Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!!!

Είχα καιρο να γραψω, αλλά έμπαινα και σας διάβαζα! Κάθε φορά προσπαθούσα να γράψω αλλά δεν με βόλευε και πολυ ο όρος οπότε το σταματούσα. Λοιπόν, είδα τα νέα σας και πως γενικά οδεύουμε καλά σαν ομαδουλα! Κάποιες μπήκατε και στο μήνα σας είδα;;;, Άντε άντε, πλησιάζει ο καιρός.

Στα νέα μου τώρα, που είναι πολύ καλά!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!! Βγήκα σήμερα από το νοσοκομείο!!! Έκανα δυο φορές τη μέρα nonstress και έβγαιναν όλα πολύ καλά και χωρίς συσπασεις (λογικό αν αναλογιστείς τα τόσα φάρμακα κλπ). Μου έβαλαν αντιβίωση και μαγνήσιο και όλα ήταν ήρεμα. Οπότε χθες μου είπε αν θέλω να βγω εφόσον με παρακολούθησαν και είδαν ότι όλα πάνε καλά. Και φυσικά πέταξα από την χαρά μου! Τώρα θα ξαναπάω σε δύο εβδομάδες για Doppler εκτός απροόπτου φυσικά που θα είμαι 33η εβδομάδα. Ήταν να μου κάνει υπέρηχο να μετρήσουμε τον τράχηλο αλλά τελικά μου είπε πως δεν νομίζει να έχει αλλάξει κάτι σε μια εβδομάδα εφόσον και εγώ ήμουν μέσα και ξερει ότι δεν έκανα δουλειές κλπ. Σε γενικές γραμμές, και να μην έμπαινα δεν θα γινόταν κάτι, απλα ενίσχυσαν το μαγνήσιο και πήρα αντιβίωση προαιρετικά. Από τη μια αισθανομουν μια ασφάλεια στο νοσοκομείο, από την αλλη, ήταν ως γνωστόν κουραστικό το θέμα με τον όρο. Τα 3 από τα 5 βραδιά κοιμήθηκα πολύ καλά. Ήμασταν μόνοι μας στο δωμάτιο. Τα δύο βράδια έτσι και έτσι. Αλλά δεν πειραζει. Σημασία έχει ότι όλα πήγαν καλά και εύχομαι να μπω στο νοσοκομείο ξανά όταν είναι να γεννήσω μετά από ένα μήνα και βάλε!!! Γενικά το θέμα του ύπνου πήρε κάπως τα πάνω του! Αυτό που γενικά με προβληματιζε ήταν μήπως ο γιατρός συστήσει να μείνω μέσα μέχρι να γεννήσω. Ευτυχώς δεν έγινε κάτι τέτοιο. Ήμουν η πιο μικρή εκεί σε εβδομάδα κύησης (η πιο μικρή κοιλίτσα) και όλοι με έβλεπαν με συμπόνια. Το nonstress έχω να σας πω πως επειδή ήμουν σε μικρή ηλικία κύησης ήταν σχετικά δύσκολο να πιάσουν τους παλμους και πολλές φορές χανόταν το σήμα αν το μωρό κουνιόταν. Αλλά εντάξει έβγαιναν πολύ καλοί και οι παλμοί και οι συσπάσεις και πήγαινα διακοπές κάθε φορά που το έκανα. Αχ κορίτσια μου είμαι σπιτάκι μου και δεν το πιστεύω. Θα μου πεις 5 μέρες έλειπες. Πριν μπω στο νοσοκομείο ήμουν στη μάνα μου για κάνα δυο εβδομαδες. Και σήμερα ήρθαμε σπίτι μου και θα ερθει η πεθερά μου για παρέα 5-6 μέρες. Και έτσι μου έλειψε το σπιτάκι μου!!!

Σας ευχαριστώ που με σκεφτόσασταν.... Θα είμαι πιο ενεργή από εδώ και πέρα όπως πριν!

  • Μου αρέσει 11

Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@V_baby τι ωραία που πήγες σπιτάκι σου!! Καταλαβαίνω από τον τρόπο που γράφεις πόσο άλλαξε η ψυχολογία σου προς το καλύτερο ! Όλα τέλεια μπράβο, έχεις δρόμο ακόμα μπροστά σου!!! Σου είπε για ξαπλα κλπ; με φάρμακα συνεχίζεις?? 

  • Ευχαριστώ 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Just now, _marjio είπε:

@V_baby τι ωραία που πήγες σπιτάκι σου!! Καταλαβαίνω από τον τρόπο που γράφεις πόσο άλλαξε η ψυχολογία σου προς το καλύτερο ! Όλα τέλεια μπράβο, έχεις δρόμο ακόμα μπροστά σου!!! Σου είπε για ξαπλα κλπ; με φάρμακα συνεχίζεις?? 

Ναι ναι... Τα ίδια με πριν... Αλλά εντάξει είμαι πιο αισιόδοξη γιατί πιστεύω πως θα τα καταφέρω ένα μήνα και γιατί όχι και παραπάνω; Βέβαια εγώ μολις μπω 36η γιούρια μετά!!!! Κοίτα, έφτιαξε η ψυχολογία μου, απλά και πάλι με πιάνουν κρίσεις. Απλά είναι πιο αραιές (προς το παρόν) και πιο μικρές. Νομίζω πως το παθαίνω επειδή είμαι τόσο καιρό μέσα εσώκλειστη. Νομίζω ότι τις δημιουργούν η κλεισούρα σε συνδυασμό με το στρες για την πορεία της εγκυμοσύνης. Γιατί ουσιαστικά αυτή είναι και η αίσθηση. Ότι θέλω να παίρνω αέρα και να μην αισθάνομαι "κλεισμένη". Ελπίζω να βελτιώνονται μερα με τη μερα.

  • Μου αρέσει 4

Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, "Gigi" είπε:

@Vila μου εγώ στον δεύτερο είχα ζητήσει rooming in σε δίκλινο αλλά δε τον πήρα ποτέ στο δωματιο  γιατί έκανε ταχυπνοια οπότε μου έχει κατσει βαρύ κ το έχω άχτι! Θα ζητήσω κ τώρα σίγουρα. Γιατί να είναι μοναχουλι του κ αυτό κ εγώ??α πα πα!!! Τώρα μη λέω κ μεγάλα λόγια βέβαια γιατί για καισαρικη έχω ακούσει κ τις 2 εκδοχές είναι η αληθεια.. Κάποιες κοπέλες μου έχουν πει ότι δεν άντεχαν ούτε τον εαυτό τους να περιποιηθουν κ κάποιες ενιωθαν πολύ καλά από την αρχή, οπότε αν τύχει κάτι τέτοιο κ είμαι τόσο χάλια πια θα έχω το μωρό όσο αντέχω κ μετά θα τους το δίνω μέχρι να συνέλθω λίγο.

@Τζινα38, @V_baby πως είστε?? 

Καλά είμαι κορίτσι μου.. εχθές με έβγαλαν και έμεινα Θεσσαλονίκη στην μαμά μου για να πηγαίνω γάλα στο μωρό.. 

Εχθές λοιπόν είχα το πιο σημαντικό ραντεβού της ζωής μου.. είδα την κόρη μου, δεν μπορώ να το περιγράψω έκλαιγα μέχρι το απόγευμα. Αυτό που με ζορισε πιο πολύ είναι ότι δεν μπόρεσα να την πάρω μια αγκαλιά να της δώσω ένα φιλάκι αλλά θα κάνω υπομονή μέχρι να την πάρω σπίτι μου..

Κατά τ αλλά νιώθω σαν αγελάδα που αρμεγω κάθε 3 ώρες χαχαχα.. εσείς κορίτσια όλα καλά; 

  • Μου αρέσει 8

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, V_baby είπε:

Ναι ναι... Τα ίδια με πριν... Αλλά εντάξει είμαι πιο αισιόδοξη γιατί πιστεύω πως θα τα καταφέρω ένα μήνα και γιατί όχι και παραπάνω; Βέβαια εγώ μολις μπω 36η γιούρια μετά!!!! Κοίτα, έφτιαξε η ψυχολογία μου, απλά και πάλι με πιάνουν κρίσεις. Απλά είναι πιο αραιές (προς το παρόν) και πιο μικρές. Νομίζω πως το παθαίνω επειδή είμαι τόσο καιρό μέσα εσώκλειστη. Νομίζω ότι τις δημιουργούν η κλεισούρα σε συνδυασμό με το στρες για την πορεία της εγκυμοσύνης. Γιατί ουσιαστικά αυτή είναι και η αίσθηση. Ότι θέλω να παίρνω αέρα και να μην αισθάνομαι "κλεισμένη". Ελπίζω να βελτιώνονται μερα με τη μερα.

Μπραβο κοριτσι μου!! Οντως μια χαρα φαινεσαι!!! Πολύ ευχαριστο κ οτι βγηκες κ θα νιωσεις ακομα καλυτερα σπιτακι σου!!τελειααα..παμε για 36η πια..:)

Just now, Τζινα38 είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου.. εχθές με έβγαλαν και έμεινα Θεσσαλονίκη στην μαμά μου για να πηγαίνω γάλα στο μωρό.. 

Εχθές λοιπόν είχα το πιο σημαντικό ραντεβού της ζωής μου.. είδα την κόρη μου, δεν μπορώ να το περιγράψω έκλαιγα μέχρι το απόγευμα. Αυτό που με ζορισε πιο πολύ είναι ότι δεν μπόρεσα να την πάρω μια αγκαλιά να της δώσω ένα φιλάκι αλλά θα κάνω υπομονή μέχρι να την πάρω σπίτι μου..

Κατά τ αλλά νιώθω σαν αγελάδα που αρμεγω κάθε 3 ώρες χαχαχα.. εσείς κορίτσια όλα καλά; 

Καλωστην!! Σιγουρα θα ηταν τρομερο οταν ειδες τη ζουζουνιτσα σου!! Σε λιγο καιρο θα δεις που θα ειστε αχωριστες!!Πως ειναι η μπεμπουλα;;;εσυ πως εισαι;;;

  • Μου αρέσει 2

sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 36 λεπτά , V_baby είπε:

Ναι ναι... Τα ίδια με πριν... Αλλά εντάξει είμαι πιο αισιόδοξη γιατί πιστεύω πως θα τα καταφέρω ένα μήνα και γιατί όχι και παραπάνω; Βέβαια εγώ μολις μπω 36η γιούρια μετά!!!! Κοίτα, έφτιαξε η ψυχολογία μου, απλά και πάλι με πιάνουν κρίσεις. Απλά είναι πιο αραιές (προς το παρόν) και πιο μικρές. Νομίζω πως το παθαίνω επειδή είμαι τόσο καιρό μέσα εσώκλειστη. Νομίζω ότι τις δημιουργούν η κλεισούρα σε συνδυασμό με το στρες για την πορεία της εγκυμοσύνης. Γιατί ουσιαστικά αυτή είναι και η αίσθηση. Ότι θέλω να παίρνω αέρα και να μην αισθάνομαι "κλεισμένη". Ελπίζω να βελτιώνονται μερα με τη μερα.

μπράβο κοριτσάρα μου... τα άσχημα ειναι πλέον πίσω... όλα τώρα θα πάνε μια χαρά από δω και μπρος... πάμε παρεούλα να "φάμε" τις βδομάδες μία-μία... αχαχαχαχαχαχαχα

Just now, Τζινα38 είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου.. εχθές με έβγαλαν και έμεινα Θεσσαλονίκη στην μαμά μου για να πηγαίνω γάλα στο μωρό.. 

Εχθές λοιπόν είχα το πιο σημαντικό ραντεβού της ζωής μου.. είδα την κόρη μου, δεν μπορώ να το περιγράψω έκλαιγα μέχρι το απόγευμα. Αυτό που με ζορισε πιο πολύ είναι ότι δεν μπόρεσα να την πάρω μια αγκαλιά να της δώσω ένα φιλάκι αλλά θα κάνω υπομονή μέχρι να την πάρω σπίτι μου..

Κατά τ αλλά νιώθω σαν αγελάδα που αρμεγω κάθε 3 ώρες χαχαχα.. εσείς κορίτσια όλα καλά; 

κοριτσάκι δεν θα καταλάβεις πόσο γρήγορα θα περάσουν οι μέρες... τουλάχιστον έχεις έναν σκοπό κάθε μέρα και δεν περιμένεις άσκοπα... το μωράκι πότε θα σου το δώσουν να το ακουμπήσεις πάνω σου; έχω διαβάσει ότι αυτό τους κάνει πολύ καλό... πόσα γραμμάρια είναι τώρα;;;

  • Μου αρέσει 2

cZfsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emma9 είπε:

Μπραβο κοριτσι μου!! Οντως μια χαρα φαινεσαι!!! Πολύ ευχαριστο κ οτι βγηκες κ θα νιωσεις ακομα καλυτερα σπιτακι σου!!τελειααα..παμε για 36η πια..:)

Καλωστην!! Σιγουρα θα ηταν τρομερο οταν ειδες τη ζουζουνιτσα σου!! Σε λιγο καιρο θα δεις που θα ειστε αχωριστες!!Πως ειναι η μπεμπουλα;;;εσυ πως εισαι;;;

Άσε μην τα συζητάς τρομερό συναίσθημα..Καλά είναι το κοριτσάκι μου. Είναι σταθερή πλέον τρώει 30-35 γραμμάρια γάλα και σήμερα έφαγε και λίγο από μπιμπερο.. τόσες μέρες νόμιζα ότι της έδιναν μπιμπερο αλλά τελικά  είχα καταλάβει λάθος.. εγώ είμαι κάθε μέρα και καλυτερα νιώθω μια πίεση χαμηλά αλλά λογικό είναι γιατί κατεβαίνει η μήτρα στη. Θέση της

Just now, Athinaa είπε:

μπράβο κοριτσάρα μου... τα άσχημα ειναι πλέον πίσω... όλα τώρα θα πάνε μια χαρά από δω και μπρος... πάμε παρεούλα να "φάμε" τις βδομάδες μία-μία... αχαχαχαχαχαχαχα

κοριτσάκι δεν θα καταλάβεις πόσο γρήγορα θα περάσουν οι μέρες... τουλάχιστον έχεις έναν σκοπό κάθε μέρα και δεν περιμένεις άσκοπα... το μωράκι πότε θα σου το δώσουν να το ακουμπήσεις πάνω σου; έχω διαβάσει ότι αυτό τους κάνει πολύ καλό... πόσα γραμμάρια είναι τώρα;;;

Δεν ξέρω δεν μου είπαν αν και δεν νομίζω να γίνει κάτι τέτοιο λόγω κορονοιου γιατί δεν με άφησαν ούτε την πόρτα ούτε την βρύση που έπλυνα τα χέρια μου να ακουμπήσω. Από 2050 τώρα είναι 1930 

  • Μου αρέσει 4

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ @Τζινα38 μου είναι μοναδικές στιγμές αυτές!! Άντε να πάρει το βάρος που πρέπει να πάτε σπίτι σας να βρείτε το ρυθμό σας!! 

Μα είμαστε πίσω ρε γμτ στην Ελλάδα..  σε τόσες χώρες δίνουν τα πρόωρα στους γονείς για επαφή δέρμα με δέρμα και εδώ τίποτα :sad: 

  • Μου αρέσει 3

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Αχ εχουν αρχίσει τα ευχάριστα κι εχω συγκινηθεί βρε κορίτσια μπραβο σας για την δυναμή σας.Είστε φοβερές! 

Θελω να ανακοινώσω κάτι:

Με το ενα και το άλλο, ξεχασα να το κάνω νωρίτερα. Όταν άρχισα τις προσπάθειες για μωράκι, επειδή οι εξετάσεις μου ήταν απογοητευτικές κι ο γιατρός μου χε πει τότε πως λόγω προκλιμακτηριου θα πάρει καιρό κι οτι καλό θα ήταν να αρχίσω να σκέφτομαι την εξωσωματική, είχα πεισμώσει κι είχα αγοράσει κάμποσα τεστ ωορρηξιας+ εγκυμοσυνης σε σετάκια ετσι ώστε να παρακολουθώ στενά τον κύκλο μου. Τελικά το θαυματάκι έγινε και τον επόμενο κιόλας μήνα ήμουν έγκυος με αποτέλεσμα να μου μεινει ένας σωρος απο τεστ που λήγουν το 2021.Δεν θέλω να τα πουλήσω, το θεωρω γρουσουζιά. Θα ήθελα με όλη μου την ψυχή όμως να τα χαρίσω σε κοπέλες που τα χρειάζονται. Εαν έχετε κάποια στο κοντινό σας περιβάλλον που να γνωρίζετε οτι προσπαθεί, στειλτε μου προσωπικό μηνυμα για να συννενοηθούμε. Αν δεν βρεθεί κατι σε αυτή την ομάδα τοτε θα βαλω αγγελία σε αυτο το forum.Μακάρι να πιάσουν τόπο και να φέρουν γούρι και σε άλλες όπως έφεραν σε εμένα!:x

 

  • Μου αρέσει 10

dJaep3.png
Link to comment
Share on other sites

@Ελλάκι τι όμορφη χειρονομία? :-D❤ δεν είναι και οικονομικά αυτά τα τεστ!!! Μπράβο!!! Μακάρι να δωθούν γρήγορα και είναι γουρλιδικα όπως ήταν και σε εσένα!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τζινα38 είπε:

Άσε μην τα συζητάς τρομερό συναίσθημα..Καλά είναι το κοριτσάκι μου. Είναι σταθερή πλέον τρώει 30-35 γραμμάρια γάλα και σήμερα έφαγε και λίγο από μπιμπερο.. τόσες μέρες νόμιζα ότι της έδιναν μπιμπερο αλλά τελικά  είχα καταλάβει λάθος.. εγώ είμαι κάθε μέρα και καλυτερα νιώθω μια πίεση χαμηλά αλλά λογικό είναι γιατί κατεβαίνει η μήτρα στη. Θέση της

Δεν ξέρω δεν μου είπαν αν και δεν νομίζω να γίνει κάτι τέτοιο λόγω κορονοιου γιατί δεν με άφησαν ούτε την πόρτα ούτε την βρύση που έπλυνα τα χέρια μου να ακουμπήσω. Από 2050 τώρα είναι 1930 

@Τζινα38 συγχαρητήρια για το κοριτσάκι σας!!γερό και καλότυχο!!τα καλύτερα έρχονται!υπομονή και όλα θα γινουν να στο φέρουν να μυρίσει την  μανούλα του  !και μόλις πάρει τα πάνω του σίγουρα μόνιμο rooming in να απαιτήσεις!!πολύ χαίρομαι που έγινε η αρχή !!αναμένουμε οι υπόλοιπες!!χαχα!!  :x

Κορίτσια μου να ρωτήσω κάτι ;;;είμαι στην 34η εβδομάδα και ήδη νιώθω ότι δεν μπορώ να χωνέψω και σας λέω αλήθεια δεν τρώω η καψερή!ειδικά μετα το μεσημεριανό,που είναι η μισή ποσότητα απο τα υπόλοιπα μέλη ,  δυσκολεύομαι και αυτό με κάνει να έχω δυσφορία  ..νιωθω σαν καουρα ή και παλινδρόμηση καμια φορά.Αυτό μου συμβαίνει τις τελευταίες 3 με 4 μέρες...Το έχετε κι εσεις αυτό ;;;ή είμαι η μόνη ;;μεχρι να ξαναπάω την άλλη Τεταρτη  στον γιατρό να ρωτήσω θα σκάσω!!!  πείτε μου κι εσεις αν εχετε αναλογη εμπειρία!:roll:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ioannababy είπε:

@Τζινα38 συγχαρητήρια για το κοριτσάκι σας!!γερό και καλότυχο!!τα καλύτερα έρχονται!υπομονή και όλα θα γινουν να στο φέρουν να μυρίσει την  μανούλα του  !και μόλις πάρει τα πάνω του σίγουρα μόνιμο rooming in να απαιτήσεις!!πολύ χαίρομαι που έγινε η αρχή !!αναμένουμε οι υπόλοιπες!!χαχα!!  :x

Κορίτσια μου να ρωτήσω κάτι ;;;είμαι στην 34η εβδομάδα και ήδη νιώθω ότι δεν μπορώ να χωνέψω και σας λέω αλήθεια δεν τρώω η καψερή!ειδικά μετα το μεσημεριανό,που είναι η μισή ποσότητα απο τα υπόλοιπα μέλη ,  δυσκολεύομαι και αυτό με κάνει να έχω δυσφορία  ..νιωθω σαν καουρα ή και παλινδρόμηση καμια φορά.Αυτό μου συμβαίνει τις τελευταίες 3 με 4 μέρες...Το έχετε κι εσεις αυτό ;;;ή είμαι η μόνη ;;μεχρι να ξαναπάω την άλλη Τεταρτη  στον γιατρό να ρωτήσω θα σκάσω!!!  πείτε μου κι εσεις αν εχετε αναλογη εμπειρία!:roll:

Tο έχω κι έγω κοπέλα μου.. αυτή την εβδομαδα ειδικά ταλαιπωριεμαι τα βράδια.. Να καίγομαι απιστευτα.. εχω και ιστορικό παλιδρομησης βέβαια το περίμενα ότι θα συνέβαινε στο τελευταίο τρίμηνο.. Αλλά είναι σύνηθες τώρα σε πολλές εγκυουλες.. Και η φίλη μου, που δεν είχε ιστορικό σαν κι εμένα, υπέφερε τους 2 τελευταίους μήνες πριν γεννήσει... Όταν σε πιάνει συχνά  προσπαθησε να μη τρως πολλά λιπαρά φαγητά, να μην ξαπλώνεις για μια με δύο ώρες αφού φας και να κοιμάσαι με 2 μαξιλαρια.. Μου έχει γίνει τρόπος ζωής όλο αυτό συν κι άλλες οδηγίες πιο εξειδικευμένες λόγω του θέματος μου, που προσπαθώ να τηρώ λόγω του ιστορικού μου.. Αλλά αυτές βοηθούν αρκετές κοπέλες που έχουν θέμα καουρας και παλιδρομησης στην εγκυμοσυνη..εμένα με βοηθάει και η τσίχλα οταν τελειώνω το φαγητό.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!!

Πώς ειστε σημερα? Εγώ δοξαζω τον καιρό για τα ωραία βράδια που μας χαρίζει και κοιμόμαστε σαν πουλάκια (εντάξει ελεφαντάκια χαχαχα) 

Θα κάνω μπάνιο σιγά σιγά να ετοιμαστώ για το μεσημέρι που θα πάμε να δούμε τον ζουμπουρλή μας ❤  Αισθάνομαι τις τελευταίες μέρες ότι έχει κατέβει χαμηλα, για να κάτσω ανοίγω τα πόδια μου όσο μπορώ και πάλι δε βολεύομαι. Εκεί που κάθομαι άνετα για πολύ ώρα είναι στη μπάλα γυμναστικής!! Άντε να δούμε πως θα τον βρει και ο γιατρός!!

Τώρα με πήραν τηλ από το ιατρείο του, προέκυψε τοκετός οπότε πάμε για αύριο ;);)

  • Μου αρέσει 3

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα!! Οντως τι ωραια βραδια ειναι αυτα κ τι κριμα που σε λιγες μερες θα τα χασουμε!!πωπω ναι σε καθε υπερηχο κ γω μετραω τις ωρες..κ οταν κανεις τον υπερηχο περναει τοσο γρηγορα η ωρα..πφφ..αντε αντε να πας να μας πεις τα νέα σου!! Καλως να δεις το ζουζουνακι σου!!:x 


sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Μόλις γύρισα από το γιατρό μετά τη πτώση που είχα χθες κ επειδή με το άγχος μου σήμερα δε τον πολύ ένιωθα αλλά ευτυχώς είναι όλα καλά κινείται μια χαρά καμία ένδειξη έστω για μικρή αποκόλληση τώρα ηρέμησα. Αλλά ξαναγύρισε προς τα πάνω το κεφαλάκι του ο πιτσιρίκος αλλά δε πειράζει αφού είναι όλα καλά δε με νοιάζει θα ξαναγυρίσει που θα πάει.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...