Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Λες να κάνω? Πόσο κοστίζει? Επίσης, επηρεάζεται το έμβρυο από τον προεμφυτευτικο?

      Φοβάμαι ρε Λίνα,δλδ αν στα 36 από τα δέκα ωαρια,έγιναν μόνο πέντε βλαστοκυστες,τωρα στα 39 πιστεύω πως θα δυσκολευτω παρά πολύ..και σιγά μην ξεμπερδεψω με μια ωοληψια μόνο 

      Το θέμα είναι να επιτρέπεται κιόλας... Πριν από κάποια ηλικία έχει και κάποιες προϋποθέσεις για να σου επιτρέψει η επιτροπή να κάνεις προεμφυτευτικό. Πρέπει να υπάρχει γενετικό νόσημα ή τρεις αποτυχίες αν δεν κάνω λάθος... Τώρα δεν ξέρω σίγουρα, ίσως κάποια άλλη κοπέλα εδώ να ξέρει... Ούτε κόστος ξέρω, φαντάζομαι εξαρτάται από το κάθε κέντρο...

      • Ευχαριστώ 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

8 minutes ago, Smile89 said:

Καλημέρα ολα μια χαρα εκανα την β επιπέδου εν τω μεταξύ, ολα καλα κι εχω κοριτσακι!!! Ειναι λογικο να θες να περιμενεις αλλα νομιζω καλυτερα οχι ψαξε το απο αυριο με χοριακη η τεστ. Αν θες ομως να περιμενεις ως Παρασκευή Ν προσεχεις και να μημ σηκωνεις βαρη. 

Αχ μια μπεμπούλα με τα φιογγάκια της και τα φρουφρού της!!! Υπέροχα νέα, τώρα μπορείς να αρχίσεις να φτιάχνεις δωμάτιο, να αγοράζεις μικροσκοπικά ρουχαλάκια. Τι ωραία διαδικασία! Εύχομαι να έχεις ενα τέλειο υπόλοιπο εγκυμοσύνης!!!

3 minutes ago, P.L.L. said:

Καλημέρα σε ολες!!! 

@rafaelatarzan παμε για τρίδυμα δηλαδη;;;! Οτι σου πει ο γιατρος να κανεις. Τον άλλο μήνα θα μετράμε χοριακες!!!!! 

@smaro30 τι καλα που εχεις καθυστέρηση! Οκ, μπορει να ειναι αλλαγή του κύκλου, αλλα μπορει και όχι! Αν μπορείς να κρατηθείς κρατήσου αλλα απο την άλλη ίσως ειναι καλυτερα να γνωρίζεις οτι εισαι έγκυος μια ωρα αρχύτερα μήπως χρειάζεσαι μια μικρη βοήθεια με προγεστερονη κτλ. Επιπλέον, αν απλώς αδιαθετησεις σε δυο τρεις μέρες δεν θα ξέρεις αν ήταν βιοχημική ή όχι και μπορει ψυχολογικά να εισαι καλυτερα, αλλα αν εχεις αρκετές βιοχημικές ίσως θα επρεπε να το κοιτάξεις. Συμβαίνει πολυ συχνά βέβαια, ομως αν μπορείς να κανεις κατι γι αυτο γιατι να μην γλιτώσεις μελλοντικά βάσανα. Ωστόσο εγω εκπιζω να εισαι έγκυος τωρα και να πανε ολα τελεια!!

είχα μία βιοχημική την προηγούμενη φορά, δεν μου έχει ξανατύχει και να το έχω καταλάβει. Ενημέρωσα τον γιατρό και μου είπε δεδομένου ότι είχα μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη δεν θεωρεί ότι υπάρχει λόγος να κάνω εξετάσεις. Μου είπε ότι ενδέχεται να είναι τυχαίο γεγονός. Απλά φοβάμαι μην μου ξανατύχει τώρα... Νομίζω ότι θα περιμενω και βλέπουμε. Αλλά ναι θα προσέχω περισσότερο...

@rafaelatarzan τρίδυμά!!! Τώρα το διάβασα, μακάρι να πάνε όλα καλά που είμαι σίγουρη! Βουρ για τον επόμενο μήνα και να έχουμε όλες καλα νέα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 17 λεπτά , smaro30 είπε:

κορίτσια μου όμορφα καλημέρα σε όλες!!!! Έχω μία εβδομάδα να μπω και έχασα όλα τα νέα σας! Ελπίζω όλες να είστε καλά @Luckystars @rafaelatarzan @palmoira @kiddo83 @loyloy @giotitsa @Smile89 και σε όσες κοπέλες ξεχνάω!!!!

Έλειπα μία εβδομάδα σε επαγγελματικό ταξίδι. Αχ κορίτσια έχω 3 ημέρες καθυστέρηση, πρησμένο στήθος (που πρήστηκε μετά την πρώτη ημέρα καθυστέρησης) και πονάκια περιόδου με λίγο πόνο στην μέση. Θέλω τόσο πολύ να είναι το αναμενόμενο αλλά λόγω υπερατλαντικής πτήσης και ταλαιπωρίας φοβάμαι μην αλλάζει απλά ο κύκλος μου. Βέβαια είναι αρκετά σταθερός ο κύκλος μου αλλά φοβάμαι να κάνω τεστ και λόγω της προηγούμενης βιοχημικής κύησης όπου και το τεστ αλλά και η β χοριακή ήταν θετική αλλά μετά από 4 ημέρες καθυστέρησης αδιαθέτησα. Σκέφτομαι να περιμένω μέχρι την Παρασκευή, να έχω 9 ημέρες καθυστέρησης και μετά να πάω για β χοριακή.... Δεν ξέρω, προσπαθώ να αποβάλλω την σκέψη από το μυαλό μου, αλλά σήκωσα και πολλά βάρη, βαλίτσες, σακίδια 20 κιλών.... Αχ μακάριιιιι πόσο πολύ το θέλω!!!

Καλημέρα.. Να σου πω λιγάκι την ιστορία μου από την μέση όμως. Δεν θέλω μιλάω άλλο για αυτά αλλα θέλω να σε βοηθήσω. Λοιπόν τον Ιούλιο και τον Αύγουστο είχα βιοχημικές κυήσεις. Ναι όπως το βλέπεις στο καπάκι η μια με χοριακη επιβεβαιωμένη η άλλη έμεινε στα τεστ. Και αφού περίμενα να ηρεμήσουμε και να ξεκινήσουμε εξετασεις που μας παρέπεμψε ο γιατρος τσουπ μαθαίνω πρόσφατα πως είμαι εγκυος. Έκανα τεστ πριν την καθυστέρηση γιατί ένιωθα κάτι κ έκανα κ β χοριακη νωρίτερα για τον λόγο που είπε η @P.L.L. για να έχω επιβεβαίωση στα χέρια μου στην περίπτωση που ..... (δεν θέλω να το λέω πια) και πως θα πρέπει να γνωριζεις επειδή έχεις ιστορικό. Συμφωνώ πως καλύτερα θα ήταν να γνωριζεις γιατί μπορεί να χρειάζεσαι ενίσχυση και οπωσδήποτε φυλλικό αν δεν παίρνεις ήδη. Μακάρι να είσαι και όλα να πάνε υπέροχα! 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Beboula25 said:

Καλημέρα.. Να σου πω λιγάκι την ιστορία μου από την μέση όμως. Δεν θέλω μιλάω άλλο για αυτά αλλα θέλω να σε βοηθήσω. Λοιπόν τον Ιούλιο και τον Αύγουστο είχα βιοχημικές κυήσεις. Ναι όπως το βλέπεις στο καπάκι η μια με χοριακη επιβεβαιωμένη η άλλη έμεινε στα τεστ. Και αφού περίμενα να ηρεμήσουμε και να ξεκινήσουμε εξετασεις που μας παρέπεμψε ο γιατρος τσουπ μαθαίνω πρόσφατα πως είμαι εγκυος. Έκανα τεστ πριν την καθυστέρηση γιατί ένιωθα κάτι κ έκανα κ β χοριακη νωρίτερα για τον λόγο που είπε η @P.L.L. για να έχω επιβεβαίωση στα χέρια μου στην περίπτωση που ..... (δεν θέλω να το λέω πια) και πως θα πρέπει να γνωριζεις επειδή έχεις ιστορικό. Συμφωνώ πως καλύτερα θα ήταν να γνωριζεις γιατί μπορεί να χρειάζεσαι ενίσχυση και οπωσδήποτε φυλλικό αν δεν παίρνεις ήδη. Μακάρι να είσαι και όλα να πάνε υπέροχα! 

αχ λέτε ρε κορίτσια να πάω αύριο για χοριακή;;; έχω φιλικό στο σπίτι και ξέρω τις οδηγίες, αν είναι θα πάρω σήμερα... Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο φοβάμαι την θετική χοριακή, τον ενθουσιασμό, την προσμονή και μετά την απογοήτευση... Την προηγούμενη φορά ήμουν τόσο ενθουσιασμένη!!!! Είχα ήδη αναγούλες, ότι είχα δηλαδή και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη.

Αυτή την φορά είμαι συγκρατημένη γιατι δεν έχω κανένα σύμπτωμα πέρα από το πρησμένο στήθος και λίγα πονάκια αραιά και που... Ούτε κούραση νιώθω, ούτε αναγούλες ούτε αυτά τα τσιμπηματάκια κάτω χαμηλά.... Δεν θέλω να χαρώ και να μετά να χάσω όλο αυτό... Μετά θα πρέπει να μπω στη διαδικασία εξετάσεων που φοβάμαι και προτιμώ απλά αγνοώ. Οκ, ξέρω μπορείτε να με κράξετε αλλα είμαι φοβιτσιάρα....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , smaro30 είπε:

αχ λέτε ρε κορίτσια να πάω αύριο για χοριακή;;; έχω φιλικό στο σπίτι και ξέρω τις οδηγίες, αν είναι θα πάρω σήμερα... Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο φοβάμαι την θετική χοριακή, τον ενθουσιασμό, την προσμονή και μετά την απογοήτευση... Την προηγούμενη φορά ήμουν τόσο ενθουσιασμένη!!!! Είχα ήδη αναγούλες, ότι είχα δηλαδή και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη.

Αυτή την φορά είμαι συγκρατημένη γιατι δεν έχω κανένα σύμπτωμα πέρα από το πρησμένο στήθος και λίγα πονάκια αραιά και που... Ούτε κούραση νιώθω, ούτε αναγούλες ούτε αυτά τα τσιμπηματάκια κάτω χαμηλά.... Δεν θέλω να χαρώ και να μετά να χάσω όλο αυτό... Μετά θα πρέπει να μπω στη διαδικασία εξετάσεων που φοβάμαι και προτιμώ απλά αγνοώ. Οκ, ξέρω μπορείτε να με κράξετε αλλα είμαι φοβιτσιάρα....

@smaro30 οπως εισαι εχεις φυγει για χοριακη και θα ειναι και θετικη με τον φοβο δεν βγαινει τιποτα με ακους θαρρος τολμη και γοητεια που λεμε

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , smaro30 είπε:

κορίτσια μου όμορφα καλημέρα σε όλες!!!! Έχω μία εβδομάδα να μπω και έχασα όλα τα νέα σας! Ελπίζω όλες να είστε καλά @Luckystars @rafaelatarzan @palmoira @kiddo83 @loyloy @giotitsa @Smile89 και σε όσες κοπέλες ξεχνάω!!!!

Έλειπα μία εβδομάδα σε επαγγελματικό ταξίδι. Αχ κορίτσια έχω 3 ημέρες καθυστέρηση, πρησμένο στήθος (που πρήστηκε μετά την πρώτη ημέρα καθυστέρησης) και πονάκια περιόδου με λίγο πόνο στην μέση. Θέλω τόσο πολύ να είναι το αναμενόμενο αλλά λόγω υπερατλαντικής πτήσης και ταλαιπωρίας φοβάμαι μην αλλάζει απλά ο κύκλος μου. Βέβαια είναι αρκετά σταθερός ο κύκλος μου αλλά φοβάμαι να κάνω τεστ και λόγω της προηγούμενης βιοχημικής κύησης όπου και το τεστ αλλά και η β χοριακή ήταν θετική αλλά μετά από 4 ημέρες καθυστέρησης αδιαθέτησα. Σκέφτομαι να περιμένω μέχρι την Παρασκευή, να έχω 9 ημέρες καθυστέρησης και μετά να πάω για β χοριακή.... Δεν ξέρω, προσπαθώ να αποβάλλω την σκέψη από το μυαλό μου, αλλά σήκωσα και πολλά βάρη, βαλίτσες, σακίδια 20 κιλών.... Αχ μακάριιιιι πόσο πολύ το θέλω!!!

καλημερα γλυκουκα μ.....αχ τι νεα ειναι αυτα???? συπερ.μακαρι παναγια μ να ναι μπιζελι στο ευχομαι ολοψυχα....δεν πας να κανεις ενα τεστ???? μας εχει φαει η αγωνια τωρα ...φιλακια @smaro30.

πρίν από 17 λεπτά , smaro30 είπε:

Αχ μια μπεμπούλα με τα φιογγάκια της και τα φρουφρού της!!! Υπέροχα νέα, τώρα μπορείς να αρχίσεις να φτιάχνεις δωμάτιο, να αγοράζεις μικροσκοπικά ρουχαλάκια. Τι ωραία διαδικασία! Εύχομαι να έχεις ενα τέλειο υπόλοιπο εγκυμοσύνης!!!

είχα μία βιοχημική την προηγούμενη φορά, δεν μου έχει ξανατύχει και να το έχω καταλάβει. Ενημέρωσα τον γιατρό και μου είπε δεδομένου ότι είχα μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη δεν θεωρεί ότι υπάρχει λόγος να κάνω εξετάσεις. Μου είπε ότι ενδέχεται να είναι τυχαίο γεγονός. Απλά φοβάμαι μην μου ξανατύχει τώρα... Νομίζω ότι θα περιμενω και βλέπουμε. Αλλά ναι θα προσέχω περισσότερο...

@rafaelatarzan τρίδυμά!!! Τώρα το διάβασα, μακάρι να πάνε όλα καλά που είμαι σίγουρη! Βουρ για τον επόμενο μήνα και να έχουμε όλες καλα νέα!

@P.L.L. k @smaro30 λετε να παισουν κ τα 3 τον αλλο μηνα????? δυσκολο μ πε ο ντοκ αλλα τ λεω μην τα βαζεις μαζι μ ειμαι τρελη εγω...θα κανω 3 τ λεω κ μετα θα τρεχουμε κ οι 2 μαζι ...αχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 30 λεπτά , smaro30 είπε:

αχ λέτε ρε κορίτσια να πάω αύριο για χοριακή;;; έχω φιλικό στο σπίτι και ξέρω τις οδηγίες, αν είναι θα πάρω σήμερα... Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο φοβάμαι την θετική χοριακή, τον ενθουσιασμό, την προσμονή και μετά την απογοήτευση... Την προηγούμενη φορά ήμουν τόσο ενθουσιασμένη!!!! Είχα ήδη αναγούλες, ότι είχα δηλαδή και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη.

Αυτή την φορά είμαι συγκρατημένη γιατι δεν έχω κανένα σύμπτωμα πέρα από το πρησμένο στήθος και λίγα πονάκια αραιά και που... Ούτε κούραση νιώθω, ούτε αναγούλες ούτε αυτά τα τσιμπηματάκια κάτω χαμηλά.... Δεν θέλω να χαρώ και να μετά να χάσω όλο αυτό... Μετά θα πρέπει να μπω στη διαδικασία εξετάσεων που φοβάμαι και προτιμώ απλά αγνοώ. Οκ, ξέρω μπορείτε να με κράξετε αλλα είμαι φοβιτσιάρα....

Κάθε εγκυμοσυνη είναι διαφορετική το γνωρίζουμε όλοι αυτό. Στέκομαι στο τελευταίο σου κομμάτι που λες πως προτιμας να το αγνοείς. Δεν έχω το δικαίωμα να σε κράξω ούτε να σου πω τι να κανεις. Πράξε όπως εσυ νομίζεις και νιωθεις καλύτερα,εγω μπορώ μόνο να σου ευχηθώ ότι  καλύτερο 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , smaro30 είπε:

Αχ μια μπεμπούλα με τα φιογγάκια της και τα φρουφρού της!!! Υπέροχα νέα, τώρα μπορείς να αρχίσεις να φτιάχνεις δωμάτιο, να αγοράζεις μικροσκοπικά ρουχαλάκια. Τι ωραία διαδικασία! Εύχομαι να έχεις ενα τέλειο υπόλοιπο εγκυμοσύνης!!!

είχα μία βιοχημική την προηγούμενη φορά, δεν μου έχει ξανατύχει και να το έχω καταλάβει. Ενημέρωσα τον γιατρό και μου είπε δεδομένου ότι είχα μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη δεν θεωρεί ότι υπάρχει λόγος να κάνω εξετάσεις. Μου είπε ότι ενδέχεται να είναι τυχαίο γεγονός. Απλά φοβάμαι μην μου ξανατύχει τώρα... Νομίζω ότι θα περιμενω και βλέπουμε. Αλλά ναι θα προσέχω περισσότερο...

@rafaelatarzan τρίδυμά!!! Τώρα το διάβασα, μακάρι να πάνε όλα καλά που είμαι σίγουρη! Βουρ για τον επόμενο μήνα και να έχουμε όλες καλα νέα!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου. Ναι ναι εχω ξεκινήσει. 

πρίν από 36 λεπτά , smaro30 είπε:

αχ λέτε ρε κορίτσια να πάω αύριο για χοριακή;;; έχω φιλικό στο σπίτι και ξέρω τις οδηγίες, αν είναι θα πάρω σήμερα... Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο φοβάμαι την θετική χοριακή, τον ενθουσιασμό, την προσμονή και μετά την απογοήτευση... Την προηγούμενη φορά ήμουν τόσο ενθουσιασμένη!!!! Είχα ήδη αναγούλες, ότι είχα δηλαδή και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη.

Αυτή την φορά είμαι συγκρατημένη γιατι δεν έχω κανένα σύμπτωμα πέρα από το πρησμένο στήθος και λίγα πονάκια αραιά και που... Ούτε κούραση νιώθω, ούτε αναγούλες ούτε αυτά τα τσιμπηματάκια κάτω χαμηλά.... Δεν θέλω να χαρώ και να μετά να χάσω όλο αυτό... Μετά θα πρέπει να μπω στη διαδικασία εξετάσεων που φοβάμαι και προτιμώ απλά αγνοώ. Οκ, ξέρω μπορείτε να με κράξετε αλλα είμαι φοβιτσιάρα....

Φυλλικο μου ειχε πει να παιρνω και μονο με προσπαθειες οποτε νομιζω πως μονο καλο θα κανεις. Εξαλλου συμπλήρωμα ειναι και οχι φαρμακο. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε κράζει κανένας @smaro30. Εχεις κι ωραίο όνομα! Μην αγχώνεσαι καθολου. Παρτο όσο μπορείς πιο χαλαρά. Εχεις ενα ωραίο παιδάκι (ετσι δεν ειναι;) και πας για το δεύτερο οποτε προκύψει και ειναι για καλο του. Κάνε οταν νιώσεις έτοιμη τεστ για να μας πεις κι εμας αν ειναι θετικό να χαρούμε! Κι αν δεν ειναι θετικό δεν πειράζει. Οταν ειναι το τυχερό του κι ερθει ενα γερό παιδι! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , rafaelatarzan είπε:

καλημερα γλυκουκα μ.....αχ τι νεα ειναι αυτα???? συπερ.μακαρι παναγια μ να ναι μπιζελι στο ευχομαι ολοψυχα....δεν πας να κανεις ενα τεστ???? μας εχει φαει η αγωνια τωρα ...φιλακια @smaro30.

@P.L.L. k @smaro30 λετε να παισουν κ τα 3 τον αλλο μηνα????? δυσκολο μ πε ο ντοκ αλλα τ λεω μην τα βαζεις μαζι μ ειμαι τρελη εγω...θα κανω 3 τ λεω κ μετα θα τρεχουμε κ οι 2 μαζι ...αχαχαχαχ

Κορίτσι μου καλή επιτυχία! Καλοστέριωτα! Ξεκούραση τώρα και τα φάρμακα σου! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 51 λεπτά , smaro30 είπε:

αχ λέτε ρε κορίτσια να πάω αύριο για χοριακή;;; έχω φιλικό στο σπίτι και ξέρω τις οδηγίες, αν είναι θα πάρω σήμερα... Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο φοβάμαι την θετική χοριακή, τον ενθουσιασμό, την προσμονή και μετά την απογοήτευση... Την προηγούμενη φορά ήμουν τόσο ενθουσιασμένη!!!! Είχα ήδη αναγούλες, ότι είχα δηλαδή και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη.

Αυτή την φορά είμαι συγκρατημένη γιατι δεν έχω κανένα σύμπτωμα πέρα από το πρησμένο στήθος και λίγα πονάκια αραιά και που... Ούτε κούραση νιώθω, ούτε αναγούλες ούτε αυτά τα τσιμπηματάκια κάτω χαμηλά.... Δεν θέλω να χαρώ και να μετά να χάσω όλο αυτό... Μετά θα πρέπει να μπω στη διαδικασία εξετάσεων που φοβάμαι και προτιμώ απλά αγνοώ. Οκ, ξέρω μπορείτε να με κράξετε αλλα είμαι φοβιτσιάρα....

Κορίτσι μου πολλές πιθανότητες να είσαι!!είτε το καθυστέρεις είτε όχι η είσαι η δεν είσαι!! Και πιστεύω πως είσαι! Έτσι λέγαμε και στην @Dimitr@17 που δεν το πιστευε και ομως είχαμε δίκιο..περιμένουμε τα ευχάριστα!

Φιλιά σε όλες ειδικά τις εγκυουλες @P.L.L. @palmoira @loyloy @Κελυ 32 Και σε όλες τις άλλες!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , palmoira είπε:

Κορίτσι μου καλή επιτυχία! Καλοστέριωτα! Ξεκούραση τώρα και τα φάρμακα σου! 

@palmoira με το καλο να ερθει η κορακλα σ....κορδελιτσες φουστανακια κοκκαλακια κ ολα ροζ μοβ φουξια ..εντονα χρωματα που ειναι η πηγη της χαρας .να προσεχεις γλυκουλα μ ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια

Τι κανετε ολες;

Πως εισαστε;

Εγω ακομα εχω καφε εκκρισεις βρε κοριτσια και οχι μονο ατο σκουπισμα...παρολο που μου αυξησε και την προγεστερονη.

Δε ξερω περιεργο μου φαινεται αφού  την τεταρτη δεν ειδε κατι στον υπερηχο.

Θα τρελαθω τελειως!

Γιατι να συμβαινει τωρα αυτο


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , fairy-mary είπε:

Γεια σας κοριτσια

Τι κανετε ολες;

Πως εισαστε;

Εγω ακομα εχω καφε εκκρισεις βρε κοριτσια και οχι μονο ατο σκουπισμα...παρολο που μου αυξησε και την προγεστερονη.

Δε ξερω περιεργο μου φαινεται αφού  την τεταρτη δεν ειδε κατι στον υπερηχο.

Θα τρελαθω τελειως!

Γιατι να συμβαινει τωρα αυτο

Έκανες δουλειές? Κουράστηκες? Κάτσε ξάπλα τώρα και πάρε το γιατρό σου.παντβς Όσο δεν εχει ς αίμα κανονικό και πόνους έντονους μην αγχώνεσαι.αλλα ξεκούραση τωρ α.ενταξει?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , fairy-mary είπε:

Γεια σας κοριτσια

Τι κανετε ολες;

Πως εισαστε;

Εγω ακομα εχω καφε εκκρισεις βρε κοριτσια και οχι μονο ατο σκουπισμα...παρολο που μου αυξησε και την προγεστερονη.

Δε ξερω περιεργο μου φαινεται αφού  την τεταρτη δεν ειδε κατι στον υπερηχο.

Θα τρελαθω τελειως!

Γιατι να συμβαινει τωρα αυτο

Συνηθως αυτα ειναι λενε υπολείμματα προηγούμενων περιόδων κ κρατανε καππιους μηνες μεχρι να φυγουν χωρις φυσικα να επηρεαζεται το νινακι ουτε λιγο. Χεχε


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...