Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , nairobi είπε:

Καλησπέρα σε όλες!! Είμαι καινούρια εδώ! Ελπίζω να γίνω μανούλα το 2020! Με τον άντρα μου παντρευτήκαμε τον περασμένο Νοέμβριο και ξεκινήσαμε σοβαρές προσπάθειες μόλις αυτόν τον μήνα!! Βρίσκομαι στην 19η μέρα του κύκλου μου ο οποίος συνήθως φτάνει τις 31 μέρες συνήθως! έχω κάποια έντονα συμπτώματα πρωτόγνωρα για μένα όπως πόνο στη μέση και στις ωοθήκες που μοιάζει με τράβηγμα ή κράμπα!! Τι να πω πάντως όταν λέω προσπαθήσαμε στις γόνιμες ΠΡΟΣΠΑΘΉΣΑΜΕ:wub::D...  θα συνεχίσουμε τώρα πιο χαλαρά γιατί ποτέ δεν ξέρεις και ελπίζω στις 16 Ιουνίου να μην μου έρθει η περίοδος και να είναι για καλό!!  :)

Γεια σου Ναιρομπι! Αρχικά, λατρευω το nickname σου. Πραγματι, 19η φαινεται να ειναι η πιθανη ωορρηξια σου. Κανεις τεστ ωορρηξιας ωστε να ξερεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Annie4 είπε:

Kοριτσι μου, έίμαι εγκυος! Εσυ τι κανεις;

Συγχαρητήριαααααα!!!εύχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη

Εμένα η επόμενη περίοδος είναι την Παρασκευή, οπότε περιμένω να δω τι έγινε 

πρίν από 47 λεπτά , nairobi είπε:

Καλησπέρα σε όλες!! Είμαι καινούρια εδώ! Ελπίζω να γίνω μανούλα το 2020! Με τον άντρα μου παντρευτήκαμε τον περασμένο Νοέμβριο και ξεκινήσαμε σοβαρές προσπάθειες μόλις αυτόν τον μήνα!! Βρίσκομαι στην 19η μέρα του κύκλου μου ο οποίος συνήθως φτάνει τις 31 μέρες συνήθως! έχω κάποια έντονα συμπτώματα πρωτόγνωρα για μένα όπως πόνο στη μέση και στις ωοθήκες που μοιάζει με τράβηγμα ή κράμπα!! Τι να πω πάντως όταν λέω προσπαθήσαμε στις γόνιμες ΠΡΟΣΠΑΘΉΣΑΜΕ:wub::D...  θα συνεχίσουμε τώρα πιο χαλαρά γιατί ποτέ δεν ξέρεις και ελπίζω στις 16 Ιουνίου να μην μου έρθει η περίοδος και να είναι για καλό!!  :)

Καλώς μας ήρθες!!! Εύχομαι να είσαι έγκυος!!

Κι εμείς ξεκινησαμε τις προσπάθειες αρχές του χρόνου αν και παντρευτηκαμε τον Ιούνιο του 18, είχα και μια παλλινδρομη τον Μάρτιο και τωρα προσπαθούμε παλι

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Owl-1 είπε:

Γεια σου κοριτσάκι!! Με κύκλο 31 μέρες η ωορρηξία γίνεται την 18-19η μέρα περιπου!! Μήπως έχεις τώρα ωορρηξία και τα τραβήγματα είναι από εκει? Η είχες επιβεβαιώμενη ωορρηξία τις γόνιμες που λες? 

Τα τραβήγματα ξεκίνησαν απο την 11η μέρα και συνεχίζονται μέχρι και σήμερα. Και όλη την 11η μέρα είχα ροζ. Οι προσπάθειες ξεκίνησαν από την 5η μέρα και εντατικοποιήθηκαν από την 9η και έπειτα. Δεν έκανα κάποιο τεστ ωορρηξίας σκέφτηκα να το κάνω στους επόμενους κύκλους αν δεν δω αποτέλεσμα τώρα. 

9 ώρες πρίν, Annie4 είπε:

Γεια σου Ναιρομπι! Αρχικά, λατρευω το nickname σου. Πραγματι, 19η φαινεται να ειναι η πιθανη ωορρηξια σου. Κανεις τεστ ωορρηξιας ωστε να ξερεις;

Ευχαριστώωωω ... κι εγώ χάρηκα που ήταν διαθέσιμο :wink:  Έχω μια εφαρμογή στο κινητό για βοήθεια όπου σημειώνω μέρες επαφές κλπ οπότε μετρώντας τις μέρες προσπαθήσαμε. 

8 ώρες πρίν, Cupcake είπε:

Καλώς μας ήρθες!!! Εύχομαι να είσαι έγκυος!!

Κι εμείς ξεκινησαμε τις προσπάθειες αρχές του χρόνου αν και παντρευτηκαμε τον Ιούνιο του 18, είχα και μια παλλινδρομη τον Μάρτιο και τωρα προσπαθούμε παλι

Καλώς σας βρήκα!! Ευχαριστώ πάρα πολύ και σε εσένα το εύχομαι! Εγώ πέρασα μια βιοχημική κύηση τον Μάρτιο χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια! Έχω τα ίδια συμπτώματα με τότε ελπίζω αυτή τη φορά να μπορέσει να σταθεί εγκυμοσύνη! Λυπάμαι για την εμπειρία σου! Σε ποια εβδομάδα παλινδρόμησε ;  Ηθικό ακμαίο και θα τα καταφέρετε και πάλι!!  :)


url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, nairobi είπε:

Τα τραβήγματα ξεκίνησαν απο την 11η μέρα και συνεχίζονται μέχρι και σήμερα. Και όλη την 11η μέρα είχα ροζ. Οι προσπάθειες ξεκίνησαν από την 5η μέρα και εντατικοποιήθηκαν από την 9η και έπειτα. Δεν έκανα κάποιο τεστ ωορρηξίας σκέφτηκα να το κάνω στους επόμενους κύκλους αν δεν δω αποτέλεσμα τώρα. 

Ευχαριστώωωω ... κι εγώ χάρηκα που ήταν διαθέσιμο :wink:  Έχω μια εφαρμογή στο κινητό για βοήθεια όπου σημειώνω μέρες επαφές κλπ οπότε μετρώντας τις μέρες προσπαθήσαμε. 

Καλώς σας βρήκα!! Ευχαριστώ πάρα πολύ και σε εσένα το εύχομαι! Εγώ πέρασα μια βιοχημική κύηση τον Μάρτιο χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια! Έχω τα ίδια συμπτώματα με τότε ελπίζω αυτή τη φορά να μπορέσει να σταθεί εγκυμοσύνη! Λυπάμαι για την εμπειρία σου! Σε ποια εβδομάδα παλινδρόμησε ;  Ηθικό ακμαίο και θα τα καταφέρετε και πάλι!!  :)

Μακάρι να τα καταφέρεις πάλι τώρα και να έρθει να μείνει το μωράκι!! Για να δούμε κορίτσι μου!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Owl-1 είπε:

Προσπαθώ κορίτσι μου !! Είχα 2 αποβολες!! Τώρα που θα τελειώσει η περίοδος θα αρχίσουμε πάλι!! 

Καλές προσπάθειες λοιπόν!! Σου εύχομαι το συντομότερο να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!:) 


url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Owl-1 είπε:

Μακάρι να τα καταφέρεις πάλι τώρα και να έρθει να μείνει το μωράκι!! Για να δούμε κορίτσι μου!! 

Παλινδρόμησε στην 6η εβδομάδα.Για να δούμε Τώρα! Κάτι πονακια πού και πού και κατι αναγουλες αλλα καθολου πρησμένο στήθος ομως! Θα δειξει. Κρατάω μικρο καλαθι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cupcake είπε:

Παλινδρόμησε στην 6η εβδομάδα.Για να δούμε Τώρα! Κάτι πονακια πού και πού και κατι αναγουλες αλλα καθολου πρησμένο στήθος ομως! Θα δειξει. Κρατάω μικρο καλαθι

Με το καλό σου εύχομαι κορίτσι μου!! 


url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


16 ώρες πρίν, Cupcake είπε:

Συγχαρητήριαααααα!!!εύχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη

Εμένα η επόμενη περίοδος είναι την Παρασκευή, οπότε περιμένω να δω τι έγινε 

Καλώς μας ήρθες!!! Εύχομαι να είσαι έγκυος!!

Κι εμείς ξεκινησαμε τις προσπάθειες αρχές του χρόνου αν και παντρευτηκαμε τον Ιούνιο του 18, είχα και μια παλλινδρομη τον Μάρτιο και τωρα προσπαθούμε παλι

Σε ευχαριστώ πολύ Cupcake μου!!! 

Σου ευχομαι αυτο το ΣΚ να έχεις τα πιο ευχάριστα νέα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρεούλα..

Καινούργια εδώ και θέλω τα φώτα σας!! Πριν ενα χρόνο Διαγνωστικα με ενδομητρίωση και έκανα λαπαροσκόπηση όπου καθάρισα και έκανα θεραπεία 7 μήνες με ενέσεις ..το Μάιο μου ήρθε η περίοδος ξανά μετά από πολλά που τράβηξα.. το Σάββατο έκανα σπερματεγχυση και έχω πολύ αγωνία Γιατί παιδεύομαι 3 χρόνια... 

 

Εύχομαι σε όλες μας καλή επιτυχία 

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Καλησπέρα στην παρεούλα..

Καινούργια εδώ και θέλω τα φώτα σας!! Πριν ενα χρόνο Διαγνωστικα με ενδομητρίωση και έκανα λαπαροσκόπηση όπου καθάρισα και έκανα θεραπεία 7 μήνες με ενέσεις ..το Μάιο μου ήρθε η περίοδος ξανά μετά από πολλά που τράβηξα.. το Σάββατο έκανα σπερματεγχυση και έχω πολύ αγωνία Γιατί παιδεύομαι 3 χρόνια... 

 

Εύχομαι σε όλες μας καλή επιτυχία 

Καλή επιτυχία γλυκιά μου!! Σε 11 μέρες εύχομαι να έχεις τα ωραιότερα νέα του κόσμου!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Owl-1 είπε:

Καλή επιτυχία γλυκιά μου!! Σε 11 μέρες εύχομαι να έχεις τα ωραιότερα νέα του κόσμου!! 

Ευχαριστωωωωωωω πολύ κοριτσάκι μου.. εύχομαι ότι πολύ επιθυμείς στην αγκαλίτσα σου σύντομα ♡♡

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Ευχαριστωωωωωωω πολύ κοριτσάκι μου.. εύχομαι ότι πολύ επιθυμείς στην αγκαλίτσα σου σύντομα ♡♡

Ευχαριστώ πολύυυυυ! Ελπίζω αρχές Ιουλίου να μάθω κι εγώ ευχάριστα νέα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...