Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Σας ευχαριστώ όλες!!! Έχω επαναληπτική την Τετάρτη. Σε αυτή την εμβρυομεταφορα το έντονο σύμπτωμα που είχα από τα μισά και μετά... και ακόμα το έχω.. είναι η δυσπεψια. Ότι τρώω το νιώθω σα να έφαγα μισο αρνί. Και τώρα έχουν ξεκινήσει και πονακια χαμηλά...τίποτα άλλο. Ουτε στήθος πρησμενο, ούτε καφέ σαν την προηγούμενη έμβρυομεταφορα που η χοριακη ανέβηκε ελάχιστα και έπεσε ούτε σαν άλλες εμβρυομεταφορες που είχα δεκατα. Και έχασα στην εμβρυομεταφορα και 1,8 σε κιλά...ότι πήρα από την κορτιζόνη στην προετοιμασία πριν την εμβρυομεταφορα το έχασα κατά την εμβρυομεταφορα γιατί λόγω της δυσπεψιας δε μπορούσα να φάω πολύ. Εσύ πως νιώθεις λογω αναμονης? Ευτυχώς είσαι εξωτερικό και Παρασκευή έχει μικροβιολογικα ανοιχτά. Ελλάδα ολα κλείνουν αύριο, Τετάρτη ξανά. 

      Σε ευχαριστώ πολύ! 🥰

       

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρες!!

Καλημέρα Νίνα!

Καλό μήνα και καλό φθινόπωρο!! μας ήρθε με μπόλικη βροχούλα!!

Ας έρθει το φθίνοπωρο αλλά χωρίς βροχές, γίνεται??? Ή τουλάχιστον ας βρέχει την νύχτα που δεν κυκλοφορούμε!

Αγγελική μου άρεσε πολύ το σχόλιο για την σοκολατόπιτα... όταν σου την στείλει, πες να έρθω να σε βοηθήσω!!:P

Αρετή ακους???? Σε περιμένουμε και οι δύο!

Kalhmera kai apo mena eimai kainourgia sto kafe,me lene hliana-iwanna kai me fwnazoun anna..Kai perimenw to prwto moy mwraki se liges meres

ps sygnwmh poy grafw me greeklish alla den exw ellhnika se ayto to pc

Γειά σου Άννα! Καλώς ήρθες στην παρέα μας! Με το καλό να φέρεις στον κόσμο το μωράκι σου! Τι τρώτε σήμερα?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλα τα κορίτσια.

Το μεσημέρι θα τηγανίσω ψάρι πανγκάσιους και πατάτες.

Εβιρί μου, καλά κάνετε και πηγαίνετε εκδρομούλες, πώς αλλιώς να περάσει ευχάριστα το ΣΚ; Πολύ μου αρέσουν τα σκηνικά που περιγράφεις.

Σ' ευχαριστώ πολύ.

Χτες λιγο ζοριστικα σε μια βαφτιση που πηγαμε που δεν εφαγα τιποτα απο τα ορεκτικα γιατι ηταν ολα παχυντικα , τηγανιτα κ γλυκο αλλα το ξεπερασα παιζοντας με τα παιδια μεχρι να ερθει η μπριζολα !

Σε συγχαίρω για την εγκράτειά σου.

Εβιρακι μου ειναι τοσο τελειες οι φωτο σου που θελω να μπω στην οθονη! Ωραια το λεμονατο!! κ η εκδρομη ομως δεν πηγε πισω.Μπραβο που το ευχαριστηθηκατε!

Σ' ευχαριστώ .

Το Σαββατο εγω εφτιαξα μακαρονια με κοκκινη σαλτσα με πιπεριες κ γαλοπουλα στο φουρνο με τυρια γιατι γυρισαμε αργα απο ποδοσφαιρο κ δεν προλαβαινα να κανω κατι αλλο κ για μενα εψησα σολωμο στο γκριλ με λεμονι κ μουσταρδα κ εφαγα μαζι με σαλατουλα.

Εφτιαξα κ μοσχαρ σουπα με λαχανικα για τον μικρο για χτες στην βαφτιση.

Έφτιαξες πολλά ωραία φαγητά.

ίσως κάνω μία κολοκυθόπιτα με ζυμαράκι που μου έχει περισσέψει.

Μμμμμμμμμμμ

Το Σαββατοκύριακο ήταν πολύ γεμάτο... ήθελα πολύ να πάω για μπάνιο, αλλά δεν μπόρεσα... ελπίζω το ερχόμενο να τα καταφέρω:tongue: κατά τα άλλα το Σάββατο πήγαμε για ουζάκια παραλία... την Κυριακή είχαμε μπάρμπεκιου και γέμισε όμορφα το 2ήμερο:tongue:

Βρε παιδιά καλές οι εκδρομές στο εξωτερικό, δε λέω, αλλά δε συγκρίνονται με τα ουζάκια στην παραλία (χειμώνα-καλοκαίρι), τα Κυριακάτικα μπάρμπεκιου και την κεφάτη παρέα.

Eviri τί όμορφα που περάσατε! είναι πολύ μακρυά από εκεί που μένεις?

Όχι, είναι μόνο 1.30' ώρα.

Περάσαμε ωραία και στο κέντρο που πήγαμε μετά ήταν πάρα πολύ καλά! Καλό φαγητό, όμορφος χώρος και αρκετή άπλα για να παίξουν τα παιδιά! Μαζευτήκαμε στις 2 τα ξημερώματα!

Για μένα αυτό είναι η καλύτερη έξοδος. Μετά από ένα γάμο ή βάφτιση να μαζεύονται όλοι οι συγγενείς και οι φίλοι και να γλεντάνε.

Για σήμερα έχω φτιάξει μελιτζάνες στον φούρνο με κόκκινη σαλτσούλα και φέτα.

Πολύ ωραίο φαγητό.

Θα συμφωνήσω!

Όμορφη η περιγραφή! Τελικά παντού υπάρχουν μέρη τα οποία είναι υπερεκτιμημένα! Για τουριστικούς λόγους προφανως...

Σ' ευχαριστώ. Έτσι είναι όπως τα λες. Υπερεκτιμημένα μέρη που λόγω του καζίνο έχουν αποκτήσει μεγαλύτερη φήμη απ' αυτό που σου προσφέρουν να δεις.

Εβιρακι τι ωραια που τα περιγραφεις! Και τι ωραια που πηγαινεις εκδρομούλες! Υπερεκτιμημενο τελικα το Baden Baden ε; Τι να πει κανεις...

Σ' ευχαριστώ.

Απο χθες το απογευμα παει λιγο καλυτερα. Τουλαχιστον σταματησε ο πονοκεφαλος.

Ελπίζω και σήμερα να είσαι ακόμη καλύτερα.

Αποψε θα κατσω να φτιαξω κουλουρακια πασχαλινα βανιλιας, για να δωσω στη γιαγια της νονας της μπεμπας, μια παρα πολυ καλη κυρια που μου εχει στειλει ενα καρο πραγματα (γιαουρτι, τυρι - δικα τους- τουρσι) και ντρεπομαι, εγω δεν εχω τι να της δωσω. Ξερω ομως οτι το πρωι με τον καφε της τρωει αυγοκουλουρα. Ε και σκεφτηκα να της φτιαξω. Καλη ιδεα λετε; σκεφτηκα και μια σοκολατοπιτα αλλα ειναι 86 χρ., μην την ξεκανω...

Πάρα πολύ καλή ιδέα τα κουλουράκια για ανταπόδωση.

Σήμερα το πρωί που σηκώθηκε ο κόρη μου την πονούσε ο λαιμός της και μου φάνηκε λίγο ζεστή. Ήπιε ένα ντεπόν αναβράζον και ελπίζω να μείνει εκεί.

Εύχομαι να μην εξελιχθεί σε τίποτα περισσότερο.

Μιά χαρά το σκέφτηκες Αρετούλα! Οι γιαγιάδες αρέσκονται σε απλές συνταγές και παραδοσιάκες! Τώρα αν θες να φτιάξεις σοκολατόπιτα κάνε την και θα σου δώσω την διεύθυνση μου να την στείλεις σε μένα!!!!:tongue:

Και δε θα είσαι μόνη σου, θα σου έρθω για επίσκεψη κι εγώ.

Αγγελική μου άρεσε πολύ το σχόλιο για την σοκολατόπιτα... όταν σου την στείλει, πες να έρθω να σε βοηθήσω!!:P

Οκ, τα λέμε στης Αγγελικής.

Τελικά το μαγείρεμα δεν το γλύτωσα χτες... αλλά ήθελα και το ΄κανα... έκανα μία τάρτα κολοκυθιού με ζυμάρι πίτσας που είχε περισσέψει... έγινε πολύ νόστιμη... θα πάρει μαζί του και ο σύζυξ στην δουλειά... και έκανα με λίγη επίσης ζύμη, μικρά μεζεδάκια τυριού με σουσάμι.

Όλα λαχταριστά ακούγονται.

Kalhmera kai apo mena eimai kainourgia sto kafe,me lene hliana-iwanna kai me fwnazoun anna..Kai perimenw to prwto moy mwraki se liges meres

Γεια σου Άννα, καλώς ήρθες στην παρέα του μαγειροκαφέ και με το καλό να γεννήσεις ένα γερό μωράκι. Ποια ημερομηνία σου έχει δώσει ο γιατρός;

Link to comment
Share on other sites

Πολλες καλημερες κοπελιες!!

Αννουλα καλως ηρθες κ με το καλο το μωρακι σου!

Αρετη μου οχι σοκολατοπιτα οι περισσοτερες γιαγιαδες δεν τα πανε καλα με αυτα.Τα κουλουρακια ειναι οτι πρεπει.Αν θες κ κατι αλλο κανε ενα κεικ απλο παλι η μια μηλοπιτα που ειναι κ της εποχης αλλα με βαση κεικ γιατι με τα δοντια σχεδον ολοι το εχουν ενα θεματακι!! Πωπω καταλαβαινω τι θα γιενει μετα την βαφτιση, σαν τα σκυλακια θα τρεχουν τα σαλια μας απο τα καλουδια σου! Ωραια η περκουλα.Εγω βαζω απο πανω φετα ντοματας κ πιπερια κ πριν απο αυτα την μαριναρω με λεμονομουσταρδα.Γινεται πολυ ωραια κ δεν βρωμαει.

Αγγελικη,Φωτεινη κ εγω δεν ειχα πολυ μουντ αλλα τα ρουχα μου αρνουνται να μου κανουν παρεα οποτε νομιζω ηταν καιρος να γινει η αρχη κ στην πορεια ερχεται κ η ορεξη!!

Φωτεινη το σπιτικο ξυδι ειναι πιο βαρυ κ εμενα μου δινει η μαμα μου αλλα το χρησιμοποιω μονο για καθαρισμα σε πλακακια-ψυγειο η στα σκευ που εχω χρησιμοποιησει αυγο κ στις σαλατες η φακες βαζω εμποριου.Φυσικα ο πατερας μου με κοροιδευει αλλα μου φαινεται υπερβολικα βαρυ βρε κοριτσια!Ωραι πρπ να ειναι κ τα μηλοπιτακια!!

Νινα ωραια εγινε η ταρτα?

Αγγελικη σημερα δεν θα σου ζητησω ταπερακι λογω διαιτας αλα αν θες κρατα το καταψυξη γι αλλη μερα που ευελπιστω πως θα τα εχω στο προγραμμα! αχ αχαχ

Εγω σημερα ειπα να ακολουθησω την Φωτεινη κ εφτιαξα σουτζουκακια μαζι με ρυζι με λαχανικα για τους δυο μεγαλους αντρες.Για τον μικρο εφτιαξα σουτζουκακια μαζι με τραχανα σαν γιουβετσι κ εγω θα φαω κοτοπουλο ψητο που εμεινε απο χτες!

Η Εβιρουλα που ειναι σημερα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσια και καλό μηνα σε όλες!

Φθινοπωριασε ε;

Αννα μου καλως ηρθες στο κλαμπ και με το καλό να γεννησεις! Μ'εναν πόνο που λενε!

Βάλτε και μενα στην παρεα που θα βοηθησει την Αγγελικη στη σοκολατοπιτα!

Τζενακι δεν εχει σημασια που δεν εισαι σε μουντ. Το οτι εισαι εγκρατης ειναι καταπληκτικο. Τι τραχανα κανεις που τον κανεις σαν γιουβετσι;

Αγγελικη ελπιζω να μην χειροτερεψει η κορουλα. Εγω καθε μερα και καλύτερα ευτυχως.

Αρετη και γω κουλουρακια θα ψηφισω. Αρεσουν αυτα στους μεγαλους ανθρωπους. Στους πιο νεους ομως αρεσουν οι σοκολατοπιτες:P

Εγω σημερα εφτιαξα μια παραδοσιακη φασολαδα. Τα μηλοπιτακια σχεδον τελειωσαν. Ξαναεφαγε ο αντρας μου το πρωι (ειναι να σταυροκοπιεσαι). Η κορη μου αρνειται προς το παρον να τα δοκιμασει. Θα δειξει. Πηγα τη μικρη για 1,5 ωρα στον παιδικο και δεν ηθελε να φυγει. Για να δουμε.

Στο γαυρο ειχα βαλει και λεμονι για να μην ειναι εντονο το ξυδι. Φαντασου να ειχα χρησιμοποιησει πιο πολύ. Κι εμενα μου φαινεται βαρυ παντως το σπιτικο και το βαζω σε φαγητα που μαγειρευονται συνηθως βαζοντας λιγοτερη ποσοτητα. Σε σαλατες βαζω του εμποριου.

Φιλια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καθίστε βρε παιδιά να τη φτιάξω πρώτα, μετά να πετύχει, ε να μη δώσω και στα μικρά μου;...χαχαχα.... ό,τι περισσέψει πάντως θα σας το δώσω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Αχ Αγγελική μου μια απ'τα ίδια με την μπέμπα.... σήμερα θα την πάει ο Βασ στον παιδίατρο και μάλλον θα χρειαστεί εισπνοές γιατί βήχει...

Άννα καλωσήρθες και με το καλό να έρθει το μωράκι σου!Τι φύλο είναι;

Τζένη ωραία ιδέα για την πέρκα, αν και προσωπικά δεν τρελαίνομαι μου φαίνεται άνοστο ψάρι (εκτός κι αν είναι τηγανητό... χιχι). Θα το δοκιμάσω όμως κι έτσι όπως είπες!

Φωτεινή δε μου είπες: βρήκες τι θα φορέσεις στη βάφτιση;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Ωχ Αρετη περαστικα στη μικρη!

Όχι δεν εχω κοιταξει ακομα τι μου αρεσει. Άστα και δεν εχω καθολου ορεξη να βγω στα μαγαζια και μαλλον με τετοια διαθεση δε θα μου αρεσει τιποτα! Θελω να δω και τι θα φορεσει η μικρη. Οι αντρες της οικογενειας ειναι ετοιμοι παντως....


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Πολλες καλημερες κοπελιες!!

Γειά σου και σένα κοπελιά!

Αγγελικη,Φωτεινη κ εγω δεν ειχα πολυ μουντ αλλα τα ρουχα μου αρνουνται να μου κανουν παρεα οποτε νομιζω ηταν καιρος να γινει η αρχη κ στην πορεια ερχεται κ η ορεξη!!

Κι έμένα δεν μου έμπαινε το φόρεμα που έιχα βάλει στην βάφτιση του μιρούλη μου αλλά δεν ψήθηκα να ξεκινήσω δίαιτα!!!!

Φωτεινη το σπιτικο ξυδι ειναι πιο βαρυ κ εμενα μου δινει η μαμα μου αλλα το χρησιμοποιω μονο για καθαρισμα σε πλακακια-ψυγειο η στα σκευ που εχω χρησιμοποιησει αυγο κ στις σαλατες η φακες βαζω εμποριου.Φυσικα ο πατερας μου με κοροιδευει αλλα μου φαινεται υπερβολικα βαρυ βρε κοριτσια!Ωραι πρπ να ειναι κ τα μηλοπιτακια!!

Πωπω! Το ξύδι δεν το μπορώ καθόλου! Μόνο για να πλένω τα χορταρικά το χρησιμοποιώ!!!

Αγγελικη σημερα δεν θα σου ζητησω ταπερακι λογω διαιτας αλα αν θες κρατα το καταψυξη γι αλλη μερα που ευελπιστω πως θα τα εχω στο προγραμμα! αχ αχαχ

οκ! Μπήκε ταπεράκι στην κατάψυξη και περιμένω να μου το ζητήσεις!!!!

Καλημέρα κοριτσια και καλό μηνα σε όλες!

Φθινοπωριασε ε;

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Βάλτε και μενα στην παρεα που θα βοηθησει την Αγγελικη στη σοκολατοπιτα!

χμ! Αρετούλα μεγάλο ταψί να φτιάξεις!

Αγγελικη ελπιζω να μην χειροτερεψει η κορουλα. Εγω καθε μερα και καλύτερα ευτυχως.

Τώρα μόλις της μίλησα, στο σχολείο δεν αισθανόταν και πολύ καλά και πήρε ένα ντεπόν και τώρα είναι λίγο ανόρεχτη! Θα δείξει...

Εγω σημερα εφτιαξα μια παραδοσιακη φασολαδα. Τα μηλοπιτακια σχεδον τελειωσαν. Ξαναεφαγε ο αντρας μου το πρωι (ειναι να σταυροκοπιεσαι). Η κορη μου αρνειται προς το παρον να τα δοκιμασει. Θα δειξει. Πηγα τη μικρη για 1,5 ωρα στον παιδικο και δεν ηθελε να φυγει. Για να δουμε.

Πολύ καλή αρχή κάνατε! Ήσουν κι εσύ μαζί της?

Φιλια

Καθίστε βρε παιδιά να τη φτιάξω πρώτα, μετά να πετύχει, ε να μη δώσω και στα μικρά μου;...χαχαχα.... ό,τι περισσέψει πάντως θα σας το δώσω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!

Γι΄αυτό σου είπα πιο πριν να φτιάξεις μεγάλο ταψί για να έχει για όλες!!!

Αχ Αγγελική μου μια απ'τα ίδια με την μπέμπα.... σήμερα θα την πάει ο Βασ στον παιδίατρο και μάλλον θα χρειαστεί εισπνοές γιατί βήχει...

Αυτός ο καιρός είναι ότι πρέπει για να αναπτυχθούν οι ιώσεις! Και οι αλλέργίες. Απορώ πως δεν με έχει πιάσει ακόμη κι εμένα η αλλέργία μου!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


koritsia sas euxaristw para poly gia thn ypodoxh :)

o giatros moy edwse pht 26/10 kai anypomono na perasoyn oi meres na thn sfiksw sthn aggalia moy..

xexexe shmera den mageireyw exw erthei sthn mama mou gia 2 meres epeidh tha leipei o kalos moy na mhn eimai monh mou.!! Shmera fagame soytzoykakia me patates thganites


HXNKp2.png

zYAup2.png

Link to comment
Share on other sites

Άννα φάγατε ένα από τα αγαπημένα μου φαγητά!

Με το καλό λοιπόν να σφίξεις στην αγκαλίτσα σου την μπουμπού σου!

Καλά έκανες και πήγες στην μανούλα σου!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Τί γίνεται βρε κορίτσι με την σοκολατόπιτα?:P έχουμε και έγκυες κοπέλες εδώ!χα χα χα:tongue: καλώς ήρθες liannap.. θα τα λέμε όσο προλαβαίνεις, γιατί μετά θα έχεις τα γλυκά ξενύχτια:tongue:

ggeny η τάρτα έγινε καταπληκτική... τελικά όποτε έχω κάνει κάτι στο περίπου και με ότι μου έρχεται, αποδεικνύεται η καλύτερη επιλογή (από μετριοφροσύνη σκίζω...χα χα)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κοριτσακια η σοκολατοπιτα βγηκε φοβερη!Καλα ε πολυ ευκολη!Τη μοιρασα λοιπον σε ταπερ για πεθερα κ συναδελφο και κρατησα 2 κομματακια κυριολεκτικα για μας.Με τα κουλουρακια ειχα θεμα αλλα πρεπει να φταιει ο φουρνος μου γιατι αρπαξαν αμεσως. δεν ειναι φυσιολογικο αυτο. στενοχωρηθηκα γιατι ενα ταψιπηγε χαμενο, τα αλλα ομως βγηκαν καλα. αυτααα. τωρα ειμαι πτωμα απο ορθοστασια πιατα μπανια παιδιων κλπ. καληνυχτα!φιλια σε ολες.


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!

Είπα να πω μία καλημέρα πριν ξεκινήσω δουλειά!

Για σήμερα έχω φτιάξει κοτόπουλο λεμονάτο το οποίο θα συνοδέψουν ή με πουρέ ήμε πατάτες τηγανιτές, ότι αποφασίσει ο λάος!

Νίνα κι εγώ όποτε αυτοσχεδιάζω συνήθως έχω πολύ καλό αποτέλεσμα! Μπράβο λοιπόν για την τάρτα!

Αρετή καλημέρα! Έχεις θέμα γενικά με τον φούρνο ή χτες έτυχε με τα κουλουράκια? Όπως και να έχει είμαι σίγουρη ότι θα τα ευχαριστηθεί η γιαγιά που θα τα δώσεις!

Κορίτσια σας αφήνω, πάω να δουλέψω, τα λέμε αργότερα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...