Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

9 ώρες πρίν, elena93 είπε:

 Εγω εκανα σημερα τεστ αρνητικο βγηκε.. εχω καποιες ενοχλησεις χαμηλα και πηγαινω τουαλετα να δω αν ηρθε αλλα τιποτα ακομα.. και ευχομαι να μην ερθει.. λετε να ειναι νωρις για τεστ ή παλι αποτυχια; 

Αναλογα τι κυκλους κανεις. Αν οι κυκλοι σου κανουν 1-2 μερες πανω κατω στις μερες τοτε δεν εισαι αν περιμενες περιοδο εχθες. Αν οι κυκλοι σου κανουν κ 5 μερες σκαμπανευασματα τοτε μπορει να το εκανες νωρις. Σημειωνε τους κυκλους σου οποτε να ξερεις οτι καποιες καθυστερησεις ειναι μεσα στο προγραμμα . 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 34 λεπτά , linaa είπε:

Αναλογα τι κυκλους κανεις. Αν οι κυκλοι σου κανουν 1-2 μερες πανω κατω στις μερες τοτε δεν εισαι αν περιμενες περιοδο εχθες. Αν οι κυκλοι σου κανουν κ 5 μερες σκαμπανευασματα τοτε μπορει να το εκανες νωρις. Σημειωνε τους κυκλους σου οποτε να ξερεις οτι καποιες καθυστερησεις ειναι μεσα στο προγραμμα . 

Ναι κανουν και 5 μερες.. εχω αστατο κυκλο

2 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι ;;

Ειμαι στην 44 επειδη εχω αστατο κυκλο.. βρηκα θετικο οωρριξιας απο την 23η μερα του κυκλου μεχρι 27η μερα.. δεν ξερω τι εγινε αυτον τον μηνα γιατι ειχα τοσες μερες θετικο.. και μου εχει συμβει οτι μου αργει 5 μερες πανω κατω απο την μερα που περιμενω.. γι’αυτο ειπα μηπως το εκανα νωρις

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Ναι κανουν και 5 μερες.. εχω αστατο κυκλο

Ειμαι στην 44 επειδη εχω αστατο κυκλο.. βρηκα θετικο οωρριξιας απο την 23η μερα του κυκλου μεχρι 27η μερα.. δεν ξερω τι εγινε αυτον τον μηνα γιατι ειχα τοσες μερες θετικο.. και μου εχει συμβει οτι μου αργει 5 μερες πανω κατω απο την μερα που περιμενω.. γι’αυτο ειπα μηπως το εκανα νωρις

Και 27η να έκανες ωορρηξία θεωρώ ότι έπρεπε να σου έχει έρθει ή είσαι έγκυος και το τεστ θέλει μια μέρα ακόμα για να δείξει!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Και 27η να έκανες ωορρηξία θεωρώ ότι έπρεπε να σου έχει έρθει ή είσαι έγκυος και το τεστ θέλει μια μέρα ακόμα για να δείξει!

Δεν ξερω πραγματικα..μακαρι να ειναι κατι θετικο..ειχα επαφες ολες εκεινες τις μερες..η μονη λυση να περιμενω  χωρις αγχος..κατι απιθανο :lol:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Δεν ξερω πραγματικα..μακαρι να ειναι κατι θετικο..ειχα επαφες ολες εκεινες τις μερες..η μονη λυση να περιμενω  χωρις αγχος..κατι απιθανο :lol:

Υπομονή!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα! Χθές έκανα έναν κολπικό υπέρηχο ..είδαμε τον σάκο και το σπορακι μέσα αλλά δεν ακούσαμε καρδιά..μου είπαν ότι είναι πολύ νωρίς αλλά είναι θετικό αυτό που βλέπει ..η εξέταση έγινε ακριβώς στην 5 εβδομάδα..

Από το άγχος μου λέω να κάνω μια χοριακη να δω την εξέλιξη.

Θα βοηθήσει?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Χθές έκανα έναν κολπικό υπέρηχο ..είδαμε τον σάκο και το σπορακι μέσα αλλά δεν ακούσαμε καρδιά..μου είπαν ότι είναι πολύ νωρίς αλλά είναι θετικό αυτό που βλέπει ..η εξέταση έγινε ακριβώς στην 5 εβδομάδα..

Από το άγχος μου λέω να κάνω μια χοριακη να δω την εξέλιξη.

Θα βοηθήσει?

Όχι βρε κορίτσι μου τι χοριακη να κάνεις;;;;ς5 εβδομάδα καρδούλα;;;με τίποτα...είδες ακριβώς ότι έπρεπε να δεις..τέλεια...τώρα σε δύο εβδομάδες λογικά θα ξαναπάς..εγώ σε όλες τις εγκυμοσύνες 6,3 και μετά άκουγα καρδούλα...είναι πολύ μικρό το μωράκι σου ακόμα..θα ακούσεις μην αγχώνεσαι καθόλου..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly800 είπε:

Όχι βρε κορίτσι μου τι χοριακη να κάνεις;;;;ς5 εβδομάδα καρδούλα;;;με τίποτα...είδες ακριβώς ότι έπρεπε να δεις..τέλεια...τώρα σε δύο εβδομάδες λογικά θα ξαναπάς..εγώ σε όλες τις εγκυμοσύνες 6,3 και μετά άκουγα καρδούλα...είναι πολύ μικρό το μωράκι σου ακόμα..θα ακούσεις μην αγχώνεσαι καθόλου..

Μου έκλεισε ραντεβού 11 του μήνα που θα είμαι 6+1 για να δούμε.το άγχος της πρωτάρας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Ritapog είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Χθές έκανα έναν κολπικό υπέρηχο ..είδαμε τον σάκο και το σπορακι μέσα αλλά δεν ακούσαμε καρδιά..μου είπαν ότι είναι πολύ νωρίς αλλά είναι θετικό αυτό που βλέπει ..η εξέταση έγινε ακριβώς στην 5 εβδομάδα..

Από το άγχος μου λέω να κάνω μια χοριακη να δω την εξέλιξη.

Θα βοηθήσει?

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου!ηταν λίγο νωρίς για την καρδούλα. Σε λίγες μέρες θα εμφανιστεί κι αυτή.Άσε τις χοριακες , όλα σου πάνε τέλεια!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα..οταν σηκωθηκα σημερα στο σκουπισμα ειχα υγρα  σαν ροζ ανοιχτο..μονο στο σκουπισμα..δεν νομιζω να καναμε και αυτον τον μηνα τιποτα πιστευω θα ερθει η ακατανομαστη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ritapog είπε:

Τελικά πήγα έκανα μια το πρωί γιατί από το άγχος μου δεν κοιμήθηκα..την Δευτερα από 2630 σήμερα 9018...

Μια χαρα ειναι μην κανεις ομως αλλη χοριακη γιατι μετα απο καποιο ποσο δεν διπλασιαζετε κ θα μπερδευτεις. Ειναι νωρις ακομα για καρδια πρεπει να κανεις υπομονη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Ellidr είπε:

Τι κάνετε βρε κορίτσια μου ;;

Σε τι φάση βρίσκεστε;;;

Θ ακούσουμε κανένα χαρμόσυνο τι θα γίνει;;

Εγώ της αναμονής και δε ξέρω και πότε θα αδιαθετησω έτσι όπως έγιναν τα πράγματα

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Τι κάνετε βρε κορίτσια μου ;;

Σε τι φάση βρίσκεστε;;;

Θ ακούσουμε κανένα χαρμόσυνο τι θα γίνει;;

Καλημέρα 

και εγώ στην αναμονή αλλά δε νομίζω γιατί αυτό το μήνα δεν είχαμε και πολλες επαφές...! 
 

και από συμπτώματα δεν καταλαβαίνω να έχω τίποτα, μονο κούραση που πιστεύω οφείλεται σε άλλο λόγο 
 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...