Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!! Τι μου κανετε?

Τι ομορφη μερα ειναι αυτη? Για βολτες ειναι μονο και οχι για δουλειες

Ευτυχως ο μικρος συνηλθε και απο δευτερα θα τον στειλω σχολειο. Εχει αρχισει και τρωει κανονικα, εγινε παλι σκανταλιαρακι μια χαρα δηλαδη δοξα το θεο!

τζενη αυτο που κανεις με τα φαγητα πραγματικα δεν θα το καταφερω ποτε, σε θαυμαζω! Ελπιζω να μεινετε μονο στο βηχαλακι με το μικρο. Μια φιλη μου στο σχολειο του παιδιου τους ενημερωσαν οτι υπαρχουν κρουσματα οστρακιας.

Αγγελικη ευτυχως που ηταν μονο φλεματα. Καμμια φορα ειναι καλυτερο να τα βγαζουν με εμετο για να ανακουφιστουν. Φαντασου τι ειχε μαζεψει

Νινα και η μαμα μου ποσες μερες προσπαθουσε να συνεφερει τον κηπο της εχει και τα απειρα λουλουδια, εγω παλι δεν το εχω καθολου. Δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε χλωρινη στο πλυντηριο, φοβαμαι μη παθουν κατι. Πως εισαι απο θεμα κρυολογηματος?

Φωτεινη εχει ανοιξει σε σας ο καιρος καθολου? Κανατε παρτυ με το μπιφτεκι της μικρης ε? οι γονεις σου πως ειναι?

Εβιρι τι κανουν τα ξενα? Εχει κι εδω εναν ωραιο ηλιο αλλο πραγμα!! Αυτο το Mix grill που κανατε ηταν πολυ ζηλευτο!

smurfita πως παει το κρυολογημα?

Σημερα θα φαμε ψαρονεφρι με πιπεριες και ρυζι συνοδευτικο! Αυριο δεν εχω ιδεα τι να μαγειρεψω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλημερααα!!!

μπραβο για τον μικρο Αγγελικη μου!! κ εμενα χτες το βραδυ εκανε λιγο βηχα κ το πρωι του εδωσα λιγο φυτικο σιροπακι.Ας ελπισουμε πως θα ειναι μονο αυτο. Ωραια τα φασολακια , χτες τα φαγαμε κ εμεις.

O μικρός φαίνεται να είναι καλά! Πριν από μία ώρα όμως μου τηλεφώνησαν από το σχολείο της κόρης μου και μίλησα μαζί της γιατί την πονούσε το στομάχι της κι έχει τάση για εμετό. Επέστρεψε σπίτι και είμαστε σε αναμονή....

Γεια σας κοριτσια!! Τι μου κανετε?

Τι ομορφη μερα ειναι αυτη? Για βολτες ειναι μονο και οχι για δουλειες

Συμφωνώ απολύτως!!!!

Ευτυχως ο μικρος συνηλθε και απο δευτερα θα τον στειλω σχολειο. Εχει αρχισει και τρωει κανονικα, εγινε παλι σκανταλιαρακι μια χαρα δηλαδη δοξα το θεο!

Μπράβο βρε Ιωαννάκι μου! Πολύ τον παίδεψε!

Αγγελικη ευτυχως που ηταν μονο φλεματα. Καμμια φορα ειναι καλυτερο να τα βγαζουν με εμετο για να ανακουφιστουν. Φαντασου τι ειχε μαζεψει

Είναι μεγάλος πονοκέφαλος γιατί οι μύξες προκαλούν ένα σωρό επιπλοκές! Από ακροαστικά μέχρι ωτίτιδες! Αλλά ο γιόκας μου είναι ξεροκέφαλος κι αρνείται να φυσήξει την μύτη του!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!! Τι μου κανετε?

Τι ομορφη μερα ειναι αυτη? Για βολτες ειναι μονο και οχι για δουλειες

Συμφωνώ απολύτως!!!!

Ευτυχως ο μικρος συνηλθε και απο δευτερα θα τον στειλω σχολειο. Εχει αρχισει και τρωει κανονικα, εγινε παλι σκανταλιαρακι μια χαρα δηλαδη δοξα το θεο!

Μπράβο βρε Ιωαννάκι μου! Πολύ τον παίδεψε!

Αγγελικη ευτυχως που ηταν μονο φλεματα. Καμμια φορα ειναι καλυτερο να τα βγαζουν με εμετο για να ανακουφιστουν. Φαντασου τι ειχε μαζεψει

Είναι μεγάλος πονοκέφαλος γιατί οι μύξες προκαλούν ένα σωρό επιπλοκές! Από ακροαστικά μέχρι ωτίτιδες! Αλλά ο γιόκας μου είναι ξεροκέφαλος κι αρνείται να φυσήξει την μύτη του!

ευχομαι να μην ειναι τιποτα της κορης σου και να ειναι τυχαιο γεγονος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Ήλιος κι εδω παιδια! Επιτελους! Κι εγω θα ηθελα να βολταρω αλλά δυστυχως ειμαι στη δουλεια.

Ιωαννα μου πολύ χαρηκα που σε ξαναδιαβασα και κυριως που μας εγραψες οτι ο μικρος ειναι πολύ καλύτερα. Σε είχα στο μυαλό μου με την ταλαιπωρια του μικρου. Τελικά βρηκες εστιατοριο για εσας; Οι δικοί μου στα γνωστά αλλά τουλάχιστον οχι σε εξαρση. Ο πατερας μου ειναι στην Αθηνα για καποια ιατρικά θεματα που δεν επαιρναν αναβολή. Τη μαμα μου πρεπει να παω στο γιατρο αλλά με αυτην την παγωνια φοβομουν να την βγάλω έξω.

Αγγελικη κι εγω τα φλέματα με ωτιτιδες τα εχω συνδυασει. Παντως εμενα και τα δυο παιδια μου το φυσημα της μυτης το εχουν δει σαν παιχνιδι ευτυχως. Ευχομαι περαστικά για την κορουλα σου. Καποια ιωσουλα θα την τριγυριζει την κακομοιρα.

Τζενακι περαστικά κι εσυ στον μικρο σου. Ελπιζω να σταματησει και το βηχαλάκι του. Ωραια η σουπιτσα.

Εβιρι τα τηγανητα κολοκυθακια μου φερνουν παντα την εικονα της θαλασσας στο μυαλο μου. Καμια σχεση με τη χωρα του σκοτους. Κι εσεις αποχη απο τα κρεατα ε; Εμ μετα το μιξ γκριλ...(ακομα ζηλευω)

Στρουμφιτα, Νινα πως πατε με το κρυωμα;

Εχετε ακουσει τιποτα για τον καιρο που θα κανει στις εκλογες;

Λοιπον για σημερα εχουμε μακαρονια βιδες. Αχ βρε παιδια, χτες στο σχολειο η μικρη εφαγε μισο κομματι παστα φλώρα και μισό μπιφτεκάκι σκέτο, ούτε ψωμί, ούτε τυρί. Καταλαβαινετε τωρα γιατι κανω παρτυ για το μπιφτεκι το οποιο απο το Σεπτεμβριο και μετα αρχισε να το αγγιζει. Ειναι μεγαλο βημα για εμας.

Φιλια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Ήλιος κι εδω παιδια! Επιτελους! Κι εγω θα ηθελα να βολταρω αλλά δυστυχως ειμαι στη δουλεια.

Συμπάσχω Φωτεινούλα!

Αγγελικη κι εγω τα φλέματα με ωτιτιδες τα εχω συνδυασει. Παντως εμενα και τα δυο παιδια μου το φυσημα της μυτης το εχουν δει σαν παιχνιδι ευτυχως. Ευχομαι περαστικά για την κορουλα σου. Καποια ιωσουλα θα την τριγυριζει την κακομοιρα.

Μακάρι να το έβλεπε σαν παιχνίδι και ο δικός μου! Όσο για την κόρη μου απο ότι μου είπε άλλοι δύο συμμαθητές της έφυγαν χτες με ανακατεμένο στομάχι απο τιο σχολείο και με εμετό και σήμερα ήταν καλά! Θα δείξει...

Εχετε ακουσει τιποτα για τον καιρο που θα κανει στις εκλογες;

Δεν έχω ακούσει τίποτα! Μάλλον είναι λίγο νωρίς ακόμη.

Λοιπον για σημερα εχουμε μακαρονια βιδες. Αχ βρε παιδια, χτες στο σχολειο η μικρη εφαγε μισο κομματι παστα φλώρα και μισό μπιφτεκάκι σκέτο, ούτε ψωμί, ούτε τυρί. Καταλαβαινετε τωρα γιατι κανω παρτυ για το μπιφτεκι το οποιο απο το Σεπτεμβριο και μετα αρχισε να το αγγιζει. Ειναι μεγαλο βημα για εμας.

Και πάστα φλώρα? Φτου φου μην την ματιασω!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Ήλιος κι εδω παιδια! Επιτελους! Κι εγω θα ηθελα να βολταρω αλλά δυστυχως ειμαι στη δουλεια.

Ιωαννα μου πολύ χαρηκα που σε ξαναδιαβασα και κυριως που μας εγραψες οτι ο μικρος ειναι πολύ καλύτερα. Σε είχα στο μυαλό μου με την ταλαιπωρια του μικρου. Τελικά βρηκες εστιατοριο για εσας; Οι δικοί μου στα γνωστά αλλά τουλάχιστον οχι σε εξαρση. Ο πατερας μου ειναι στην Αθηνα για καποια ιατρικά θεματα που δεν επαιρναν αναβολή. Τη μαμα μου πρεπει να παω στο γιατρο αλλά με αυτην την παγωνια φοβομουν να την βγάλω έξω.

Αγγελικη κι εγω τα φλέματα με ωτιτιδες τα εχω συνδυασει. Παντως εμενα και τα δυο παιδια μου το φυσημα της μυτης το εχουν δει σαν παιχνιδι ευτυχως. Ευχομαι περαστικά για την κορουλα σου. Καποια ιωσουλα θα την τριγυριζει την κακομοιρα.

Τζενακι περαστικά κι εσυ στον μικρο σου. Ελπιζω να σταματησει και το βηχαλάκι του. Ωραια η σουπιτσα.

Εβιρι τα τηγανητα κολοκυθακια μου φερνουν παντα την εικονα της θαλασσας στο μυαλο μου. Καμια σχεση με τη χωρα του σκοτους. Κι εσεις αποχη απο τα κρεατα ε; Εμ μετα το μιξ γκριλ...(ακομα ζηλευω)

Στρουμφιτα, Νινα πως πατε με το κρυωμα;

Εχετε ακουσει τιποτα για τον καιρο που θα κανει στις εκλογες;

Λοιπον για σημερα εχουμε μακαρονια βιδες. Αχ βρε παιδια, χτες στο σχολειο η μικρη εφαγε μισο κομματι παστα φλώρα και μισό μπιφτεκάκι σκέτο, ούτε ψωμί, ούτε τυρί. Καταλαβαινετε τωρα γιατι κανω παρτυ για το μπιφτεκι το οποιο απο το Σεπτεμβριο και μετα αρχισε να το αγγιζει. Ειναι μεγαλο βημα για εμας.

Φιλια

Δεν βρηκα τελικα εστιατοριο γιατι δεν εψαξα, συνεβησαν καποια αλλα γεγονοτα μου με βρηκαν απροετοιμαστη αλλα τουλαχιστον τωρα ξερω που βρισκομαι και δεν αρκει μονο ενα εστιατοριο.

Μου εκανε εντυπωση που εφαγε παστα φλωρα, καλα παει!

Για τον καιρο δεν εχω ακουσει κατι ακομα

Link to comment
Share on other sites

Γλυκά θελει να τρωει. Αλλά δεν μπορει να μεγαλώσει μονο με γλυκά ή με μερεντα. Αφήστε.

Ιωαννα μου ελπίζω αυτη η χρονια να σου φερει μονο χαρες γιατι από τα γραφόμενα σου καταλαβαίνω οτι ζοριζεσαι αρκετα.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Γλυκά θελει να τρωει. Αλλά δεν μπορει να μεγαλώσει μονο με γλυκά ή με μερεντα. Αφήστε.

Ιωαννα μου ελπίζω αυτη η χρονια να σου φερει μονο χαρες γιατι από τα γραφόμενα σου καταλαβαίνω οτι ζοριζεσαι αρκετα.

ναι Φωτεινη μου υπαρχει ζορι αλλα το καλο ειναι οτι κραταω καλη ψυχολογια και προσπαθω για το καλυτερο. Θεωρω οτι απλα ειναι μια δυσκολη περιοδος που ολος ο κοσμος καποια στη στη ζωη του την περναει, που θα παει θ αλλαξει αρκει να ειμαστε καλα

Link to comment
Share on other sites

ναι Φωτεινη μου υπαρχει ζορι αλλα το καλο ειναι οτι κραταω καλη ψυχολογια και προσπαθω για το καλυτερο. Θεωρω οτι απλα ειναι μια δυσκολη περιοδος που ολος ο κοσμος καποια στη στη ζωη του την περναει, που θα παει θ αλλαξει αρκει να ειμαστε καλα

Στο εχω ξαναπει νομιζω, μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι. Ετσι πρεπει να κανουμε ολοι στη ζωη μας.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα

Ναι Ιωαννα μου εχεις απολυτο δικιο. Ειναι μια δυσκολη περιοδος κ ευχομαι να περασει οσο το δυνατον πιο γρηγορα!! Υγει απανω απο ολα κ ολα τα αλλα διορθωνονται! Τι κανει ο μικρος σημερα;

Φωτεινη μου ευχαριστες εξελιξεις στο θεμα φαγητο διαβαζω!! μπραβοοο!! αντε σιγα σιγα κατι γινεται!! Κ παστα φλωρα ουαου!! μπραβο στην μικρουλα!!!

Σημερα τρωμε οτι εχει μεινει απο τις προηγουμενες ημερες.

Ιωαννα μου αναγκαστικα καθομαι κ μαγειρευω την Κυριακη κ αντε κ ενα φαγητο μεσοβδομαδα η να συμπληρωσω κατι γιατι διαφορετικα δεν βγαινει.Αν δεν μαγειρεψω απλα δεν θα εχουμε φαγητο να φαμε εμεις κ τα παιδια.Μαμαδοπεθερα δεν υπαρχει εδω για βοηθεια, εγω γυρναω σπιτι μετα της 5 κ τα παιδια 9 κοιμουνται.Τι να προλαβω να κανω μεσα σε 4 ωρες; ποτε θα διαβασουμε,ποτε θα δω τα μικρα; παω κ γυμναστηριο το βραδυ μια ωριτσα δυσκολα..

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

Ναι Ιωαννα μου εχεις απολυτο δικιο. Ειναι μια δυσκολη περιοδος κ ευχομαι να περασει οσο το δυνατον πιο γρηγορα!! Υγει απανω απο ολα κ ολα τα αλλα διορθωνονται! Τι κανει ο μικρος σημερα;

μια χαρα ειναι, ολο πειναει, ολο τρωει και ξυπναει και απο τις 6.30 για να φαει πρωινο, φωναζει μες στα σκοταδια "μαμααααα πρωινοοο"

Φωτεινη μου ευχαριστες εξελιξεις στο θεμα φαγητο διαβαζω!! μπραβοοο!! αντε σιγα σιγα κατι γινεται!! Κ παστα φλωρα ουαου!! μπραβο στην μικρουλα!!!

Σημερα τρωμε οτι εχει μεινει απο τις προηγουμενες ημερες.

Ιωαννα μου αναγκαστικα καθομαι κ μαγειρευω την Κυριακη κ αντε κ ενα φαγητο μεσοβδομαδα η να συμπληρωσω κατι γιατι διαφορετικα δεν βγαινει.Αν δεν μαγειρεψω απλα δεν θα εχουμε φαγητο να φαμε εμεις κ τα παιδια.Μαμαδοπεθερα δεν υπαρχει εδω για βοηθεια, εγω γυρναω σπιτι μετα της 5 κ τα παιδια 9 κοιμουνται.Τι να προλαβω να κανω μεσα σε 4 ωρες; ποτε θα διαβασουμε,ποτε θα δω τα μικρα; παω κ γυμναστηριο το βραδυ μια ωριτσα δυσκολα..

πας και γυμναστικη? μπραβο βρε θηριο!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα!

΄

Σήμερα το κοριτσάκι μου είναι πολύ καλύτερα! Χτες το απόγευμα έκανε και κάτι δέκατα αλλά σήμερα ξύπνησε απύρετη και με το στομάχι της καλά.

Ο μικρός είναι μία χαρά! Τρώει κανονικά και από κέφια άλλο τίποτα!

Φαγάκι δεν έφτιαξα άλλο αφού χτες δεν φαγώθηκαν τα φασολάκια. Η κόρη μου έφαγε λιιιιιγο βραστό κοτοπουλάκι με ένα κρακεράκι και ο μικρός σουπίτσα που έφτιαξε η πεθερά μου από τον ζωμό του κοτόπουλου.

Είμαι χαρούμενη γιατί μία καλή μου φίλη ετοιμαζόταν να φύγει για Καναδά γιατί ήταν καιρό άνεργη και αυτή και ο άντρας της. Έχουν και δύο μικρά παιδάκια και ζοριζόντουσαν πολύ. Αλλά σήμερα με πήρε τηλέφωνο και μου είπε ότι ο άντρας της βρήκε δουλειά εδώ, δύσκολη μεν καλή όμως δε. Οπότε δεν θα την χάσω την φιλενάδα μου!!!!!

Ιωάννα, μου αρέσει η θετική σκέψη που έχεις σχετικά με τις δυσκολίες που αντιμετωπίζεις! Συνέχισε έτσι και δεν θα βγεις χαμένη!

Τζενάκι γράφεις την καθημερινότητα σου και είναι σαν να γράφω εγώ! Μόνο στο γυμναστήριο διαφέρουμε!

Πολλά φιλιά και σε όλα τα υπόλοιπα μέλη της παρεούλας μας!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα!

καλημερα και σε σενα

΄

Σήμερα το κοριτσάκι μου είναι πολύ καλύτερα! Χτες το απόγευμα έκανε και κάτι δέκατα αλλά σήμερα ξύπνησε απύρετη και με το στομάχι της καλά.

Ο μικρός είναι μία χαρά! Τρώει κανονικά και από κέφια άλλο τίποτα!

χαρηκα πολυ που τα παιδια ειναι καλα γιατι ταλαιπωρει πολυ η ατιμη η ιωση

Φαγάκι δεν έφτιαξα άλλο αφού χτες δεν φαγώθηκαν τα φασολάκια. Η κόρη μου έφαγε λιιιιιγο βραστό κοτοπουλάκι με ένα κρακεράκι και ο μικρός σουπίτσα που έφτιαξε η πεθερά μου από τον ζωμό του κοτόπουλου.

αφου μπορουν και τρωνε ολα καλα, το σ/κ θα ειναι μια χαρα κανε μια μιρη διαιτουλα και θα φτιαξουν

Είμαι χαρούμενη γιατί μία καλή μου φίλη ετοιμαζόταν να φύγει για Καναδά γιατί ήταν καιρό άνεργη και αυτή και ο άντρας της. Έχουν και δύο μικρά παιδάκια και ζοριζόντουσαν πολύ. Αλλά σήμερα με πήρε τηλέφωνο και μου είπε ότι ο άντρας της βρήκε δουλειά εδώ, δύσκολη μεν καλή όμως δε. Οπότε δεν θα την χάσω την φιλενάδα μου!!!!!

αυτο ειναι πολυ καλο νεο, να μην ξεσπιτωθουν κιολας

Ιωάννα, μου αρέσει η θετική σκέψη που έχεις σχετικά με τις δυσκολίες που αντιμετωπίζεις! Συνέχισε έτσι και δεν θα βγεις χαμένη!

δεν μπορω να πω οτι δεν με παιρνει απο κατω αλλα σιγουρα δεν τα παραταω ευκολα. Αν κρινεις οτι κανω τοση υπομονη στη δουλεια φαντασου για τα υπολοιπα

Τζενάκι γράφεις την καθημερινότητα σου και είναι σαν να γράφω εγώ! Μόνο στο γυμναστήριο διαφέρουμε!

ωρα να γραφτεις γυμναστηριο

Πολλά φιλιά και σε όλα τα υπόλοιπα μέλη της παρεούλας μας!

Να πω καλημερα σε ολες τις κοπελες και το φαγητο μας για σημερα ειναι αρακας. Ο αντρας μου εχει εξοδο το βραδυ μαζι με τον κουμπαρο οποτε μαλλον θα φαμε και κανα σουβλακι με το μικρο.

Κοριτσιααα πληρωνομαι σημερα ουαου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...