είναι Γερμανία κ την βλέπω εφτά μέρες τον χρόνο κ τους γονείς μου μια φορά στο τόσο παλι.μονη κ εγώ...κ τώρα θα σας πω ανέκδοτο της γιαγιάς μου...το τι σημαίνει όταν όλα πάνε στραβά...γυρνάει από ξενιτιά ένας στο χωριό του. Ο πρώτος που βλέπει είναι ένας γκαντεμης που όλα τα έλεγε μαύρα.αχ λέει τι να τον ρωτήσω πρώτα..τι κάνει ο σκύλος μου;;το σκυλί σου πέθανε...ααα γιατί πέθανε;;;έφαγε ένα οστό από τον γάιδαρο σου που πέθανε κ πνίγηκε.ααα πνίγηκε κ ο γάιδαρος;;;εεε ναι κουβαλούσε την μάνα σου κ τον μπαμπά σου που πέθαναν κ από την κούραση ψόφησε ..αααα άνθρωπε μου το σπίτι μου έκλεισε.οχι...πηραν άλλοι τα κλειδιά κ μένουν μέσα...χαχαχαχα το αγαπημένο μου.

Χαχχαχαχαχαχα.... Πολυ καλο... Χαχχα ετσι να ανεβαινουμε...... Γερμανία... Καταλαβαινω.. Και εγω ετσι.. Βλεπω τους δικους μου και την αδερφη μου δυο φορες τον χρόνο και αν.. Φετος ας πουμε τους ειδα μονο μια φορα.. Λογω κορονοϊόυ... Τι να κανουμε.. Ετσι ειναι η ζωη.. Ευτυχως εχουμε το viber και ταεσα δικτύωσης και ερχομαστε κοντα τους.. Κατι ειναι και αυτο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Παιδάκι μου είσαι καθόλου καλά;;; τι σκέψεις είναι αυτές; φυσικά και θα κάνεις κι άλλο! Ξέρω γυναίκες που έκαναν στα 42,43 και άκουσον άκουσον στα 47 και μάλιστα με φυσική σύλληψη!

Έχω ωστόσο μια ερώτηση : έχεις αν θυμάμαι καλά, 3 εγκυμοσύνες που δεν προχώρησαν και η μία λόγω γενετικής βλάβης. Καλά θυμάμαι; ο γιατρός σου είπε να το ψάξεις λίγο παραπάνω, τι μπορείςνα φταίει; ο άντρας σου έκανε καλλιέργεια σπερματος; εσύ κολπικου υγρού; ήταν όλα εντάξει;

Και να σου οω και το άλλο. Κι εγώ τέρμα εξοχή είμαι, χορταίνει σκόνη από τα χωράφια το αναπνευστικό μου και λασπουρα από τις βροχές αλλά κοπελιά μου, κάνω εξοικονόμηση ενέργειας. Μια φορά τη βδομάδα καθαρίζω έξω. Δεν τρελάθηκα κάθε δύο μέρες! Βρε μπας και σε τρώει το άγχος; Έλα για μια γιόγκα, να χαλαρώσουμε λιγάκι! 

Να πω και τα δικά μου... Τα τεστ ήρθαν Δευτέρα μεσημέρι, κάνω ένα και βγαίνει αρνητικό. Τρίτη μεσημέρι, κάνω και βγαίνει θετικό. Δεν είχαμε επαφή λόγω άγχους. Τετάρτη χθες, ξανακάνω και βγαίνει θετικό. Χθες είχαμε 2 επαφές, μεσημέρι και βράδυ. Και άλλη μία σήμερα που έκανα όμως τεστ και βγήκε αρνητικό. Άρα δούλεψε σωστά και μου έβγαλε 2 μέρες θετικό, έτσι; λέτε να έχουμε ελπίδα με τις δύο χθεσινές επαφές ή ξεκίνησε η ωορρηξια μετά το αρνητικό και κράτησε μέχρι πχ χθες το πρωί; χθες πάντως είχα πόνο στην κοιλιά, δεν ξέρω πως τα κατάφερα και μάλιστα δύο φορές. 

Ωωω... Αναβοσβηνε η καρδούλα σήμερα; γλυκό σποράκι, να καλοριζωσει και να γίνει ένα ή και δύο why not, μωρουλακι/α! Με το καλό να την ακούσετε την καρδούλα, ο πιο υπέροχος ρυθμός του κόσμου θα είναι! 

Μια χαρα λειτουργησαν τα τεστακια και εμενα μου βγαζει 2 μερες θετικο.Εγω πιστευω οτι οταν γινεται αρνητικο εχει γινει ωορηξια αφου λενε οτι η ορμονη πεφτει αποτομα μετα.Μην ανησυχεις μια χαρα επαφες ειχες!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Εεεεεεεεεε τι θ γινει τωρα θα αλλάξουμε ρολους;;;,εγω πέφτω εσυ με ανεβάζεις χΧΧ. Μην σκέφτεσαι βλακειες σε παρακαλω εννοειται ότι θα κανεις γιατι να μην κανεις;ηρεμησε να χαρείς το παιδάκι σου τον αντρουλη σου και ειμαι σιγουρη για εσένα ότι θα τα καταφέρεις  γι αυτο παρε τα πάνω σου εισαι η ψυχή της παρέας.απο εσενα παίρνω και εγω κουράγιο. Εντάξει;;:wub::wub:

Άντε τώρα να πω το κωμικοτραγικό εξής....είπα στον δικό μου ( που είναι ιδιαίτερη περίπτωση τα είπαμε) να κάνουμε κάθε τρεις μέρες οχι μέρα παρά μέρα να γεμίσει λίγο η δεξαμενή για τις γόνιμες...ΕΡΕ και νεύρα...μαλώσαμε κ μου είπε δεν συμμετέχω εγώ σε αυτό το πρόγραμμα κ δεν μπορώ έτσι ....τι αναισθησία έχουν οι άντρες ρε συ...είτε άλλος είναι κουρασμένος κ πρέπει να τον κάνει ένεση καφεινης η γυναίκα του για να πετύχει  την μέρα είτε άλλος θα είναι σ,,,ξουλιαρης κ θα πρέπει να κρυφτεί η άλλη μη την στρίμωξει.αλλα όλοι το ίδιο κακό.μην τους πει η γυναίκα ποτέ πρέπει να γίνει...τι θέμα έχουν;;;

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Άντε τώρα να πω το κωμικοτραγικό εξής....είπα στον δικό μου ( που είναι ιδιαίτερη περίπτωση τα είπαμε) να κάνουμε κάθε τρεις μέρες οχι μέρα παρά μέρα να γεμίσει λίγο η δεξαμενή για τις γόνιμες...ΕΡΕ και νεύρα...μαλώσαμε κ μου είπε δεν συμμετέχω εγώ σε αυτό το πρόγραμμα κ δεν μπορώ έτσι ....τι αναισθησία έχουν οι άντρες ρε συ...είτε άλλος είναι κουρασμένος κ πρέπει να τον κάνει ένεση καφεινης η γυναίκα του για να πετύχει  την μέρα είτε άλλος θα είναι σ,,,ξουλιαρης κ θα πρέπει να κρυφτεί η άλλη μη την στρίμωξει.αλλα όλοι το ίδιο κακό.μην τους πει η γυναίκα ποτέ πρέπει να γίνει...τι θέμα έχουν;;;

Χαχαχχαχαχαχ... Εισαι θεα.. Εγω σας καμαρωνω.. Αλλα μην αγχωνεσαι.. Και το μερα παραμερα μια χαρα ειναι.. Μην το πιέζεις το παιδί... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Άντε τώρα να πω το κωμικοτραγικό εξής....είπα στον δικό μου ( που είναι ιδιαίτερη περίπτωση τα είπαμε) να κάνουμε κάθε τρεις μέρες οχι μέρα παρά μέρα να γεμίσει λίγο η δεξαμενή για τις γόνιμες...ΕΡΕ και νεύρα...μαλώσαμε κ μου είπε δεν συμμετέχω εγώ σε αυτό το πρόγραμμα κ δεν μπορώ έτσι ....τι αναισθησία έχουν οι άντρες ρε συ...είτε άλλος είναι κουρασμένος κ πρέπει να τον κάνει ένεση καφεινης η γυναίκα του για να πετύχει  την μέρα είτε άλλος θα είναι σ,,,ξουλιαρης κ θα πρέπει να κρυφτεί η άλλη μη την στρίμωξει.αλλα όλοι το ίδιο κακό.μην τους πει η γυναίκα ποτέ πρέπει να γίνει...τι θέμα έχουν;;;

Δεν αντέχουν το πρόγραμμα δεν αντέχουν να τους λες ποτε να κάνουν σεξ μουλαρωνουν στο φουλ. Δεν ξέρω τι να κάνουμε με αυτούς αληθεια η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ωηλα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Δεν αντέχουν το πρόγραμμα δεν αντέχουν να τους λες ποτε να κάνουν σεξ μουλαρωνουν στο φουλ. Δεν ξέρω τι να κάνουμε με αυτούς αληθεια η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ωηλα

Ναι αλλά μετά εμείς γινόμαστε κόσκινο στις εξετάσεις εμείς τα περνάμε όλα και μετά αναρωτιούνται κιόλας γιατί δεν κάθεται.μπααα δεν υπάρχει συνεργασία αυτό βλέπω...ο δικός μου απλά το γούστο του κάνει αυτό κατάλαβα.

Just now, Sofiamar93 είπε:

Χαχαχχαχαχαχ... Εισαι θεα.. Εγω σας καμαρωνω.. Αλλα μην αγχωνεσαι.. Και το μερα παραμερα μια χαρα ειναι.. Μην το πιέζεις το παιδί... 

Να τον πιάσεις απ' την μύτη θα κάνει μπαμ.μαλωσαμε τώρα.να πιει ξύδι.κσλυτερα να γεμίσει κι άλλο η δεξαμενή.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ναι αλλά μετά εμείς γινόμαστε κόσκινο στις εξετάσεις εμείς τα περνάμε όλα και μετά αναρωτιούνται κιόλας γιατί δεν κάθεται.μπααα δεν υπάρχει συνεργασία αυτό βλέπω...ο δικός μου απλά το γούστο του κάνει αυτό κατάλαβα.

Να τον πιάσεις απ' την μύτη θα κάνει μπαμ.μαλωσαμε τώρα.να πιει ξύδι.κσλυτερα να γεμίσει κι άλλο η δεξαμενή.

Συμφωνω εμεις περναμε από ένα σωρό εξετασεις γενικα οι άντρες έχουν το στυλ οτι αμα θέλει ο Θεός θα μας το στείλει.μεταξυ οι άντρες συνήθως στο Κομμάτι αυτό το γούστο τους κάνουν. Αλλα να σου πω κάτι δεν αξίζει να είσαι τσίτα εσυ χαλάς την διάθεση σου εκείνος μια χαρα θα κοιμηθεί το βραδυ ΧΧα χαχαχα. Δώσε λίγο χρόνο ηρεμησε και θα βρείτε παλι τους ρυθμούς σας δεν σε φοβάμαι εσενα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Άντε τώρα να πω το κωμικοτραγικό εξής....είπα στον δικό μου ( που είναι ιδιαίτερη περίπτωση τα είπαμε) να κάνουμε κάθε τρεις μέρες οχι μέρα παρά μέρα να γεμίσει λίγο η δεξαμενή για τις γόνιμες...ΕΡΕ και νεύρα...μαλώσαμε κ μου είπε δεν συμμετέχω εγώ σε αυτό το πρόγραμμα κ δεν μπορώ έτσι ....τι αναισθησία έχουν οι άντρες ρε συ...είτε άλλος είναι κουρασμένος κ πρέπει να τον κάνει ένεση καφεινης η γυναίκα του για να πετύχει  την μέρα είτε άλλος θα είναι σ,,,ξουλιαρης κ θα πρέπει να κρυφτεί η άλλη μη την στρίμωξει.αλλα όλοι το ίδιο κακό.μην τους πει η γυναίκα ποτέ πρέπει να γίνει...τι θέμα έχουν;;;

Άσε σου λέω... Κι εγώ πρώτη επαφή με τα τεστ, το χειρίστηκα τελείως λάθος. Στο τέλος μου είπε πως τον ευνουχησα... Ευτυχώς ο ευνουχισμός κρατησε λίγο! Μα γιατί να κάνετε κάθε 3 μέρες; ίσα ίσα... Από γιατρό είχα ακούσει πως το μέρα παρά μέρα είναι το ιδανικό. Λύσε μου και μια απορία, με ένα παιδί Δ δημοτικού, πώς τα καταφέρνετε τόσο συχνά; εμείς τα έχουμε βρει μπαστούνια. Ειδικά τώρα που δεν κουνιέται απο το σπίτι. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Penny28 είπε:

Καλώ ήρθες!!! Και εγώ δεν περιμένω στις 4/12 αλλά μάλλον πάμε για τον επόμενο!!!! Υγεία!!! Αντε με το καλό όλες με ένα μωράκι!!!! 

Μην το βάζεις κάτω ποτέ δεν ξέρεις αν είχες επαφές με τον άντρα σου κανονικά και πόσο μάλλον στις επιμαχες μέρες μπορεί να είσαι και απλά να μην αισθάνεσαι κάτι. Σου εύχομαι ένα θετικό τεστ :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...