Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Farmakotriftena είπε:

Δίκιο έχεις..

Κορίτσια.... Ποια βλέπει Netflix???? Για προτείνετε κάποια καλή ταινία/σειρά!!!

 

Just now, Giotitsa είπε:

Τι λες καλέ εγώ σου λέω αν δεν το νιώσω το πολύ 3 ώρες παει θα μουρλαθω τι μου λες χαχαχχα Ντόπλερ Οχι αγάπη μου βάλτο εσύ εμένα θα με κανει ψυχωτικια το Εχω ξαναπει δεν είναι για μενα αυτά Χαχχαχαχαζχαχαχαχχαχαα ρε ελάτε να πούμε τιποτα ωραίο αυτά είναι αγχωτικα καλεεεεε τόσα έχουμε να πούμε 

Γεια σας κ απο εμένα ..είχα ρωτήσει τον γιατρό μου για το ποτέ πρέπει να τα άκου ω και μου είπε μετα την 32 η εβδομάδα πρέπει κάθε τρεις να τα ακούμε 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Farmakotriftena είπε:

Δίκιο έχεις..

Κορίτσια.... Ποια βλέπει Netflix???? Για προτείνετε κάποια καλή ταινία/σειρά!!!

Εγω είδα πρόσφατα το dead to me. Μ'άρεσε αρκετά! Δες trailer! Τωρα ψάχνω απελπισμένα κάτι άλλο

Link to comment
Share on other sites

Just now, sissy_geo είπε:

Εγω είδα πρόσφατα το dead to me. Μ'άρεσε αρκετά! Δες trailer! Τωρα ψάχνω απελπισμένα κάτι άλλο

Εγω εχω δει το elite ,σειρά με λίγα επεισόδια ..νεανική μυστηρίου 

Link to comment
Share on other sites

@Mamacita Alina αν βλέπεις Netflix πιστεύω , παίζει να βλέπουμε και την ίδια σειρά αχαχαχ

Το elite πήγα να το δω αλλά η αδερφή μου δεν μου είπε και τα καλύτερα. Θα τσεκάρω αυτό που λες @sissy_geo

Εγώ τώρα βλέπω το wanted . Καλουτσικο είναι.. πιο πριν είδα ταινία το 1922, πολύ καλό αλλά να πω πως μιλάει για έναν άντρα και γιο που σκότωσαν την μάνα. Δεν είναι εύθυμο έργο!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

@Mamacita Alina αν βλέπεις Netflix πιστεύω , παίζει να βλέπουμε και την ίδια σειρά αχαχαχ

Το elite πήγα να το δω αλλά η αδερφή μου δεν μου είπε και τα καλύτερα. Θα τσεκάρω αυτό που λες @sissy_geo

Εγώ τώρα βλέπω το wanted . Καλουτσικο είναι.. πιο πριν είδα ταινία το 1922, πολύ καλό αλλά να πω πως μιλάει για έναν άντρα και γιο που σκότωσαν την μάνα. Δεν είναι εύθυμο έργο!

Έβλεπα αλλά είχα τσακίσει όλες τις ρομαντικές κομεντί εγώ .... Τώρα το βαρέθηκα χαχαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Καλημέρα κορίτσια, να σας πω ένα όνειρο που είδα κ με τρόμαξε, δεν ξέρω να το πάρω για καλό ή όχι. 

Ήμουν ξάπλα κ είδα ένα αγγελάκι να ακουμπάει με το δάχτυλο του την κοιλιά μου κ να φεύγει. 

Λίγο τρόμαξα να σας πω την αλήθεια 

Κι εγω πιστευω οτι το ονειρο σου ειναι πολυ καλο!!!Μου φαινεται σαν μηνυμα οτι η μπεμπα σου ειναι προστατευμενη και δε χρειαζεται να αγχωνεσαι για τιποτα!!!


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγω δεν εχω Netflix... Βασικα ο, τι βαλει η τηλεόραση... Χαλια δλδ... Χαχαχα... Βεβαια βαζει καπου καπου καμια ταινιουλα οποτε οκ... Ο αδερφος μου, μου ριχε πει οτι ειδε μια σειρα για το τσερνομπιλ... Του αρεσε παρα παρα πολυ... Οποτε προτεινω αυτη.... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ενα Εχω να πω μου έχει βάλει τόσο φαι η διαιτολογος που νομιζω οτι θα σκασω εγώ δεν είχα συνηθίσει τα τρώω τόσο σκαωωωωω επίσης είμαι τόσο χαρουμενη διότι η μαμα μου πήρε εναν ανεμιστήρα και πλεον είμαστε αγκαλιά έχει ζέστη κορίτσια μου πολύ κιόλας σκαω απο φαι μπαμ ..... Ρε κορίτσια άσχετο αλλά ψιλοτσακωθηκα με τον σύζηγό γιατι καμια φορά κάνω καμια κακή σκέψη ε και σαν χαζή την λέω σε αυτον αφού δεν Εχω φίλες και χθες μου είπε αν το σκέφτεσαι θα το παθεις κιόλας στο τέλος μου έσπασε τα νεύρα ήτανε πολύ κακός δηλαδή τι οτι σκεφτόμαστε σημαίνει οτι θα το παθουμε κιόλας πιθανόν το ειπε για να με τρομοκρατήσει αλλά οκ το πέτυχε


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Εγώ ενα Εχω να πω μου έχει βάλει τόσο φαι η διαιτολογος που νομιζω οτι θα σκασω εγώ δεν είχα συνηθίσει τα τρώω τόσο σκαωωωωω επίσης είμαι τόσο χαρουμενη διότι η μαμα μου πήρε εναν ανεμιστήρα και πλεον είμαστε αγκαλιά έχει ζέστη κορίτσια μου πολύ κιόλας σκαω απο φαι μπαμ ..... Ρε κορίτσια άσχετο αλλά ψιλοτσακωθηκα με τον σύζηγό γιατι καμια φορά κάνω καμια κακή σκέψη ε και σαν χαζή την λέω σε αυτον αφού δεν Εχω φίλες και χθες μου είπε αν το σκέφτεσαι θα το παθεις κιόλας στο τέλος μου έσπασε τα νεύρα ήτανε πολύ κακός δηλαδή τι οτι σκεφτόμαστε σημαίνει οτι θα το παθουμε κιόλας πιθανόν το ειπε για να με τρομοκρατήσει αλλά οκ το πέτυχε

Τωρα θα στη χαλασω κ εγω λιγο... Βεβαια θελω να πιστεύω οτι ηταν τυχαιο... Φοβιες εχω κ εγω παρα πολλες... Κ σκεψεις περιεργες κανω. Για παράδειγμα απο παλια φοβομουν αν θα μπορω να κανω παιδια... Ηταν συνεχεια στο μυαλο μου, βεβαια γιατι το ηθελα πολυ κ εβλεπα τριγυρω μου ζευγάρια  ατεκνα ή νεα ζευγάρια που δεν μπορούσαν... Κ να που χρειάστηκα τη βοηθεια της ιατρικής για να τα καταφερω. Βεβαια απο την αλλη αν εχουμε τοση πολλη δυναμη που να προκαλουμε πραγματα ισως πρεπει να το χρησιμοποιησουμε για καλο... Για φαντασου... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Τωρα θα στη χαλασω κ εγω λιγο... Βεβαια θελω να πιστεύω οτι ηταν τυχαιο... Φοβιες εχω κ εγω παρα πολλες... Κ σκεψεις περιεργες κανω. Για παράδειγμα απο παλια φοβομουν αν θα μπορω να κανω παιδια... Ηταν συνεχεια στο μυαλο μου, βεβαια γιατι το ηθελα πολυ κ εβλεπα τριγυρω μου ζευγάρια  ατεκνα ή νεα ζευγάρια που δεν μπορούσαν... Κ να που χρειάστηκα τη βοηθεια της ιατρικής για να τα καταφερω. Βεβαια απο την αλλη αν εχουμε τοση πολλη δυναμη που να προκαλουμε πραγματα ισως πρεπει να το χρησιμοποιησουμε για καλο... Για φαντασου... 

Ναι κατάλαβα τι εννοεις αγάπη δεν μου την χαλας αλλά δεν θέλω να σκέφτομαι αρνητικά μερικές φορες έρχονται οι σκέψεις επίσης πιστεύω οτι αν είναι να γίνει κάτι θα γίνει επειδή πρέπει και Οχι επειδή το σκέφτηκες εσύ με καταλαβαίνεις


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giotitsa είπε:

Ναι κατάλαβα τι εννοεις αγάπη δεν μου την χαλας αλλά δεν θέλω να σκέφτομαι αρνητικά μερικές φορες έρχονται οι σκέψεις επίσης πιστεύω οτι αν είναι να γίνει κάτι θα γίνει επειδή πρέπει και Οχι επειδή το σκέφτηκες εσύ με καταλαβαίνεις

Αυτο ακριβως προσπαθω πλεον να σκέφτομαι κ εγω... Ειδες;;; Εδωσες μονη σου την απάντηση.... Φιλακια..... :wub:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Αυτο ακριβως προσπαθω πλεον να σκέφτομαι κ εγω... Ειδες;;; Εδωσες μονη σου την απάντηση.... Φιλακια..... :wub:

Μάλλον μου λείπει υπερβολικα το κούλι του αχαχχαχαχχα

  • Χαχα 3

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οι αρνητικές σκέψεις δεν είναι τίποτε άλλο παρά φόβοι. Κι εγώ πίστευα ότι δεν θα μπορέσω να κάνω παιδιά κι ο άντρας μου το ίδιο πίστευε και τα πιάσαμε σχεδόν με την μυρωδιά. . . 

Just now, Giotitsa είπε:

Μάλλον μου λείπει υπερβολικα το κούλι του αχαχχαχαχχα

Χαχαχαχα με έκανες και γέλασα


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Οι αρνητικές σκέψεις δεν είναι τίποτε άλλο παρά φόβοι. Κι εγώ πίστευα ότι δεν θα μπορέσω να κάνω παιδιά κι ο άντρας μου το ίδιο πίστευε και τα πιάσαμε σχεδόν με την μυρωδιά. . . 

Χαχαχαχα με έκανες και γέλασα

Τι να πω ρε αγάπη μάλλον αυτό φταίει πάντως με τρομοκράτησε ο κακιστος αχχαχαχχαα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Μάλλον μου λείπει υπερβολικα το κούλι του αχαχχαχαχχα

Τελικά ολα περιστρεφονται γυρω απο το κουλι... Αυτο ειναι το συμπέρασμα... Χαχαχα χαχαχα 

Ασε τις ΚΟΥΛαμαρες κ πιασε το ΚΟΥΛΙ..... Χαχαχα 

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...