Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Εγω αυριο εχω εμβρυομεταφορά και μεθαύριο θα ταξιδέψω με αεροπλάνο να επιστρέψω στον τόπο διαμονής μου.. μου ειπαν απλώς προληπτικα να μεινω μια μερα Αθήνα.. νομιζω αλλοι γιατροι σε αφηνουν και την ιδια μερα να φυγεις.. μην αγχωνεσαι, απλως δεν θα οδηγησεις και δεν θα κουβαλησεις βαρος εννοειται! Καλή επιτυχία!!! 

      Καλή επιτυχία εύχομαι να φωλιάσουν τα εμβρυακια για τα καλά στην κοιλιτσα σου🙏🏼

      2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία να κάνετε πολλά εμβρυακια 🙏🏼🙏🏼

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Δεκεμβριου 2022


Recommended Posts

πρίν από 44 λεπτά , Freedom1998 είπε:

Ααα μάλλον είμαι η μικρότερη της παρέας εγώ. Χριστουγεννιάτικο το μωράκι σου. Με το καλό εύχομαι. Ελπίζω να κάθεται ήσυχο το δικό σου να δείτε το φύλο. Εμάς έκανε συνέχεια κωλοτουμπες και μετά πήγε και έκατσε στον ποπό του και δεν ξανά γύρισε. Πείσμα χαχαχ

Εγώ το 99 τελείωνα το λύκειο 

ΧΑΧΑΧΑ 

Αχ που πάω η πουρογρια ????

ΧΑΧΑΧΑ 

 

 

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Freedom1998 είπε:

Ελπίζω να είναι όλα καλά τώρα και να είσαι ήρεμη. Φαντάζομαι λαχτάρα που πήρες. Εγώ δεν νιώθω τίποτα ειλικρινά. Κάτι ανακατωσουρες μόνο όταν τρώω γρήγορα. Πλέον τρώω πάρα πολύ αργά αλλιώς υπάρχει θέμα. Κάτι τραβήγματα είχα μόνο. Αυτά. Ούτε εμετού ούτε κάτι ανησυχητικό. Σαν να μην είμαι έγκυος. Το απόλυτο τίποτα. Καλό είναι αυτό τώρα; Αγχώνομαι καμία φορά.

Τι σας εχει δώσει ο/η γυναικολόγος σας μέχρι στιγμής από χάπια και συμπληρώματα γενικότερα;

Εγώ φυλλικό οξύ και λίγο σίδηρο παίρνω πλέον. Και εγώ πλέον ξεχνάω ότι είμαι έγκυος, εκτός από το βράδυ που έχω τρομερή συχνοουρία 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ellidr είπε:

Εγώ το 99 τελείωνα το λύκειο 

ΧΑΧΑΧΑ 

Αχ που πάω η πουρογρια ????

ΧΑΧΑΧΑ 

 

 

Χαχαχαχ εε όχι και γριά. Μην ακούω χαζά.

πρίν από 11 λεπτά , Sisii είπε:

Εγώ φυλλικό οξύ και λίγο σίδηρο παίρνω πλέον. Και εγώ πλέον ξεχνάω ότι είμαι έγκυος, εκτός από το βράδυ που έχω τρομερή συχνοουρία 

Ούτε συχνοουρία έχω. Καθόλου έγκυος πια χαχα. Εγώ παίρνω φυλλικό το πρωι, μαγνήσιο πρωί-βράδυ και σίδηρο πρωί-βραδυ. Και κάποια στιγμή θα ξεκινήσω και ασβέστιο αν δε κάνω λάθος.

Εκεί που δεν έπινα ούτε ντεπον στη ζωή μου, τώρα όλα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Freedom1998 είπε:

Χαχαχαχ εε όχι και γριά. Μην ακούω χαζά.

Ούτε συχνοουρία έχω. Καθόλου έγκυος πια χαχα. Εγώ παίρνω φυλλικό το πρωι, μαγνήσιο πρωί-βράδυ και σίδηρο πρωί-βραδυ. Και κάποια στιγμή θα ξεκινήσω και ασβέστιο αν δε κάνω λάθος.

Εκεί που δεν έπινα ούτε ντεπον στη ζωή μου, τώρα όλα μαζί.

σιδηρο σε φακελακια παιρνεις; σκονη; γιατι εμενα μου εδωσε κατι φακελακια ΑΠΑΙΣΙΑ. μου ειπε να τα λιωνω σε αμιτα γιατι εχουν χαλια γευση. Εντωμεταξυ και στην αμιτα μεσα απαισια ειναι, φαντασου!

Link to comment
Share on other sites

Πινακακι 

Freedom1998 --> αυχενική 31/05, ΠΗΤ: 10/12

Κωνσταντινα13 —> αυχενική 06/06

Hope.2019 --> αυχενική 08/06

 Ellidr --> αυχενική 13/06 

Rafaella123 --> αυχενική 14/06 

Marpi91 --> αυχενική 15/06 

Sisii --> αυχενική 17/06

Καλημέρα κορίτσια!! καλό ΣΚ

εγω παιρνω σίδηρο κ φιλικό κ βιταμίνες 

με πήρε τηλ η γιατρος χθες το απόγευμα κ λέει ότι έχω μικρόβιο στα ουρα για ουρολοίμωξη!!!!! Εν το μεταξύ πρώτη φορά στη ζωή μου παθαίνω ουρολοίμωξη!!! Πρέπει να πάρω αντιβίωση…για μια εβδομάδα κ μετά επανάληψη τα ουρα!! Τα έχω δει όλα γαστρεντερίτιδα, ουρολοίμωξη τι άλλο ελπίζω να μην έρθει κ η ευλογία των πιθήκων γιατί δεν τη γλιτώνω

 

15 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Εγώ το 99 τελείωνα το λύκειο 

ΧΑΧΑΧΑ 

Αχ που πάω η πουρογρια ????

ΧΑΧΑΧΑ 

 

 

Χαχαχαχαα εγώ ήμουν 1η δημοτικού χαχαχα τι χρόνια καλά αυτά 

16 ώρες πρίν, Sisii είπε:

Υπομονή και ερκοντισιον νομίζω, αυτό θα κάνουμε. Και σε εσένα με το καλοοοο Και καλως ήρθες να τα λέμε εδώ ❤️

ΑΑΑΑΑΑ ξέχασα να σας πω εγώ πήγα και για μπάνιο στην θάλασσα το προηγούμενο σκ, έκανε το πρώτο του μπανάκι το μπεμπε. Του άρεσε, τώρα θέλει να πάει και Μύκονο ένα 3ημερο. Χατίρια δεν χαλάω 

Ρώτησες για τα μπάνια κ μετά πηγές;; Θα την ρωτήσω κ εγώ όταν πάω ξανά ραντεβού!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 28 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Πινακακι 

Freedom1998 --> αυχενική 31/05, ΠΗΤ: 10/12

Κωνσταντινα13 —> αυχενική 06/06

Hope.2019 --> αυχενική 08/06

 Ellidr --> αυχενική 13/06 

Rafaella123 --> αυχενική 14/06 

Marpi91 --> αυχενική 15/06 

Sisii --> αυχενική 17/06

Καλημέρα κορίτσια!! καλό ΣΚ

εγω παιρνω σίδηρο κ φιλικό κ βιταμίνες 

με πήρε τηλ η γιατρος χθες το απόγευμα κ λέει ότι έχω μικρόβιο στα ουρα για ουρολοίμωξη!!!!! Εν το μεταξύ πρώτη φορά στη ζωή μου παθαίνω ουρολοίμωξη!!! Πρέπει να πάρω αντιβίωση…για μια εβδομάδα κ μετά επανάληψη τα ουρα!! Τα έχω δει όλα γαστρεντερίτιδα, ουρολοίμωξη τι άλλο ελπίζω να μην έρθει κ η ευλογία των πιθήκων γιατί δεν τη γλιτώνω

 

Χαχαχαχαα εγώ ήμουν 1η δημοτικού χαχαχα τι χρόνια καλά αυτά 

Ρώτησες για τα μπάνια κ μετά πηγές;; Θα την ρωτήσω κ εγώ όταν πάω ξανά ραντεβού!! 

Καλημέρα. Κι εγώ είχα πάθει ουρολοίμωξη στην πρώτη εγκυμοσύνη. Είχα πάρει αντιβίωση και όλα καλά. 

Για τα μπάνια στη θάλασσα εμένα ο γιατρός απλά μου έχει πει να είναι πεντακάθαρη η θάλασσα και να προσέχω να μην μπαίνω αν είναι κρύα γιατί θα κάνει συσπάσεις η μήτρα.


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Καλημέρα. Κι εγώ είχα πάθει ουρολοίμωξη στην πρώτη εγκυμοσύνη. Είχα πάρει αντιβίωση και όλα καλά. 

Για τα μπάνια στη θάλασσα εμένα ο γιατρός απλά μου έχει πει να είναι πεντακάθαρη η θάλασσα και να προσέχω να μην μπαίνω αν είναι κρύα γιατί θα κάνει συσπάσεις η μήτρα.

Καλημέρα πως είσαι ;;; Με τα καφέ πέρασαν;; Είχες συμπτώματα ; Εγώ δεν έχω καθόλου σύμπτωμα ούτε κάψιμο ουτε πονο 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Καλημέρα πως είσαι ;;; Με τα καφέ πέρασαν;; Είχες συμπτώματα ; Εγώ δεν έχω καθόλου σύμπτωμα ούτε κάψιμο ουτε πονο 

Όχι δεν πέρασαν ακόμα είμαι όπως χθες δυστυχώς και έχω και πονάκια. Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει έχω αγχωθει πολύ. Ευτυχώς την Τετάρτη έχω την αυχενική και θα ξαναπάω να δω τι γίνεται. Καλά αν δεν είχα κάνει υπέρηχο την ημέρα που το έπαθα τώρα θα είχα πεθάνει από την αγωνία. Με έχει ταλαιπωρήσει πολύ αυτή η εγκυμοσύνη από την αρχή με τα ροζ και τα καφέ. Ελπίζω τουλάχιστον στο τέλος να είναι όλα καλά.

Για την ουρολοίμωξη εγώ είχα τσούξιμο και ένιωθα ότι συνέχεια πονάει η κύστη και θέλω τουαλέτα. Φαντάσου εμένα η γενική ούρων δεν είχε κάτι μόνο είχαν εμφανιστεί νιτρώδη.


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hope.2019 είπε:

Όχι δεν πέρασαν ακόμα είμαι όπως χθες δυστυχώς και έχω και πονάκια. Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει έχω αγχωθει πολύ. Ευτυχώς την Τετάρτη έχω την αυχενική και θα ξαναπάω να δω τι γίνεται. Καλά αν δεν είχα κάνει υπέρηχο την ημέρα που το έπαθα τώρα θα είχα πεθάνει από την αγωνία. Με έχει ταλαιπωρήσει πολύ αυτή η εγκυμοσύνη από την αρχή με τα ροζ και τα καφέ. Ελπίζω τουλάχιστον στο τέλος να είναι όλα καλά.

Για την ουρολοίμωξη εγώ είχα τσούξιμο και ένιωθα ότι συνέχεια πονάει η κύστη και θέλω τουαλέτα. Φαντάσου εμένα η γενική ούρων δεν είχε κάτι μόνο είχαν εμφανιστεί νιτρώδη.

Μάλλον κουράστηκες κ για αυτό! Το μωράκι σου όλα καλά ήταν! Κ την Τετάρτη όλα καλά θα είναι!!! Πλησιάζει η αυχενική σου :) 

εγω πήρα την αντιβίωση τώρα από το φαρμακείο κάθε 12 ώρες μετά το φαγητό θα την πάρω μάλλον στις 7:00 το απόγευμα για να μπορώ να την πάρω στις 7:00 το πρωί 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας διαβάζω αν κ εχω Πητ Ιανουάριο θα γεννήσω Δεκέμβριο με το καλό!! Είχα κ εγώ α συμπτωματική ουρολοίμωξη  στη προηγουμενη εγκυμοσυνη κ μ είπε να πινω άφθονο νερό κ χυμό κρανμπερι κ ετσι μ έφυγε!! 

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 ώρες πρίν, Sisii είπε:

σιδηρο σε φακελακια παιρνεις; σκονη; γιατι εμενα μου εδωσε κατι φακελακια ΑΠΑΙΣΙΑ. μου ειπε να τα λιωνω σε αμιτα γιατι εχουν χαλια γευση. Εντωμεταξυ και στην αμιτα μεσα απαισια ειναι, φαντασου!

Όχι παίρνω legofer ένα μικρό φιαλίδιο είναι με απαίσια γεύση, μυρωδιά, σκούρο χρώμα και πηχτό. Ασεεε δράμα όταν το πίνω...

7 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Πινακακι 

Freedom1998 --> αυχενική 31/05, ΠΗΤ: 10/12

Κωνσταντινα13 —> αυχενική 06/06

Hope.2019 --> αυχενική 08/06

 Ellidr --> αυχενική 13/06 

Rafaella123 --> αυχενική 14/06 

Marpi91 --> αυχενική 15/06 

Sisii --> αυχενική 17/06

Καλημέρα κορίτσια!! καλό ΣΚ

εγω παιρνω σίδηρο κ φιλικό κ βιταμίνες 

με πήρε τηλ η γιατρος χθες το απόγευμα κ λέει ότι έχω μικρόβιο στα ουρα για ουρολοίμωξη!!!!! Εν το μεταξύ πρώτη φορά στη ζωή μου παθαίνω ουρολοίμωξη!!! Πρέπει να πάρω αντιβίωση…για μια εβδομάδα κ μετά επανάληψη τα ουρα!! Τα έχω δει όλα γαστρεντερίτιδα, ουρολοίμωξη τι άλλο ελπίζω να μην έρθει κ η ευλογία των πιθήκων γιατί δεν τη γλιτώνω

 

Χαχαχαχαα εγώ ήμουν 1η δημοτικού χαχαχα τι χρόνια καλά αυτά 

Ρώτησες για τα μπάνια κ μετά πηγές;; Θα την ρωτήσω κ εγώ όταν πάω ξανά ραντεβού!! 

Καλησπέρα κορίτσι και σένα. Χαίρομαι που σε γνωρίσω, έστω κι από δω και θα τα λέμε. Ουρολοίμωξη δεν έχω πάθει ούτε εγώ ποτέ στη ζωή μου. Όταν είχα πάει στον πρώτο υπέρηχο, μου έκανε καλλιέργεια και αποδείχτηκε ότι έχω ένα μικρόβιο που είναι υπαίτιο για αποβολές. Πήρα αντιβίωση κι εγώ κι ο σύζυγος για 6 ημέρες κι όλα καλά. Μην ανησυχείς δεν είναι κάτι. Εύχομαι να πάνε όλα καλά. Θετική σκέψη να έχεις! 

Link to comment
Share on other sites

On 2/6/2022 at 12:26 ΜΜ, Rafaela_123 είπε:

Εμένα ο άντρας μου λέει ποτέ θα κάνω κοιλια χαχαχα κ λεω νωρις είναι ακόμα! Άρα η κάθε κοπέλα είναι διαφορετική δεν έχει στάνταρ εβδομάδα…

κορίτσια στείλτε την ημερομηνία με την αυχενική να κάνουμε ένα πινακακι 

22/6 εγώ αυχενική!!! 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Despoina K είπε:

Κορίτσια σας διαβάζω αν κ εχω Πητ Ιανουάριο θα γεννήσω Δεκέμβριο με το καλό!! Είχα κ εγώ α συμπτωματική ουρολοίμωξη  στη προηγουμενη εγκυμοσυνη κ μ είπε να πινω άφθονο νερό κ χυμό κρανμπερι κ ετσι μ έφυγε!! 

Με το καλό το μωράκι σου!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Πινακακι 

Freedom1998 --> αυχενική 31/05, ΠΗΤ: 10/12

Κωνσταντινα13 —> αυχενική 06/06

Hope.2019 --> αυχενική 08/06

 Ellidr --> αυχενική 13/06 

Rafaella123 --> αυχενική 14/06 

Marpi91 --> αυχενική 15/06 

Sisii --> αυχενική 17/06

Καλημέρα κορίτσια!! καλό ΣΚ

εγω παιρνω σίδηρο κ φιλικό κ βιταμίνες 

με πήρε τηλ η γιατρος χθες το απόγευμα κ λέει ότι έχω μικρόβιο στα ουρα για ουρολοίμωξη!!!!! Εν το μεταξύ πρώτη φορά στη ζωή μου παθαίνω ουρολοίμωξη!!! Πρέπει να πάρω αντιβίωση…για μια εβδομάδα κ μετά επανάληψη τα ουρα!! Τα έχω δει όλα γαστρεντερίτιδα, ουρολοίμωξη τι άλλο ελπίζω να μην έρθει κ η ευλογία των πιθήκων γιατί δεν τη γλιτώνω

 

Χαχαχαχαα εγώ ήμουν 1η δημοτικού χαχαχα τι χρόνια καλά αυτά 

Ρώτησες για τα μπάνια κ μετά πηγές;; Θα την ρωτήσω κ εγώ όταν πάω ξανά ραντεβού!! 

Ναι ρώτησα και μου είπε εννοείται, εφόσον δεν έχω κάποια αντένδειξη όπως αίμα, πονακια κτλ. 
Σε καθαρή θάλασσα και σε στεγνή πετσέτα πάντα και εννοείται όταν βγαίνω από την θάλασσα ξεπλένομαι και αλλάζω μαγιό από κάτω, για να μην στεγνώσει επάνω μου! Γενικότερα εμένα μου είπε να κάνω- ήρεμα πάντα- όλες τις δραστηριότητες που έκανα και πριν μείνω έγκυος, θάλασσα, σεξ, βόλτες κτλ και να μην νιώθω ότι περιορίζομαι. Ξέρω ομωσ Και κοπέλες που ο γιατρός τους είχε απαγορεύσει αρκετά πράγματα, οποτε νομίζω είναι στον κάθε γιατρό και την κάθε περίπτωση τι θα επιτρέψει και τι όχι. 

7 ώρες πρίν, Freedom1998 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι και σένα. Χαίρομαι που σε γνωρίσω, έστω κι από δω και θα τα λέμε. Ουρολοίμωξη δεν έχω πάθει ούτε εγώ ποτέ στη ζωή μου. Όταν είχα πάει στον πρώτο υπέρηχο, μου έκανε καλλιέργεια και αποδείχτηκε ότι έχω ένα μικρόβιο που είναι υπαίτιο για αποβολές. Πήρα αντιβίωση κι εγώ κι ο σύζυγος για 6 ημέρες κι όλα καλά. Μην ανησυχείς δεν είναι κάτι. Εύχομαι να πάνε όλα καλά. Θετική σκέψη να έχεις! 

Εμένα κολπική καλλιέργεια δεν μου έκανε πάντως μέχρι τώρα. Μήπως επειδή είχα κάνει τον Δεκέμβριο τεστ παπ; Ή απλά δεν μου έκανε γιατί δεν θεωρεί ότι χρειάζεται; Μήπως να του έλεγα να μου κάνει; 

7 ώρες πρίν, Freedom1998 είπε:

Όχι παίρνω legofer ένα μικρό φιαλίδιο είναι με απαίσια γεύση, μυρωδιά, σκούρο χρώμα και πηχτό. Ασεεε δράμα όταν το πίνω...

Συμπάσχω. Εμένα έχει και γεύση πορτοκαλί ταχα μου τρομάρα του. Είναι σαν να πίνω κάτι απαίσιο που έχει απλά και λίγο γεύση πορτοκαλί. 

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Freedom1998 είπε:

Όχι παίρνω legofer ένα μικρό φιαλίδιο είναι με απαίσια γεύση, μυρωδιά, σκούρο χρώμα και πηχτό. Ασεεε δράμα όταν το πίνω...

Καλησπέρα κορίτσι και σένα. Χαίρομαι που σε γνωρίσω, έστω κι από δω και θα τα λέμε. Ουρολοίμωξη δεν έχω πάθει ούτε εγώ ποτέ στη ζωή μου. Όταν είχα πάει στον πρώτο υπέρηχο, μου έκανε καλλιέργεια και αποδείχτηκε ότι έχω ένα μικρόβιο που είναι υπαίτιο για αποβολές. Πήρα αντιβίωση κι εγώ κι ο σύζυγος για 6 ημέρες κι όλα καλά. Μην ανησυχείς δεν είναι κάτι. Εύχομαι να πάνε όλα καλά. Θετική σκέψη να έχεις! 

Σε ευχαριστώ πολύ :) και εγώ χαίρομαι που τα λέμε εδώ κ ανταλλάζουμε ολες τις αγωνίες μας κ τα άγχη μας!! Πάντα σκέφτομαι θετικά!! Όλα καλά θα πάνε!! 

9 ώρες πρίν, Sisii είπε:

Ναι ρώτησα και μου είπε εννοείται, εφόσον δεν έχω κάποια αντένδειξη όπως αίμα, πονακια κτλ. 
Σε καθαρή θάλασσα και σε στεγνή πετσέτα πάντα και εννοείται όταν βγαίνω από την θάλασσα ξεπλένομαι και αλλάζω μαγιό από κάτω, για να μην στεγνώσει επάνω μου! Γενικότερα εμένα μου είπε να κάνω- ήρεμα πάντα- όλες τις δραστηριότητες που έκανα και πριν μείνω έγκυος, θάλασσα, σεξ, βόλτες κτλ και να μην νιώθω ότι περιορίζομαι. Ξέρω ομωσ Και κοπέλες που ο γιατρός τους είχε απαγορεύσει αρκετά πράγματα, οποτε νομίζω είναι στον κάθε γιατρό και την κάθε περίπτωση τι θα επιτρέψει και τι όχι. 

17 ώρες πρίν, Freedom1998 είπε:

Εγώ δεν τη ρώτησα γιατί ξέχασα, είχα ρωτησει για την γυμναστική γιατί εγώ πριν έκανα κ μ είπε μπορώ ήπια πράγματα αλλά είπα να περάσει κ η αυχενική κ μετά να ξεκινήσω πάλι…μίλησα κ με τον γυμναστή μ είπε οτι μπορεί να με αναλάβει φτάνει να μην έχει πολλούς εκείνη την ώρα ή προτιμά κ μόνη μ αλλά μόνη λίγο δύσκολο γιατί δουλεύω τα πρωινά…σεξ κ αυτό είπα μετά την αυχενική…άρα καλύτερα να βγάζεις το μαγιό κ να φοράς καθαρό…

9 ώρες πρίν, Sisii είπε:

Εμένα κολπική καλλιέργεια δεν μου έκανε πάντως μέχρι τώρα. Μήπως επειδή είχα κάνει τον Δεκέμβριο τεστ παπ; Ή απλά δεν μου έκανε γιατί δεν θεωρεί ότι χρειάζεται; Μήπως να του έλεγα να μου κάνει; 

17 ώρες πρίν, Freedom1998 είπε:

Εγώ είχα κάνει τεστ παπ Δεκέμβρη ήταν καθαρό, κ ουρα γιατί τα ήθελα για μια ασφάλεια κ ήταν κ αυτά καθαρά…τώρα μάλλον βρέθηκε το μικρόβιο γιατί νερό δεν έπινα σχεδόν καθόλου γιατί με αναγουλιαζε κ ούτε τουαλέτα πήγαινα συχνά άρα μάλλον γι αυτό εμφανίστηκε το μικρόβιο…δεν ξέρω ελπίζω να το αποβάλω τώρα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...