Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Καλή βδομάδα κόρες , πρώην κατρουλουδες. Πλην της @Giwtouli1990 κατρουλου που βλέπω να πηγαίνει στην ομάδα του Νοεμβρίου!! 

Πω πω πλάκα πλάκα βλέπω που φτιάχνονται ομάδες πχ Ιουνίου , μετράω μήνες και βλέπω πως θέλουν 8 μήνες και με πιάνει ίλιγγος ... προχθές είδα στον ύπνο μου ότι ξανά έμεινα έγκυος και ξύπνησα χάλια Αχαχαχαχ.  Μετά από τέτοια εγκυμοσύνη που είχα...

Πώς πάτε;

@marioula1234 33 μέρες έχεις κάθε μέρα λοχεια;

@Jennak83 40ντισατε χθες ε;;; πως είναι ο μικρός σου;

  • Χαχα 5

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Mamacita Alina είπε:

Εννοείται θα τον πάρεις αγκαλιά... Απλά αντιγράφεις τσιλονακι Χαχαχαχ μη σου πω ότι θα την ξεπεράσεις κιόλας

Χαχαχα έτσι πιστεύω κι εγώ! Αλήθεια @tsilona μας πόσο ήσουν όταν γέννησες εσύ?

Καλεεεεε τα άλλα δύο κορίτσια μας η travel και η mar.x που δεν είχαν γεννήσει που χάθηκαν? Εμείς οι 3 είχαμε μείνει μόνο!

Κορίτσια νιώθω σαν την clue που έλεγε ότι είναι στην τράπεζα, έχει πάρει το τελευταίο νουμεράκι και περιμένειιιιιι..χαχαχ αν γεννήσω Νοέμβρη θ'αφήσω την τσιλόνα να με τρολάρει για πάντα!! :P

  • Χαχα 5

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa said:

θα χαλαρωσεις με τον καιρο ετσι ειναι ολες στην αρχη. με τον εγκεφαλο καλε πως σου εχει ερθει οτι εχει κατι. τι ιδεες ειναι αυτες?

Μακάρι. Το πιστεύω ότι θα χαλαρώσω απλά δεν ξέρω πότε...χεχε

Just now, Mamacita Alina said:

Αχ βρε κορίτσι.... Όλες μου λένε ότι είμαι υπερβολική.... Οπότε δε ξέρω αν το έχουμε όλες τελικά ή αν εγώ ξεφεύγω.... Έκανα το λάθος και διάβασα γι'αυτό και ο κίνδυνος μειώνεται στο ελάχιστο όταν είναι πλέον ενός.... Μειώνεται αρκετά μετά τον έκτο μήνα αλλά ανάμεσα σε 2-4 μηνών συμβαίνει συχνότερα.... 

Πρόβλημα στον εγκέφαλο γιατί αγαπημένη; Βλέπεις κάτι που δε σου αρέσει ή απλά έτσι το σκέφτηκες;

Έχω καιρό ακόμα δηλαδή μέχρι να χαλαρώσω...

Ο εγκέφαλος μου έχει κάτσει γιατί έχουμε να επαναλάβουμε υπέρηχο εγκεφάλου σε δύο εβδομάδες κι έχω άγχος πρώτον, και δεύτερον όταν νυστάζει καμιά φορά "κολλάει". Σε εκείνη τη φάση κάνει ανεξέλεγκτες γκριμάτσες. Όπως το χαμόγελο που σκάει, πηγαίνουν τα μάτια της δεξιά αριστερά και τρεμοπαίζουν και βγάζει τη γλώσσα. Όμως τα κάνει με συγκεκριμένο μοτίβο και επαναλαμβανόμενα για λίγο και αγχώνομαι. Μου μπαίνει στο μυαλό ότι κάνει αφαιρετικές επιληπτικές κρίσεις αλλά παίζει να είναι λόγω επαγγέλματος... Προσπαθώ να μην το ψάχνω και να χαλαρώσω. Το άγχος έρχεται και φεύγει...

Just now, Giwtouli1990 said:

Χαχαχα έτσι πιστεύω κι εγώ! Αλήθεια @tsilona μας πόσο ήσουν όταν γέννησες εσύ?

Καλεεεεε τα άλλα δύο κορίτσια μας η travel και η mar.x που δεν είχαν γεννήσει που χάθηκαν? Εμείς οι 3 είχαμε μείνει μόνο!

Κορίτσια νιώθω σαν την clue που έλεγε ότι είναι στην τράπεζα, έχει πάρει το τελευταίο νουμεράκι και περιμένειιιιιι..χαχαχ αν γεννήσω Νοέμβρη θ'αφήσω την τσιλόνα να με τρολάρει για πάντα!! :P

Εμένα τελικά βρέθηκε κάποια ευγενική πελάτισσα και μου έδωσε μικρότερο νούμερο!χαχαχα

  • Χαχα 2

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Μακάρι. Το πιστεύω ότι θα χαλαρώσω απλά δεν ξέρω πότε...χεχε

Έχω καιρό ακόμα δηλαδή μέχρι να χαλαρώσω...

Ο εγκέφαλος μου έχει κάτσει γιατί έχουμε να επαναλάβουμε υπέρηχο εγκεφάλου σε δύο εβδομάδες κι έχω άγχος πρώτον, και δεύτερον όταν νυστάζει καμιά φορά "κολλάει". Σε εκείνη τη φάση κάνει ανεξέλεγκτες γκριμάτσες. Όπως το χαμόγελο που σκάει, πηγαίνουν τα μάτια της δεξιά αριστερά και τρεμοπαίζουν και βγάζει τη γλώσσα. Όμως τα κάνει με συγκεκριμένο μοτίβο και επαναλαμβανόμενα για λίγο και αγχώνομαι. Μου μπαίνει στο μυαλό ότι κάνει αφαιρετικές επιληπτικές κρίσεις αλλά παίζει να είναι λόγω επαγγέλματος... Προσπαθώ να μην το ψάχνω και να χαλαρώσω. Το άγχος έρχεται και φεύγει...

Εμένα τελικά βρέθηκε κάποια ευγενική πελάτισσα και μου έδωσε μικρότερο νούμερο!χαχαχα

Μαρή αυτά τα ίδια τα κάνει και το δικό μου και όλα πιστεύω ...

Όταν νυστάζει από 3-4 ημερών σκάει χαμόγελα και πάνε τα μάτια σαν ντισκομπαλα.... Μια φορά το ένα μόνο του πήγε τέρμα πάνω με αποτέλεσμα να μην φαίνεται καν η κόρη..μμ φρικαρα χαχαχα.

Μια χαρά είναι αν αυτά είναι τα δείγματα σου. Αλλιώς έχει θέμα και το δικό μου όπως και το πρώτο μου που έκανε τα ίδια και δε το ξέρω χιχιχι

  • Ευχαριστώ 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Clue είπε:

Μακάρι. Το πιστεύω ότι θα χαλαρώσω απλά δεν ξέρω πότε...χεχε

Έχω καιρό ακόμα δηλαδή μέχρι να χαλαρώσω...

Ο εγκέφαλος μου έχει κάτσει γιατί έχουμε να επαναλάβουμε υπέρηχο εγκεφάλου σε δύο εβδομάδες κι έχω άγχος πρώτον, και δεύτερον όταν νυστάζει καμιά φορά "κολλάει". Σε εκείνη τη φάση κάνει ανεξέλεγκτες γκριμάτσες. Όπως το χαμόγελο που σκάει, πηγαίνουν τα μάτια της δεξιά αριστερά και τρεμοπαίζουν και βγάζει τη γλώσσα. Όμως τα κάνει με συγκεκριμένο μοτίβο και επαναλαμβανόμενα για λίγο και αγχώνομαι. Μου μπαίνει στο μυαλό ότι κάνει αφαιρετικές επιληπτικές κρίσεις αλλά παίζει να είναι λόγω επαγγέλματος... Προσπαθώ να μην το ψάχνω και να χαλαρώσω. Το άγχος έρχεται και φεύγει...

Εμένα τελικά βρέθηκε κάποια ευγενική πελάτισσα και μου έδωσε μικρότερο νούμερο!χαχαχα

Μαρή τρελή τι είναι αυτα που σκέφτεσαι είπαμε και εγώ κάνω σεναρια αλλά οχι και ετσι εμένα να δεις πως κάνει ο δικός μου χαχαχαχαχαχαχαχα σαν τρελό χαχαχαχαχαχαχαχα έλα μην σκέφτεσαι ετσι ο Θεός είναι μεγάλος

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Ο εγκέφαλος μου έχει κάτσει γιατί έχουμε να επαναλάβουμε υπέρηχο εγκεφάλου σε δύο εβδομάδες κι έχω άγχος πρώτον, και δεύτερον όταν νυστάζει καμιά φορά "κολλάει". Σε εκείνη τη φάση κάνει ανεξέλεγκτες γκριμάτσες. Όπως το χαμόγελο που σκάει, πηγαίνουν τα μάτια της δεξιά αριστερά και τρεμοπαίζουν και βγάζει τη γλώσσα. Όμως τα κάνει με συγκεκριμένο μοτίβο και επαναλαμβανόμενα για λίγο και αγχώνομαι. Μου μπαίνει στο μυαλό ότι κάνει αφαιρετικές επιληπτικές κρίσεις αλλά παίζει να είναι λόγω επαγγέλματος... Προσπαθώ να μην το ψάχνω και να χαλαρώσω. Το άγχος έρχεται και φεύγει...

Κοριτσακι μου ή το μωρακι σου ειναι μια χαρα ή πρεπει να αρχίσω να ανησυχώ κ εγω... Κ εμενα ολο γκριματσες κανει, ολο χαμογελαει κ στο καπακι φευγουν τα ματακια του πανω κ βλεπω μονο το ασπρο του ματιου... Κ εγω ειχα ανησυχησει αλλα απ οτι λενε ολα τα κοριτσια, ολα τα μωρα το κανουν.... Καταλαβαινω τα αγχη σου κ εγω γεματη ειμαι... Απλα ευχομαι κ προσευχομαι να ειναι καλα το μωρακι μου κ ολα τα μωρα του κοσμου.... Κ εγω λογω επαγγελματος ψαχνομαι κ φοβαμαι μη δω κατι που δεν μου αρεσει. Κ εγω τρεμω συνέχεια αν αναπνεει, αν εχει πεσει μπρουμυτα στον υπνο, αν εχει ρευτει καλα, αν, αν, αν.... Το πρωι εκλαιγα κ ελεγα στον αντρα μου οτι στενοχωριεμαι γιατι δεν μπορω να ηρεμησω το μωρο μου, δεν μπορω να τον παρω καλα αγκαλια ακομα, δεν εχω βρει τις θεσεις που του αρεσουν. Ενω ο άντρας μου τον γνωριζει καλύτερα... Κ λεω γινεται να ειμαι μανα, να τον εχω μεσα μου τοσους μηνες, να του μιλαω συνέχεια κ να μην τον ηρεμει η φωνη μου;;; Αισθανομαι οτι απετυχα... Με στενοχωρει πολυ. Κ ολα αυτα γιατι εκανα καισαρικη κ ποναω ακομα κ αναρρωνω κ δεν μπορεσα απο την αρχη να τον εχω αγκαλια ολη την ωρα. Κ μονο εγω ξερω ποσο πολυ τον λαχταρουσα τον μπεμπουλη μου. Τοσες προσπαθειες εξωσωματικης για να αποκτησω το θαυματακι μου κ τωρα αισθάνομαι λιγη... Δεν περιμενα ποτε οτι θα νιώσω ετσι... Συγγνώμη βρε κορίτσια για το κατεβατο αλλα ηθελα να τα μοιραστω... 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Καλή βδομάδα κόρες , πρώην κατρουλουδες. Πλην της @Giwtouli1990 κατρουλου που βλέπω να πηγαίνει στην ομάδα του Νοεμβρίου!! 

Πω πω πλάκα πλάκα βλέπω που φτιάχνονται ομάδες πχ Ιουνίου , μετράω μήνες και βλέπω πως θέλουν 8 μήνες και με πιάνει ίλιγγος ... προχθές είδα στον ύπνο μου ότι ξανά έμεινα έγκυος και ξύπνησα χάλια Αχαχαχαχ.  Μετά από τέτοια εγκυμοσύνη που είχα...

Πώς πάτε;

@marioula1234 33 μέρες έχεις κάθε μέρα λοχεια;

@Jennak83 40ντισατε χθες ε;;; πως είναι ο μικρός σου;

Ναι σαραντησαμε, πηγαμε κ εκκλησια! Εχουμε μυξα ακομα αργει να φυγει απο οτι μας ειπε η γιατρος μας, θελει υπομονη οπως υπομονη κ για τους κολικους..1 με 6 καθε νυχτα μου σφιγγεται κ βογγαει ο καημενος  με μικρα διαλειμματα που μαλλον μας παιρνει ο υπνος, δε νιωθω αυχενα, μεση κλπ γιατι τον παιρνω αγκαλια κρεβατι..σημερα θα πάμε για υπερηχο ισχυων κ ανω κοιλιας στις 7.30 κ μαλλον παιδιατρο μετα..αντε να δουνε την κοιλιτσα εχω αγχος..

Εσεις πως ειστε, η μπεμπουλα πηρε βαρος, τρωει καλυτερα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κοριτσακι μου ή το μωρακι σου ειναι μια χαρα ή πρεπει να αρχίσω να ανησυχώ κ εγω... Κ εμενα ολο γκριματσες κανει, ολο χαμογελαει κ στο καπακι φευγουν τα ματακια του πανω κ βλεπω μονο το ασπρο του ματιου... Κ εγω ειχα ανησυχησει αλλα απ οτι λενε ολα τα κοριτσια, ολα τα μωρα το κανουν.... Καταλαβαινω τα αγχη σου κ εγω γεματη ειμαι... Απλα ευχομαι κ προσευχομαι να ειναι καλα το μωρακι μου κ ολα τα μωρα του κοσμου.... Κ εγω λογω επαγγελματος ψαχνομαι κ φοβαμαι μη δω κατι που δεν μου αρεσει. Κ εγω τρεμω συνέχεια αν αναπνεει, αν εχει πεσει μπρουμυτα στον υπνο, αν εχει ρευτει καλα, αν, αν, αν.... Το πρωι εκλαιγα κ ελεγα στον αντρα μου οτι στενοχωριεμαι γιατι δεν μπορω να ηρεμησω το μωρο μου, δεν μπορω να τον παρω καλα αγκαλια ακομα, δεν εχω βρει τις θεσεις που του αρεσουν. Ενω ο άντρας μου τον γνωριζει καλύτερα... Κ λεω γινεται να ειμαι μανα, να τον εχω μεσα μου τοσους μηνες, να του μιλαω συνέχεια κ να μην τον ηρεμει η φωνη μου;;; Αισθανομαι οτι απετυχα... Με στενοχωρει πολυ. Κ ολα αυτα γιατι εκανα καισαρικη κ ποναω ακομα κ αναρρωνω κ δεν μπορεσα απο την αρχη να τον εχω αγκαλια ολη την ωρα. Κ μονο εγω ξερω ποσο πολυ τον λαχταρουσα τον μπεμπουλη μου. Τοσες προσπαθειες εξωσωματικης για να αποκτησω το θαυματακι μου κ τωρα αισθάνομαι λιγη... Δεν περιμενα ποτε οτι θα νιώσω ετσι... Συγγνώμη βρε κορίτσια για το κατεβατο αλλα ηθελα να τα μοιραστω... 

Εσύ είσαι εγώ....

 

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Μακάρι. Το πιστεύω ότι θα χαλαρώσω απλά δεν ξέρω πότε...χεχε

Έχω καιρό ακόμα δηλαδή μέχρι να χαλαρώσω...

Ο εγκέφαλος μου έχει κάτσει γιατί έχουμε να επαναλάβουμε υπέρηχο εγκεφάλου σε δύο εβδομάδες κι έχω άγχος πρώτον, και δεύτερον όταν νυστάζει καμιά φορά "κολλάει". Σε εκείνη τη φάση κάνει ανεξέλεγκτες γκριμάτσες. Όπως το χαμόγελο που σκάει, πηγαίνουν τα μάτια της δεξιά αριστερά και τρεμοπαίζουν και βγάζει τη γλώσσα. Όμως τα κάνει με συγκεκριμένο μοτίβο και επαναλαμβανόμενα για λίγο και αγχώνομαι. Μου μπαίνει στο μυαλό ότι κάνει αφαιρετικές επιληπτικές κρίσεις αλλά παίζει να είναι λόγω επαγγέλματος... Προσπαθώ να μην το ψάχνω και να χαλαρώσω. Το άγχος έρχεται και φεύγει...

Εμένα τελικά βρέθηκε κάποια ευγενική πελάτισσα και μου έδωσε μικρότερο νούμερο!χαχαχα

Κορίτσι κι εμένα ακριβώς έτσι κάνει η μπέμπα. Κάνει ότι γελάει, μετά ότι κλαίει, φεύγουν τα μάτια πάνω, και ολα σε επαναλαμβανομενο μοτίβο! Από οταν γεννήθηκε το κάνει, και μου είπε η παιδίατρος να μην ανησυχώ! 

  • Ευχαριστώ 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jennak83 είπε:

Ναι σαραντησαμε, πηγαμε κ εκκλησια! Εχουμε μυξα ακομα αργει να φυγει απο οτι μας ειπε η γιατρος μας, θελει υπομονη οπως υπομονη κ για τους κολικους..1 με 6 καθε νυχτα μου σφιγγεται κ βογγαει ο καημενος  με μικρα διαλειμματα που μαλλον μας παιρνει ο υπνος, δε νιωθω αυχενα, μεση κλπ γιατι τον παιρνω αγκαλια κρεβατι..σημερα θα πάμε για υπερηχο ισχυων κ ανω κοιλιας στις 7.30 κ μαλλον παιδιατρο μετα..αντε να δουνε την κοιλιτσα εχω αγχος..

Εσεις πως ειστε, η μπεμπουλα πηρε βαρος, τρωει καλυτερα;

Καλά αποτελέσματα!! Υπέρηχο ισχίων γιατί κανετε; Εμενα ο γιατρός μου έλεγξε ισχια δεν είδε κάτι όμως μια ειδικευομενη τότε που νοσηλευτηκαμε άκουσα που σχολίασε πως έχει χαλαρά ισχια το μωρό. Οπότε θα του το πω σε λίγες ημέρες που θα έρθει...

Από βάρος καταφέραμε να πάρουμε και αυτά τα +200 μετά την ανάκτηση του βάρους γέννησης! Οπότε πάμε κάπως καλύτερα. Απλά όχι σούπερ. Κατά τα άλλα είναι με τις μέρες της. Πότε θα κλαίει και θα θέλει όλη μέρα στήθος πότε θα κοιμάται και δεν θα ξυπνάει. Κολικούς ευτυχώς μέχρι στιγμής δεν έχουμε.

Από γουλιές και ρουκέτες πως πάτε;;;; 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Χαχαχα έτσι πιστεύω κι εγώ! Αλήθεια @tsilona μας πόσο ήσουν όταν γέννησες εσύ?

Καλεεεεε τα άλλα δύο κορίτσια μας η travel και η mar.x που δεν είχαν γεννήσει που χάθηκαν? Εμείς οι 3 είχαμε μείνει μόνο!

Κορίτσια νιώθω σαν την clue που έλεγε ότι είναι στην τράπεζα, έχει πάρει το τελευταίο νουμεράκι και περιμένειιιιιι..χαχαχ αν γεννήσω Νοέμβρη θ'αφήσω την τσιλόνα να με τρολάρει για πάντα!! :P

εγω εδώ! με κατι συσπασεις ακανονιστες απο το απόγευμα αλλα οχι κατι ιδιαιτερο! εμεις μαζι πάμε! κοντευουμε αλλα κ εμενα με εχει πιασει μια ανυπομονησια.. ισως φταιει το ότι περίμενα να γεννησω πιο νωρίς κ οχι να παρω πάλι ολο το μήνα...

  • Μου αρέσει 1

sKnKp2.png

Link to comment
Share on other sites

@marioula1234 δεν μπορω ουτε καν να φανταστω ποσο δυσκολο ηταν ολο αυτο που περασες...τα λογια σου πραγματικα συγκινητικα!!Εισαι ευλογημενη ομως που πλεον εχεις τα παιδακια σου κι εκεινα πολυ τυχερα γιατι ειμαι σιγουρη οτι εχουν μια υπεροχη μανουλα!!

@Giwtouli1990 ευτυχως το μπεμπακι ειναι καλα...απλα εχει βολευτει λιγο παραπανω!!Υπομονη και θα το παρει αποφαση να σκασει μυτη!!

Εγω ειμαι πολυ χαρουμενη επειδη επιτελους αρχισε να πεφτει ο ικτερος. Αργησε λιγο λογω του αποκλειστικου θηλασμου αλλα ευτυχως δειχνει να το ξεπερναει ο μικρουλης μου!!Συνεχιζουμε βεβαια τους θηλασμους ανα 2 ωρες μαξιμουμ και το Σαββατο που θα του κανουμε τις εξετασεις για το θυρεοειδη θα την επαναλαβουμε κι αυτη να δουμε.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 2

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, mar.x είπε:

εγω εδώ! με κατι συσπασεις ακανονιστες απο το απόγευμα αλλα οχι κατι ιδιαιτερο! εμεις μαζι πάμε! κοντευουμε αλλα κ εμενα με εχει πιασει μια ανυπομονησια.. ισως φταιει το ότι περίμενα να γεννησω πιο νωρίς κ οχι να παρω πάλι ολο το μήνα...

Ναι και 'μένα μου είχε καρφωθεί ότι θα γεννούσα κάπου στις 38 βδομάδες! Ούτε καν! Τώρα πια νομίζω ότι θα φτάσω 41...χαχαχα

Υπομονή κορίτσι μου, που θα πάει θα γεννήσουμε κι εμείς.. Με το καλό!

Just now, katerinaki 86 είπε:

@marioula1234 δεν μπορω ουτε καν να φανταστω ποσο δυσκολο ηταν ολο αυτο που περασες...τα λογια σου πραγματικα συγκινητικα!!Εισαι ευλογημενη ομως που πλεον εχεις τα παιδακια σου κι εκεινα πολυ τυχερα γιατι ειμαι σιγουρη οτι εχουν μια υπεροχη μανουλα!!

@Giwtouli1990 ευτυχως το μπεμπακι ειναι καλα...απλα εχει βολευτει λιγο παραπανω!!Υπομονη και θα το παρει αποφαση να σκασει μυτη!!

Εγω ειμαι πολυ χαρουμενη επειδη επιτελους αρχισε να πεφτει ο ικτερος. Αργησε λιγο λογω του αποκλειστικου θηλασμου αλλα ευτυχως δειχνει να το ξεπερναει ο μικρουλης μου!!Συνεχιζουμε βεβαια τους θηλασμους ανα 2 ωρες μαξιμουμ και το Σαββατο που θα του κανουμε τις εξετασεις για το θυρεοειδη θα την επαναλαβουμε κι αυτη να δουμε.

Μπράβοοοοο βρε Κατερινάκι, τέλεια τα νέα σας!!! Ένα μεγάλο φιλί στο μπεμπούλη σου!

  • Μου αρέσει 3

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το είχα ψυχανεμιστεί ότι υπερβάλλω...

Προσπαθούσα να κρατηθώ από τη μία αλλά μέσα μου έβραζα λιγάκι! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ και δεν πειράζει. Ας με λένε και χαζή... Χάρηκα που το μοιράστηκα!

  • Μου αρέσει 2

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...