Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια πήρα τα αποτελέσματα από τον προεμφυτευτικο... 8 βλαστοκυστες δεν έχουμε καμία καλή, κοντεύω να τρελαθώ πραγματικά.. Ο γιατρός μου είπε μπορεί να είναι τυχαίο, σπάνιο μεν με τόσα έμβρυα... Μετράω κ 5 αποτυχημένες εμβρυομεταφορες... Ζήτησε να κάνουμε κ μια εξέταση fish στο σπέρμα κ να δούμε πως προχωράμε, πόσο κοστίζει ξέρετε? .. Έτυχε σε καμία με τόσες βλαστοκυστες κ αποτυχίες να είναι τυχαίο κ να βρήκε υγιές έμβρυο μετά? 

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Just now, enjoy είπε:

Καλημεραααααααααα......

Μαρακι οπως τα λες δοξα το Θεο!! Να σε πω ποτε θα μπεις??? 

Girls is on the way... Πλακα κανω.... Ιδεα δεν εχω... σημερα κατα το σκουπισμα  ειδα ανεπαίσθητα  ιχνη (ινες) αιματος! Τοσο αναιπαισθητα που μου το επιβεβαιωσε ο συζυγος! Να ναι καλα τι τραβαει με εμενα!!!

Πηρα την γιατρό  φειδωλη οπως παντα... και αυτην και εγω μπροστα  της μονο αχαχχ  της λεω χθες νομιζω βλεννη σημερα ιχνη αιματος... λεω τωρα τι να περιμενω... μου λεει πονας?? Οχι... μου λεει να παω νοσοκομειο να ελεγξω διαστολη... της λεω εχω να μαγειρεψω... να μην κατσω να μαγειρεψω πρωτα και μου λεει ε μα ειναι σοβαρος λογος εννοείται... ααχαχχαχ τεσπα... μου λεει απλα πανε τσεκαρε αν εχεις διαστολη δεν σημαινει αμα πας οτι θα γεννησεις γτ στα δημοσια μου λεει εχει και αναμονη... για αυτο της λεω που να τρεχω  τωρα αφου δεν γενναω ας μαγειρεψω πρωτα... εχω και και 10 η ωρα Κεπ...

Θα παω καποια στιγμη μεχρι τις 12... ετσι και αλλιως το νοσοκομειο ειναι ουτε 2χιλιομετρα απο το σπιτι μου... 

Εννοειται, θα χρειαστω την παρεα σας... 

Φιλιαααα καλημεραααα

 

Καλημέρα!!!!!! Καλέ εσύ είσαι πολύ χαλαρή!!! Μπράβο!!!! Εγώ είμαι φοβιτσιαρα. Όσες φορές έχω νιώσει τον παραμικρό πόνο νομίζω ότι γενναω!

  • Χαχα 1

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!!

Είχα χθες απόγευμα γιατρό, από τις 7 που ήταν το ραντεβού ξεμπλεξα στις 10, του έτυχαν 3 γέννες!! Και ενώ χθες πρωί πονούσα αφόρητα, νόμιζα ότι είχα συσπάσεις, στον καρδιοτοκογραφο δεν φάνηκε καμία σύσπαση!! Το οποίο σημαίνει ότι έχουμε καιρό ακόμα, σε μια βδομάδα θα με ξαναδεί!!!

Οι πόνοι μάλλον ηταν απο ένα ατύχημα που είχα στο ντουζ, γλυστρισα και άνοιξαν τα πόδια μου απότομα, τρανταχτηκα, αλλά ευτυχώς δεν χτύπησα ουτε επεσα γιατί βρήκαν τα πόδια μου στα τοιχώματα της ντουζιερας. Μετά πονούσα από κάτω αφόρητα, αλλά τελικά συσπάσεις δεν ήταν.

Η πίεση που κάνω δεν τον ανησυχεί στη βδομάδα που είμαι, αν και παίζω στα πανω ορια, αλλά επειδή το μωρό είναι τελειομηνο ανά πάσα στιγμή αν ξεφύγει λίγο μπαίνω μα γεννήσω.

Ο μπέμπης είναι 3300 !!

 

  • Μου αρέσει 3
  • Μπερδεμένη/-ος 1

s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Ενω δεν εχω πόνους αλλους μέση, πλάτη κλπ στον υπνο με τα ισχια κ μέχρι να ισιωσω οταν σηκώνομαι πω πω!!!! Ουφ

Μύρινα, είχες χαθεί λίγο κ ανησύχησα. Έγινε αυτο με το ντουζ κ σε λαχταρισε! Έχεις δίκιο! Λυπαμαι που το περασες αυτο αλλα γλύτωσες τα χειρότερα! Φτου φτου! Προσοχή πολυ κορίτσια τώρα στις μπανιέρες κ στα ντουζ. Βαραίνουμε ολο κ πιο πολυ Κ η ισορροπία έχει χασει έδαφος.

Άντε enjoy πες μας νεα! Με το ΚΕΠ οκ ; τα βρηκατε; χαίρομαι που τα βρίσκετε κ με τη γιατρό κ δε σου λέει διάφορα να σε φρικάρει γιατι εχεις κ ενα μοναδικό τρόπο να εκφράζεσαι. Χιχι! Αλήθεια τι μαγείρεψες;;; αχχαχαχαχαχαχαχαχ


Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες! @enjoy χαχαχα την τρελανες τη γιατρό. Μια χαρά σε βρίσκω! 
 

κορίτσια εμαθα πληροφορίες για Ρέα όποια ενδιαφέρεται... και πιστεύω καπως ετσι θα κινουνται τα ιδιωτικά. Λοιπόν αν ειναι προγραμματισμένος τοκετός, πας την προηγουμενη και κανεις τεστ και εσυ κ ο συζυγος και βγαίνει την αλλη μερα οπου μπαινεις να γεννησεις κανονικά. 60 ευρω εκαστος το τεστ... αν ειναι ξαφνικός τοκετός κανεις το γρηγορο τεστ και οι δύο και περιμενει η εγκυος επανω μεχρι να βγει και ο συζυγος κατω.. κανει γυρω στις τρεις ωρες και κοστιζει 75 ευρώ. Αν όλα ειναι καλα φοραει ο συζυγος βραχιολάκι και μπορεί το βραδυ να παει σπιτι να κοιμηθεί και να ξαναγυρισει αλλα να μην μπαινοβγαινει συνεχεια. Αν ο γιατρός σε βγαλει μια μερα νωριτερα σου κοβουν περι τα 250 ευρω απ την τιμή! Αυτά... 

Οσον αφορα εμενα χθες εκανα το χειροτερο υπνο της ζωης μου.. πονουσε παντου η κοιλιά μου και πετρωνε και πονουσα και πισω αριστερα κατω απ τα πλευρα. Ψιλοφρικαρα. Καταφερα και κοιμηθηκα 7-10 το πρωί. Ταλαιπωρία..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, butterfly1986 είπε:

Καλημέρα!!!!!! Καλέ εσύ είσαι πολύ χαλαρή!!! Μπράβο!!!! Εγώ είμαι φοβιτσιαρα. Όσες φορές έχω νιώσει τον παραμικρό πόνο νομίζω ότι γενναω!

Μολις ηρθα και εστειλα τον αντρα μου σπιτι..... περιμενω να μπω εχει 3 κοριτσια μεσα μετριουνται μετα εγω... νυσταζωωωω...

Just now, myrina είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Είχα χθες απόγευμα γιατρό, από τις 7 που ήταν το ραντεβού ξεμπλεξα στις 10, του έτυχαν 3 γέννες!! Και ενώ χθες πρωί πονούσα αφόρητα, νόμιζα ότι είχα συσπάσεις, στον καρδιοτοκογραφο δεν φάνηκε καμία σύσπαση!! Το οποίο σημαίνει ότι έχουμε καιρό ακόμα, σε μια βδομάδα θα με ξαναδεί!!!

Οι πόνοι μάλλον ηταν απο ένα ατύχημα που είχα στο ντουζ, γλυστρισα και άνοιξαν τα πόδια μου απότομα, τρανταχτηκα, αλλά ευτυχώς δεν χτύπησα ουτε επεσα γιατί βρήκαν τα πόδια μου στα τοιχώματα της ντουζιερας. Μετά πονούσα από κάτω αφόρητα, αλλά τελικά συσπάσεις δεν ήταν.

Η πίεση που κάνω δεν τον ανησυχεί στη βδομάδα που είμαι, αν και παίζω στα πανω ορια, αλλά επειδή το μωρό είναι τελειομηνο ανά πάσα στιγμή αν ξεφύγει λίγο μπαίνω μα γεννήσω.

Ο μπέμπης είναι 3300 !!

 

Ελα εσυ εισια δικια μου... και εγω επεσα απο τα σκαλοπατια την προηγουμενη εβδομαδα αχαχαχααχ.... μοσχος!!! Δεν καταλαβα και εγω για ποτε σωριαστηκα ευτυχως επεσα ομαλα στα 4!! Ειχα παρει και την γυναικολογο μου.. ειχε γεννα δεν την ξαναενοχλησα.. οτι να ναι εγω... ειχα πεσει ομως ομαλα και δεν ειχα πονους μονο που φοβηθηκα λιγο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fotini82 είπε:

Καλημέρα μανούλες! @enjoy χαχαχα την τρελανες τη γιατρό. Μια χαρά σε βρίσκω! 
 

κορίτσια εμαθα πληροφορίες για Ρέα όποια ενδιαφέρεται... και πιστεύω καπως ετσι θα κινουνται τα ιδιωτικά. Λοιπόν αν ειναι προγραμματισμένος τοκετός, πας την προηγουμενη και κανεις τεστ και εσυ κ ο συζυγος και βγαίνει την αλλη μερα οπου μπαινεις να γεννησεις κανονικά. 60 ευρω εκαστος το τεστ... αν ειναι ξαφνικός τοκετός κανεις το γρηγορο τεστ και οι δύο και περιμενει η εγκυος επανω μεχρι να βγει και ο συζυγος κατω.. κανει γυρω στις τρεις ωρες και κοστιζει 75 ευρώ. Αν όλα ειναι καλα φοραει ο συζυγος βραχιολάκι και μπορεί το βραδυ να παει σπιτι να κοιμηθεί και να ξαναγυρισει αλλα να μην μπαινοβγαινει συνεχεια. Αν ο γιατρός σε βγαλει μια μερα νωριτερα σου κοβουν περι τα 250 ευρω απ την τιμή! Αυτά... 

Οσον αφορα εμενα χθες εκανα το χειροτερο υπνο της ζωης μου.. πονουσε παντου η κοιλιά μου και πετρωνε και πονουσα και πισω αριστερα κατω απ τα πλευρα. Ψιλοφρικαρα. Καταφερα και κοιμηθηκα 7-10 το πρωί. Ταλαιπωρία..

Κορίτσι μου με το καλό το μωράκι σου.. εγώ είμαι στις μανουλες Φεβρουαρίου αλλά πιθανό να πάει και Ιανουάριο θα δούμε. Επειδή θα γεννήσω στο ΡΕΑ κι εγώ από ότι κατάλαβα από αυτά που γράφεις όποτε πρέπει και ο σύζυγος να μένει μέσα μέχρι να βγεις ή επιτρέπεται να φεύγει το βράδυ μόνο- μια φορά τη μέρα δηλαδή γιατί δεν κατάλαβα! Εμάς μας είπε ο γιατρός ότι μπορεί το βράδυ να μένει αλλά μόνο στο σαλόνι όχι στο δωμάτιο αλλά δεν καταλάβα αν μας είπε ότι πρέπει να μένει μέσα μέχρι να βγείτε μαζί ή μπορεί αν θέλει να φεύγει το βράδυ! 


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lottaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Ενω δεν εχω πόνους αλλους μέση, πλάτη κλπ στον υπνο με τα ισχια κ μέχρι να ισιωσω οταν σηκώνομαι πω πω!!!! Ουφ

Μύρινα, είχες χαθεί λίγο κ ανησύχησα. Έγινε αυτο με το ντουζ κ σε λαχταρισε! Έχεις δίκιο! Λυπαμαι που το περασες αυτο αλλα γλύτωσες τα χειρότερα! Φτου φτου! Προσοχή πολυ κορίτσια τώρα στις μπανιέρες κ στα ντουζ. Βαραίνουμε ολο κ πιο πολυ Κ η ισορροπία έχει χασει έδαφος.

Άντε enjoy πες μας νεα! Με το ΚΕΠ οκ ; τα βρηκατε; χαίρομαι που τα βρίσκετε κ με τη γιατρό κ δε σου λέει διάφορα να σε φρικάρει γιατι εχεις κ ενα μοναδικό τρόπο να εκφράζεσαι. Χιχι! Αλήθεια τι μαγείρεψες;;; αχχαχαχαχαχαχαχαχ

Με Κεπ καλα ο κυριος Οδυσσεας με ενα κοκκινο μπλουζακι Θεος εννοω ως ανθρωπος γελασαμε πολυ εγιναν πολλα ευτραπελα και με συνδεση και στοιχεια...

Φασολακια για μενα που δεν τρωω κρεας... κοτοσουπα για μικρο που δεν τρωει φασολακια αχαχααχ... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Hope.2019 μπορεί αν θέλει να μένει μεσα. Δεν διευκρινησα αν θα μενει στο σαλόνι ή στο δωματιο. Ο γιατρός μου είχε πει στο δωματιο αλλα δεν είμαι σίγουρη γιατί αυτα που σου εγραψα είναι πληροφορίες που πηρα από το Ρεα. Σίγουρα παντως μπορεί και να φυγει το βραδυ να παει σπιτι να κοιμηθεί σαν ανθρωπος και το πρωί αν θες να ξαναερθει...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fotini82 είπε:

@Hope.2019 μπορεί αν θέλει να μένει μεσα. Δεν διευκρινησα αν θα μενει στο σαλόνι ή στο δωματιο. Ο γιατρός μου είχε πει στο δωματιο αλλα δεν είμαι σίγουρη γιατί αυτα που σου εγραψα είναι πληροφορίες που πηρα από το Ρεα. Σίγουρα παντως μπορεί και να φυγει το βραδυ να παει σπιτι να κοιμηθεί σαν ανθρωπος και το πρωί αν θες να ξαναερθει...

Ωραια μια χαρά..  εγώ ξέρω από το γιατρό μου ότι επιτρέπεται βράδυ στο δωμάτιο μόνο αν είσαι μόνη σου.. ρωτά το γιατρό σου αν μπορεί να κάνει κάτι πάντως. Εμένα μου είπε να πάρω δωμάτιο για rooming in καλύτερα- που αυτό ήθελα έτσι κι αλλιώς και μου είπε ότι σε αυτά τα δωμάτια αν πάρω τρίκλινο θα με αναβαθμίσει σε δίκλινο με τα ίδια λεφτά. Επίσης μου είπε θα δούμε όταν είναι να γεννήσω πως θα είναι το νοσοκομείο από μανουλες ώστε να προσπαθήσει μήπως στο δίκλινο με έχει μόνη και δεν έχω άλλη κοπέλα ώστε να μπορεί να μείνει ο άντρας μου. Αλλά εντάξει και δίκλινο με άλλη μια μανούλα μια χαρά θα είναι ένα παίρνουμε και συμπαράσταση η μία από την άλλη..

 

 

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εκανα υπερυχο... Και κολπική  εξεταση... τραχηλικη βλεννη οντως πηγε περιπατο εχθες εξού και κατι ροζ εκκρισεις ειδε.. δηλαδη αιματακι...

Ενδειξεις γεννας ουτε κατα διανοια...

Θα μπω και καρδιοτοκογραφο... σε λιγο... και θα ερθω ξανα οταν σπασουν τα νερα η εχω πονους.. κριμα.... 

Ααα και το κουφο...

Με εξεταζει η γιατρος ολα καλα... με εξετασε και μια μαια γτ ηταν πολυ γλυκια και την επιασα το μπιρι μπιρι και ηρθε διπλα μου στην εξεταση και της επετρεψε η γιατρος... και τι βρισκει η μαια ενα γρομπαλακι στον τραχηλο.... καλο??? Τον "ξαναεφαγα":D απο την γιατρο ειπε οτι ειναι κατι φυσιολογικο του τραχηλου!!! Τι φυσιολογικο οεο??? Είδατε  οποιος ανακατευευεται με τα πιτουρα τον τρωνε οι κοτες αχαχαχα.... οι γνωριμιες με μαραναν... καλα ζουσα στην αγνοια μου.. αχαχαχαχα

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το οτι πρέπει να γίνουμε κ εξπέρ με τα πρωτόκολλα των νοσοκόμειων μέσα σε όλες μας τις έννοιες είναι κάτι ανεπανάληπτο ....

Μάλιστα για το Ρέα! Έχει καμία αναλυτικά για Μητέρα; θα πάρω να ρωτήσω αν είναι γιατι σε 2 εβδομάδες που θα παω για καρδιοτοκογραφο μου είπαν να κάνω rapid  κ θέλω να ρωτησω αν βγει σε 15 λεπτά να παω λιγο πριν την εξέταση. Αν κάνει ωρα να το κάνω 1 μερα πριν αλλού. Απλά ρε κοριτσάκια εχω ακούσει τόσα για το σύζυγο που δεν πρόλαβε να ειναι κ οσο να ειναι το εχω στο μυαλό μου μη τυχόν....

Όταν λέει γρομπαλακι;;;;;;; τι εννοεί ο ποιητης;;! Μπορεί δηλ κ αυτο να σου φέρνει το αιμα επειδη πιέζει το μωρο;

Κ εμένα αυτήν την εξέταση μου έκανε η μαία χθες Κ με το ζόρι έπιασε λιγο κεφάλι :roll:

 

  • Μου αρέσει 1

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lottaki είπε:

Το οτι πρέπει να γίνουμε κ εξπέρ με τα πρωτόκολλα των νοσοκόμειων μέσα σε όλες μας τις έννοιες είναι κάτι ανεπανάληπτο ....

Μάλιστα για το Ρέα! Έχει καμία αναλυτικά για Μητέρα; θα πάρω να ρωτήσω αν είναι γιατι σε 2 εβδομάδες που θα παω για καρδιοτοκογραφο μου είπαν να κάνω rapid  κ θέλω να ρωτησω αν βγει σε 15 λεπτά να παω λιγο πριν την εξέταση. Αν κάνει ωρα να το κάνω 1 μερα πριν αλλού. Απλά ρε κοριτσάκια εχω ακούσει τόσα για το σύζυγο που δεν πρόλαβε να ειναι κ οσο να ειναι το εχω στο μυαλό μου μη τυχόν....

Όταν λέει γρομπαλακι;;;;;;; τι εννοεί ο ποιητης;;! Μπορεί δηλ κ αυτο να σου φέρνει το αιμα επειδη πιέζει το μωρο;

Κ εμένα αυτήν την εξέταση μου έκανε η μαία χθες Κ με το ζόρι έπιασε λιγο κεφάλι :roll:

 

Η ποιητρια ηταν μια σπαστικουλα... δεν ξέρω τι ηθελε να πει ειναι κατι φυσιολογικο ειπε σφυριξε και έληξε ενω η μαια επεμενε 3 φορες τι ειναι τούτο?? Οτι και να ειναι θα μου πει η γιατρος ιδιωτικα!!! Στον 2 μηνα κυησης μου βρηκαν ινομυωμα στη μητρα... στον 9ο γρομπαλακι στον τραχηλο..

Για το αίμα μου ειπε είναι  του τραχηλου αππ τα τοιχωματα φυσιολογικο γτ εφυγε η βλεννη.. ηταν φειδωλη και σπαστικουλα αχχαχααχ

Καρδιοτοκογραφος κακιστος μαθητης!!! κουλουρα στις συσπασεις..!!! Σαν δεν ντρέπεται  χιχιχι... 

11/1 εχω πητ και ραντεβου στην γιατρό  μου εκει θα διαλευκανθει η υποθεση γρομπαλακι!! 

Η υποθεση τοκετος αλυτο μυστηριο!!! Να κρεμαστω απο τα ταβανια τι να κανω η δόλια ??

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια με το καλο τα μωρουλια σας! 

Επεσα στην συζητηση σας για το Ρεα. Εγω γεννησα στο Ρεα πριν τρεις βδομαδες. Με φυσιολογικο τοκετο, οχι προγραμματισμενο. 

Ειχα πονακια και πηγαμε, αφου με βαλανε καρδιοτοκογραφο κ ειδαν οτι εχω συσπασεις μου ειπαν οτι θα κανω εισαγωγη μιας κ πιθανον γενναω. Τοτε μας πηραν δειγμα για τεστ covid, οχι rapid, θελουν το μοριακο ειπαν. 150 ευρω κ οι δυο. 

Οσο ημουν στην αιθουσα ωδινων, δεν μου κανανε επισκληριδιο παρολο που ηδη πονουσα μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα του τεστ. Κανανε γυρω στις 2,5 ωρες για μενα να βγουν. Αλλα για τον συζυγο αργησε παραπανω, που σημαινει οτι προλαβε να με δει μονο 10 λεπτα γιατι μετα γεννησα. (Βεβαια ειναι δευτερη γεννα, οποτε πιο γρηγορος τοκετος - μεσα σε 3 ωρες ειχα γεννησει) 

Στο δωματιο (τρικλινο) επιτρεπεται ενας συνοδος με βραχιολακι που μπορει να μπει κ να βγει οσες φορες θελει (στις πληροφοριες βεβαια λενε με μετρο, αλλα ειναι κ λογικο). Εμενα ο αντρας μου ερχοταν το μεσημερι κ εφευγε το βραδυ. Της διπλανης μου καθοταν μεχρι τις 2 το πρωι μεσα στο δωματιο. Οποτε δεν ειναι τοσο αυστηρα τα πραγματα για τους συνοδους μιας κ ειναι ενας κ μοναδικος. 

Απο χαρτια χρειαστηκαμε ληξ.πραξη γαμου, ταυτοτητες κ 2 φωτοτυπιες αυτων και μια εξουσιοδοτηση που εκανα μεσα απο την κλινικη απο το gov στον συζυγο για να προβει στις οποιες διαδικασιες υποχρεουται για την δηλωση γεννησεως του τεκνου (καθως θελανε την παρουσια κ των 2 αλλα ειχα ρουμινγκ ιν κ δεν ηθελα να κατεβω εκει που ειχε κοσμο)

Την διαδικασια για το επιδομα γεννας την κανουν εκει, απλα σου λενε να μπεις στην σελιδα να επιβεβαιωσεις οτι τα στοιχεια που βαλανε ειναι σωστα. 

 

  • Μου αρέσει 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ok Ναι θα στα πει ιδιωτικα κ θα σου φύγει η απορία....οτι κ να είναι πάντως δεν είναι της παρούσης αφού δε δημιουργεί κάποιο πρόβλημα. Ωωωω

Πήρα στο Μητέρα κοριτσια ,χμμμμμ ,εκεί ειναι διαφορετικά τα πράγματα. Ουφ!!! Ξεκιναω απο τα εύκολα...σε λίγες μέρες που θα κάνω καρδιοτοκογραφο θέλουν το rapid το οποίο μπορείς να το κάνεις εκεί Κ βγαίνει σε 20 λεπτά, 20 ευρω κόστος. Δεν έχει ωράριο,όποια ωρα γίνεται. Παμε στο θεμα τοκετος. Μου είπαν εφόσον δεν πάμε προγραμματισμένα, φτάνουμε εκεί, κάνουμε τεστ μοριακο covid οχι  rapid. Εμένα βγαίνει σε κάποια ώρα ενώ του συζύγου 24-36 ωρες :( . Ουφ κ παλι ουφ

Υ.γ. νομίζω μου είπε 60 έκαστος Αλλά θολωσα μετα κ δεν είμαι 100%


Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lottaki είπε:

Ok Ναι θα στα πει ιδιωτικα κ θα σου φύγει η απορία....οτι κ να είναι πάντως δεν είναι της παρούσης αφού δε δημιουργεί κάποιο πρόβλημα. Ωωωω

Πήρα στο Μητέρα κοριτσια ,χμμμμμ ,εκεί ειναι διαφορετικά τα πράγματα. Ουφ!!! Ξεκιναω απο τα εύκολα...σε λίγες μέρες που θα κάνω καρδιοτοκογραφο θέλουν το rapid το οποίο μπορείς να το κάνεις εκεί Κ βγαίνει σε 20 λεπτά, 20 ευρω κόστος. Δεν έχει ωράριο,όποια ωρα γίνεται. Παμε στο θεμα τοκετος. Μου είπαν εφόσον δεν πάμε προγραμματισμένα, φτάνουμε εκεί, κάνουμε τεστ μοριακο covid οχι  rapid. Εμένα βγαίνει σε κάποια ώρα ενώ του συζύγου 24-36 ωρες :( . Ουφ κ παλι ουφ

Υ.γ. νομίζω μου είπε 60 έκαστος Αλλά θολωσα μετα κ δεν είμαι 100%

Χμμμμ ρωτα και εξω ποσο εχει και ρωτα στο Μητερα αν το κανει εξω αν το δεχονται και για ποσες μερες μετα μπορει να το χρησιμοποιει.. αμα το δέχονται  για καμια βδομαδα καλα ειναι αν ειναι για 2-3 μερες... δεν ξερω αν αξιζει απο πολλες αποψεις... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...