Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Eflenew είπε:

      Και οι 2 Τετάρτη είμαστε! Εύχομαι να έχουμε διπλασιασμους!!! Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος και τις σκέψεις που έχετε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή και την προσευχή μας. 

      Είναι η 8η εμβρυομεταφορά μου! Μακάρι να έχω διπλασιασμο την Τετάρτη. 17η ε? Πέρασες πολλά και συ...έχεις άλλο παιδάκι? Εγώ όχι.

      Σε ποιο κέντρο είσαι;;

      Μακάρι να τα καταφέρουμε το θέλουμε τόσο πολύ σαν όνειρο το βλέπω απλά όλα αυτά δεν σε αφήνουν να χαρείς ας τα καταφέρουμε και δεν με νοιάζει. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα!

Πως μου ειστε;

Ρικολα διαβασε τωρα το ΣΚ γιατι θα σου κανουμε επαναληπτικο τεστ την επόμενη εβδομαδα:D:D

Ειναι πολυ μικρος ο μπεμπης για να εχει ωραρια υπνου. Μην αγχωνεσαι μοναχα απολάμβανε αυτες τις στιγμες. Όσο για τη φιλη σου τα παιδια περνανε τετοιες φασεις. Μπορει να βγαζει και κανενα δοντι και να την ενοχλει. Πιστευω θα περασει η φαση.

Αγγελικη τι καλά που περασε ωραια η κορη. Ωραιο το φαγητακι σου να το βαλω κι εγω στο προγραμμα.

Ιωαννα καλοριζικο το κρεββατακι! Καλους υπνους να εχει εκει το παλλικαρακι σου!

Τζενη συμφωνω με τις προλαλησασσες! Τι απλό που το κανεις να ακουγεται το τραπεζωμα!

Σημερα ουτε εγω μαγειρεψα γιατι περισσεψαν γεμιστα κι ειπα στη μαμα μου να βγαλει και κιμα ετοιμο που εχω στην καταψυξη και να βρασει οτι μακαρονακια θελει η πιτσιρικα κι ειμαστε ενταξει. Η μικρη δεν πιστευω οτι συμπεριφερεται ετσι απο τις αλλαγες αλλα απο το γεγονος οτι δοκιμαζει τι την παιρνει να κανει τωρα που ειμαστε ολοι και αρχιζει και φαινεται και καποια ζηλεια προς τον μικρο. Λεω στους δικους μου τι θελω να γινεται αλλα δεν ακολουθουν παντα - τι να κανουμε. Σημερα ερχεται κι ο αντρας μου να μας δει οπότε ειμαι εξτρα χαρουμενη.

Φιλια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα!

Πως μου ειστε;

Ρικολα διαβασε τωρα το ΣΚ γιατι θα σου κανουμε επαναληπτικο τεστ την επόμενη εβδομαδα:D:D

Ειναι πολυ μικρος ο μπεμπης για να εχει ωραρια υπνου. Μην αγχωνεσαι μοναχα απολάμβανε αυτες τις στιγμες. Όσο για τη φιλη σου τα παιδια περνανε τετοιες φασεις. Μπορει να βγαζει και κανενα δοντι και να την ενοχλει. Πιστευω θα περασει η φαση.

Αγγελικη τι καλά που περασε ωραια η κορη. Ωραιο το φαγητακι σου να το βαλω κι εγω στο προγραμμα.

Ιωαννα καλοριζικο το κρεββατακι! Καλους υπνους να εχει εκει το παλλικαρακι σου!

Τζενη συμφωνω με τις προλαλησασσες! Τι απλό που το κανεις να ακουγεται το τραπεζωμα!

Σημερα ουτε εγω μαγειρεψα γιατι περισσεψαν γεμιστα κι ειπα στη μαμα μου να βγαλει και κιμα ετοιμο που εχω στην καταψυξη και να βρασει οτι μακαρονακια θελει η πιτσιρικα κι ειμαστε ενταξει. Η μικρη δεν πιστευω οτι συμπεριφερεται ετσι απο τις αλλαγες αλλα απο το γεγονος οτι δοκιμαζει τι την παιρνει να κανει τωρα που ειμαστε ολοι και αρχιζει και φαινεται και καποια ζηλεια προς τον μικρο. Λεω στους δικους μου τι θελω να γινεται αλλα δεν ακολουθουν παντα - τι να κανουμε. Σημερα ερχεται κι ο αντρας μου να μας δει οπότε ειμαι εξτρα χαρουμενη.

Φιλια

Με το καλο να τον δεχτεις!!!! Γενικα οι παππουδες δεν ακουνε και η μικρη βλεπει πως την παιρνει και φερεται αναλογα. Τι να κανεις ομως , μπορει κι εμεις ετσι να γινουμε οταν ερθουμε στη θεση τους

Link to comment
Share on other sites

καλως να τον δεχτεις Φωτεινη μου!!

Δεν αγχωνομαι καθολου κοριτσια για το τραπεζι γιατι θα ερθουν πολυ αγαπημενα φιλαρακια μας κ θελω πολυ να βρεθουμε να τα πουμε κ να φαμε φυσικα. Κ κατι στραβο να ειναι δεν θα με παρεξηγησουν, ερχονται για μας οχι για να ελεγξουν το σπιτι οποτε δεν αγχωνομαι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Πως μου ειστε;

Kαλά είμαστε Φωτεινούλα μου!

Ρικολα διαβασε τωρα το ΣΚ γιατι θα σου κανουμε επαναληπτικο τεστ την επόμενη εβδομαδα:D:D

Σωστά! Να κάνουμε σύσκεψη για να βγάλουμε τα θέματα!!!!

Αγγελικη τι καλά που περασε ωραια η κορη.

Ήταν η τελευταία εκδρομή πριν ξεκινήσουν τα διαγωνίσματα μετά τις εκλογές!!!

Λεω στους δικους μου τι θελω να γινεται αλλα δεν ακολουθουν παντα - τι να κανουμε.

Αχ αυτό το τι να κάνουμε όμως φέρνει τα πάνω κάτω μερικές φορές!

Σημερα ερχεται κι ο αντρας μου να μας δει οπότε ειμαι εξτρα χαρουμενη.

Φιλια

Με το καλό να τον δεχτείς!

Δεν αγχωνομαι καθολου κοριτσια για το τραπεζι γιατι θα ερθουν πολυ αγαπημενα φιλαρακια μας κ θελω πολυ να βρεθουμε να τα πουμε κ να φαμε φυσικα. Κ κατι στραβο να ειναι δεν θα με παρεξηγησουν, ερχονται για μας οχι για να ελεγξουν το σπιτι οποτε δεν αγχωνομαι.

Ήμουνα σίγουρη! Και είμαι σίγουρη ότι θα το ευχαριστηθείς!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Τζενη μου αρεσεις που εισαι τοσο ανετη. Ξανα ματα μπραβο! Το καλύτερο που θα κανεις θα ειναι να το ευχαριστηθεις.

Ιωαννα, Αγγελικη οι δικοι μου ειναι αρκετα μεγαλοι και σε μια ηλικια που δεν μπορουν να αλλαξουν. Ειμαι κι ευχαριστημενη που δεν υπαρχουν χειροτερα προβληματα που θα με εκαναν να τρεχω πολυ περισσοτερο. Μη νομιζετε οτι δεν χανω την υπομονη μου καποιες φορες αλλα πραγματικα με τις δεδομενες συνθηκες δεν μπορω να περιμενω τιποτα διαφορετικο. Απο την αλλη αγαπουν και προσεχουν πολυ τα παιδια οπότε σε μεγαλο βαθμο ειμαι ησυχη (για να ειμαι ειλικρινης περισσοτερο ανησυχω για τους παππουδες παρα για τα μικρα). Όταν μαζευτουμε ολοι στο σπιτακι μας εκει περιμενω να μπουμε σε καλυτερο προγραμμα.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ βρε Τζενη μου αρεσεις που εισαι τοσο ανετη. Ξανα ματα μπραβο! Το καλύτερο που θα κανεις θα ειναι να το ευχαριστηθεις.

Ιωαννα, Αγγελικη οι δικοι μου ειναι αρκετα μεγαλοι και σε μια ηλικια που δεν μπορουν να αλλαξουν. Ειμαι κι ευχαριστημενη που δεν υπαρχουν χειροτερα προβληματα που θα με εκαναν να τρεχω πολυ περισσοτερο. Μη νομιζετε οτι δεν χανω την υπομονη μου καποιες φορες αλλα πραγματικα με τις δεδομενες συνθηκες δεν μπορω να περιμενω τιποτα διαφορετικο. Απο την αλλη αγαπουν και προσεχουν πολυ τα παιδια οπότε σε μεγαλο βαθμο ειμαι ησυχη (για να ειμαι ειλικρινης περισσοτερο ανησυχω για τους παππουδες παρα για τα μικρα). Όταν μαζευτουμε ολοι στο σπιτακι μας εκει περιμενω να μπουμε σε καλυτερο προγραμμα.

Σου εχουν πει ποτε με το καλο θα γινει η μεταθεση?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες!

Ήρθα και εγώ! τι κάνετε?

Δε θυμάμαι τι έχω πει από φαγητά αυτές τις μέρες... τελοσπάντων χτες έκανα σουτζουκάκια κοκκινιστά με πιλάφι... προχτές καρπονάρα με μανιτάρια και λουκάνικα (χωρίς κρέμα γάλακτος!)... έκανα επίσης μία μηλόπιτα και ένα κέικ με σοκολατένια αυγά που είχαν περισσέψει από το Πάσχα... μου έφεραν μία σακούλα με τα μικρά αυγουλάκια και ποιός να τα φάει τόσα πολλά?;) κάτι πρέπει να τα κάνω!

Φωτεινή ε όχι και απλά τα γεμιστά! ούτε ταπεινά! θέλουν κόπο τα άτιμα, αλλά είναι ωραία!

genny εδώ είμαι! με έχει πιάσει μία απίστευτη υπνηλία τις τελευταίες 3 μέρες, που ούτε τον υπολογιστή δεν μπορώ να ανοίξω... πονάει και το δάκτυλο μου και μου έχει σπάσει τα νεύρα... έχει πρηστεί 2 μέρες τώρα και μόλις το ακουμπήσω, πονάω τρομερά... μάλλον κάποια μόλυνση έπαθα από παρανυχίδα... ωραία είναι που είσαι χαλαρή για το τραπέζι... θα το ευχαριστηθείς και πιο πολύ έτσι!:P

ricola σήμερα έχω εγώ ρεβύθια! με πράσινη σαλάτα.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ2 τέλεια πέρασε η κόρη! πώς και δεν βουτήξανε κιόλας? τα κάνουνε αυτά τα πιτσιρίκια καμία φορά!

Ιωάννα με γεια σας το κρεβάτι! καλούς ύπνους στο μικρό!

Φιλιά σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παρεούλα!!!

Διάβασα τα νέα σας και χαίρομαι που είστε όλοι καλά!

Ιωάννα μεγειά το κρεβάτι του μικρού! Καλούς ύπνους να έχει κι ελπίζω να το καταευχαριστηθεί!!!! Ταλαιπωρήθηκες βρε κοπέλα μου πολύ για ένα σφράγισμα... χαρά στο κουράγιο σου!

Αγγελική πέρασε καλά η μικρή ε; Μπράβο της και απ'ότι διάβασα ήταν η τελευταία εκδρομή πριν τις εξετάσεις! Ήταν ένα πολύ ωραίο διάλειμμα! Τι καλά που ετοίμασες και το αυριανό φαγητό, έτσι θα απολαύσεις το Σάββατό σου!!!

Νίνα, πονάει πολύ αν έπαθες μόλυνση από παρανυχίδα...βάλε σολούσιον ή μπεταντίν, συνήθως βοηθάει και μια μικρή γάζα...

Φωτεινή με το καλό να δεχτείς τον άντρα σου. Όσο για τα μικρά μάλλον παίζει ρόλο η ζήλεια που ανέφερες και ούτως ή άλλως η κόρη σου βρίσκεται και σε μια ηλικία που θέλει να δει μέχρι που φτάνουν τα όριά της και φυσικά τα δικά σας!

Τζένη καλά να τα περάσετε το βράδυ! Σε βλέπω χαλαρή και πολύ χαίρομαι και στην τελική οι φίλοι είναι για να περνάμε καλά και όχι για να μας ελέγχουν! Όταν υπάρχει βέβαια και μεζές ακόμη καλύτερα!

Αγγελική και Τζένη στη διάθεσή σας όποτε με χρειαστείτε!!!

Κορίτσια διάβαζα αυτά που λέγατε σχετικά με τα φαγητά και τις αντιδράσεις...να καταθέσω κι εγώ την δική μου εμπειρία, η μητέρα μου και η αντιδράσεις της απέναντι σε συγκεκριμένα φαγητά και στο γάλα ήταν η αιτία που δεν τα έτρωγα/έπινα μέχρι μια μεγάλη ηλικία. Χαρακτηριστικό παράδειγμα ο τραχανάς που τον έφαγα πρώτη φορά μετά που παντρεύτηκα και τότε με μεγάλο δισταγμό. Όσο για το γάλα, όταν βλέπεις έναν άνθρωπο να ξινίζει και να κάνει όλους τους δυνατούς μορφασμούς πως είναι δυνατόν σαν μικρό παιδάκι μετά να το πιω αυτό το πράγμα;;; Ελπίζω στα δικά μου τα παιδάκια να μην κάνω έτσι...

Μαγειρικά τώρα, χθες μαγείρεψε κι εμένα η μαμά (ευτυχώς πέτυχε φαγητό μετά από πολύυυυυυυ καιρό) χοιρινό κρασάτο και μου έφερε οπότε εγώ δεν έκανα κάτι. Σήμερα είχα σκέτα και ταπεινά μακαρονάκια με τυράκι καθώς το στομάχι μου δεν είναι σε καθόλου καλή κατάσταση και από χθες το βράδυ δεν έχω ησυχάσει καθόλου!

Καλό απόγευμα και φιλιά πολλά!!!!!!!!!!!


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παρεακι!!!

Ξεκιναω με τα νεα μου και στη συνεχεια εχω οοολλλοοοο το σ-κ να σχολιασω τα δικα σας!!

Μου ηρθε να χαρτι για τακτικο μελος εφορευτικης επιτροπης στις εκλογες....Τοσα χρονια τιποτα και φετος?Πηραμε τηλεφωνο και πρεπει να παμε απο την εισαγγελια πρωτοδικων με τη ληξιαρχικη πραξη γεννησης του μικρου για να με απαλλαξουν!

Η γιαγια του αντρα μου ειναι ελαχιστα καλυτερα αλλα ειναι δυσκολα τα πραγματα.Τουλαχιστον ειδε το μικρο και λεω καποια στιγμη να της τον ξαναπαμε!

Για το μικρουλινακι μου δε χρειαζεται να σας πω...μου χει παρει το μυαλο.Ειναι τοσο καλο παιδακι!!!!Αχχχχχ....

Χθες ειχε τα γενεθλια του ο καλος μου!Δεν καναμε κατι αλλα το βραδυ βγηκε για λιγακι με τους φιλους του(με τα χιλια ζορια γιατι δεν ηθελε να μας αφησει).

Επισης λεω να ξεκινησω γυμναστηριο.Πηγα και ειδα ενα με πολυ καλη προσφορα(της γνωστης αλυσιδας)και το σκεφτομαι σοβαρα.Σαν το μπαλετακι μου δε θα ειναι αλλα λιγη γυμναστικη τη χρειαζομαι!!!

Στα μεγειρικα Εβιροκοτοπουλο κοκκινιστο(ΥΠΕΡΟΧΟ)με χυλοπιτες εχθες και πουρεδακι σημερα!Εκανα και το κλασσικο μηλοκεικ!

Αυταααααααααα...

Παω να σας διαβασω σιγα σιγα...για να δουμε...θα σας προλαβω???

Πολλα πολλα φιλια και καλο σ-κ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για πειτε καμμια ιδεα, τι να βαλω στον τοιχο εκτος απο αυτοκολλητα που του βγηκε η ψυχη του πατερα μου να βγαζει κολλες?

Καλημερα Ιωαννακι μου!!

Μπραβο για το δωματιο του μικρου!!!!

Για τον τοιχο θα ελεγα καθρακια,κορνιζες με φωτογραφιες σας η μια μεγαλη του γιου,αφισες.Επισης αν πιανει το χερι σας θα μπορουσατε να ζωγραφισετε κατι η αν εχετε καποιον φιλο να το κανει!

Link to comment
Share on other sites

ακουγεται περιεργο το αεροθερμο αλλα το γραφειο μου ειναι ενα τμημα μιας αποθηκης και δεν εχει παραθυρο οποτε εχει παντα ψοφοκρυο το χειμωνα και δροσια το καλοκαιρι αλλα και πολυ υγρασια, δεν το βλεπει το φως του ηλιου οποτε το πρωι κρυωνα.

Το σωστο ειναι για να εχουν αποτελεσμα τα υλικα μονωσης ειναι να περαστουν οταν ο τοιχος ειναι στο σοβα, πανω απο αλλη μπογια δεν εχει ιδιαιτερο αποτελεσμα και ιδιως οταν δεν ειναι μονωμενοι.

Μου αρεσε πολυ η ιδεα με το φωτισμο στα καδρακια. Αυτα πο ειχαμε βαλει για να κολλησουν θελανε κολλα διπλης οψεως, δεν ηταν ακριβως αυτοκολλητα και σε καποια σημεια ειχε μεινει κολλα, εβγαινε δυσκολα και ψιλιχαλαγε και ο τοιχος, ηταν και 2 1/2 χρονια κολλημενα οποτε δεν θελω να μπλεξω παλι με κολλες

πωπω...τι μου θυμισες...καποιο φεγγαρι δουλευα στο λογιστηριο μιας ναυτιλιακης....και φυσικα που αλλου θα ειχαν το λογιστηριο????Στο υπογειο...χωρις παραθυρο!!Δεν εχω χειροτερο απο το να ειμαι σε χωρο χωρις παραθυρο..ουτε φυσικο φως ..ουτε αερας.....Για το κρυο το χειμωνα και υγρασια!!!

Οντως το σμουρφιτακι σου εδωσε ωραιες ιδεες!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παρεούλα!!!

Ωραίο καιρό φαίνετα να έχουμε προς το παρόν!

Καλημερα παρεακι!!!

Καλημέρα σου!!!!!!!!!

Ξεκιναω με τα νεα μου και στη συνεχεια εχω οοολλλοοοο το σ-κ να σχολιασω τα δικα σας!!

Εντάξει καλέ έχεις όλο το περιθώριο!

Μου ηρθε να χαρτι για τακτικο μελος εφορευτικης επιτροπης στις εκλογες....Τοσα χρονια τιποτα και φετος?Πηραμε τηλεφωνο και πρεπει να παμε απο την εισαγγελια πρωτοδικων με τη ληξιαρχικη πραξη γεννησης του μικρου για να με απαλλαξουν!

Βρήκαν τον καιρό και τη στιγμή να σου το στείλουν...αν είναι δυνατόν....:roll: πάντως μην το αμελήσετε, πηγαίντε γιατί διαφορετικά είναι λίγο μπελάς και επίσης αυτό το ωραίο χαρτί θα σου έρχεται κάθε φορά που θα έχουμε εκλογές :!:

Η γιαγια του αντρα μου ειναι ελαχιστα καλυτερα αλλα ειναι δυσκολα τα πραγματα.Τουλαχιστον ειδε το μικρο και λεω καποια στιγμη να της τον ξαναπαμε!

Πολύ ευχάριστα νέα αυτά! Να της τον ξαναπάτε, μάλλον της έκανε πολύ καλό!!!

Για το μικρουλινακι μου δε χρειαζεται να σας πω...μου χει παρει το μυαλο.Ειναι τοσο καλο παιδακι!!!!Αχχχχχ....

Έρωτας!!!!!!

Χθες ειχε τα γενεθλια του ο καλος μου!Δεν καναμε κατι αλλα το βραδυ βγηκε για λιγακι με τους φιλους του(με τα χιλια ζορια γιατι δεν ηθελε να μας αφησει).

Πολύχρονος, να τον χαίρεσαι!!! Τουλάχιστον πέρασε καλα;

Επισης λεω να ξεκινησω γυμναστηριο.Πηγα και ειδα ενα με πολυ καλη προσφορα(της γνωστης αλυσιδας)και το σκεφτομαι σοβαρα.Σαν το μπαλετακι μου δε θα ειναι αλλα λιγη γυμναστικη τη χρειαζομαι!!!

Από τη γνωστή αυτή αλυσίδα που λες με πήραν τηλέφωνο ως παλιό μέλος για να μου πουν για την προσφορά και προσπαθούσε η κοπέλα να με πείσει να πάω, να της λέω βρε καλή μου είμαι στο μήνα μου και γεννάω, δεν πειράζει να μου λέει εκείνη! Τέλος πάντων αν βρίσκεις το χρόνο και μπορείς να αποχωρίζεσαι τον μικρούλι για καμιά ωρίτσα σίγουρα θα σου κάνει καλό!!!

Στα μεγειρικα Εβιροκοτοπουλο κοκκινιστο(ΥΠΕΡΟΧΟ)με χυλοπιτες εχθες και πουρεδακι σημερα!Εκανα και το κλασσικο μηλοκεικ!

Τέλεια και τα 3!!!! Θέλω κι εγώ να κάνω το μηλοκέικ...

Αυταααααααααα...

Παω να σας διαβασω σιγα σιγα...για να δουμε...θα σας προλαβω???

Αμέ αμέ!!! Το Σαββατοκύριακο έχει συνήθως ησυχία!

Πολλα πολλα φιλια και καλο σ-κ!!!!!!!

Φιλάκια!!!!

Μαγειρικά σήμερα έχω μακαρόνια από χθες και θα κάνω και μια ωραία σαλτσούλα κι ελπίζω να κάνω το μηλοκέικ σήμερα! Αφήστε τι έπαθα...Επέστρεψε χθες και ο άντρας μου και μου έφερε την αλληλογραφία. Ανοίγω τους 2 φακέλους που ήταν για εμένα από το ασφαλιστικό μου ταμείο. Το πρώτο χαρτί δεν το άνοιξα όλο και βλέπω μόνο το ποσό πληρωμής: 2000 ευρώ! Έπαθα σοκ, λέω δεν μπορεί αφού έχω πληρώσει πότε πρόλαβαν πάλι να τα αυξήσουν;;; Μετά από κανά 5λεπτο μου κόβει και το ανοίγω όλο και ήταν τελικά η βεβαίωση πληρωμής για χρήση προς την εφορία. Οκ, μετά ανοίγω το 2ο φάκελο και ήταν η θεώρηση του βιβλιαρίου για την οποία είχαμε ενημερωθεί ότι θα γίνει ηλεκτρονικά και θα την τυπώναμε στο σπίτι. Από συντονισμό οι υπηρεσίες και χρήση ηλεκτρονικών συστημάτων...ότι να'ναι!


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Φωτεινη Καλημερα!!!ΕΕΕΕ οχι και απλα και ταπεινα τα γεμιστα...οπως και να το κανεις τον μπελα τους τον εχουν!!!!Τι καλα που θα ειστε ολοι μαζι παλι τωρα.

χαχα...διαβαζω διαβαζω...θα το περασψ το τεστ!!

Και ναι εννοειται πως απολαμβανω τη καθε στιγμη με τον μικρο γιατι μεγαλωνει πολυ γρηγορα και ολα αυτα θα μπου λειψουν!!!

Νικο καλημερααααα!!Αχχχχ με τα γλυκα πως σε νιωθω παει μια βδομαδα που εκοψα τα γλυκα και εχασα ηδη 2 κιλα.Το σ/κ επιτρεπω λιγο γλυκακι στον εαυτο μου τις καθημερινες ομως το γλυκο μου ειναι μαρμελαδα και μελι!Επισης με καλυπτουν αρκετα τα επιδορπια γιαουρτιου με μπισκοτο...φρουτα και τα αγαπημενα με μοκα!!!

Αγγελικουλα Καλημερα!!!Να ναι ευκολα τα θεματα εεεεε.....εχω και μωρο παιδι!!!ΧΑχαχα!!!

Σμουρφιτακι μου υπομονη λιιιγγγοοοο ακομα με το στομαχι!Εγω δεν ειχα τετοια θεματα με το στομαχι μου(για αυτο και εβαλα και τοσα κιλα) τρωγε ελαφρια φαγητακια κυριως το βραδυ!Αλλα μιλα και με το γιατρο σου αν δεις οτι δεν αντεχεις ...

Νινακι Μου καλημερα!!!!Μα καρμποναρα χωρις κρεμα γαλακτος????χαχαχα ειμαι και εγω σε αυτους που αγαπανε κρεμα γαλακτος!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παρεούλα!!!

Ωραίο καιρό φαίνετα να έχουμε προς το παρόν!

Καλημερα μικρο μου Σμουρφιτακι!!

Και ομως σας προλαβα και ειναι μονο πρωι Σαββατου!!!Χαχαχα!!!

Μαλλον θα παμε σημερα στην εισαγγελια.το χαρτι θα μου ερχεται σε καθε εκλογες αν δεν παω??

Καλα περασε ο αντρουλης μου και μου μαζευτηκε και νωρις γιατι νυσταζε!!!ΧΑχαχαχα!!!

Ειναι πολυ εκνευριστικο οταν θελουν να σου πουλησουν κατι....εμεις πηγαμε μονοι μας στο γυμναστηριο δε μας ενοχλησαν!!Το σκεφτομαι ακομα...και νομιζω πως μια ωριτσα και κατι αντεχω χωρις τον γιο μου..χαχαχα...θα δειξει!!!

Μαγειρικά σήμερα έχω μακαρόνια από χθες και θα κάνω και μια ωραία σαλτσούλα κι ελπίζω να κάνω το μηλοκέικ σήμερα!Να τοκανεις ...θα δεις ειναι πανευκολο ουτε μιξερ δεν χρειαζεται και τοσο νοστιμο!!!!

Αφήστε τι έπαθα...Επέστρεψε χθες και ο άντρας μου και μου έφερε την αλληλογραφία. Ανοίγω τους 2 φακέλους που ήταν για εμένα από το ασφαλιστικό μου ταμείο. Το πρώτο χαρτί δεν το άνοιξα όλο και βλέπω μόνο το ποσό πληρωμής: 2000 ευρώ! Έπαθα σοκ, λέω δεν μπορεί αφού έχω πληρώσει πότε πρόλαβαν πάλι να τα αυξήσουν;;; Μετά από κανά 5λεπτο μου κόβει και το ανοίγω όλο και ήταν τελικά η βεβαίωση πληρωμής για χρήση προς την εφορία. Οκ, μετά ανοίγω το 2ο φάκελο και ήταν η θεώρηση του βιβλιαρίου για την οποία είχαμε ενημερωθεί ότι θα γίνει ηλεκτρονικά και θα την τυπώναμε στο σπίτι. Από συντονισμό οι υπηρεσίες και χρήση ηλεκτρονικών συστημάτων...ότι να'ναι!

Οτι να ναι οντως...δε θα φτιαξουν ποτε???

Πολλα φιλια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...