Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 1
      • Δύναμη! 1

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Και εγώ εδώ κορίτσια. Ούτε περίοδο έχω ακόμα, ούτε η εξέτασή μου έχει βγει, να ξέρω τι έφταιξε μπας και προχωρήσω στη ζωή μου. @Chrussa1982 ολα καλά θα πάνε είμαι σίγουρη. Μπαίνεις στον πειρασμό για τεστ νωρίτερα ή θα το αντέξεις μέχρι την Τετάρτη; πως σου βγαίνει;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έγραψα στο καφέ εξωσωματικής 

Θα το γράψω κ εδώ 

Γιατί μάλλον τα κορίτσια της εξωσωματικης δε ξέρουν να μου απαντήσουν 

Όταν έχεις κυστικό ωοθυλάκιο στην μία ωοθήκη από προηγούμενο κύκλο αλλά έχεις ωοθυλάκια στην άλλη ωοθήκη 

Ωορρηξία γίνεται;; 

Υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης;; 

Επίσης έκανα σ αυτό το κύκλο ορμονολογικες και βγήκε η ε2 55 

Πώς γίνεται με κυστικό ωοθυλάκιο να έχω τόσο χαμηλή οιστραδιόλη ;

Πφφφφ 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, TATAKI είπε:

Και εγώ εδώ κορίτσια. Ούτε περίοδο έχω ακόμα, ούτε η εξέτασή μου έχει βγει, να ξέρω τι έφταιξε μπας και προχωρήσω στη ζωή μου. @Chrussa1982 ολα καλά θα πάνε είμαι σίγουρη. Μπαίνεις στον πειρασμό για τεστ νωρίτερα ή θα το αντέξεις μέχρι την Τετάρτη; πως σου βγαίνει;

Άντε κορίτσι μου να μάθεις τι συνέβη για να μπορέσεις να κοιτάξεις μπροστά...μπήκα σήμερα σε πολύ μεγάλο πειρασμό αλλά κρατήθηκα. Σκέφτομαι έντονα όμως να πάω για χοριακη την Δευτέρα που πιστεύω θα δείξει κάτι έστω και χαμηλό αν είναι θετικό.

Από συναισθήματα μια έτσι μια αλλιώς. Τόσες ορμόνες που παίρνω έχω απορυθμιστει εντελώς.

1 hour ago, Ellidr είπε:

Έγραψα στο καφέ εξωσωματικής 

Θα το γράψω κ εδώ 

Γιατί μάλλον τα κορίτσια της εξωσωματικης δε ξέρουν να μου απαντήσουν 

Όταν έχεις κυστικό ωοθυλάκιο στην μία ωοθήκη από προηγούμενο κύκλο αλλά έχεις ωοθυλάκια στην άλλη ωοθήκη 

Ωορρηξία γίνεται;; 

Υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης;; 

Επίσης έκανα σ αυτό το κύκλο ορμονολογικες και βγήκε η ε2 55 

Πώς γίνεται με κυστικό ωοθυλάκιο να έχω τόσο χαμηλή οιστραδιόλη ;

Πφφφφ 

Δεν γνωρίζω την απάντηση κορίτσι μου δυστυχώς. 

Link to comment
Share on other sites

και εγω εδω κοριτσια ! περιμενω πως και πως να παει 2 ιουνιου για τον 1ο υπερηχο... απο συμπτωματα κουραση και πεινα.... αμα παραμεινω σ αυτα θα ειμαι μια χαρα !! καθε απογευμα κοιμαμαι σαν αρκουδα σε χειμερια ναρκη για κανα 2ωρο δεν αντεχω να βγαζω τη μερα ολοκληρη, εχω και το θηριακι των 2,5 ετων που τρεχει ολη μερα... για να δουμε πως θα παει... 


g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, TATAKI είπε:

Και εγώ εδώ κορίτσια. Ούτε περίοδο έχω ακόμα, ούτε η εξέτασή μου έχει βγει, να ξέρω τι έφταιξε μπας και προχωρήσω στη ζωή μου. @Chrussa1982 ολα καλά θα πάνε είμαι σίγουρη. Μπαίνεις στον πειρασμό για τεστ νωρίτερα ή θα το αντέξεις μέχρι την Τετάρτη; πως σου βγαίνει;

Τατακι μου στην προηγούμενη παλινδρόμη μου ήρθε περίοδος μετά από δυόμιση μήνες με χάπια duphaston..το ενδομήτριο έγινε υπςρπλαστικο 15,5 χιλ κ δεν έπεφτε..ίσως κ υπολείμματα να είχα..μου ήρθε ποτάμι αίμα με τα χάπια...αν έχεις πάνω από ενάμιση μήνα να έρθει περίοδος από την αποξεση να πας να σε δει ο γιατρός...ορμονικό κομφουζιο είναι μάλλον..αυτά είναι τα χαζά μετά από τέτοιες επεμβάσεις..η επανεκκίνηση του συστήματος..να πάρει μπρος να ξεκινήσεις προσπάθειες..

11 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Έγραψα στο καφέ εξωσωματικής 

Θα το γράψω κ εδώ 

Γιατί μάλλον τα κορίτσια της εξωσωματικης δε ξέρουν να μου απαντήσουν 

Όταν έχεις κυστικό ωοθυλάκιο στην μία ωοθήκη από προηγούμενο κύκλο αλλά έχεις ωοθυλάκια στην άλλη ωοθήκη 

Ωορρηξία γίνεται;; 

Υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης;; 

Επίσης έκανα σ αυτό το κύκλο ορμονολογικες και βγήκε η ε2 55 

Πώς γίνεται με κυστικό ωοθυλάκιο να έχω τόσο χαμηλή οιστραδιόλη ;

Πφφφφ 

Ομορφιά μου.....σίγουρα τα κορίτσια της εξωσωματικής τα παίζουν στα δάχτυλα αυτά...αλλά τι;;;δεν απαντάνε;;;αμάν ρε παιδί μου...να σου πω.....μην σκας καθόλου....η χαζοκυστη δεν επηρεάζει κάνε την δουλίτσα σου εσύ γιατί με το άγχος θα γίνουν τα αβγά ομελέτα..μην το σκέφτεσαι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

28 minutes ago, Emilly800 said:

Τατακι μου στην προηγούμενη παλινδρόμη μου ήρθε περίοδος μετά από δυόμιση μήνες με χάπια duphaston..το ενδομήτριο έγινε υπςρπλαστικο 15,5 χιλ κ δεν έπεφτε..ίσως κ υπολείμματα να είχα..μου ήρθε ποτάμι αίμα με τα χάπια...αν έχεις πάνω από ενάμιση μήνα να έρθει περίοδος από την αποξεση να πας να σε δει ο γιατρός...ορμονικό κομφουζιο είναι μάλλον..αυτά είναι τα χαζά μετά από τέτοιες επεμβάσεις..η επανεκκίνηση του συστήματος..να πάρει μπρος να ξεκινήσεις προσπάθειες..

Ομορφιά μου.....σίγουρα τα κορίτσια της εξωσωματικής τα παίζουν στα δάχτυλα αυτά...αλλά τι;;;δεν απαντάνε;;;αμάν ρε παιδί μου...να σου πω.....μην σκας καθόλου....η χαζοκυστη δεν επηρεάζει κάνε την δουλίτσα σου εσύ γιατί με το άγχος θα γίνουν τα αβγά ομελέτα..μην το σκέφτεσαι..

Καλημέρα Εμιλίτσα. Μίλησα με την γιατρό και μου είπε αν μέχρι την Τρίτη δεν αδιαθετήσω θα κάνω ορμονικές εξετάσεις και θα μου δώσει χάπια. Με είχε δει στις 15 μερες από την απόξεση και ήταν όλα καλά, αλλά περίοδος πουθενά. 40 μέρες σήμερα... έχω ενοχλήσεις και νιώθω πως θα αδιαθετήσω αλλά δεν έρχεται η άτιμη. Εσύ όλα καλά; πέρασε ο καιρός φιλενάδα και σε λίγο θα το έχεις αγκαλιά το μωράκι σου. Το έχεις συνειδητοποιήσει;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

και τις δυο φορές που είχα ανάλογη εμπειρία αδιαθέτησα, χωρίς χάπια στις 46 και 59 ημέρες αντίστοιχα... και μετά ρολόι, καλύτερα κι από πριν!

θα έλεγα μην ανησυχείς!


LZ71p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , TATAKI είπε:

Καλημέρα Εμιλίτσα. Μίλησα με την γιατρό και μου είπε αν μέχρι την Τρίτη δεν αδιαθετήσω θα κάνω ορμονικές εξετάσεις και θα μου δώσει χάπια. Με είχε δει στις 15 μερες από την απόξεση και ήταν όλα καλά, αλλά περίοδος πουθενά. 40 μέρες σήμερα... έχω ενοχλήσεις και νιώθω πως θα αδιαθετήσω αλλά δεν έρχεται η άτιμη. Εσύ όλα καλά; πέρασε ο καιρός φιλενάδα και σε λίγο θα το έχεις αγκαλιά το μωράκι σου. Το έχεις συνειδητοποιήσει;

Τατακι μου νομίζω θα τα γλιτώσεις τα χάπια..στις άλλες δύο αποξεσεις είχα καθυστέρηση του τύπου 40 μέρες δεν έγινε κ κάτι..στους δυόμισι μήνες πείραζε..όπου να ναι θα καθαρίσεις κ ξεκινάς προσπάθειες..εγώ καλά λέω αγκαζε με άγχος κ ψυχολογικά..δεν ευχαριστήθηκα λεπτό αυτή την εγκυμοσύνη..είναι η προίκα που αφήνουν οι κακες εμπειρίες..περιμένω να έρθει η στιγμή να το γεννήσω.θα ακουστεί ένα *ουφ επιτέλους* ..μετά λίγο το μωράκι ένα μικρό θέμα υδρονεφρωσης στο ένα νεφράκι βρήκαμε..εεε λίγο έλεγχος θα γίνει από τον πρώτο καιρό μπορεί να παίρνει κ αντιβιωση μικρή δόση μέχρι να στρώσει κ έχει ο Θεός....έχω συνηθίσει τόσο πολύ στα δύσκολα που το έχω σιγουρακι πλέον για μένα πως πάντα έστω κ κάτι μικρό θα υπάρχει να μην είναι όλα τέλεια..έτσι κάτι να ασχολούμαι χαχαχαχα..ρε παιδί μου....ήταν το ποσοστό στην β επιπέδου που το βρήκαν 90% να υποχωρήσει ηη να μείνει το ίδιο κ 10%, να χειροτερέψει...εεε μάντεψε τι ποσοστό μου ετυχε...και πάλι αυτά δεν είναι τίποτα..όρεξη να έχει ο άνθρωπος να παλεύει.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Emilly800 είπε:

Τατακι μου στην προηγούμενη παλινδρόμη μου ήρθε περίοδος μετά από δυόμιση μήνες με χάπια duphaston..το ενδομήτριο έγινε υπςρπλαστικο 15,5 χιλ κ δεν έπεφτε..ίσως κ υπολείμματα να είχα..μου ήρθε ποτάμι αίμα με τα χάπια...αν έχεις πάνω από ενάμιση μήνα να έρθει περίοδος από την αποξεση να πας να σε δει ο γιατρός...ορμονικό κομφουζιο είναι μάλλον..αυτά είναι τα χαζά μετά από τέτοιες επεμβάσεις..η επανεκκίνηση του συστήματος..να πάρει μπρος να ξεκινήσεις προσπάθειες..

Ομορφιά μου.....σίγουρα τα κορίτσια της εξωσωματικής τα παίζουν στα δάχτυλα αυτά...αλλά τι;;;δεν απαντάνε;;;αμάν ρε παιδί μου...να σου πω.....μην σκας καθόλου....η χαζοκυστη δεν επηρεάζει κάνε την δουλίτσα σου εσύ γιατί με το άγχος θα γίνουν τα αβγά ομελέτα..μην το σκέφτεσαι..

Καλημέρα κούκλα 

Δε πείραζει 

Εγώ θα κάνω τις προσπάθειες μου κνοτι γίνει.

1 hour ago, TATAKI είπε:

Καλημέρα Εμιλίτσα. Μίλησα με την γιατρό και μου είπε αν μέχρι την Τρίτη δεν αδιαθετήσω θα κάνω ορμονικές εξετάσεις και θα μου δώσει χάπια. Με είχε δει στις 15 μερες από την απόξεση και ήταν όλα καλά, αλλά περίοδος πουθενά. 40 μέρες σήμερα... έχω ενοχλήσεις και νιώθω πως θα αδιαθετήσω αλλά δεν έρχεται η άτιμη. Εσύ όλα καλά; πέρασε ο καιρός φιλενάδα και σε λίγο θα το έχεις αγκαλιά το μωράκι σου. Το έχεις συνειδητοποιήσει;

Χαίρομαι που γύρισες δυναμικά 

Γιατί για σενα είμαι σίγουρη ότι θα έρθει το μωράκι και θα μείνει. πολύ σύντομα 

Σηκώνουμε μανίκια και προχωράμε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ellidr said:

Καλημέρα κούκλα 

Δε πείραζει 

Εγώ θα κάνω τις προσπάθειες μου κνοτι γίνει.

Χαίρομαι που γύρισες δυναμικά 

Γιατί για σενα είμαι σίγουρη ότι θα έρθει το μωράκι και θα μείνει. πολύ σύντομα 

Σηκώνουμε μανίκια και προχωράμε.

Σηκώνουμε μανίκια και προχωράμε, οπως το είπες. Απλά εγώ είμαι στο περίμενε αρκετό καιρό και ψυχολογικά δεν με βοηθάει και πολύ. Είναι ακόμα πίσω το σώμα και το μυαλό δεν μπορεί μόνο του να πάει μπροστά. Θα το παλέψουμε όμως. Εγώ πάλι δεν είμαι καθόλου σίγουρη, το αντίθετο μάλλον. Οι μήνες περνάνε και τα ήδη στενα περιθώρια έχουν εξαφανιστεί νιώθω αλλά όπως ειπε και η γιατρός μου, ελεύθερες επαφές σου ζητάμε, δεν σου ζητάμε και τίποτα κακό. Επομενως οτι γινει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 35 λεπτά , TATAKI είπε:

Σηκώνουμε μανίκια και προχωράμε, οπως το είπες. Απλά εγώ είμαι στο περίμενε αρκετό καιρό και ψυχολογικά δεν με βοηθάει και πολύ. Είναι ακόμα πίσω το σώμα και το μυαλό δεν μπορεί μόνο του να πάει μπροστά. Θα το παλέψουμε όμως. Εγώ πάλι δεν είμαι καθόλου σίγουρη, το αντίθετο μάλλον. Οι μήνες περνάνε και τα ήδη στενα περιθώρια έχουν εξαφανιστεί νιώθω αλλά όπως ειπε και η γιατρός μου, ελεύθερες επαφές σου ζητάμε, δεν σου ζητάμε και τίποτα κακό. Επομενως οτι γινει...

Δικιο έχουν οι γιατροί μας αλλά εμείς έχουμε λίγο εξαντληθεί αλλά θα τη βρούμε τη μαγεία 

Δώσε στο σώμα σου λίγο χρόνο να επανέλθει 

Και μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα θα δεις ότι θα έρθει και θα μείνει. 

Το ξέρεις ότι υπάρχουν πολλές περιπτώσεις σαν την δική σου και μια χαρά παιδάκια κάνανε και σύντομα. Οπότε σηκώνουμε μανίκια , κατεβάζουμε βρ@κια και πάμε 

Χαχαχαχα

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, TATAKI είπε:

Σηκώνουμε μανίκια και προχωράμε, οπως το είπες. Απλά εγώ είμαι στο περίμενε αρκετό καιρό και ψυχολογικά δεν με βοηθάει και πολύ. Είναι ακόμα πίσω το σώμα και το μυαλό δεν μπορεί μόνο του να πάει μπροστά. Θα το παλέψουμε όμως. Εγώ πάλι δεν είμαι καθόλου σίγουρη, το αντίθετο μάλλον. Οι μήνες περνάνε και τα ήδη στενα περιθώρια έχουν εξαφανιστεί νιώθω αλλά όπως ειπε και η γιατρός μου, ελεύθερες επαφές σου ζητάμε, δεν σου ζητάμε και τίποτα κακό. Επομενως οτι γινει...

Η βιολογία λέει ότι μετά τη σεξουαλική επαφή, ένας άνδρας καταθέτει γύρω στα 200 με 300 εκατομμύρια σπέρματα, όλοι ξεκινούν το κολύμπι, μέσα στο μονοπάτι, για να βρουν το αυγό, από όλα τα εκατομμύρια που κατατέθηκαν, στην πραγματικότητα μόνο μεταξύ 300 και 500 φτάνουν στην τοποθεσία (οι άλλοι κουράζονται στην πορεία, γιατί δεν είναι εύκολος αγώνας), και από αυτή την ποσότητα, όσοι καταφέρνουν να φτάσουν στο αυγό, μόνο ένα γονιμοποιεί το αυγό και, σε αυτή την περίπτωση, ο νικητής είσαι εσύ. Το έχετε σκεφτεί; Έτρεξες χωρίς τα μάτια και τα πόδια σου και νίκησες. Έκανες αγώνα χωρίς να είσαι προετοιμασμένος και νίκησες. Έτρεξες χωρίς βοήθεια και νίκησες. Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα χάσεις τώρα; Τώρα που έχεις μάτια και πόδια, τώρα που έχεις σχέδια, οράματα και όνειρα, δεν το έβαλες κάτω την πρώτη μέρα, οπότε δεν μπορείς να παραδοθείς, τώρα είναι προσβολή στον Δημιουργό σου. Ό, τι κι αν περνάς τώρα, αποδέξου αυτό ως πρόκληση και θυμήσου ότι Κέρδισες από τη μήτρα. ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΕΣΑΣ!. Μην τα παρατάτε!!!

Σας σκέφτομαι όλες κορίτσια μου!!

  • Μου αρέσει 7

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Klelia81 είπε:

Η βιολογία λέει ότι μετά τη σεξουαλική επαφή, ένας άνδρας καταθέτει γύρω στα 200 με 300 εκατομμύρια σπέρματα, όλοι ξεκινούν το κολύμπι, μέσα στο μονοπάτι, για να βρουν το αυγό, από όλα τα εκατομμύρια που κατατέθηκαν, στην πραγματικότητα μόνο μεταξύ 300 και 500 φτάνουν στην τοποθεσία (οι άλλοι κουράζονται στην πορεία, γιατί δεν είναι εύκολος αγώνας), και από αυτή την ποσότητα, όσοι καταφέρνουν να φτάσουν στο αυγό, μόνο ένα γονιμοποιεί το αυγό και, σε αυτή την περίπτωση, ο νικητής είσαι εσύ. Το έχετε σκεφτεί; Έτρεξες χωρίς τα μάτια και τα πόδια σου και νίκησες. Έκανες αγώνα χωρίς να είσαι προετοιμασμένος και νίκησες. Έτρεξες χωρίς βοήθεια και νίκησες. Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα χάσεις τώρα; Τώρα που έχεις μάτια και πόδια, τώρα που έχεις σχέδια, οράματα και όνειρα, δεν το έβαλες κάτω την πρώτη μέρα, οπότε δεν μπορείς να παραδοθείς, τώρα είναι προσβολή στον Δημιουργό σου. Ό, τι κι αν περνάς τώρα, αποδέξου αυτό ως πρόκληση και θυμήσου ότι Κέρδισες από τη μήτρα. ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΕΣΑΣ!. Μην τα παρατάτε!!!

Σας σκέφτομαι όλες κορίτσια μου!!

Αχχ τι ώρα βρε Κλέλια...πραγματικα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες. Μετά απο μια ανυπόφορη μέρα εχθές με έναν οξύ περίεργο πόνο που δεν με άφηνε ουτε να αναπνεύσω, το βράδυ κατάφερε το σώμα μου και έκανε την επανεκκίνηση που τόσο πολύ επιθυμούσα. Αδιαθέτησα και ηρέμησα. Εχθες είχα μια χαρά, σήμερα δεν βλέπω και καμια ροη της προκοπής αλλά φτάνει το άγχος πια. Οτι βγει στο κάτω κάτω. @Chrussa1982 τι έκανες κοριτσάρα μου; θα πας Τετάρτη ή νωρίτερα;

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , TATAKI είπε:

Καλησπέρα σε όλες. Μετά απο μια ανυπόφορη μέρα εχθές με έναν οξύ περίεργο πόνο που δεν με άφηνε ουτε να αναπνεύσω, το βράδυ κατάφερε το σώμα μου και έκανε την επανεκκίνηση που τόσο πολύ επιθυμούσα. Αδιαθέτησα και ηρέμησα. Εχθες είχα μια χαρά, σήμερα δεν βλέπω και καμια ροη της προκοπής αλλά φτάνει το άγχος πια. Οτι βγει στο κάτω κάτω. @Chrussa1982 τι έκανες κοριτσάρα μου; θα πας Τετάρτη ή νωρίτερα;

Κορίτσι μου 

Μετά την δική μου αποξεση ναι μεν μου ήρθε κανονικά η περίοδος αλλά η ροή ήταν μικρότερη. Πρώτη φορά χαίρομαι να ακούω ότι ήρθε η περίοδος!!! 

Τα νέα μου ..εδώ και 3 ώρες έχω ροζ αίμα όχι μόνο στο σκούπισμα αλλά κανονική ροή. Πήρα τον γιατρό μου είπε να πάω αύριο για χοριακη και να συνεχίσω τα φάρμακα κανονικά μέχρι το αποτέλεσμα της χοριακης. Χαλαρός ήταν εγώ ωρυομουν από τον πανικό κ αυτός φεεετταααα...ότι έγινε έγινε κορίτσι μου τουλάχιστον ξέρω πως ότι μπορούσα να κανω το έκανα...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...