Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου 2015


D_i_d

Recommended Posts

Βρε κοριτσια SOS SOS SOS .Ο αντρας μου ταισε τη μπεμπα με μη αποστειεωμενο μπουκαλι.Αντι να το παρει απο το ψυγειο το πηρε απο τον αποστειρωτη.Τι να κανω????Εχω στενοχωρηθει παρα πολυ.Θα αρρωστησει το μωρακι απο μ....κία μας...Πω ρε γμτ...Εχετε ακουσει να συμβαινει??

Καλε ηρεμησε...τι εννοεις απο το ψυγειο;και γω κατευθειαν απο τον αποστειρωτη τα περνω τα μπουκαλια και τις πιπιλες!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλε ηρεμησε...τι εννοεις απο το ψυγειο;και γω κατευθειαν απο τον αποστειρωτη τα περνω τα μπουκαλια και τις πιπιλες!

Το πηρε απο τον αποστειρωτη πριν αποστειρωσω.Τα πλενω και τα βαζω εκει .Και οταν μαζευτουν 3-4 τα αποστειρωνω και τα βαζω ψυγειο.Δλδ αυτο που την ταισε ηταν απλα πλυμενο κ οχι αποστειρωμενο:(

Link to comment
Share on other sites

Ν μην αγχωνεσαι....το εχω παθει δυο φορες πριν καν σαραντησει η μπεμπα κ δεν επαθε απολυτως τπτ...απτη στιγμη που τοχες πλυμμενο δεν ειναι κ τοσο επιφοβο...χαλαρωσε...


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω του έχω δώσει ψευδοθηλη που δεν ήταν αποστείρωση αρκετές φορές. Τίποτα δε θα πάθει το ζουζουνι.τα χέρια τους που άρχισαν και βάζουν στο στόμα είναι πιο καθαρά;


Maternity_codemini.php#
Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια SOS SOS SOS .Ο αντρας μου ταισε τη μπεμπα με μη αποστειεωμενο μπουκαλι.Αντι να το παρει απο το ψυγειο το πηρε απο τον αποστειρωτη.Τι να κανω????Εχω στενοχωρηθει παρα πολυ.Θα αρρωστησει το μωρακι απο μ....κία μας...Πω ρε γμτ...Εχετε ακουσει να συμβαινει??

Άντε καλε! Το νερό που γλύφουν στο μπάνιο τους ειναι αποστειρωμένο? Ή μήπως εμείς δεν έχουμε μικρόβια που μας γλύφουν ολημερίς?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια και καλες ψηφους...............,..

Λιτσα εγω σηκωνα βαρη εξαρχης, δεν επαθα κατι αλλα ειχα αιμα κοντα δυο μηνες. Στην εγκυμοσυνη δε σηκωνα κ δεν εκανα τιποτα κι απτην ωρα που γεννησα καισαρικη ξεκαισαρικη εβγαλα το αχτι μου στισ δουλειεσ κ τα σκυψιματα. Ημουν τυχερη ευτυχωσ γιατι το παρακανα η αληθεια ειναι. Εκανα υπερηχο κ ολα καλα ομως θελει προσοχη.

Ο γιατρος μου πε θελει ενα εξαμηνο να επανελθει ο οργανισμος!

Α κατι που θυμηθηκα Μερ.. :D Με τον ορο με ειχανε κ το βραδυ τον εβγαλα κ κατεβηκα να καπνισω.. Ηταν το ωραιοτερο τσιγαρο του κοσμου αυτο!!!!!

Ρινα σας ευχομαι κι εγω καλη δυναμη και κουραγιο, να ειστε παντα καλα και υγιεις να χαιρεστε τον αγγελο σας!!!

Σαρλιν μην τρελαινεσαι... Τοσο γλυψιμο που πεφτει συν το νερο στη μπανιερα συν τα ρουχα μας που τα πιανουν... Εγω κοριτσια δε βαζω πανακι οταν την εχω στον ωμο παντως. Δε με βολεψε ποτε, μου πεφτει συνεχεια κατω!

Εμενα κοριτσια τα νεα μου ολα καλα... Το κοριτσι μου ειναι υπεροχο!!!

Προχωρα η μετακομιση, βαζουμε τα ηλεκτρικα την επομενη βδομαδα, παει ο αντρας μου κ καθαριζει κι εγω σπιτι με την μπεμπα κ μαζευω κουτες, τωρα μαγειρεψα κ τον περιμενω κ μετα ψηφους κ καμμια βολτα!

Σας φιλω!!


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια; Τι κανετε με τον παλιοκαιρο;

Βρε κοριτσια τι τους φορατε; Διοτι της εβαλα μακρια φορμακια κ δε με βολευουν βαλε βγαλε! Ετσι δοκιμαζω τωρα μπλουζακι παντελονακι κ νομιζω ειναι καλυτερα.

Επισης το βραδυ σεμας εκανε κρυο, της βαζω κουβερτακι αλλα το πεταει ή γλιστραει τοσο χαμηλα που φοβαμαι μη μου εγκλωβιστει μεσα στο σκεπασμα.. Για υπνοσακο μου φαινεται πολυ νωρις..

Λεω να της φορεσω αποψε απο μεσα καλοκαιρινο ζιπουνακι κ απεξω μακρυ φορμακι με κλειστα ποδια.

Εσεις τι κανετε;


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια; Τι κανετε με τον παλιοκαιρο;

Βρε κοριτσια τι τους φορατε; Διοτι της εβαλα μακρια φορμακια κ δε με βολευουν βαλε βγαλε! Ετσι δοκιμαζω τωρα μπλουζακι παντελονακι κ νομιζω ειναι καλυτερα.

Επισης το βραδυ σεμας εκανε κρυο, της βαζω κουβερτακι αλλα το πεταει ή γλιστραει τοσο χαμηλα που φοβαμαι μη μου εγκλωβιστει μεσα στο σκεπασμα.. Για υπνοσακο μου φαινεται πολυ νωρις..

Λεω να της φορεσω αποψε απο μεσα καλοκαιρινο ζιπουνακι κ απεξω μακρυ φορμακι με κλειστα ποδια.

Εσεις τι κανετε;

εγω χθες της φόρεσα μακρυμάνικο ζιπουνάκι , τα ποδαράκια ήταν έξω και καλτσούλες και τη σκέπασα με σεντονάκι τρίδιπλο γιατί είναι και μεγάλο και εμείς κοιμόμαστε ακόμα στο πορτ μπεμπε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ βρε μανούλες τι προβλημα ειναι και αυτό με τα ρουχαλάκια τώρα? εγώ μέσα στο σπίτι του εχω ένα μακρυμάνικο κορμάκι και κάλτσες.. Όταν βγαίνουμε βάζουμε και παντελόνι, ζακέτα κι και εχω και σεντόνι.. Φοβάμαι και να τον σκεπάζω στην κούνια γιατί δεν τον βλέπω.. Δεν κανει όμως ακόμη κρύο μέσα στο σπίτι..

Αύριο εχουμε και τα εμβόλια, θα ζυγίσουμε κιόλας και τρέμει η ψυχή μου... Ειναι πολυ ανεπτυγμένος... Θα σας ενημερώσω πως θα τα πάει με τις παρενέργειες.. Ελπίζω να μη μου κανει τίποτα...

Βροχερές καλή νύχτες και φιλάκια σε όλα τα πατουσακια!

Link to comment
Share on other sites

Το πηρε απο τον αποστειρωτη πριν αποστειρωσω.Τα πλενω και τα βαζω εκει .Και οταν μαζευτουν 3-4 τα αποστειρωνω και τα βαζω ψυγειο.Δλδ αυτο που την ταισε ηταν απλα πλυμενο κ οχι αποστειρωμενο:(

Αληθεια στο ψυγειο γιατι τα βαζεις;;;και μετα τα ξεπαγωνεις και φτιαχνεις το γαλα η ετσι παγωμενα βαζεις το χλιαρο νερο;;;

Εγω κοριτσια της εχω τα ζιπουνακια που ειναι μακρυ μανικακι και μπουτακια εξω για το σπιτι.και για εξω εχω σεξυ κολανακια με ωραια μπλουζοφορεματακια....


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Vanilitsa-bebis στο ψυγειο τα βαζω αφου αποστειρωθουν.Διατηρουνται για 24ωρες αν και μεσα σε 12ωρες τα χρησιμοποιω ουτως ή αλλως.Δεν τα ξεπαγωνω,βαζω κατευθειαν ζεστο νερο κ φτιαχνω το γαλα.Επισης αν κ δεν ειμαι κ το πιο σωστο μαλλον,αφου ρωτησα την παιδιατρο βραζω νερο κ το βαζω στο θερμο.

Παντως ολα καλα με την μπεμπουλα μου.!!!

Εγω της φοραω πυτζαμουλα (μπλουζιτσα παντελονακι) και καλτσουλες.Για εξω δεν εχω ψωνισει ακομα ρουχαλακια...Κ η αληθεια ειναι οτι δεν την εχουμε κυκλοφορησει κ πολυ...Ντροπη μας...τον γιο τον παιρναμε παντου.Βεβαια τωρα με 2 ειναι δυσκολα.Αφηστε που ειχαμε κ την ερπητικη ουλοστοματιτιδα που τον ταλαιπωρησε τοσο πολυ.Κ μας αποσυντονισε κ εμας.

Αχ την επομενη Παρασκευη επιστροφη στη δουλεια...Κουραγιο σε οσες θα τα αφησουμε τοσο νωρις...

Καληνυχτα κοριτσακια

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!! Εμεις εδω εχουμε

Πολλη υγρασια ευτυχως που μετακομιζουμε δηλαδη κι εγω να φανταστειτε σκεπαστηκα αποψε με κουβερτουλα, στο μωρο δε βαζω κι εγω σεντονια κ κουβερτες γιατι κι εγω φοβαμαι οπως η στεβιβ.. Της εβαλα καλοκαιρινο απο μεσα και μακρυ απεξω και το πρωι που την επιασα δεν ηταν κρυα ευτυχως.. Αλλα ο καιρος χαλαει αποτομα κ πρεπει να βρω λυσεις...


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σαρλιν καλυτερα που δεν τον πολυκυκλοφορειτε

Εμεις κοριτσια δυο μηνες την τρελαναμε στις βολτες και παρατηρησα πως τα βραδια αν ειναι εξω μετα τις 9 την πιανει υπερενταση.. Θελουν την ησυχια τους μωρε.. Τισ προαλλεσ ολοι απο πανω τησ κ γουτσου γουτσου την ζαλισαν το καταλαβα.. Τελικα το μητρικο δουλευει καλα... Νομιζω πωσ την εχω μαθει πια χαχα, αμα δε θελει κατι αλλαζει ενα αλλο υφος χεχχ

Βραδια πλεον μονο σε μεγαλη αναγκη θα την εχω μαζι μου..


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...