Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Eflenew είπε:

      Και οι 2 Τετάρτη είμαστε! Εύχομαι να έχουμε διπλασιασμους!!! Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος και τις σκέψεις που έχετε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή και την προσευχή μας. 

      Είναι η 8η εμβρυομεταφορά μου! Μακάρι να έχω διπλασιασμο την Τετάρτη. 17η ε? Πέρασες πολλά και συ...έχεις άλλο παιδάκι? Εγώ όχι.

      Σε ποιο κέντρο είσαι;;

      Μακάρι να τα καταφέρουμε το θέλουμε τόσο πολύ σαν όνειρο το βλέπω απλά όλα αυτά δεν σε αφήνουν να χαρείς ας τα καταφέρουμε και δεν με νοιάζει. 

Μανούλες Φεβρουαρίου 2023


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, SpiridoulaK είπε:

Μένει κάποια άλλη για να γεννήσει βρε κορίτσια;; Νομίζω όχι ε;;!

Πως τα πάτε κορίτσια με τον θηλασμό?? Εμείς καλά,  το μωρο τρώει με ορεξη ! Δεν έχουμε πσρει ξένο,..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Amalia! είπε:

Πως τα πάτε κορίτσια με τον θηλασμό?? Εμείς καλά,  το μωρο τρώει με ορεξη ! Δεν έχουμε πσρει ξένο,..

Καλημέρα Αμαλία μουυ. Πώς είσαι,;; Αναρρώνεις; 

Μια χαρά τα πάμε... Στήθος στήθος στήθος!!! Με βοηθούν αρκετά τα κοχύλια θηλασμού. Πήρα της  chicco. Είναι καλά και της NUK. 

Εσυ πονάς;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Amalia! είπε:

Πως τα πάτε κορίτσια με τον θηλασμό?? Εμείς καλά,  το μωρο τρώει με ορεξη ! Δεν έχουμε πσρει ξένο,..

Και εμεις καλα τα πάμε λίγο πονάω αλλά το παλεύω κ απολαμβάνω όλο αυτό το μαγικό ταξίδι 

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, DINA86 είπε:

Μόλις μπήκα στο δωματιο μετά από καισαρική!! 2580 υγιέστατη και εγώ νιώθω τέλεια!! Με το καλό σε όσες έμειναν να γεννήσουν!! 

Καλορίζικη η μικρή πριγκίπισσα 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πως ειστε κορίτσια;; Τα μικρά σας τι κάνουν;;

Σας ταλαιπωρουν και εσας νυχτερινες εφιδρωσεις;; Διαβασα πως μετα τον τοκετο ειναι φυσιολογικο να υπαρχουν για καποιο χρονικο διαστημα...

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Laura♡ είπε:

Πως ειστε κορίτσια;; Τα μικρά σας τι κάνουν;;

Σας ταλαιπωρουν και εσας νυχτερινες εφιδρωσεις;; Διαβασα πως μετα τον τοκετο ειναι φυσιολογικο να υπαρχουν για καποιο χρονικο διαστημα...

Καλησπέρα κορίτσια! Καλά είμαστε εμείς. Ήρθε η παιδίατρος σήμερα πρώτη επίσκεψη. Μια χαρά την βρήκε, δόξα τω Θεώ! Με το θηλασμό το παλεύουμε, πονάω όμως πολύ στις θηλές...

Νυχτερινές εφιδρώσεις έχω κ εγώ. Είναι ορμονικό να ξέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου.

Εμείς μια χαρά. Η μπέμπα σίγουρα είναι πλέον 3 κιλά και... Έχουμε παιδίατρο την τρίτη. Εγώ αναρρώνω από την καισαρική και γενικά όλα πάνε υπέροχα.

Θηλάζει κάθε δυόμιση ώρες μέρα νύχτα και εγώ ιδρώνω πολύ όταν θηλάζω. Είναι φυσιολογικό πάντως. 

Link to comment
Share on other sites

On 18/2/2023 at 8:12 ΠΜ, SpiridoulaK είπε:

Καλημέρα Αμαλία μουυ. Πώς είσαι,;; Αναρρώνεις; 

Μια χαρά τα πάμε... Στήθος στήθος στήθος!!! Με βοηθούν αρκετά τα κοχύλια θηλασμού. Πήρα της  chicco. Είναι καλά και της NUK. 

Εσυ πονάς;;

καλημέρα κορίτσια! κι εμείς εδώ στήθος και πάλι στήθος! το μωράκι τρώει καλά.. εγώ δεν χρησιμοποιώ καθόλου κοχύλια η επιθέματα, έχω το στήθος συνέχεια έξω.. γενικά αναρρώνω καλά.! δεν ίδρωνω ιδιαιτερα! Αλλα μυριζω λιγο ασχημα αν ιδρωσω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Amalia! είπε:

καλημέρα κορίτσια! κι εμείς εδώ στήθος και πάλι στήθος! το μωράκι τρώει καλά.. εγώ δεν χρησιμοποιώ καθόλου κοχύλια η επιθέματα, έχω το στήθος συνέχεια έξω.. γενικά αναρρώνω καλά.! δεν ίδρωνω ιδιαιτερα! Αλλα μυριζω λιγο ασχημα αν ιδρωσω! 

Σούπερ!!!!

Σε πονάει το στήθος,;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω δεν ιδρώνω κατα την διάρκεια της ημέρας ουτε κατα τον θηλασμό. Μονο οτςν ξυπνάω νιώθω μουσκεμα ειδικα στο σβέρκο...αντε να περάσουν οι μέρες να φύγει γιατι δεν μου αρέσει καθόλου αυτο!

Επιθέματα φοραω γιατι διαφορετικά θα γεμίσω γάλα!!εχω αρκετό...

Αύριο εχουμε και εμείς παιδίατρο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, SpiridoulaK είπε:

Σούπερ!!!!

Σε πονάει το στήθος,;;

με πονούσε τις πρώτες μέρες.. από χθες νιώθω πολύ καλά.. δε με πονάει σχεδόν καθόλου! εσένα σου πέρασε?? τη νύχτα την ξυπνάς ή σηκώνεται μόνη της για να φάει? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Amalia! είπε:

με πονούσε τις πρώτες μέρες.. από χθες νιώθω πολύ καλά.. δε με πονάει σχεδόν καθόλου! εσένα σου πέρασε?? τη νύχτα την ξυπνάς ή σηκώνεται μόνη της για να φάει? 

Ποπο τέλεια τυχερή που είσαι!!!! Εγώ ακόμα πονάω... Δε ξέρω...ίσως κάνω κάτι λάθος τελικά;! Προσπαθώ να τη βάζω σωστά στο στήθος... περιποιούμαι τις θηλές,εχω τα κοχύλια... Δε ξέρω τι άλλο να κάνω... Υποφέρω τα πρώτα τρία λεπτά περίπου όταν πιάνει τη θηλή. Μετά νιώθω καλύτερα αλλά δεν το ευχαριστιεμαι κιόλας να πω την αλήθεια.... Βέβαια δεν θέλω να σταματήσω τον θηλασμό για τον πόνο...έχω πολύ γάλα...τα κοχύλια συνεχώς μαζεύουν... Αφού σκέφτομαι να κάνω παραγωγή 😂😂😜

1 hour ago, Amalia! είπε:

με πονούσε τις πρώτες μέρες.. από χθες νιώθω πολύ καλά.. δε με πονάει σχεδόν καθόλου! εσένα σου πέρασε?? τη νύχτα την ξυπνάς ή σηκώνεται μόνη της για να φάει? 

Η μπέμπα μόνη της ξυπνάει... εσένα η μπεμπούλα σου;; Πώς πάτε;; Πόσα κιλά είναι τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σαν πιο εμπειρες βοηθηστε κ εμας που δεν γεννησαμε ακομη! Ποιο καροτσι προτινετε; Θελω κατι γερο, στιβαρο, οχι πολυ βαρυ, να κλεινει ευκολα, οχι τεραστιο σε ογκο! Ειδα το inglesina electa και μου αρεσε.. αλλα δεν ειδα κ πολλα! Αυτο και το cybex balios

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Στελλα33 είπε:

Κοριτσια σαν πιο εμπειρες βοηθηστε κ εμας που δεν γεννησαμε ακομη! Ποιο καροτσι προτινετε; Θελω κατι γερο, στιβαρο, οχι πολυ βαρυ, να κλεινει ευκολα, οχι τεραστιο σε ογκο! Ειδα το inglesina electa και μου αρεσε.. αλλα δεν ειδα κ πολλα! Αυτο και το cybex balios

Καλησπέρα και με το καλό το μωράκι σου.

Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη από το πολυκαροτσι της bebe stars malibu. Είναι πανάλαφρο και έχει πολύ εύκολη "οδήγηση". Το φρένο του είναι μια χαρά. Γενικά ένα καρότσι σε πιο οικονομική λύση που αξίζει με το παραπάνω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...