Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Jasmine@ είπε:

Ξεκούραση σε όλες να περάσει αυτό το τρίμηνο επιτέλους! Κ οποίες μπορούν να κάτσουν σπίτι ακόμα καλύτερα! Νομίζω το άγχος τώρα ξεκιναει χαχαχαχ

Καλέ  ναι εννοείται, γυρνώντας την Δευτέρα από τον υπέρηχο μου λέει ο άντρας μου τώρα περάσαμε το άγχος να ακούσουμε καρδιά κ έχουμε άγχος για την αυχενική κ τα συνδρομα έτσι θα μας πάει?? Του λέω από δω κ πέρα ένα μόνιμο άγχος θα είμαστε,πάρτο απόφαση!!:tongue:

@Mariamaraki η αλήθεια είναι ότι είμαι αρκετά χρόνια στην δουλειά κ γενικά υπάρχει μια καλή σχέση, αλλά κ εγώ από την μεριά μου έχω δείξει ότι δεν είμαι τυπική υπάλληλος, έχω περάσει περίοδο που ήμασταν 3 υπάλληλοι κ εμεινα μόνη μου να κρατάω το γραφείο γτ έμειναν έγκυες σχεδόν ταυτόχρονα οι άλλες δύο και έριχνα κάτι 12ωρα δουλειάς  ξεγυρισμενα!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Όπως το είπες, κάθε εξέταση άγχος για την επόμενη! Ακόμα πονάκια έχω εγώ, ευτυχώς δεν είδα κόκκινο αίμα πάλι, ελπίζω να ήταν μόνο αυτό. Φοβάμαι να πηγαίνω στην τουαλέτα δε ξέρω τι θα δω...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Όπως το είπες, κάθε εξέταση άγχος για την επόμενη! Ακόμα πονάκια έχω εγώ, ευτυχώς δεν είδα κόκκινο αίμα πάλι, ελπίζω να ήταν μόνο αυτό. Φοβάμαι να πηγαίνω στην τουαλέτα δε ξέρω τι θα δω...

Τα πονάκια είναι φυσιολογικά πιστεύω, κ εγώ έχω έντονα σαν περιόδου,μεγαλώνει η μήτρα!! Ξεκουράσου κ μόνο θετικές σκέψεις, όλα καλά θα πάνε!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eval είπε:

Κορίτσια ... Όχι που θα το γλυτωνα.. 

Μόλις έκανα τον πρώτο μου εμετό!!!! 

:sad:

ωχ  ναι?γτ? έφαγες κάτι και σε πείραξε?ενταξει ένας είναι ίσον κανένας.... το θέμα είναι να δεις πως θα συνεχίσεις!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 36 λεπτά , Eval είπε:

Κορίτσια ... Όχι που θα το γλυτωνα.. 

Μόλις έκανα τον πρώτο μου εμετό!!!! 

:sad:

Ωχ κουράγιο, ελπίζω να ήταν ένα τυχαιο γεγονός! Να τρως λίγο κ ανα τακτά διαστήματα! 
κοριτσια φαίνεται καθόλου η κοιλιά σας;;;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ωχ κουράγιο, ελπίζω να ήταν ένα τυχαιο γεγονός! Να τρως λίγο κ ανα τακτά διαστήματα! 
κοριτσια φαίνεται καθόλου η κοιλιά σας;;;

εγω δεν είχα και πολύ γυμνασμενη κοιλίτσα, οπότε δεν ξέρω αν είναι η πραγματική μου ή αν είναι της εγκυμοσύνης!χιχιχι

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Eval είπε:

Κορίτσια ... Όχι που θα το γλυτωνα.. 

Μόλις έκανα τον πρώτο μου εμετό!!!! 

:sad:

Κοριτσάκι μου ελπίζω απλά να ήταν κάτι που έφαγες κ  σου έκατσε βαρύ!! Πινε νεράκι γουλιτσα γουλιτσα 

Just now, Jasmine@ είπε:

Ωχ κουράγιο, ελπίζω να ήταν ένα τυχαιο γεγονός! Να τρως λίγο κ ανα τακτά διαστήματα! 
κοριτσια φαίνεται καθόλου η κοιλιά σας;;;

Στο μυαλό μου είσαι το ίδιο ήθελα να ρωτήσω κ εγώ!! Εγω τα παντελόνια μου πλέον δεν τα κλείνω στο κουμπί κ ακόμα κ τα κολάν με πιέζουν τα κατεβάζω χαμηλά..αν μπορούσα να βγω θα είχα ήδη πάει για παντελόνια , είμαι κ κρυουλιαρα κ δεν μπορώ ακόμα να βάλω κάνα φορεματακι


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Κοριτσάκι μου ελπίζω απλά να ήταν κάτι που έφαγες κ  σου έκατσε βαρύ!! Πινε νεράκι γουλιτσα γουλιτσα 

Στο μυαλό μου είσαι το ίδιο ήθελα να ρωτήσω κ εγώ!! Εγω τα παντελόνια μου πλέον δεν τα κλείνω στο κουμπί κ ακόμα κ τα κολάν με πιέζουν τα κατεβάζω χαμηλά..αν μπορούσα να βγω θα είχα ήδη πάει για παντελόνια , είμαι κ κρυουλιαρα κ δεν μπορώ ακόμα να βάλω κάνα φορεματακι

 

Just now, Irinoula86 είπε:

εγω δεν είχα και πολύ γυμνασμενη κοιλίτσα, οπότε δεν ξέρω αν είναι η πραγματική μου ή αν είναι της εγκυμοσύνης!χιχιχι

Εγώ ποτέ δεν είχα κοιλιά ούτε τώρα θεωρώ ότι έχω κάνει, απλά δε ξέρω πως να το εξηγήσω σα να άνοιξε η μέση μου. Ζυγίστηκα κιολας δεν έχω πάρει καθόλου, αυτό που λες όλα με στενεύουν μέχρι κ πυτζαμα!!!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

 

Εγώ ποτέ δεν είχα κοιλιά ούτε τώρα θεωρώ ότι έχω κάνει, απλά δε ξέρω πως να το εξηγήσω σα να άνοιξε η μέση μου. Ζυγίστηκα κιολας δεν έχω πάρει καθόλου, αυτό που λες όλα με στενεύουν μέχρι κ πυτζαμα!!!

αυτό γενικά το έχω διαβάσει... έτσι πρέπει να είναι! εγω δεν το έχω νιώσει ακόμα.

Μόνο στο στήθος νιώθω μεγάλη διαφοράαααααααααααα.........

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Irinoula86 είπε:

αυτό γενικά το έχω διαβάσει... έτσι πρέπει να είναι! εγω δεν το έχω νιώσει ακόμα.

Μόνο στο στήθος νιώθω μεγάλη διαφοράαααααααααααα.........

 

Αμ αυτό που το πας εγώ γενικως είχα πολύ μικρό στήθος, τώρα δε μου κάνει κανένα σουτιεν κ δε μπορώ να κοιμηθώ μπρούμυτα!!!! Επίσης το δέρμα μου έχει γίνει χάλια πιο άγριο και νομίζω πως έχει αλλάξει κ το περπατημα μου, περπατάω με πιο ανοιχτά πόδια σαν πάπια!!!! Χαχαχαχχα

  • Χαχα 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Αμ αυτό που το πας εγώ γενικως είχα πολύ μικρό στήθος, τώρα δε μου κάνει κανένα σουτιεν κ δε μπορώ να κοιμηθώ μπρούμυτα!!!! Επίσης το δέρμα μου έχει γίνει χάλια πιο άγριο και νομίζω πως έχει αλλάξει κ το περπατημα μου, περπατάω με πιο ανοιχτά πόδια σαν πάπια!!!! Χαχαχαχχα

xaxaxxa... η καθεμία με τα δικά της......εγώ αλλο σύμπτωμα ότι κουράζομαι πιο εύκολα στις σκάλες...... δεν το είχα ποτε! γυμναστικη κανετε? εγω εκανα 2-3 φορές την εβδομάδα κυριώς ομαδικά προγραμματα. αλλά τωρα τα έκοψα γτ φοβομούν με την εγκυμοσύνη.... βέβαια τώρα έχουν κλείσει και όλα τα γυμναστήρια!οπότε έτσι κ αλλιώς δεν μπορούσα να συνεχίσω.....

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Irinoula86 είπε:

xaxaxxa... η καθεμία με τα δικά της......εγώ αλλο σύμπτωμα ότι κουράζομαι πιο εύκολα στις σκάλες...... δεν το είχα ποτε! γυμναστικη κανετε? εγω εκανα 2-3 φορές την εβδομάδα κυριώς ομαδικά προγραμματα. αλλά τωρα τα έκοψα γτ φοβομούν με την εγκυμοσύνη.... βέβαια τώρα έχουν κλείσει και όλα τα γυμναστήρια!οπότε έτσι κ αλλιώς δεν μπορούσα να συνεχίσω.....

 

Εγώ το γυμναστήριο το σταμάτησα με το που έμαθα ότι είμαι έγκυος, καλά όχι ότι θα μπορούσα να το συνεχίσω!!!

@Jasmine@ αυτό με την λεκάνη δεν το είχα σκεφτεί γτ κ εγώ δεν έχω πάρει κιλά ίσα ίσα έχω χάσει κάτι ψιλά, για το στήθος δεν το συζητώ ξεχειλίζει από τα σουτιέν ! 

Νομίζω ότι πρέπει να αρχίσουμε κρεμουλες λαδακια για τις ραγαδες! Να τις προλάβουμε πριν εμφανιστούν!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Εγώ το γυμναστήριο το σταμάτησα με το που έμαθα ότι είμαι έγκυος, καλά όχι ότι θα μπορούσα να το συνεχίσω!!!

@Jasmine@ αυτό με την λεκάνη δεν το είχα σκεφτεί γτ κ εγώ δεν έχω πάρει κιλά ίσα ίσα έχω χάσει κάτι ψιλά, για το στήθος δεν το συζητώ ξεχειλίζει από τα σουτιέν ! 

Νομίζω ότι πρέπει να αρχίσουμε κρεμουλες λαδακια για τις ραγαδες! Να τις προλάβουμε πριν εμφανιστούν!

Δεν κάνει νομίζω μέχρι να κλείσεις τον τρίτο μήνα! Ειδικά πχ το bio oil! Εγώ με διδυμα πάντως και σε ελαιόλαδο να κάνω μπάνιο θα κάνω ραγάδες σίγουρα! 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι διαφορά βλέπω στα ρούχα μου εγώ. Τα καλτσον πχ με στενεύουν απίστευτα και με " στεναχωρούν" από παντελόνια φοράω κάτι πολύ φαρδιά που έχω... Λίγη κοιλίτσα είχα και πριν άρα ακόμη δεν μπορώ να καταλάβω διαφορά. Πάντως έχω αρχίσει να φοράω xl βρακάκια πλέον ενώ πριν φορούσα small και medium. Όσο για τα κιλά... Δεν τολμώ να ανέβω στη ζυγαριά. 

Και για τον εμετό που με ρωτήσατε αν έφαγα κάτι βαρύ. Το πρωι όχι, δεν έφαγα τίποτα, αλλά να σας πω την αμαρτία μου μετά από τόσο καιρό είπα να φάω ενα hamburger από έξω εχθές το βράδυ! Ίσως αυτό να φταίει... Θα δείξει...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...