Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      ειχα ΑΜΗ 3+κάτι στα 28-29 μου! αν μετρήσω τώρα θα είναι πιο κάτω από σένα! έλα να συνέλθεις μην πέφτεις τσάμπα! δεν είναι σκέτη η ΑΜΗ που καθορίζει, είναι και οι υπόλοιπες ορμόνες μαζί! 

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

Γειά σας όμορφες εγκυουλες μου!

Όπως καταλαβαίνετε εγώ πάλι ξενυχτάω! Σήμερα καθάρισα όλη την κουζίνα μου ντουλάπια μέσα έξω τακτοποίηση κτλ και πάλι δεν περνούσαν οι ώρες στο σπίτι!

Κάνω έρευνα αγοράς στα e shop για σεντονακια και προστατευτικά στρώματος, οι πιο έμπειρες τι προτείνετε? Σεντονακια με λάστιχο? Όσα σετ βλέπω είναι χωρίς. Επίσης προστατευτικό στρώματος τι βάζουμε?

@@gianna! Καλώς ήρθες!! Με το καλό το αγοράκι σου!!!

πινακακι ΠΗΤ   :wub:

Γράφω όσες έχετε ανάφερει ημερομηνία και το φύλο του μωρού και περιμένω και από τις υπόλοιπες! 

@Vila 01/07 αγοράκι! ♥️

@EfiVsl 03/07 κοριτσάκι! ♥️

@Katerinasam 04/07

@_marjio 05/07 αγοράκι! ♥️

@Biky3 06/07 κοριτσάκι! ♥️

@"Gigi" 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Koalaki87 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Fofou 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Τζινα38 09/07 κοριτσάκι! ♥️

@Μαρίαφi 09/07 κοριτσάκι! ♥️

@foroulina 10/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasaki10 10/07

@Φραουλίνα 10/7 αγοράκι! ♥️

@Emma9 12/07 αγοράκι♥️

@FofiK 13/07 αγοράκι! ♥️

@Ioannababy 14/07 έκπληξη! ♥️

@Marva617/07

@Αντζελίνα 30 18/07 κοριτσάκι! ♥️

@Arabella 21/07 κοριτσάκι!♥️

@Giwta1411 21/07  

@ntoremi 24/07

 @Αφροδίτη......... 24/07 αγοράκι! ♥️

@Εlen32 25/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasia93 26/07 κοριτσάκι! ♥️

@Tegan 26/07

@Athinaa 26/07 αγοράκι! ♥️

@@gianna! 26/07 αγοράκι! ♥️

@Mvasi 28/07 κοριτσάκι! ♥️

@Barbei 29/07 αγορακι! ♥️

@V_baby 29/07 αγοράκι! ♥️

@Ελλάκι 31/07 κοριτσάκι! ♥️

Με το καλό να τα πάρουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας!! ❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σε όλες!!!! Έχω ξυπνήσει εδώ και μια ώρα στριφογυριζοντας στο κρεββάτι με τη σκέψη ότι θέλω να φάω κρουασάν σοκολάτας, είδα στον ύπνο μου ότι βρισκόμουν σε ένα φούρνο και ψώνιζα ζεστά κρουασάν. Καταλαβαίνετε ότι θα ετοιμαστώ να πάω να πάρω,νιώθω ήδη τη γεύση του. Με νιώθετε και με δικαιολογεί τε έτσι? Χαχαχα

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

@Barbei την ίδια λιγούρα έχουμε!! Απλά εγώ δεν είχα δει το όνειρο χαχαχχαχχαχα

Καλημέρα σε ολα τα κοριτσια και τις όμορφες κοιλιτσες!

@Ioannababy εγώ κοιμάμαι ανάσκελα. Προσπαθώ στα αριστερά αλλά πάντα γυρίζω!

Οταν είχα πάει για τη β επιπέδου πριν μια βδομάδα  ρώτησα το γιατρό. Δε μου είπε ότι υπάρχει καποιο θέμα για το μωρό, αλλά πιο πολύ για μένα λόγω κάποιων αρτηριών που λόγω εγκυμοσύνης και στάσης πιέζονται. Με λίγα λόγια μου είπε ότι ούτως η άλλως σε κάνα μήνα δε θα μπορώ να κοιμηθώ ανάσκελα γιατί λόγω αυτής της πίεσης και του βάρους μπορεί να ζαλιστώ και να δυσκολεύομαι στην αναπνοή. Μου είπε πως όντως η καλύτερη θέση είναι στα αριστερά, κι ότι σε περίπτωση που ανάσκελα ζαλιστώ, μόλις γυρίσω πλάι θα συνέλθω μετά από λίγα δευτερόλεπτα.

  • Μου αρέσει 2

BA68p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ από μένα. Ναι όντως ισχύει από αριστερά προτείνεται λόγω μάλλον αν το έχω καταλάβει σωστά αιματωνεται κ πιο καλά ο πλακούντας αλλά όλο το βράδυ από τη μια μεριά πιάνετε κανείς αλλά θα κάνουμε υπομονή λίγος καιρός έμεινε.

@Barbei ωραίο όνειρο πραγματοποίησε το μμμ τέλειο ένα ζεστό ζεστό κρουασανακι!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια να πω κάτι σχετικά με τα ρουχαλακια, μπήκα στο site του marks and Spencer κι έχω κατενθουσιαστει με τα σχεδιακια!! Είναι τελεια!! Έχω ακούσει ότι είναι καλά ποιοτικά, έχετε καμία εμπειρία εσείς από αυτό το κατάστημα;


BA68p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Vila είπε:

Γειά σας όμορφες εγκυουλες μου!

Όπως καταλαβαίνετε εγώ πάλι ξενυχτάω! Σήμερα καθάρισα όλη την κουζίνα μου ντουλάπια μέσα έξω τακτοποίηση κτλ και πάλι δεν περνούσαν οι ώρες στο σπίτι!

Κάνω έρευνα αγοράς στα e shop για σεντονακια και προστατευτικά στρώματος, οι πιο έμπειρες τι προτείνετε? Σεντονακια με λάστιχο? Όσα σετ βλέπω είναι χωρίς. Επίσης προστατευτικό στρώματος τι βάζουμε?

@@gianna! Καλώς ήρθες!! Με το καλό το αγοράκι σου!!!

πινακακι ΠΗΤ   :wub:

Γράφω όσες έχετε ανάφερει ημερομηνία και το φύλο του μωρού και περιμένω και από τις υπόλοιπες! 

@Vila 01/07 αγοράκι! ♥️

@EfiVsl 03/07 κοριτσάκι! ♥️

@Katerinasam 04/07

@_marjio 05/07 αγοράκι! ♥️

@Biky3 06/07 κοριτσάκι! ♥️

@"Gigi" 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Koalaki87 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Fofou 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Τζινα38 09/07 κοριτσάκι! ♥️

@Μαρίαφi 09/07 κοριτσάκι! ♥️

@foroulina 10/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasaki10 10/07

@Φραουλίνα 10/7 αγοράκι! ♥️

@Emma9 12/07 αγοράκι♥️

@FofiK 13/07 αγοράκι! ♥️

@Ioannababy 14/07 έκπληξη! ♥️

@Marva617/07

@Αντζελίνα 30 18/07 κοριτσάκι! ♥️

@Arabella 21/07 κοριτσάκι!♥️

@Giwta1411 21/07  

@ntoremi 24/07

 @Αφροδίτη......... 24/07 αγοράκι! ♥️

@Εlen32 25/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasia93 26/07 κοριτσάκι! ♥️

@Tegan 26/07

@Athinaa 26/07 αγοράκι! ♥️

@@gianna! 26/07 αγοράκι! ♥️

@Mvasi 28/07 κοριτσάκι! ♥️

@Barbei 29/07 αγορακι! ♥️

@V_baby 29/07 αγοράκι! ♥️

@Ελλάκι 31/07 κοριτσάκι! ♥️

Με το καλό να τα πάρουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας!! ❤️

Καλημέρα σε όλες!

Βιλιτσα μου Ναι σεντονακι με λάστιχο για την κούνια.δες για προστατευτικό στρώματος το AeroSleep. Αυτό είχα πάρει και εγώ.λιγο ακριβουτσικο αλλά αξίζει.δεν ανησυχείς και το παιδί να γυρίσει μπρούμυτα μπορεί να αναπνέει.

 

  • Ευχαριστώ 1

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FofiK είπε:

Κοριτσια να πω κάτι σχετικά με τα ρουχαλακια, μπήκα στο site του marks and Spencer κι έχω κατενθουσιαστει με τα σχεδιακια!! Είναι τελεια!! Έχω ακούσει ότι είναι καλά ποιοτικά, έχετε καμία εμπειρία εσείς από αυτό το κατάστημα;

Είναι τέλεια! Είχα πάρει στα μωρά μου και δε ξεχυλωνουν ούτε ξεθωριάζουν,  η ποιότητα επίσης φοβερή! Όπως  και του mothercare..

Εγώ κοιμάμαι στο πλάι, με παίρνει ο ύπνος στα αριστερά και στριφογυρναω πότε δεξιά πότε αριστερά!! Ανάσκελα δε μπορώ, εκτός από μερικά λεπτά για να ξεπιαστω. Είχα λαχταρησει τότε στη β επιπέδου και έκανα να συνελθω κανένα τέταρτο.. Πιέζεται η κεντρική αρτηρία που βρίσκεται κάτω από τη μήτρα.

Για πείτε ιδέες για φαγητά..  Εγώ σήμερα δε μπορώ άλλο κρέας και θα κάνω φασολακια λαδερά!!

  • Μου αρέσει 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Barbei είπε:

Καλημέρα σε όλες!!!! Έχω ξυπνήσει εδώ και μια ώρα στριφογυριζοντας στο κρεββάτι με τη σκέψη ότι θέλω να φάω κρουασάν σοκολάτας, είδα στον ύπνο μου ότι βρισκόμουν σε ένα φούρνο και ψώνιζα ζεστά κρουασάν. Καταλαβαίνετε ότι θα ετοιμαστώ να πάω να πάρω,νιώθω ήδη τη γεύση του. Με νιώθετε και με δικαιολογεί τε έτσι? Χαχαχα

Περιττό να σου πω ότι είπα στον άντρα μου όπως έρχεται από τη δουλειά να μου φέρει..  

Σας λέω ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΩΤΗΡΙΑ χαχαχαχα 

  • Χαχα 2

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια?? Barbei μου ωραίο το όνειρο σου!! Λαχταριστό :grin: εγώ σήμερα ξύπνησα πολυ αργά πήρα σίδηρο κατευθείαν κ μετά τσίμπησα κάτι κουλουρακια νηστίσιμα μόνο για να περάσει λίγο η ώρα από τον σίδηρο κ με πείραξε στο στομάχι. Ακόμη ανακατεύομαι. Κορίτσια πολλά χάπια αυτό τον μηνα.. Δεν τα προλαβαίνω.2 σίδηρο, 2 μαγνήσιο, 4 ουτροτζεσταν, 1 ασβέστιο, παίρνω κ d+B12. 

Φαγητό θα κάνω φασόλια χάντρες σήμερα. Αύριο μουσακά το πήρα αποφαση.

  • Μου αρέσει 1

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αφήστε τα αυτό με τα χάπια 1 σίδηρο 1 φολικό 3 μαγνήσιο 2 ginalven κ ένα salospir ευτυχώς που τα έχω βάλει στο κινητό υπενθύμιση κ δε τα ξεχνάω. Ελπίζω να μην χρειαστεί να πάρω κ άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε παίρνω τόσα..  Μόνο βιταμίνη d3 μαζί με k2 και μαγνήσιο,  αυτά τα 3 πανε πακέτο!! 

Πήραμε το αμάξι και βγηκαμε μια βόλτα παραλιακά και έχω να πω ότι έχει αρκετό κόσμο έξω :roll:


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Just now, _marjio είπε:

Εγώ δε παίρνω τόσα..  Μόνο βιταμίνη d3 μαζί με k2 και μαγνήσιο,  αυτά τα 3 πανε πακέτο!! 

Πήραμε το αμάξι και βγηκαμε μια βόλτα παραλιακά και έχω να πω ότι έχει αρκετό κόσμο έξω :roll:

Όπου να ναι θα πάμε για γενική απαγόρευση κυκλοφορίας γιατί ο κόσμος είναι ανεύθυνος. Λυπάμαι πολύ γιατί βλέπω αυτά που γίνονται στην Ιταλία και αναρωτιέμαι δε βλέπει ο Έλληνας τι θα συμβεί εάν δεν προσέχει; Από κάτω από το σπίτι μου βλέπω το κόσμο να κυκλοφορει σα να μη συμβαίνει τίποτα... Τρέχουν, πάνε βόλτα τα σκυλιά , αράζουν στα παγκάκια. Μιλάμε για πολύ κόσμο όμως... Πολλοί ξεχύθηκαν στα εξοχικά,ειδικά οι Αθηναίοι. Στην Ιταλία έτσι έγινε το μεγαλύτερο μέρος της διασποράς του ιού!  Συγνώμη ρε κορίτσια αν σας μαυριζω αλλά δε μπορώ ρε γμτ με την ανευθυνότητα. Κι έχω φοβηθεί κι όλας το παραδέχομαι...

  • Μου αρέσει 1

BA68p2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι να μας μαυρίζεις @FofiK μου εγώ έχω μαυρίσει μέρες τώρα..  Σήμερα ο Τσιοδρας ηταν έτοιμος να βαλει τα κλάματα.. δε ξερω που θα φτασουμε σε 20 μερες, τρέμω να φανταστώ 


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Κ εδώ έχουμε αρκετό κόσμο κορίτσια.. Πραγματικά ανεύθυνοι. Δεν ξέρω τι να πω.

Just now, _marjio είπε:

Τι να μας μαυρίζεις @FofiK μου εγώ έχω μαυρίσει μέρες τώρα..  Σήμερα ο Τσιοδρας ηταν έτοιμος να βαλει τα κλάματα.. δε ξερω που θα φτασουμε σε 20 μερες, τρέμω να φανταστώ 

D3, k+μαγνήσιο τα παίρνεις σε ένα χάπι εννοείς? 


b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...