Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 4
      • Δύναμη! 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσαρες μου!πως είστε???

17 ώρες πρίν, Ria_ είπε:

Εγώ νοιωθω πολύ στεναχωρημένη από την άλλη.. Συγνώμη αν σας κουράζω με άσχετα. Είπα στον άντρα μου από σήμερα να ξεκινήσουμε μέρα παρά μέρα και άρχισε να μου λέει και αν είμαι κουρασμένος τι να κάνουμε και την ατάκα αν είναι να έρθει θα έρθει δε χρειάζεται πρόγραμμα .. λέω δεν είναι απλο άιντε τ άφησα στη τύχη ναι μπορεί και να είναι δε ξέρω αλλά εμείς μπορεί να περάσει μια εβδομάδα και λόγο δουλειάς και κούρασης του να μην κάνουμε.. Μεχρι που νευριασα και του είπα αν δε θέλεις πες το μου γιατί δε μου δείχνεις το αντίθετο . Και μου λέει και εσύ όλη τη μέρα μου δείχνεις ότι αυτό σκέφτεσαι, σαν να μη του αρέσει αυτό, που βάζω πρόγραμμα νομίζω τον ενοχλεί. 

Κουκλί μου οι περισσότερες λίγο πολύ έχουμε περάσει από αυτό το στάδιο.....κάποια στιγμή νοιώθουν και οι άντρες μας πως δε τους θέλουμε πια αλλα το κάνουμε για το παιδι...και αυτο κάπως τους ζορίζει και τους ξενερώνει....φυσικά και το θέλει ο άντρας σου οσο και εσύ....και εγω οπως και τα υπολοιπα κορίτσια εδώ πιστεύω πως θα σε βοηθήσουν τα τεστ ωορρηξιας...γιατι θα μπορείτε να είστε χαλαρά και τις μερες π έχεις ωορηξια να κανονίζεις εσυ μια σπέσιαλ βραδιά...και εκείνος θα ενθουσιάζεται και δε θα νοιώθει "εργαλείο"...αχ τι τραβάμε οι μέλλουσες μαμάδες...χαχαχαχχαχαα

@Ellidr πηγες?????περιμένω νέα σου!!!

@sofiadu σοφακι μου πως νοιώθεις???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Γεια σας κοριτσαρες μου!πως είστε???

Κουκλί μου οι περισσότερες λίγο πολύ έχουμε περάσει από αυτό το στάδιο.....κάποια στιγμή νοιώθουν και οι άντρες μας πως δε τους θέλουμε πια αλλα το κάνουμε για το παιδι...και αυτο κάπως τους ζορίζει και τους ξενερώνει....φυσικά και το θέλει ο άντρας σου οσο και εσύ....και εγω οπως και τα υπολοιπα κορίτσια εδώ πιστεύω πως θα σε βοηθήσουν τα τεστ ωορρηξιας...γιατι θα μπορείτε να είστε χαλαρά και τις μερες π έχεις ωορηξια να κανονίζεις εσυ μια σπέσιαλ βραδιά...και εκείνος θα ενθουσιάζεται και δε θα νοιώθει "εργαλείο"...αχ τι τραβάμε οι μέλλουσες μαμάδες...χαχαχαχχαχαα

@Ellidr πηγες?????περιμένω νέα σου!!!

@sofiadu σοφακι μου πως νοιώθεις???

Καλησπέρα κορίτσια 

Ναι πήγα ωοθυλάκια αρκετά βέβαια είναι μικρά ακόμα 

Αλλά έχω τρία γύρω στο 15 

Σήμερα 7 μέρα και ενδομήτριο γύρω στο 5 

Θα ξαναπάω το Σάββατο

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 

Ναι πήγα ωοθυλάκια αρκετά βέβαια είναι μικρά ακόμα 

Αλλά έχω τρία γύρω στο 15 

Σήμερα 7 μέρα και ενδομήτριο γύρω στο 5 

Θα ξαναπάω το Σάββατο

Μπράβο!!!!κανεις αρκετά ε???τα 15 είναι αρκετά μεγάλα...μα θα στα πάρουν τι θα κάνεις τελικά???είπατε κάτι για το ενδομήτριο??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 

Ναι πήγα ωοθυλάκια αρκετά βέβαια είναι μικρά ακόμα 

Αλλά έχω τρία γύρω στο 15 

Σήμερα 7 μέρα και ενδομήτριο γύρω στο 5 

Θα ξαναπάω το Σάββατο

Πολύ πιο καλά είσαι αυτή τη φορά νομίζω!!! Το Σάββατο πιστεύω θα είναι κοντά στο επιθυμητό...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Πολύ πιο καλά είσαι αυτή τη φορά νομίζω!!! Το Σάββατο πιστεύω θα είναι κοντά στο επιθυμητό...

Δε ξέρω ,ελπίζω να παχύνει κ άλλοτι να πω

 

Just now, *Vasoula είπε:

Μπράβο!!!!κανεις αρκετά ε???τα 15 είναι αρκετά μεγάλα...μα θα στα πάρουν τι θα κάνεις τελικά???είπατε κάτι για το ενδομήτριο??

3 ωοθυλάκια είναι γύρω στα 15 χιλιοστά 

Χαχαχαχα 

Όχι 15 ωοθυλάκια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Δε ξέρω ,ελπίζω να παχύνει κ άλλοτι να πω

 

3 ωοθυλάκια είναι γύρω στα 15 χιλιοστά 

Χαχαχαχα 

Όχι 15 ωοθυλάκια

Ναι το κατάλαβα!!!αχαχχαχαχαχαχαχα

Μα αν είναι σήμερα Τρίτη 15 χιλιοστά την Παρασκευή θα είναι 18 χιλιοστά έτοιμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Ναι το κατάλαβα!!!αχαχχαχαχαχαχαχα

Μα αν είναι σήμερα Τρίτη 15 χιλιοστά την Παρασκευή θα είναι 18 χιλιοστά έτοιμα!!!

Δεν έχουν πάει ακριβώς 15 

Περίπου ,επίσης μη μου λες τέτοια γιατι μέχρι την Παρασκευή ενδομήτριο αποκλείεται να έχει πάει 7 τουλάχιστον 

Οφου 

Πάλι τα ίδια θα περάσω Παναγία μου

Ο γιατρός βέβαια είναι αισιόδοξος 

Εγώ πάλι όχι

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααα... Πήραμε επιτέλους τις εξετάσεις του σπερμοδιαγραμματος. Μας είπαν από εκεί ότι είναι φυσιολογικές τιμές το μόνο που μας είπαν ότι βρίσκουν λίγο παραπάνω οξύτητα.. ξέρετε τι είναι αυτό;;;

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

οι αντρες θελουν αλλα νομιζουν οτι τα μωρα ερχονται χωρις προσπαθεια ετσι τυχαια με επαφες οποτε υπαρχει διαθεση.  αλλα δεν ειναι παντα τοσο ευκολα για ολους αυτο οι αντρες δεν το καταλαβαινουν οτι κ εκει θελει συντονισμο προγραμμα κ προσπαθεια θεωρουν οτι επειδη οι περισσοτεροι πιανουν παιδι με ενα μηνα επαφες ετσι γινετε με ολους. 

Ακριβώς αυτό πιστεύει αλλά τ εξήγηση με όμορφο τρόπο ότι δεν κάνω σταθερά ωορρηξία ότι πρέπει να βάλουμε και λίγο πρόγραμμα ,μου τ συμβούλεψε και ο γιατρός τ είπα για να είμαστε καλυμμένοι από όλες τις μέρες γιατί με το σκόρπια οπότε έχουμε διάθεση δε γίνεται έδειξε να καταλαβαίνει αλλά υπάρχουν και φορές που αντιδρά όπως εχτές πχ..θα τ βρούμε πιστεύω απλά θέλει χρόνο και τεστ ωορρηξίας τελικα

Just now, *Vasoula είπε:

Γεια σας κοριτσαρες μου!πως είστε???

Κουκλί μου οι περισσότερες λίγο πολύ έχουμε περάσει από αυτό το στάδιο.....κάποια στιγμή νοιώθουν και οι άντρες μας πως δε τους θέλουμε πια αλλα το κάνουμε για το παιδι...και αυτο κάπως τους ζορίζει και τους ξενερώνει....φυσικά και το θέλει ο άντρας σου οσο και εσύ....και εγω οπως και τα υπολοιπα κορίτσια εδώ πιστεύω πως θα σε βοηθήσουν τα τεστ ωορρηξιας...γιατι θα μπορείτε να είστε χαλαρά και τις μερες π έχεις ωορηξια να κανονίζεις εσυ μια σπέσιαλ βραδιά...και εκείνος θα ενθουσιάζεται και δε θα νοιώθει "εργαλείο"...αχ τι τραβάμε οι μέλλουσες μαμάδες...χαχαχαχχαχαα

@Ellidr πηγες?????περιμένω νέα σου!!!

@sofiadu σοφακι μου πως νοιώθεις???

Χαχαχχα άστα να πάνε ... Ναι θα αφήσω αυτό το μήνα να δω πως θα πάει και θα πάρω για τον επόμενο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Δεν έχουν πάει ακριβώς 15 

Περίπου ,επίσης μη μου λες τέτοια γιατι μέχρι την Παρασκευή ενδομήτριο αποκλείεται να έχει πάει 7 τουλάχιστον 

Οφου 

Πάλι τα ίδια θα περάσω Παναγία μου

Ο γιατρός βέβαια είναι αισιόδοξος 

Εγώ πάλι όχι

Και εγω ειμαι!!!!δε θα τα πάρετε θα κάνεις τελικά σπερματεγχυση???σου ειπε για σικλακουρ???

Just now, Wannabemama είπε:

Κοριτσιαααααα... Πήραμε επιτέλους τις εξετάσεις του σπερμοδιαγραμματος. Μας είπαν από εκεί ότι είναι φυσιολογικές τιμές το μόνο που μας είπαν ότι βρίσκουν λίγο παραπάνω οξύτητα.. ξέρετε τι είναι αυτό;;;

Τέλεια νέα!!!δεν είναι κάτι κοριτσι μου...αυτο και αν είναι συχνό στους άντρες....θα χρειαστεί να πάρει κάποιες βιταμίνες.....ολα καλα θα είναι...πως είσαι εσύ?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *Vasoula είπε:

Και εγω ειμαι!!!!δε θα τα πάρετε θα κάνεις τελικά σπερματεγχυση???σου ειπε για σικλακουρ???

Τέλεια νέα!!!δεν είναι κάτι κοριτσι μου...αυτο και αν είναι συχνό στους άντρες....θα χρειαστεί να πάρει κάποιες βιταμίνες.....ολα καλα θα είναι...πως είσαι εσύ?

Ναι ξεκίνησα σικλακουρ μου είπε ότι θα την κάνουμε γιατί όλα θα πάνε καλά 

Τι να πω

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Και εγω ειμαι!!!!δε θα τα πάρετε θα κάνεις τελικά σπερματεγχυση???σου ειπε για σικλακουρ???

Τέλεια νέα!!!δεν είναι κάτι κοριτσι μου...αυτο και αν είναι συχνό στους άντρες....θα χρειαστεί να πάρει κάποιες βιταμίνες.....ολα καλα θα είναι...πως είσαι εσύ?

Μακάρι θεέ μου... Εγώ από χτες τσιμπήματα από κάτω λες θα μου κατεβεί σήμερα αύριο ενώ περιμένω Παρασκευή. Λίγα άσπρα υγρά, πρησμένα στήθη κ πόνο... Κοιλιά πρησμένη ... Να κάνω τεστ αύριο η να δαγκωθω κ να το παω παρακατω;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ναι ξεκίνησα σικλακουρ μου είπε ότι θα την κάνουμε γιατί όλα θα πάνε καλά 

Τι να πω

Μόνο τα άσπρα ε???θα είναι όλα καλα θα δεις!!!!είναι πολύ ωραίος και τυχερός μήνας ο Νοέμβρης 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Θα ήθελα κι εγώ να μοιραστώ το προβλημα μου... Προσπαθούμε με τον άντρα μου για παιδάκι αρκετό καιρό... Αυτή τη φορά περίπου 5 μέρες πριν από την αναμενομενη περιοδο είχα υγρά σαν αυτά τις ωορρηξίας. Τώρα είμαι στη δεύτερη μέρα καθυστέρησης (η οποία δεν με προβληματίζει καθώς δεν έχω πολύ σταθερό κύκλο). Δεν εχω κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα που να μου κάνουν εντύπωση περα από την κούραση που νιώθω και κάποια πονακια στη μέση και κάτω χαμηλά στη μήτρα όχι στην κοιλιά τα οποία ένιωθα κι όταν περιμενα περίοδο... Το στήθος μου είναι ελάχιστα ερεθισμένο ποτε πονάει λίγο ποτε δεν νιώθω τπτ... Σήμερα είχα ένα ξεχασμένο τεστ εγκυμοσύνης από τη hometest και αποφάσισα να το κάνω. Πρώτη φορά εμφανίστηκε κάτι περίεργο και ήθελα να ρωτήσω αν έχει τύχει σε καμια σας... Πάνω από τη γραμμή ελέγχου (κι όχι από κάτω που πρέπει να εμφανιστεί η δεύτερη γραμμή σε περίπτωση που είναι θετικό) εμφανίστηκε ενα κόκκινο σημάδι σαν κάθετη γραμμή.... Δεν ξέρω τι να σημαίνει αυτό... Να χαρώ ή να στεναχωρηθω? Σας έχει τύχει? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Μακάρι θεέ μου... Εγώ από χτες τσιμπήματα από κάτω λες θα μου κατεβεί σήμερα αύριο ενώ περιμένω Παρασκευή. Λίγα άσπρα υγρά, πρησμένα στήθη κ πόνο... Κοιλιά πρησμένη ... Να κάνω τεστ αύριο η να δαγκωθω κ να το παω παρακατω;;;

Άκου ερώτηση...χαχαχαχαχαχαα 

Αν μπορείς να κρατηθεις κρατήσου αλλα αν δεν έχεις υπομονή χτυπα ενα...χαχχααχα

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...