Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

Μανουλες Δεκεμβριου 2022


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 ώρες πρίν, lazy_bee είπε:

πηγα,για ρούχα εγκυμοσυνης και απογοητευτηκα. τελικά πήρα

 

1 τζιν από mothercare outlet στον ταύρο 

1 τζιν μεγάλο νούμερο χαμηλό καβάλο από ζάρα

φαρδιές μπλούζες,από κανονικά μαγαζια

είναι καλά?

Είναι παρά πολύ ωραία και όμορφα κιολας!! Και άνετα! 
 

κ εγώ ψωνίζω από το online h&m γενικά έχει πολύ ωραία πράγματα!! Εγκυμοσύνης βέβαια ακόμα δεν ψώνισα! Θα πάρω ομως κάτι φανελάκια θηλασμού θα το φοράω κάτω από τα ρούχα μου 

9 ώρες πρίν, Amalia! είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Αν είναι καλά τα ρούχα σίγουρα θα βγάλω και κάρτα! Είμαι ακόμα σε έρευνα αγοράς! 

Απο που αλλού ψωνίζετε κορίτσια??

Εγώ είμαι από Κύπρο αλλά φαντάζομαι έχετε κ εσείς κατάστημα! Εγώ τα παράγγειλα όλα online από mother care έκανα κάρτα κ έχω έκπτωση και από next! Το next έχει πολύ καλή ποιότητα κ η τιμή συμφέρει πολύ πχ 10 εσωτερικά 31 ευρώ 

1 hour ago, Wish_soon είπε:

Και γώ από H&M και orchestra ψώνισα μέχρι στιγμής ρουχαλάκια .. αλλά ρε κορίτσια τα πιτζαμακια τα ολόσωμα από H&M είναι πολύ λεπτό το ύφασμα τους … ψάχνω βελούδινα για να είναι πιο ζεστά αλλά στο Orchestra όλα τα κουμπάκια είναι πίσω στη πλάτη και δεν νομίζω να βολεύουν … έχετε δει κάπου άλλου βελούδινα ή φούτερ ;

Εγώ παράγγειλα από το next στο online κατάστημα! Έχει πολύ ωραία!! Κ βρήκα κ στο mother care βελούδο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

@Ολετ και @Sisii αν θυμαμαι καλα εχετε κι εσεις διαβήτη. Πώς τα πατε? Την παλεύετε? Εγώ κανω τη διατροφη σταθερα σχεδον 4 εβδομαδες, εχω πολυ καλες μετρησεις εκτος απο το νηστειας που ειναι κοντα στο οριο. Το χω πολυ αγχος...

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Annie4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

@Ολετ και @Sisii αν θυμαμαι καλα εχετε κι εσεις διαβήτη. Πώς τα πατε? Την παλεύετε? Εγώ κανω τη διατροφη σταθερα σχεδον 4 εβδομαδες, εχω πολυ καλες μετρησεις εκτος απο το νηστειας που ειναι κοντα στο οριο. Το χω πολυ αγχος...

Εμένα οι μετρήσεις μου είναι καλές τις μέρες που προσέχω… αν δεν προσέξω κάποιες φορές ανεβαίνει πολύ…

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Sisii είπε:

Εμένα οι μετρήσεις μου είναι καλές τις μέρες που προσέχω… αν δεν προσέξω κάποιες φορές ανεβαίνει πολύ…

Το νηστείας σου ειναι ενταξει ε? Με αγχωνει γιατι ειναι το μονο που δεν ελεγχεται...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!! Είναι κάποιες φορές που χτυπάει η μπέμπα ρυθμικά όπως ο λεπτοδεικτης του ρολογιού! Ξέρουμε γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό; Το έχει αισθανθεί κάποια; Την Τρίτη έχω ραντεβού με τον γιατρό κ θα τον ρωτήσω φυσικά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Maritsaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Είναι κάποιες φορές που χτυπάει η μπέμπα ρυθμικά όπως ο λεπτοδεικτης του ρολογιού! Ξέρουμε γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό; Το έχει αισθανθεί κάποια; Την Τρίτη έχω ραντεβού με τον γιατρό κ θα τον ρωτήσω φυσικά!

Καλημέρα! Ειναι ο λόξυγγας που εχουν τα μωρακια. Δεν ειναι καθολου ανησυχητικο, αντιθετως! Δειχνει την καλη λειτουργια του αναπνευστικού συστήματος. Εγω το ενιωθα και στον γιο μου κ τωρα στη 2η εγκυμοσυνη μου καθημερινα και ισως κ 2 φορες την ημερα!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Maritsaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Είναι κάποιες φορές που χτυπάει η μπέμπα ρυθμικά όπως ο λεπτοδεικτης του ρολογιού! Ξέρουμε γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό; Το έχει αισθανθεί κάποια; Την Τρίτη έχω ραντεβού με τον γιατρό κ θα τον ρωτήσω φυσικά!

 

πρίν από 44 λεπτά , Annie4 είπε:

Καλημέρα! Ειναι ο λόξυγγας που εχουν τα μωρακια. Δεν ειναι καθολου ανησυχητικο, αντιθετως! Δειχνει την καλη λειτουργια του αναπνευστικού συστήματος. Εγω το ενιωθα και στον γιο μου κ τωρα στη 2η εγκυμοσυνη μου καθημερινα και ισως κ 2 φορες την ημερα!

Καλημέρα.. ναι ναι το νιώθω κι εγώ, είναι φυσιολογικοτατο.. όντως μπορεί να συμβεί και 2 φορές μέσα στη μέρα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Maritsaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Είναι κάποιες φορές που χτυπάει η μπέμπα ρυθμικά όπως ο λεπτοδεικτης του ρολογιού! Ξέρουμε γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό; Το έχει αισθανθεί κάποια; Την Τρίτη έχω ραντεβού με τον γιατρό κ θα τον ρωτήσω φυσικά!

Εγώ δεν ξέρω άμα το ένιωσα αυτό… κλωτσάει καθημερινά αλλά δε το πρόσεξα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Maritsaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Είναι κάποιες φορές που χτυπάει η μπέμπα ρυθμικά όπως ο λεπτοδεικτης του ρολογιού! Ξέρουμε γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό; Το έχει αισθανθεί κάποια; Την Τρίτη έχω ραντεβού με τον γιατρό κ θα τον ρωτήσω φυσικά!

Και εγώ το νιώθω μην ανησυχείς...και βασικά τώρα που στο στέλνω το νιώθω χαχαχα λοξυγγας 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Maritsaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Είναι κάποιες φορές που χτυπάει η μπέμπα ρυθμικά όπως ο λεπτοδεικτης του ρολογιού! Ξέρουμε γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό; Το έχει αισθανθεί κάποια; Την Τρίτη έχω ραντεβού με τον γιατρό κ θα τον ρωτήσω φυσικά!

Κι εμείς εδώ μια από τα ίδια! Λοξυγγας είναι, φυσιολογικό και πολύ καλό μάλιστα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Maritsaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Είναι κάποιες φορές που χτυπάει η μπέμπα ρυθμικά όπως ο λεπτοδεικτης του ρολογιού! Ξέρουμε γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό; Το έχει αισθανθεί κάποια; Την Τρίτη έχω ραντεβού με τον γιατρό κ θα τον ρωτήσω φυσικά!

Είναι ο λόξυγκας του μωρού κορίτσι μου!

  • Ευχαριστώ 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, νωρίτερα σήμερα το βράδυ τσακώθηκα με την αδερφή μου και νευρίασα πολυ! Εκανα αρκετή ώρα να ηρεμήσω γιατί με είχε πιάσει ταχυκαρδία από την ταραχή.. τώρα με τρώνε οι τύψεις.. γενικά είμαι και οξύθυμη, όλο λέω δε θα αφήσω κανένα να με ταράζει για να μην ταραζω το μωρό μου αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα! Λέτε να του κάνω ανεπανόρθωτο κακο;;; νιώθω απαίσια :???:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...