Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Mar.da είπε:

Καλημερα σας!πως ειστε κατερινακι μου?

Κοριτσακι μου τα εχω παίξει γιατί ο μικρος εχασε βαρος απο τη στιγμή που τον πηρα απο το μαιευτήριο ενω θηλαζω κ του δινω κ με μπιμπερό το γαλα μου οπως μου είπαν. Μίλησα με τον παιδίατρο κ μου ειπε να ζυγισω κ αύριο κ μιλάμε. Φοβάμαι μη γυρίσουμε πίσω στο νοσοκομείο. 


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Mar.da καλημερα κορίτσι μου, όχι δεν έχω βγει από το μαιευτήριο, σήμερα πρώτα ο Θεός.. επειδή η θηλή μου δεν είναι προς τα έξω ζοριζεται να την πιάσει, σκέφτομαι να αρχίσω να βγάζω με θηλαστρο και να του το δίνω..το δοκίμασα 2 φορές και βολευτηκαμε. Εσύ έχεις δοκιμάσει θηλαστρο;

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Katerina!! είπε:

Κοριτσακι μου τα εχω παίξει γιατί ο μικρος εχασε βαρος απο τη στιγμή που τον πηρα απο το μαιευτήριο ενω θηλαζω κ του δινω κ με μπιμπερό το γαλα μου οπως μου είπαν. Μίλησα με τον παιδίατρο κ μου ειπε να ζυγισω κ αύριο κ μιλάμε. Φοβάμαι μη γυρίσουμε πίσω στο νοσοκομείο. 

Καλημερα κατερινα μου!δε νομιζω να χασει αλλο,ο παιδιατρος μου ειπε οτι τη μερα παιρνουν γυρω 20-30γρ τωρα στην αρχη οποτε μη φοβασαι.

1 ώρα πρίν, Mampa είπε:

@Mar.da καλημερα κορίτσι μου, όχι δεν έχω βγει από το μαιευτήριο, σήμερα πρώτα ο Θεός.. επειδή η θηλή μου δεν είναι προς τα έξω ζοριζεται να την πιάσει, σκέφτομαι να αρχίσω να βγάζω με θηλαστρο και να του το δίνω..το δοκίμασα 2 φορές και βολευτηκαμε. Εσύ έχεις δοκιμάσει θηλαστρο;

Καλημερα κοριτσι μου!με το καλο να πατε σπτιτακι σας!οταν ειναι μεσα η θηλη τα δυσκολευει οντως αλλα μαθαινουν.αν σε βοηθαει το θηλαστρο τοτε μια χαρα.εγω το χρησιμοποιουσα στα αλλα μου παιδια για να αφηνω γαλα οταν πηγαινα στη δουλεια.λογικα το ιδιο θα κανω και στο μπεμπη οταν χρειαστει.οταν μαθεις να το χειριζεσαι ειναι πολυ εξυπηρετικο.

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!πως πατε οι εγκυουλες?

Εμας μας επεσε ο αφαλος σημερα!!


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Mampa είπε:

@Mar.da καλημερα κορίτσι μου, όχι δεν έχω βγει από το μαιευτήριο, σήμερα πρώτα ο Θεός.. επειδή η θηλή μου δεν είναι προς τα έξω ζοριζεται να την πιάσει, σκέφτομαι να αρχίσω να βγάζω με θηλαστρο και να του το δίνω..το δοκίμασα 2 φορές και βολευτηκαμε. Εσύ έχεις δοκιμάσει θηλαστρο;

Κοριτσάκι μου να σου ζησει το μωράκι!!! Γερο κ τυχερό!!! 

Just now, Mar.da είπε:

Καλημερα κατερινα μου!δε νομιζω να χασει αλλο,ο παιδιατρος μου ειπε οτι τη μερα παιρνουν γυρω 20-30γρ τωρα στην αρχη οποτε μη φοβασαι.

Καλημερα κοριτσι μου!με το καλο να πατε σπτιτακι σας!οταν ειναι μεσα η θηλη τα δυσκολευει οντως αλλα μαθαινουν.αν σε βοηθαει το θηλαστρο τοτε μια χαρα.εγω το χρησιμοποιουσα στα αλλα μου παιδια για να αφηνω γαλα οταν πηγαινα στη δουλεια.λογικα το ιδιο θα κανω και στο μπεμπη οταν χρειαστει.οταν μαθεις να το χειριζεσαι ειναι πολυ εξυπηρετικο.

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!πως πατε οι εγκυουλες?

Εμας μας επεσε ο αφαλος σημερα!!

Θα το δούμε κοριτσάκι μου, θα μιλήσουμε το απόγευμα με τον γιατρό που θα τον ξαναζυγισω


 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Σε όσες γεννησατε να σας ζήσουν τα μωράκια σας! Σε όσες περιμένετε όπως εγω με έναν πόνο εύχομαι!! 

Εγώ σήμερα είμαι 37+6 και περιμένω! Έχω κόψει το μαγνήσιο Αλλά η μήτρα ακομα δν κάνει συσπασεις, θα το ήθελα πολύ ομως γτ εχω κουραστεί και δεν μπορώ ούτε να κουνηθώ! 

ΠΗΤ εχω 20/8 ειχα παει στον γιατρό μου την Πέμπτη και μου είπε να εχω έτοιμα τα πράγματα μου αλλα απο ότι βλέπει μαλλον θα τις πάρω όλες τις μέρες! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 51 λεπτά , Ελένη Ταφ1993 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Σε όσες γεννησατε να σας ζήσουν τα μωράκια σας! Σε όσες περιμένετε όπως εγω με έναν πόνο εύχομαι!! 

Εγώ σήμερα είμαι 37+6 και περιμένω! Έχω κόψει το μαγνήσιο Αλλά η μήτρα ακομα δν κάνει συσπασεις, θα το ήθελα πολύ ομως γτ εχω κουραστεί και δεν μπορώ ούτε να κουνηθώ! 

ΠΗΤ εχω 20/8 ειχα παει στον γιατρό μου την Πέμπτη και μου είπε να εχω έτοιμα τα πράγματα μου αλλα απο ότι βλέπει μαλλον θα τις πάρω όλες τις μέρες! 

Γειά σου Ελένη μου κ με το καλό!Είμαστε κοντά εγώ έχω ΠΗΤ 22/8... Εγώ πάλι είμαι τελείως έτοιμη ,με διαστολή 3 ..είχα κ κοντό τράχηλο... Κ ενώ από τον 5ο είχα συσπάσεις.. τώρα που τις θέλουμε δεν τις έχουμε .. εγώ από την ανυπομονησία μου δεν μπορώ να κοιμηθώ:-D σήμερα γύρισα από γιατρό κ μας είπε πως με βλέπει μέσα σ' αυτήν την εβδομάδα!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evi89 είπε:

Γειά σου Ελένη μου κ με το καλό!Είμαστε κοντά εγώ έχω ΠΗΤ 22/8... Εγώ πάλι είμαι τελείως έτοιμη ,με διαστολή 3 ..είχα κ κοντό τράχηλο... Κ ενώ από τον 5ο είχα συσπάσεις.. τώρα που τις θέλουμε δεν τις έχουμε .. εγώ από την ανυπομονησία μου δεν μπορώ να κοιμηθώ:-D σήμερα γύρισα από γιατρό κ μας είπε πως με βλέπει μέσα σ' αυτήν την εβδομάδα!! 

Σου εύχομαι με το καλό!! Με έναν πόνο με κανέναν βασικα!! 

Εγώ μάλλον όχι ακόμα! Σε 3 μερες θα πάω πάλι στον γιατρό μου να με δει! Ελπίζω να χει αλλαξει κατι μεσα σε αυτές τις μέρες!! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ελένη Ταφ1993 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Σε όσες γεννησατε να σας ζήσουν τα μωράκια σας! Σε όσες περιμένετε όπως εγω με έναν πόνο εύχομαι!! 

Εγώ σήμερα είμαι 37+6 και περιμένω! Έχω κόψει το μαγνήσιο Αλλά η μήτρα ακομα δν κάνει συσπασεις, θα το ήθελα πολύ ομως γτ εχω κουραστεί και δεν μπορώ ούτε να κουνηθώ! 

ΠΗΤ εχω 20/8 ειχα παει στον γιατρό μου την Πέμπτη και μου είπε να εχω έτοιμα τα πράγματα μου αλλα απο ότι βλέπει μαλλον θα τις πάρω όλες τις μέρες! 

Ευχαριστουμε και εσυ μ ενα πονο οπως το πες!!

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 4/8/2019 at 1:28 ΜΜ, Mampa είπε:

Καλημέρα κορίτσια, γέννησα την Παρασκευή τελικά με καισαρική έναν μπεμπουλη.

Η απορία μου είναι η εξής..τον θηλάζω, αλλά δεν ξέρω την ποσότητα που τρώει και σήμερα μετά το πρωινό θήλασμα και αφού κράτησε 1 ώρα, το μωρό άρχισε να πιπιλαει το δάχτυλο. Δεν ξέρω αν του φτάνει το γάλα και λέω να δίνω και λίγο συμπληρώμα. Τι λέτε;

Κοπέλα μου να σου ζήσει!!! Μην αγχώνεσαι τρώει την ποσότητα που θέλει και μπορεί. Άλλωστε όταν μιλάμε για νεογέννητο η ποσότητα που χρειάζεται ανά θηλασμό είναι ελάχιστη και η δική σου παραγωγή θα προσαρμοστεί ανάλογα με τις ανάγκες του τις επόμενες μέρες. Το πιπίλισμα είναι σύνηθες. Είναι κάτι που το κάνουν τα μωρά από πριν να γεννηθούν.

 

On 4/8/2019 at 1:38 ΜΜ, Mar.da είπε:

Καλημερα κοριτσακι μου!ευχαριστουμε!

Το μαιευτηριο εξαιρετικο!προθυμοι να σε βοηθησουν συνεχεια,δεν ειδα ουτε μια μερα καποιον να εχει ασχημο υφος,ευγενικοι,πεντακαθαρο και ενα αλλο που μου εκανε εντυπωση ειναι που μας εφεραν ενα εντυπο με τις επιπλεον εξετασεις που αν θες τις κανεις με εξτρα κοστος χωρις να επιμεινουν και χωρις να ερθει ο παιδιατρος να σου πει οτι και καλα πρεπει να κανει καποια απο αυτες,σε τρια ιδιωτικα μαιευτηρια που εχω τυχει απο δικους μου επαιζε πολυ πιεση και προσπαθουσαν να αγχωσουν το γονιο για να τις κανει.το πιο καλο για μενα ηταν που ειχα σχεδον ολη μερα μαζι τον μικρο και τον επαιρναν οταν ηθελα εγω(εγω μονο για να τον αλλαξουν τον εδινα και τους ελεγα να τον φερουν αμεσως)μου ειπαν οτι οποτε θελω να ξεκουραστω να τις καλεσω να τον παρουν.

Πηγα στο συγκεκριμενο λογο του οτι εκει ειναι ο γιατρος μου γιατι κακα τα ψεματα το κοστος του ιδιωτικου το σκεφτεσαι αλλα τουλαχιστον να ανταποκρινεται στην τιμη του.περσι που πηγα να δω την κουμπαρα μου σε ενα απο τα πιο ακριβα ιδιωτικα της Αθηνας επαθα πλακα βλεποντας οτι δεν υπηρχε η απαιτουμενη καθαριοτητα,η γυναικες ηταν η μια πανω στην αλλη και χτυπαγες το κουδουνακι να ερθουν και ερχοντουσαν μετα απο μιση ωρα ή αγανακτουσες και πηγαινες καποιος δικο σου να τους φωναξει.ασε που για να μπει να γεννησει με εκτατο τοκετο κι ολας, ειπαν στον κουμπαρο μου να πληρωσει ολα τα χρηματα για να τη βαλουν!ενταξει τραγικο.

 

Χαίρομαι για τις καλές εντυπώσεις! Κι εμένα είναι εκεί ο γιατρός μου και γι'αυτό πήγαμε στην πρώτη μου κόρη, γι'αυτό θα πάμε και τώρα. Όσο για το άλλο ιδιωτικό που λες νομίζω ότι ξέρω ποιο εννοείς... γιατί τα ίδια τραβήξαμε με την αδερφή μου πέρυσι!

 

4 ώρες πρίν, Ελένη Ταφ1993 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Σε όσες γεννησατε να σας ζήσουν τα μωράκια σας! Σε όσες περιμένετε όπως εγω με έναν πόνο εύχομαι!! 

Εγώ σήμερα είμαι 37+6 και περιμένω! Έχω κόψει το μαγνήσιο Αλλά η μήτρα ακομα δν κάνει συσπασεις, θα το ήθελα πολύ ομως γτ εχω κουραστεί και δεν μπορώ ούτε να κουνηθώ! 

ΠΗΤ εχω 20/8 ειχα παει στον γιατρό μου την Πέμπτη και μου είπε να εχω έτοιμα τα πράγματα μου αλλα απο ότι βλέπει μαλλον θα τις πάρω όλες τις μέρες! 

Καλώς ήρθες κοπέλα μου και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα! Ίδια ΠΗΤ έχουμε, αλλά ο δικός μου γιατρός έχει βάλει όριο τις 15 Αυγούστου.

πρίν από 42 λεπτά , Evi89 είπε:

Γειά σου Ελένη μου κ με το καλό!Είμαστε κοντά εγώ έχω ΠΗΤ 22/8... Εγώ πάλι είμαι τελείως έτοιμη ,με διαστολή 3 ..είχα κ κοντό τράχηλο... Κ ενώ από τον 5ο είχα συσπάσεις.. τώρα που τις θέλουμε δεν τις έχουμε .. εγώ από την ανυπομονησία μου δεν μπορώ να κοιμηθώ:-D σήμερα γύρισα από γιατρό κ μας είπε πως με βλέπει μέσα σ' αυτήν την εβδομάδα!! 

Άντε μπράβο! Ωραία νέα! Κι εγώ ανυπομονώ και περιμένω πώς και πώς το ραντεβού της Τετάρτης!

Σήμερα κορίτσια, πήγαμε με τον σύζυγο για κάτι δουλειές εξωτερικές και για έναν καφέ μετά και ήμουν μες στην τρελή χαρά. Ούτε πονούσα ούτε τίποτα. Το μεσημέρι απλά έπεσα σε βαθύ ύπνο και τώρα το απόγευμα είχα 2-3 συσπάσεις δυνατές, αλλά τίποτε άλλο...

 

  • Μου αρέσει 1

GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Smurfita είπε:

 

Καλώς ήρθες κοπέλα μου και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα! Ίδια ΠΗΤ έχουμε, αλλά ο δικός μου γιατρός έχει βάλει όριο τις 15 Αυγούστου.

 

Αχ τέλεια! Όχι εμένα δεν μου έχει δώσει κάποιο όριο ακομα! Ελπίζω όμως να μην φτάσω ως τις 20 του μηνα γτ δεν αντέχω άλλο!! Δεν βολεύομαι πουθενα!! 

Με το καλό και σε εσένα εύχομαι!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου γεια σας και από εμένα. Σήμερα είχα ραντεβού και ο μικρός είναι 2900 έχει κεφαλάκι προς τα κάτω, αναπτύσσεται μια χαρά και λειτουργούν όλα άψογα. Με είδε ο γιατρός και μου είπε ότι είναι κοντός ο τράχηλος και μάλλον από εβδομάδα μας βλέπει να γεννάμε. Ελπίζω όλα να πάνε καλά.

  • Μου αρέσει 2

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Smurfita είπε:

Κοπέλα μου να σου ζήσει!!! Μην αγχώνεσαι τρώει την ποσότητα που θέλει και μπορεί. Άλλωστε όταν μιλάμε για νεογέννητο η ποσότητα που χρειάζεται ανά θηλασμό είναι ελάχιστη και η δική σου παραγωγή θα προσαρμοστεί ανάλογα με τις ανάγκες του τις επόμενες μέρες. Το πιπίλισμα είναι σύνηθες. Είναι κάτι που το κάνουν τα μωρά από πριν να γεννηθούν.

 

Χαίρομαι για τις καλές εντυπώσεις! Κι εμένα είναι εκεί ο γιατρός μου και γι'αυτό πήγαμε στην πρώτη μου κόρη, γι'αυτό θα πάμε και τώρα. Όσο για το άλλο ιδιωτικό που λες νομίζω ότι ξέρω ποιο εννοείς... γιατί τα ίδια τραβήξαμε με την αδερφή μου πέρυσι!

 

Καλώς ήρθες κοπέλα μου και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα! Ίδια ΠΗΤ έχουμε, αλλά ο δικός μου γιατρός έχει βάλει όριο τις 15 Αυγούστου.

Άντε μπράβο! Ωραία νέα! Κι εγώ ανυπομονώ και περιμένω πώς και πώς το ραντεβού της Τετάρτης!

Σήμερα κορίτσια, πήγαμε με τον σύζυγο για κάτι δουλειές εξωτερικές και για έναν καφέ μετά και ήμουν μες στην τρελή χαρά. Ούτε πονούσα ούτε τίποτα. Το μεσημέρι απλά έπεσα σε βαθύ ύπνο και τώρα το απόγευμα είχα 2-3 συσπάσεις δυνατές, αλλά τίποτε άλλο...

 

Καλημερα!εμενα οι συσπασεις δεν ειχαν καθε μερα την ιδια συχνοτητα,μονο την τελευταια εβδομαδα πριν γεννησω.τι λεει ο γιατρος?θα παρεις ολες τις μερες?

6 ώρες πρίν, Rinaki88 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας και από εμένα. Σήμερα είχα ραντεβού και ο μικρός είναι 2900 έχει κεφαλάκι προς τα κάτω, αναπτύσσεται μια χαρά και λειτουργούν όλα άψογα. Με είδε ο γιατρός και μου είπε ότι είναι κοντός ο τράχηλος και μάλλον από εβδομάδα μας βλέπει να γεννάμε. Ελπίζω όλα να πάνε καλά.

Καλημερα ρινακι!μια χαρα ο μπεμπουλακος!!ποσο ειναι ο τραχηλος?ολα καλα θα πανε!!


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Mar.da said:

Καλημερα!εμενα οι συσπασεις δεν ειχαν καθε μερα την ιδια συχνοτητα,μονο την τελευταια εβδομαδα πριν γεννησω.τι λεει ο γιατρος?θα παρεις ολες τις μερες?

Καλημερα ρινακι!μια χαρα ο μπεμπουλακος!!ποσο ειναι ο τραχηλος?ολα καλα θα πανε!!

Δεν μου είπε κοριτσάκι μου. Απλώς μου είπε ότι έχει κοντυνει. Να δούμε τώρα. Έχω μια αγωνία δεν λέγεται. Χιχιχιχι. 

Μόνο που μου έδωσε δύο ενέσεις κορτιζόνης για ενίσχυση της λειτουργίας των πνευμόνων. Τον ρώτησα αν έχει θέμα το μωρό και μου λέει κανένα. Σε όλες τις κοπέλες το δίνω... έκανε καμία από εσάς; Γιατί δεν το έχω ακούσει ξανά. Όσο για καρδιοτοκογραφο μου είπε δεν χρειάζεται γιατί μου κάνει κάθε φορά Doppler.


Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Δεν μου είπε κοριτσάκι μου. Απλώς μου είπε ότι έχει κοντυνει. Να δούμε τώρα. Έχω μια αγωνία δεν λέγεται. Χιχιχιχι. 

Μόνο που μου έδωσε δύο ενέσεις κορτιζόνης για ενίσχυση της λειτουργίας των πνευμόνων. Τον ρώτησα αν έχει θέμα το μωρό και μου λέει κανένα. Σε όλες τις κοπέλες το δίνω... έκανε καμία από εσάς; Γιατί δεν το έχω ακούσει ξανά. Όσο για καρδιοτοκογραφο μου είπε δεν χρειάζεται γιατί μου κάνει κάθε φορά Doppler.

Την κορτιζονη τη δινουν προληπτικα οταν το μωρο εχει πιθανοτητες να γεννηθει κατω των 37 εβδομαδων.εγω ημουν 37 και 4 οταν γεννησα και δε χρειαστηκε.ειναι για να βοηθησει τους πνευμονες η κορτιζονη.καρδιοτοκογραφο εκανα τη μερα που γεννησα γιατι ηθελε ο γιατρος να δει τις συσπασεις και τα πονακια.

Ειναι ωραια αγωνια αυτη:x!!ποτε θα δας ξαναδει?


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Ελένη Ταφ1993 είπε:

Σου εύχομαι με το καλό!! Με έναν πόνο με κανέναν βασικα!! 

Εγώ μάλλον όχι ακόμα! Σε 3 μερες θα πάω πάλι στον γιατρό μου να με δει! Ελπίζω να χει αλλαξει κατι μεσα σε αυτές τις μέρες!! 

Σε ευχαριστώ πολύ!! Μακάρι να είναι για όλες μας όσο πιο ανώδυνα γίνεται!Όσο πλησιάζουμε δεν παλεύεται η αναμονή ειναι η αλήθεια!

11 ώρες πρίν, Smurfita είπε:

Κοπέλα μου να σου ζήσει!!! Μην αγχώνεσαι τρώει την ποσότητα που θέλει και μπορεί. Άλλωστε όταν μιλάμε για νεογέννητο η ποσότητα που χρειάζεται ανά θηλασμό είναι ελάχιστη και η δική σου παραγωγή θα προσαρμοστεί ανάλογα με τις ανάγκες του τις επόμενες μέρες. Το πιπίλισμα είναι σύνηθες. Είναι κάτι που το κάνουν τα μωρά από πριν να γεννηθούν.

 

Χαίρομαι για τις καλές εντυπώσεις! Κι εμένα είναι εκεί ο γιατρός μου και γι'αυτό πήγαμε στην πρώτη μου κόρη, γι'αυτό θα πάμε και τώρα. Όσο για το άλλο ιδιωτικό που λες νομίζω ότι ξέρω ποιο εννοείς... γιατί τα ίδια τραβήξαμε με την αδερφή μου πέρυσι!

 

Καλώς ήρθες κοπέλα μου και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα! Ίδια ΠΗΤ έχουμε, αλλά ο δικός μου γιατρός έχει βάλει όριο τις 15 Αυγούστου.

Άντε μπράβο! Ωραία νέα! Κι εγώ ανυπομονώ και περιμένω πώς και πώς το ραντεβού της Τετάρτης!

Σήμερα κορίτσια, πήγαμε με τον σύζυγο για κάτι δουλειές εξωτερικές και για έναν καφέ μετά και ήμουν μες στην τρελή χαρά. Ούτε πονούσα ούτε τίποτα. Το μεσημέρι απλά έπεσα σε βαθύ ύπνο και τώρα το απόγευμα είχα 2-3 συσπάσεις δυνατές, αλλά τίποτε άλλο...

 

Άντε περιμένουμε κ τα νέα σου της Τετάρτης!!Εγώ έχω κουραστεί από το πολύ μέσα... Ήμουν κ ξάπλα 1,5 μήνα κ μετά η πολύ ζέστη..κ ο γιατρός μου λέει να μην περπατάω για να κερδίσω λίγες μέρες ακόμη(για εκείνον ιδανικά είναι να γεννήσω 38+) αλλά αύριο είμαι 37 κ 6 οπότε θα αρχίσω να βγαίνω πιο εντατικά...βαρέθηκα πολύ βρε κορίτσια μέσα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...