Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

      • Μου αρέσει 2

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Jennak83 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Εγω σημερα εκλεισα την 30η εβδομαδα! Απο κιλα δεν εχω ιδεα ποσα εχω παρει γιατι δε ξερω με ποσα ξεκινησα, αν κ δεν εχω παρει πολλα το βλεπω! Χθες ειχαμε γιατρο, ο μπεμπης ειναι 1420 γρ. Ειδαμε να ανοιγοκλεινει τα ματακια του κ το στομα του πρωτη φορα κ τρελαθηκαμε! Επισης μου ειπε οτι πρεπει να κανω ντοπλερ μετα την 32η εβδομαδα, ομως ο γιατρος μου λειπει που κανει ντοπλερ (ηταν ο συνεργατης του χθες) και εμεις θα φυγουμε σε 8 μερες, οποτε θελω να τον παρω να δω τι θα κανουμε. Επισης τον ρωτησα για τα μπανια στη θαλασσα...αποφασισα φετος να μην μπω!

Καλημέρα αγάπη αν πρεπει να ξεκινήσεις Ντόπλερ να ξέρεις πρεπει δείχνουν πολλά και πρεπει να γίνονται εγώ θα είμαι πανω χωριό αλλά θα κατέβαινω διότι η παρακολούθηση μου έχει έρθει κάθε δυο εβδομάδες παρακαλώ πολύ τώρα να φανταστεις Εχω υπέρηχο παλι στις 13 Αυγούστου και μετα πάλι φαντάζομαι Αρχές Σεπτεμβρίου ο γιατρός ξέρω ότι θα φύγει τέλος Αυγούστου αλλά κάποιον θα αφήσει για μενα η θα επιστρέψει για μένα και θα ξαναφύγει κάτι τέτοιο ακουσα χθες δεν Εχω ξαναβρεί τέτοιο γιατρό να επιστρέφει μονο και μονο για να δει εμένα δεν ξςρω τι άλλο να πω για αυτον με προσέχει πολύ απο οτι είπε χθες η αιματολογος κορίτσια μου τελικά οι ενέσεις ήτανε σωτήριες για το βάρος του μωρού αφού φαίνεται οτι πάω για μεγάλο μωρο και επειδή δεν θέλουμε να ζοριστω δεν θα με αφήσουν να παει πολύ για να μπορέσω να κάνω φτ και Οχι καισαρική αυτά 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Giotitsa είπε:

Καλημέρα αγάπη αν πρεπει να ξεκινήσεις Ντόπλερ να ξέρεις πρεπει δείχνουν πολλά και πρεπει να γίνονται εγώ θα είμαι πανω χωριό αλλά θα κατέβαινω διότι η παρακολούθηση μου έχει έρθει κάθε δυο εβδομάδες παρακαλώ πολύ τώρα να φανταστεις Εχω υπέρηχο παλι στις 13 Αυγούστου και μετα πάλι φαντάζομαι Αρχές Σεπτεμβρίου ο γιατρός ξέρω ότι θα φύγει τέλος Αυγούστου αλλά κάποιον θα αφήσει για μενα η θα επιστρέψει για μένα και θα ξαναφύγει κάτι τέτοιο ακουσα χθες δεν Εχω ξαναβρεί τέτοιο γιατρό να επιστρέφει μονο και μονο για να δει εμένα δεν ξςρω τι άλλο να πω για αυτον με προσέχει πολύ απο οτι είπε χθες η αιματολογος κορίτσια μου τελικά οι ενέσεις ήτανε σωτήριες για το βάρος του μωρού αφού φαίνεται οτι πάω για μεγάλο μωρο και επειδή δεν θέλουμε να ζοριστω δεν θα με αφήσουν να παει πολύ για να μπορέσω να κάνω φτ και Οχι καισαρική αυτά 

Ναι αγαπη μου το ξερω, θα το κανω φυσικα οπου κ αν ειμαι απλα ιδανικα θα ηθελα να μου το κανει ο γιατρος μου, θα μιλησω κ μαζι του σημερα. Οι ενεσεις σιγουρα βοηθανε που κανουμε, μακαρι να γεννησουμε φυσιολογικα αλλα οτι ειναι πιο ασφαλες κ για το μωρακι αλλα κ για μας!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Ναι αγαπη μου το ξερω, θα το κανω φυσικα οπου κ αν ειμαι απλα ιδανικα θα ηθελα να μου το κανει ο γιατρος μου, θα μιλησω κ μαζι του σημερα. Οι ενεσεις σιγουρα βοηθανε που κανουμε, μακαρι να γεννησουμε φυσιολογικα αλλα οτι ειναι πιο ασφαλες κ για το μωρακι αλλα κ για μας!

Εμενα είναι πολύ υπέρ του φυσιολογικού ο γιατρός αλλά αν δει οτι ζοριζομαι δεν θα το ρισκάρει καθόλου πιστευε με μονο βοηθανε μονο που τις τελευταιες μέρες Εχω μεγάλο πρόβλημα στο να τις βρίσκω είναι σε ελλειψη η inohep


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Πραγματικά πέρασε ο καιρός, με αυτό το 3 μπροστά όλα μοιάζουν τόσο κοντά! Κορίτσια μετά λέτε να μας λείψουν οι κοιλιτσες μας; Για πείτε εσείς που είστε ήδη μανουλες, θα τις ψάχνουμε μετά η θα έχουμε αφοσιωθεί στα θαυματακια μας;

Επίσης από κιλά πως πάτε κορίτσια; Εγώ έβαλα 4, αλλά νομίζω τώρα μπαίνουν γρήγορα γρήγορα! Τα δύο τα έβαλα αυτό το μήνα!! Βέβαια και τώρα που σας γράφω τρώω πακοτινια χαχαχα

Εγγυημένα θα σας λείψουν. Είχα το μωρό στη κούνια και ασυναίσθητα χαιδευα τη κοιλιά μου και όταν το καταλάβαινα με έπιανε νευρικό. Με βλέπει ο συζυξ μου λέει γιατί γελάς μόνη σου; Γιατί λεω κάνω καλό καλό το στομαχακι μου και τα εντερακια μου ενώ η κόρη σου είναι απέναντι μου χαχαχα. Έμεινα τόσο σύντομα έγκυος γιατί μου έλειπε όλο αυτό της εγκυμοσύνης. Η κοιλιτσα, οι κλωτσιές κλπ... Και να που πάλι τελειώνει το ταξίδι.... Και να που πάλι θα βλέπω στρογγυλές κοιλιτσες και θα κοιταω τη δικιά μου άδεια και θα ζηλεύω χαχαχα

7 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Γειά σας κορίτσια κ μωράκια. Έχει υπερβολικη ζέστη κ με πιάνει δυσπνοια γαμωτη. 

@winspert το δοκιμασες το κόλπο με τα μπουκάλια;

Εγω που μπαίνω 31 αύριο, μπαίνω στον 8ο;;

Η αλήθεια είναι ότι η αίσθηση της κίνησης στην κοιλιά μου λείπε μετά τη γέννα της κόρης, αλλά την είχα αγκαλιά κ το ξεχνουσα. Επίσης ήθελα να ξεχάσω τους εμετούς. Αχαχαχχαχα

 

Περιμένω να γεννήσω, ναι περιμένω πως και πως, κ φοβάμαι ότι με την τόση αναμονή θα πιάσω 41 εβδομάδες κ θα λαλησω. Ααχαχαχαχχαχ

Αύριο έχω ενδοκρινολογο να δείξω τις μετρήσεις μου.

Σας έστειλε ο γιατρός σε καρδιολόγο να κάνετε τσεκ απ για τη γέννα; σε οφθαλμίατρο; 

 

Απ' ότι βλέπω δε μπαίνεις 31. Κλείνεις την 31 και μπαίνεις στην 32η διότι ξεκινάς να τη διανύεις... Άρα είσαι ήδη στον 8ο και έκλεισες ήδη τη πρώτη του εβδομάδα την 31η... Ξεκινάς να διανύεις τη δεύτερη του εβδομάδα την 32η...

Δε με έστειλε πουθενά αλλά θα πάω μόνη μου χαχαχα


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Εμενα είναι πολύ υπέρ του φυσιολογικού ο γιατρός αλλά αν δει οτι ζοριζομαι δεν θα το ρισκάρει καθόλου πιστευε με μονο βοηθανε μονο που τις τελευταιες μέρες Εχω μεγάλο πρόβλημα στο να τις βρίσκω είναι σε ελλειψη η inohep

Το ξερω, εδω κ παρααα πολυ καιρο ειναι σε ελλειψη! Εμενα μου ειπαν στο φαρμακειο οτι καταργηθηκαν, εχω βρει ενα αλλο που εχει λιγο στοκ κ πιστευω να τα βρω τα τελευταια 6 κουτια που μου εγραψε! Μου ειχε γραψει κατι αλλες οταν δεν εβρισκα αυτες αλλα με πονεσε πολυ κ δε τις ξανα ακουμπησα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Το ξερω, εδω κ παρααα πολυ καιρο ειναι σε ελλειψη! Εμενα μου ειπαν στο φαρμακειο οτι καταργηθηκαν, εχω βρει ενα αλλο που εχει λιγο στοκ κ πιστευω να τα βρω τα τελευταια 6 κουτια που μου εγραψε! Μου ειχε γραψει κατι αλλες οταν δεν εβρισκα αυτες αλλα με πονεσε πολυ κ δε τις ξανα ακουμπησα!

Ποιες λες της cexlane; δεν έχουν καταργηθεί απλα είναι σε ελλειψη και δυσκολεύονται να τις βρουν αυτό 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ποιες λες της cexlane; δεν έχουν καταργηθεί απλα είναι σε ελλειψη και δυσκολεύονται να τις βρουν αυτό 

Οχι τις ivor λεω, θα μου πεις οι ινοχεπ δε σε πονανε; απλα ηταν τραυματικη η πρωτη εμπειρια κ δε τις ηθελα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Οχι τις ivor λεω, θα μου πεις οι ινοχεπ δε σε πονανε; απλα ηταν τραυματικη η πρωτη εμπειρια κ δε τις ηθελα!

Χχχαχαχχαχαχ πονανε και η inohep εντωμεταξυ δεν ξέρω τα λέμε νόβες μας εχουν χαθεί ολες ρε εσύ μωρε @winspert @Farmakotriftena @Mamacita Alina @marioula1234 @tsilona @katerinaki 86 @minxri εεεεεεεεεεεεεεε χωρια που είστε ρε το έχουμε διαλυσει εδώ μέσα εεεε 

  • Χαχα 4

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Εγγυημένα θα σας λείψουν. Είχα το μωρό στη κούνια και ασυναίσθητα χαιδευα τη κοιλιά μου και όταν το καταλάβαινα με έπιανε νευρικό. Με βλέπει ο συζυξ μου λέει γιατί γελάς μόνη σου; Γιατί λεω κάνω καλό καλό το στομαχακι μου και τα εντερακια μου ενώ η κόρη σου είναι απέναντι μου χαχαχα. Έμεινα τόσο σύντομα έγκυος γιατί μου έλειπε όλο αυτό της εγκυμοσύνης. Η κοιλιτσα, οι κλωτσιές κλπ... Και να που πάλι τελειώνει το ταξίδι.... Και να που πάλι θα βλέπω στρογγυλές κοιλιτσες και θα κοιταω τη δικιά μου άδεια και θα ζηλεύω χαχαχα

Απ' ότι βλέπω δε μπαίνεις 31. Κλείνεις την 31 και μπαίνεις στην 32η διότι ξεκινάς να τη διανύεις... Άρα είσαι ήδη στον 8ο και έκλεισες ήδη τη πρώτη του εβδομάδα την 31η... Ξεκινάς να διανύεις τη δεύτερη του εβδομάδα την 32η...

Δε με έστειλε πουθενά αλλά θα πάω μόνη μου χαχαχα

Κορίτσια ο οφθαλμίατρος για ποιο λόγο εξετάζει; ρωτάω γιατί έχω μυωπία αλλά δε μου είπαν να πάω να με δει! Όσο για τον καρδιολόγο, κι εγώ το σκέφτομαι κορίτσια γιατί έχω ταχυπαλμία! Μονίμως είμαι πάνω από 100, συνήθως 103-105! Βέβαια ο γιατρός μου λέει ότι είναι φυσιολογικό στην εγκυμοσύνη!

@Mamacita Alina ναι ρε κορίτσι, κι εγώ νιώθω περίεργα που θα είναι άδεια, βέβαια θα μου πεις θα έχουμε γεμάτο σπίτι, που δε συγκρίνεται με τίποτα!!! 

Just now, Jennak83 είπε:

Οχι τις ivor λεω, θα μου πεις οι ινοχεπ δε σε πονανε; απλα ηταν τραυματικη η πρωτη εμπειρια κ δε τις ηθελα!

Και σε μας εδώ έχουν έλλειψη, μια φίλη που τις κάνει ζορίζεται πολύ, ευτυχώς βρήκε μέσω της φαρμακαποθηκης της περιοχής. Για πόσο καιρό ακόμα θα κάνετε κορίτσια; Μέχρι το τέλος;

@Giotitsa Καλά Εμείς το τερματησαμε, ήταν που θα κάναμε μικρά μωράκια επειδή είχαμε θέμα και τώρα δε θα μπορούμε να τα βγάλουμε, χαχαχα! Κι εμένα στις μετρήσεις βγαίνει μια βδομάδα μεγαλύτερη η μπέμπα, τώρα σίγουρα είναι 1.5κιλό, πριν δύο βδομάδες ήταν 1350!

@Rafaelatarzan Που είσαι εσύ κορίτσι; Πες μας τα νέα σου, σε τι φάση είσαι;

  • Μου αρέσει 2

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου καλημερα!

Δεν εχω διαβασει τιποτα, θα τα διαβασω σιγα σιγα...ελπιζω να ειστε ολες καλα και τα μωρακια σας κυρίως. Εγω μετα απο εναν μηνα σχεδον διακοπες γυρισα στη βαση μου...εκανα την εξεταση του μηνα η οποια ειχε περασει προ πολλου, σχεδον 10 μερες, αλλα ευτυχως η μπεμπουλα μας ειναι μια χαρα. 8 μερες μικροτερη βγαινει αλλα ο γιατρος ειπε να μην ανησυχουμε γιατι ολα τα αλλα (αμνιακο, πλακουντας, τραχηλος) ειναι οκ...οποτε για πανω απο τις 15 μερες διαφορα αρχιζουμε κι ανησυχουμε....ολα καλα λοιπον. Η μπουμπου ειναι ενα ολόκληρο κιλο κι εγω εχω παρει 6. 

Επισης ξεκινησα μαγνησιο (το max) 2 φορες την ημερα για τις κραμπες που εχω αλλα μου ειπε αν σε μια εβφομαδα μου εχουν σταματησει να το διακόψω για να μην εμποδιζονται οι συσπασεις...που η αληθεια ειναι δεν εχω ιδιαιτερα συχνα. Αντε 1 την ημερα κι αν.

Εχετε κανει τιποτα ετοιμασιες? Ρουχαλακια, καροτσακια, δωματιο....

Κοριτσια κοντευουμεεεεεεεε

  • Μου αρέσει 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Κορίτσια ο οφθαλμίατρος για ποιο λόγο εξετάζει; ρωτάω γιατί έχω μυωπία αλλά δε μου είπαν να πάω να με δει! Όσο για τον καρδιολόγο, κι εγώ το σκέφτομαι κορίτσια γιατί έχω ταχυπαλμία! Μονίμως είμαι πάνω από 100, συνήθως 103-105! Βέβαια ο γιατρός μου λέει ότι είναι φυσιολογικό στην εγκυμοσύνη!

@Mamacita Alina ναι ρε κορίτσι, κι εγώ νιώθω περίεργα που θα είναι άδεια, βέβαια θα μου πεις θα έχουμε γεμάτο σπίτι, που δε συγκρίνεται με τίποτα!!! 

Και σε μας εδώ έχουν έλλειψη, μια φίλη που τις κάνει ζορίζεται πολύ, ευτυχώς βρήκε μέσω της φαρμακαποθηκης της περιοχής. Για πόσο καιρό ακόμα θα κάνετε κορίτσια; Μέχρι το τέλος;

@Giotitsa Καλά Εμείς το τερματησαμε, ήταν που θα κάναμε μικρά μωράκια επειδή είχαμε θέμα και τώρα δε θα μπορούμε να τα βγάλουμε, χαχαχα! Κι εμένα στις μετρήσεις βγαίνει μια βδομάδα μεγαλύτερη η μπέμπα, τώρα σίγουρα είναι 1.5κιλό, πριν δύο βδομάδες ήταν 1350!

@Rafaelatarzan Που είσαι εσύ κορίτσι; Πες μας τα νέα σου, σε τι φάση είσαι;

Χαχχαχαχχαχα δεν σε ξέχασα μην νομίζεις επειδή δεν σε εκανα tag και εγώ Εχω πολλες ταχυκαρδίες αλλά Εχω ρωτήσει είναι φυσιολογικοτατο δόξα τον Θεο αγάπη το βάρος έφτιαξε πολύ 

Just now, Evangeliaa είπε:

Κοριτσια μου καλημερα!

Δεν εχω διαβασει τιποτα, θα τα διαβασω σιγα σιγα...ελπιζω να ειστε ολες καλα και τα μωρακια σας κυρίως. Εγω μετα απο εναν μηνα σχεδον διακοπες γυρισα στη βαση μου...εκανα την εξεταση του μηνα η οποια ειχε περασει προ πολλου, σχεδον 10 μερες, αλλα ευτυχως η μπεμπουλα μας ειναι μια χαρα. 8 μερες μικροτερη βγαινει αλλα ο γιατρος ειπε να μην ανησυχουμε γιατι ολα τα αλλα (αμνιακο, πλακουντας, τραχηλος) ειναι οκ...οποτε για πανω απο τις 15 μερες διαφορα αρχιζουμε κι ανησυχουμε....ολα καλα λοιπον. Η μπουμπου ειναι ενα ολόκληρο κιλο κι εγω εχω παρει 6.

Εχετε κανει τιποτα ετοιμασιες? Ρουχαλακια, καροτσακια, δωματιο....

Κοριτσια κοντευουμεεεεεεεε

Αχ ναι κοντευουμε Η Παναγια η Μεγαλόχαρη να μας ευλογεί μέχρι Φο τέλος εγώ ετοιμάσει Εχω σιδερωσει και Εχω πλύνει ρούχα καρότσια δεν Εχω πάρει διότι η οικονομική δυνατότητα είναι ακόμη λίγο στενή αλλα θα τα καταφερουμε


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Γειά σας κορίτσια κ μωράκια. Έχει υπερβολικη ζέστη κ με πιάνει δυσπνοια γαμωτη. 

@winspert το δοκιμασες το κόλπο με τα μπουκάλια;

Εγω που μπαίνω 31 αύριο, μπαίνω στον 8ο;;

Η αλήθεια είναι ότι η αίσθηση της κίνησης στην κοιλιά μου λείπε μετά τη γέννα της κόρης, αλλά την είχα αγκαλιά κ το ξεχνουσα. Επίσης ήθελα να ξεχάσω τους εμετούς. Αχαχαχχαχα

 

Περιμένω να γεννήσω, ναι περιμένω πως και πως, κ φοβάμαι ότι με την τόση αναμονή θα πιάσω 41 εβδομάδες κ θα λαλησω. Ααχαχαχαχχαχ

Αύριο έχω ενδοκρινολογο να δείξω τις μετρήσεις μου.

Σας έστειλε ο γιατρός σε καρδιολόγο να κάνετε τσεκ απ για τη γέννα; σε οφθαλμίατρο; 

 

Κοριτσακι μου η αληθεια ειναι οτι με τα μπουκάλια δεν το εκανα αλλα εβαλα σε λεκανιτσα πιο δροσερο νερακι κ βοηθησε. Έψαχνα παπουτσια σημερα βολικα αλλα με μια πρωτη βολτα δε βρηκα κατι καλο κ δυστυχως στην πολη μου οι επιλογες ειναι περιορισμενες... Ουτε εμενα με εχει στειλει σε καρδιολογο ή οφθαλμιατρο αλλα εκελεισα μονη μου ραντεβου σε οφθαλμιατρο γιατι καταλαβαίνω διαφορα με τα ματια μου. Επισης βγαζω συνεχεια σπυρακια στη γλωσσα κ διαβαζω πως μπορει να οφειλεται κ στην έλλειψη της Β12 που εχω, οπως κ τα θεματα στα ματια. Υπαρχει κάποια κοπελα που παιρνει Β12 ή γενικα βιταμινες στην εγκυμοσύνη; Ο γυναικολογος ειπε καλύτερα να μην παρω, ο ενδοκρινολόγος ειπε να παρω. Κ εχω αρκετη ελλειψη ρε γαμωτο... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χχχαχαχχαχαχ πονανε και η inohep εντωμεταξυ δεν ξέρω τα λέμε νόβες μας εχουν χαθεί ολες ρε εσύ μωρε @winspert @Farmakotriftena @Mamacita Alina @marioula1234 @tsilona @katerinaki 86 @minxri εεεεεεεεεεεεεεε χωρια που είστε ρε το έχουμε διαλυσει εδώ μέσα εεεε 

Καλό μεσημέρι αγάπη μ εδώ είμαι και γω..!!!

Τρέχω από δω και από κει με τα μικρά εχθές και σήμερα είχα κάτι πονάκια χαμηλά λέτε να είναι συσπάσεις που λένε (η άσχετη)αχαχαχα την Δευτέρα έχω να πάω γιατρό για τις εξετάσεις του μήνα και 22/8 έχω το ντόμπλερ ελπίζω ο 7ος να περάσει πιο γρήγορα από τον 6ο που μου φάνηκε αιώνας....Εσύ κοριτσάκι μ όλα καλά?


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Καλό μεσημέρι αγάπη μ εδώ είμαι και γω..!!!

Τρέχω από δω και από κει με τα μικρά εχθές και σήμερα είχα κάτι πονάκια χαμηλά λέτε να είναι συσπάσεις που λένε (η άσχετη)αχαχαχα την Δευτέρα έχω να πάω γιατρό για τις εξετάσεις του μήνα και 22/8 έχω το ντόμπλερ ελπίζω ο 7ος να περάσει πιο γρήγορα από τον 6ο που μου φάνηκε αιώνας....Εσύ κοριτσάκι μ όλα καλά?

Ρε μην κάνετε τόσο καιρό να γραψετε εγώ μπαινοβγαινω αν δω είστε ολες καλά μια χαρά είμαι αγάπη δόξα τον Θεό και την Παναγια

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...