Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Μανουλες Δεκεμβριου 2022


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 ώρες πρίν, lazy_bee είπε:

θέμα,σουτιέν θηλασμου! πότε πρπει να παρω (για να είναι αντιπροσωπευτικο μεγεθος) και πιο σημαντικό από που? μόνο online έχω δει να έχει καλά αλλά αν δεν δοκιμάσεις.. 

 

Εγώ πήρα ένα από το marks and Spenser για να το δοκιμάσω είχε γύρω στα 15 ευρώ κ θα πάω να πάρω 2 size μεγαλύτερα ένα σετ των 2 που είχε γύρω στα 40 ευρώ 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Rafaela_123 είπε:

Εγώ πήρα ένα από το marks and Spenser για να το δοκιμάσω είχε γύρω στα 15 ευρώ κ θα πάω να πάρω 2 size μεγαλύτερα ένα σετ των 2 που είχε γύρω στα 40 ευρώ 

Κορίτσια μου 

Πήρα σουτιεν θηλασμού από το τζάμπο και είναι φανταστικά και πάρα πολύ οικονομικά μπείτε στο σάιτ να δείτε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Amalia! said:

Καλησπέρα κορίτσια! Γνωρίζετε την μάρκα prenatal?? Βρήκα ότι έχει φθηνά ρούχα.. έχετε ψωνίσει? Είναι ποιοτικά??  

πηγα,για ρούχα εγκυμοσυνης και απογοητευτηκα. τελικά πήρα

 

1 τζιν από mothercare outlet στον ταύρο 

1 τζιν μεγάλο νούμερο χαμηλό καβάλο από ζάρα

φαρδιές μπλούζες,από κανονικά μαγαζια

3 hours ago, Rafaela_123 said:

Εγώ πήρα ένα από το marks and Spenser για να το δοκιμάσω είχε γύρω στα 15 ευρώ κ θα πάω να πάρω 2 size μεγαλύτερα ένα σετ των 2 που είχε γύρω στα 40 ευρώ 

είναι καλά?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, lazy_bee είπε:

πηγα,για ρούχα εγκυμοσυνης και απογοητευτηκα. τελικά πήρα

 

1 τζιν από mothercare outlet στον ταύρο 

1 τζιν μεγάλο νούμερο χαμηλό καβάλο από ζάρα

φαρδιές μπλούζες,από κανονικά μαγαζια

είναι καλά?

Ρούχα εγκυμοσύνης έχει πολύ ωραία στα H&M. Απλά στα μαγαζιά δεν έχει καθόλου ποικιλία εγώ έχω βρει απλά το νούμερο μου από εκεί και ψωνίζω online που έχει πάρα πολλά πράγματα! Έχω δυο τζιν εγκυμοσύνης 30€ το ένα τα είχα πάρει από την πρώτη εγκυμοσύνη από εκεί και ακόμα τα φοράω στην δεύτερη εγκυμοσύνη . Τώρα πήρα απλά δυο τρεις μπλούζες πήγα είδα τι νούμερο θέλω και ψώνισα online που έχει πολλά σχέδια.

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Amalia! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Γνωρίζετε την μάρκα prenatal?? Βρήκα ότι έχει φθηνά ρούχα.. έχετε ψωνίσει? Είναι ποιοτικά??  

Καλημέρα κορίτσι μου. Ναι είναι ποιοτικά τα ρούχα τους. Ψώνισε άφοβα. Επίσης αν έχεις και τη κάρτα μέλους τους, έχεις εκπτώσεις 30%. Αξίζει. Αν δεν έχεις κάρτα μπορείς να βγάλεις και ηλεκτρονικά. Την πληρώνεις 15€ για ένα χρόνο, αξίζει.

Όπως και στα orchestra αξίζει να έχεις κάρτα μέλους, 30€ το χρόνο και έχεις έως 50% εκπτώσεις. Κοίταξε το.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Freedom1998 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Ναι είναι ποιοτικά τα ρούχα τους. Ψώνισε άφοβα. Επίσης αν έχεις και τη κάρτα μέλους τους, έχεις εκπτώσεις 30%. Αξίζει. Αν δεν έχεις κάρτα μπορείς να βγάλεις και ηλεκτρονικά. Την πληρώνεις 15€ για ένα χρόνο, αξίζει.

Όπως και στα orchestra αξίζει να έχεις κάρτα μέλους, 30€ το χρόνο και έχεις έως 50% εκπτώσεις. Κοίταξε το.

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Αν είναι καλά τα ρούχα σίγουρα θα βγάλω και κάρτα! Είμαι ακόμα σε έρευνα αγοράς! 

Απο που αλλού ψωνίζετε κορίτσια??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Amalia! είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Αν είναι καλά τα ρούχα σίγουρα θα βγάλω και κάρτα! Είμαι ακόμα σε έρευνα αγοράς! 

Απο που αλλού ψωνίζετε κορίτσια??

H&M , orchestra ψωνίζω εγώ κυρίως!

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Amalia! είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Αν είναι καλά τα ρούχα σίγουρα θα βγάλω και κάρτα! Είμαι ακόμα σε έρευνα αγοράς! 

Απο που αλλού ψωνίζετε κορίτσια??

H&M, orchestra, La redoute έχω ψωνίσει μέχρι στιγμής. Και μερικά πραγματάκια όπως πανάκια πολυχρηστικά και σελτεδακια από jumbo πήρα. 

Link to comment
Share on other sites

Και γώ από H&M και orchestra ψώνισα μέχρι στιγμής ρουχαλάκια .. αλλά ρε κορίτσια τα πιτζαμακια τα ολόσωμα από H&M είναι πολύ λεπτό το ύφασμα τους … ψάχνω βελούδινα για να είναι πιο ζεστά αλλά στο Orchestra όλα τα κουμπάκια είναι πίσω στη πλάτη και δεν νομίζω να βολεύουν … έχετε δει κάπου άλλου βελούδινα ή φούτερ ;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Wish_soon είπε:

Και γώ από H&M και orchestra ψώνισα μέχρι στιγμής ρουχαλάκια .. αλλά ρε κορίτσια τα πιτζαμακια τα ολόσωμα από H&M είναι πολύ λεπτό το ύφασμα τους … ψάχνω βελούδινα για να είναι πιο ζεστά αλλά στο Orchestra όλα τα κουμπάκια είναι πίσω στη πλάτη και δεν νομίζω να βολεύουν … έχετε δει κάπου άλλου βελούδινα ή φούτερ ;

Ψάξε στο La redoute και στο papillon. Εγώ από εκεί πήρα βελούδινα. Και γενικά ψάξε στο ίντερνετ βελούδινα φορμακια και θα σου βγάλει. Έχει και η mayoral πολύ ωραία αλλά τσιμπημενα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Wish_soon είπε:

Και γώ από H&M και orchestra ψώνισα μέχρι στιγμής ρουχαλάκια .. αλλά ρε κορίτσια τα πιτζαμακια τα ολόσωμα από H&M είναι πολύ λεπτό το ύφασμα τους … ψάχνω βελούδινα για να είναι πιο ζεστά αλλά στο Orchestra όλα τα κουμπάκια είναι πίσω στη πλάτη και δεν νομίζω να βολεύουν … έχετε δει κάπου άλλου βελούδινα ή φούτερ ;

Στο laredoute έχει βαμβακερά πυτζαμακια ολόσωμα με μπροστινό κούμπωμα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Wish_soon είπε:

Και γώ από H&M και orchestra ψώνισα μέχρι στιγμής ρουχαλάκια .. αλλά ρε κορίτσια τα πιτζαμακια τα ολόσωμα από H&M είναι πολύ λεπτό το ύφασμα τους … ψάχνω βελούδινα για να είναι πιο ζεστά αλλά στο Orchestra όλα τα κουμπάκια είναι πίσω στη πλάτη και δεν νομίζω να βολεύουν … έχετε δει κάπου άλλου βελούδινα ή φούτερ ;

Και στο mothercare έχει βαμβακερά με κουμπάκια μπροστά τα τρία 30€. Είχα πάρει και από εκεί είναι λίγο πιο ζεστά από τα h&m. Βελούδινα δεν είχα πάρει στο γιο μου γιατί είχε γεννηθεί Φεβρουάριο αλλά ωστόσο ιδρωνε πολύ στον ύπνο. 

  • Μου αρέσει 2

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...