Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Blue Velvet είπε:

      Είμαι 39,εχω μια μηδενική χοριακη,μια δίδυμη κύηση όπου το ένα  παλινδρομησε και μια βιοχημική. Θεωρούνται 3αποτυχιες αυτά ?

      Ε όχι δεν θεωρούνται αποτυχίες αυτά απτήν στιγμή που από εκεί έχεις ένα παιδί. Δεν μπορείς να κάνεις προεμφυτικο.

      Να μην ανχωνεσε μην ξεχνάς ότι τώρα έχεις γεννήσει . Μετά από την γέννα ο οργανισμός αντιδρά διαφορετικά Κ στις διεργεσεις . Μπορεί τότε στα 36 να έβγαλες πολλά τώρα μπορεί με μια πιο ήπια διεργεση να έχεις πιο λίγα αλλά πιο ποιοτικά . 

      • Μου αρέσει 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

41 minutes ago, P.L.L. said:

Μπραβο @smaro30!!!! Είδες που εισαι τελικα; Σε τι τεστ σου βγήκε το αχνό; clearblue, predictor ή κάποιο απο τα φτηνά τε στικς; Υπολόγισες ποτε περίπου έκανες την ωορρηξία; Μπορει να έκανες αργα.  Ξέρεις, θα επρεπε να το πεις στον γιατρο σου μήπως σε ενίσχυε με κατι αν ο χρειάζεσαι. 

predictor early έκανα... δεν ξέρω πως να σας στείλω την φωτό να την δείτε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562


Διαφημίσεις

1 minute ago, giotitsa said:

@smaro30 για βαλτην παρασκηνιου γιατι δεν φαινεται 

είμαι και λίγο άσχετη, πως να το κάνω αυτό;;;

4 minutes ago, smaro30 said:

είμαι και λίγο άσχετη, πως να το κάνω αυτό;;;

κορίτσια το έβαλα cover photo αλλά δεν ξέρω πως θα το δείτε, πρέπει να πάτε στο προφίλ μου μήπως;;; αν γνωρίζετε πως γίνεται να την ανεβάσω εδώ θα ήταν πιο βολικό νομίζω...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , smaro30 είπε:

είμαι και λίγο άσχετη, πως να το κάνω αυτό;;;

@smaro30 πανω δεξια εχει την φωτογραφια προφιλ σου πατα εκει και σε βγαζει κατευθειαν ειναι η φωτογραφια προφιλ και μετα η μεγαλη φωτοφραφια που βαζεις και λεγεται παρασκηνιου


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, giotitsa said:

@smaro30 πανω δεξια εχει την φωτογραφια προφιλ σου πατα εκει και σε βγαζει κατευθειαν ειναι η φωτογραφια προφιλ και μετα η μεγαλη φωτοφραφια που βαζεις και λεγεται παρασκηνιου

ααα μπράβο αυτό έκανα, απλά σε εμένα επειδή είναι στα αγγλικά το γράφει cover photo. Εκεί φαίνεται το αποτέλεσμα από το τεστ, αλλα νομίζω ότι πρέπει να πάτε στο προφίλ μου για να το δείτε.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, smaro30 είπε:

αχ κορίτσια έκανα τεστ, βγήκε θετικό, αχνό μεν αλλά φαινόταν... η περίοδος άφαντη, 4η ημέρα καθυστέρησης, το στήθος πρησμένο αλλά δεν έχω πόνους περιόδου. Φοβάμαι να το πιστέψω, είμαι πολύ δύσπιστη. Την προηγούμενη φορά αδιαθέτησα την 4η ημέρα καθυστέρησης, αν συμβεί πάλι το ίδιο... Θα αφήσω μέχρι την Τετάρτη και τότε θα πάω για χοριακή

Μήπωε ξέρετε πόσες ημέρες μετά μπορεί να έρθει περίοδος και να προκύψει βιοχημική; Δηλαδή υπάρχει μια περίοδος ασφαλείας που αν δεν αδιαθετήσω γλύτωσα από την περίπτωση της βιοχημικής;;; Φοβάμαι πολύ, δεν το έχω πει σε κανέναν, μόνο εσείς το ξέρετε

Συγχαρητηρια!!! Πολυ χαιρομαι οταν ακουω τοσο υπεροχα νεα! 

Smaro μου καταλαβαινω το αγχος σου και εγω ειχα στην αρχη και σκεφτομουν ολα τα πιθανα αρνητικα σεναρια.Ο αντρας μου,μου ειπε κατι στο οποιο ειχε απολυτο δικιο. Οτι ειναι να γινει θα γινει. Ειτε αγχωθουμε ειτε οχι η εκβαση δεν εξαρταται απο το αν βασανίζουμε με σκέψεις το μυαλο μας.Αυτο που μπορουμε να κάνουμε εμεις ειναι να σκεφτομαστε θετικα να προσέχουμε και απο εκει κ περα η φυση θα κανει τη δουλεια της :x Εγω σου ευχομαι να πανε ολα καλα,να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη! 

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@smaro30 μου μια χαρα φαίνεται η φωτο. 

πρίν από 1 λεπτό , smaro30 είπε:

κορίτσια το βρήκα! το έβαλα φωτο προφίλ... Όσο το κοιτάω τόσο ενθουσιάζομαι, είναι δυνατόν;;;

είμαι και στη δουλειά και με κοιτάνε που χαζογελάω :D :D :D 

Χεχε ειναι πιστεψε το!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , smaro30 είπε:

κορίτσια το βρήκα! το έβαλα φωτο προφίλ... Όσο το κοιτάω τόσο ενθουσιάζομαι, είναι δυνατόν;;;

είμαι και στη δουλειά και με κοιτάνε που χαζογελάω :D :D :D 

@smaro30 χαααχχχα βρε κοριτσι ειναι θετικο αντε σε παρακαλω πηγαινε κανε χοριακη 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , smaro30 είπε:

κορίτσια το βρήκα! το έβαλα φωτο προφίλ... Όσο το κοιτάω τόσο ενθουσιάζομαι, είναι δυνατόν;;;

είμαι και στη δουλειά και με κοιτάνε που χαζογελάω :D :D :D 

Τι αχνό καλε κΑρα μπαμ θετικοτατο. Πήγαινε αύριο σε παρακαλώ κοριτσάκι μου να κανεις χοριακη και όπως σου είπαν πιθανόν χρειάζεσαι ενίσχυση. Μην το καθυστερείς και μην αναμασάς συνέχεια το τι έγινε πριν δεν σε οφελεί πουθενά. Έγινε τέλος τώρα είναι κάτι άλλο και πρέπει να το προστατέψεις. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αυριο ειναι σημαντική η μερα. Η @loyloy παει Ενδοκρινολογο, η @Beboula25 για τον πρώτο υπέρηχο (να δουμε πόσα ειναι τα μωρά!!) κι εγω με την @Κελυ 32 για το πρώτο Doppler! Ειναι καποια άλλη; Όλη μερα θα λαμβάνουμε νέα κι εκπιζω να ειναι ολα καλα! 

@smaro30 μαλλον έκανες αργα ωορρηξία γι αυτο βγαίνει αχνό, αν και εδω που τα λέμε δεν το λες και πολυ αχνό. Μια χαρά φαίνεται! Πήρες τον γιατρο σου; Τι σου ειπε;;

@giotitsa εδω ειμαι καλε! Δεν πάω πουθενά! Τρώω σα να μην υπάρχει αυριο, ειδικά γλυκα. Εχω παρει τόσα κιλά που θα με βρίσει ο γιατρος.. Οτι γλυκο δεν έφαγα τους μήνες που εκανα εμετό το εχω φάει τις τελευταίες τρεις εβδομαδες! 

Ποια περιμένουμε αυτη τη βδομάδα;;

Φιλια σε όλες! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , smaro30 είπε:

κορίτσια το βρήκα! το έβαλα φωτο προφίλ... Όσο το κοιτάω τόσο ενθουσιάζομαι, είναι δυνατόν;;;

είμαι και στη δουλειά και με κοιτάνε που χαζογελάω :D :D :D 

 

πρίν από 5 λεπτά , P.L.L. είπε:

Λοιπον αυριο ειναι σημαντική η μερα. Η @loyloy παει Ενδοκρινολογο, η @Beboula25 για τον πρώτο υπέρηχο (να δουμε πόσα ειναι τα μωρά!!) κι εγω με την @Κελυ 32 για το πρώτο Doppler! Ειναι καποια άλλη; Όλη μερα θα λαμβάνουμε νέα κι εκπιζω να ειναι ολα καλα! 

@smaro30 μαλλον έκανες αργα ωορρηξία γι αυτο βγαίνει αχνό, αν και εδω που τα λέμε δεν το λες και πολυ αχνό. Μια χαρά φαίνεται! Πήρες τον γιατρο σου; Τι σου ειπε;;

@giotitsa εδω ειμαι καλε! Δεν πάω πουθενά! Τρώω σα να μην υπάρχει αυριο, ειδικά γλυκα. Εχω παρει τόσα κιλά που θα με βρίσει ο γιατρος.. Οτι γλυκο δεν έφαγα τους μήνες που εκανα εμετό το εχω φάει τις τελευταίες τρεις εβδομαδες! 

Ποια περιμένουμε αυτη τη βδομάδα;;

Φιλια σε όλες! 

Αγάπη Καλή επιτυχία για αύριο!Όλα καλά και.ευλογημένα θα είναι!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...