Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

@Κελυ 32 συγχαρητήρια! Ολα να πάνε τελεια!!!!

Ειπες κοριτσάκι;;;; Έπεσα τοσο εξω στις προβλέψεις μου;;; Αγοράκι δεν σου ειχε πει; Ο γιατρος ειναι ο ίδιος που σου ειπε τις προάλλες οτι κατι έβλεπε και νόμιζε πως ήταν αγοράκι; Εγω αυτο είχα καταλάβει. Κι οτι ήταν και βαρβάτο κιόλας!! Πως κι αποφάσισες οτι θέλεις να μάθεις το φύλο; Ήσουν με τον άντρα σου αυτη τη φορα να υποθέσω. Όπως και να εχει, να ειναι γερό και να το εχεις σε έξι μήνες στην αγκαλιά σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 37 λεπτά , P.L.L. είπε:

@Κελυ 32 συγχαρητήρια! Ολα να πάνε τελεια!!!!

Ειπες κοριτσάκι;;;; Έπεσα τοσο εξω στις προβλέψεις μου;;; Αγοράκι δεν σου ειχε πει; Ο γιατρος ειναι ο ίδιος που σου ειπε τις προάλλες οτι κατι έβλεπε και νόμιζε πως ήταν αγοράκι; Εγω αυτο είχα καταλάβει. Κι οτι ήταν και βαρβάτο κιόλας!! Πως κι αποφάσισες οτι θέλεις να μάθεις το φύλο; Ήσουν με τον άντρα σου αυτη τη φορα να υποθέσω. Όπως και να εχει, να ειναι γερό και να το εχεις σε έξι μήνες στην αγκαλιά σου!

Αχαχαχ! Το ειχε πει λεει για να μας μπερδεψει τις προαλλες! Τωρα ημουν με τον αντρα μου...Το αποφασισα να μαθω γιατι με την εξεταση αιματος που θα κανω θα μαθουμε ουτως η αλλως το φυλο..Οποτε προτιμησα να το μαθω σημερα παρα σε δεκα μερες απο ενα χαρτι! Καλα ενθουσιαστηκα!!!! Οτι και να μ ελεγε το ιδιο θα ενιωθα! 

Just now, Κελυ 32 είπε:

Αχαχαχ! Το ειχε πει λεει για να μας μπερδεψει τις προαλλες! Τωρα ημουν με τον αντρα μου...Το αποφασισα να μαθω γιατι με την εξεταση αιματος που θα κανω θα μαθουμε ουτως η αλλως το φυλο..Οποτε προτιμησα να το μαθω σημερα παρα σε δεκα μερες απο ενα χαρτι! Καλα ενθουσιαστηκα!!!! Οτι και να μ ελεγε το ιδιο θα ενιωθα! 

Παντως ολοι με εχουν για αγορι και δεν το πιστευουν.  Γελαω συνεχεια

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Αχαχαχ! Το ειχε πει λεει για να μας μπερδεψει τις προαλλες! Τωρα ημουν με τον αντρα μου...Το αποφασισα να μαθω γιατι με την εξεταση αιματος που θα κανω θα μαθουμε ουτως η αλλως το φυλο..Οποτε προτιμησα να το μαθω σημερα παρα σε δεκα μερες απο ενα χαρτι! Καλα ενθουσιαστηκα!!!! Οτι και να μ ελεγε το ιδιο θα ενιωθα! 

Παντως ολοι με εχουν για αγορι και δεν το πιστευουν.  Γελαω συνεχεια

μπράβο τέλεια!!!πόσο χαίρομαι όταν ακούω για κορίτσι...χαχαχαχαχαχα..το έχω καημό φαίνεται..εντάξει και στα αγόρια μιας που έχω κ 2 έχω αδυναμία αλλά ελπίζω στο 3ο να έρθει κ το κορίτσι..να δω πως είναι κ το άλλο φυλο...όταν έρθει...φυσικά γερό να είναι...


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

μπράβο τέλεια!!!πόσο χαίρομαι όταν ακούω για κορίτσι...χαχαχαχαχαχα..το έχω καημό φαίνεται..εντάξει και στα αγόρια μιας που έχω κ 2 έχω αδυναμία αλλά ελπίζω στο 3ο να έρθει κ το κορίτσι..να δω πως είναι κ το άλλο φυλο...όταν έρθει...φυσικά γερό να είναι...

Ολα τα παιδακια ειναι καλα!!! Εγω πραγματικα σε καθε υπερηχο ξεχνουσα οτι εχει φυλο το παιδι...Μετα απο δυο παλινδρομες παρακαλαω για ενα γερο παιδι!!!! Να τα χαιρεσαι τα αγορια σου!!!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 27 λεπτά , fairy-mary είπε:

Πώς είστε κορίτσια;;;

Εγώ εδώ περιμένω να αδιαθετησω Τετάρτη-Πέμπτη

..

Να ρωτήσω  έχει καμία σας να μου προτείνει κάποιο Ουρολογο σε Αθήνα-Πειραιά;

 

Γεια σου!λεκκας Αλέξανδρος είναι στην Αθήνα.θεωρειται ένας από τους καλύτερους.τον έχουν επισκεφτεί οι κολλητοί μας κ είναι πολύ ευχαριστημένοι.


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Γεια σου!λεκκας Αλέξανδρος είναι στην Αθήνα.θεωρειται ένας από τους καλύτερους.τον έχουν επισκεφτεί οι κολλητοί μας κ είναι πολύ ευχαριστημένοι.

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου...:* 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραα!Καλη εβδομάδα!!

@Dimitr@17 που είσαι εσυ;; Κάτι θυμαμαι για ταξιδάκι... 

@kido νομίζω λιγότερο από εβδομάδα εμεινε ε;

Οι εγκυουλες μας όλα καλα;; 

@anemoni1989 πως είσαι;

9 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Πώς είστε κορίτσια;;;

Εγώ εδώ περιμένω να αδιαθετησω Τετάρτη-Πέμπτη

..

Να ρωτήσω  έχει καμία σας να μου προτείνει κάποιο Ουρολογο σε Αθήνα-Πειραιά;

 

Καλημέρα! Να μην αδιαθετησεις και να έχεις μπεμπουλινι!!:)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Beboula25 είπε:

Καλημέραα!Καλη εβδομάδα!!

@Dimitr@17 που είσαι εσυ;; Κάτι θυμαμαι για ταξιδάκι... 

@kido νομίζω λιγότερο από εβδομάδα εμεινε ε;

Οι εγκυουλες μας όλα καλα;; 

@anemoni1989 πως είσαι;

Καλημέρα! Να μην αδιαθετησεις και να έχεις μπεμπουλινι!!:)

Μια βδομάδα ακριβώς 10 - 11 περιμένω..αν και δε νομίζω κορίτσια γιατι αν κατάλαβα καλα απο κατι πονάκια που είχα 2 μέρες αφότου ειχαμε επαφές μάλλον έγινε τότε η ωορρηξία και όχι όταν υπολόγιζα! Άρα έξω πέσαμε! Next time με τεστ, τι να κάνουμε!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , kido είπε:

Μια βδομάδα ακριβώς 10 - 11 περιμένω..αν και δε νομίζω κορίτσια γιατι αν κατάλαβα καλα απο κατι πονάκια που είχα 2 μέρες αφότου ειχαμε επαφές μάλλον έγινε τότε η ωορρηξία και όχι όταν υπολόγιζα! Άρα έξω πέσαμε! Next time με τεστ, τι να κάνουμε!

Τα πονακια μπορεί και να ήταν μετά την ωορρηξια! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέραα!Καλη εβδομάδα!!

@Dimitr@17 που είσαι εσυ;; Κάτι θυμαμαι για ταξιδάκι... 

@kido νομίζω λιγότερο από εβδομάδα εμεινε ε;

Οι εγκυουλες μας όλα καλα;; 

@anemoni1989 πως είσαι;

Καλημέρα! Να μην αδιαθετησεις και να έχεις μπεμπουλινι!!:)

Καλημέρα!! 

Μπεμπουλα μου σας διαβαζω, αλλα δεν συμμετεχω και τοσο ενεργα γιατί με εχει παρει και παλι απο κατω.. Εχω κουραστει τοσο απο τους εμετους και που κανεις γύρω μου δεν καταλαβαίνει.. Φοβαμαι πως μπορεί να ακουστω αχαριστη σε κάποια κοπέλα επίσης... Χαίρομαι πάντως να διαβαζω τα ωραία σας νεα!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κι εγω ετσι εχω ακούσει. Οτι μπορει και να προηγηθούν της ωορρηξιας τα πονάκια. 

 

πρίν από 12 λεπτά , Beboula25 είπε:

Τα πονακια μπορεί και να ήταν μετά την ωορρηξια! 

Λέτε? Θα δούμε! Γιατί λίγο με μπέρδεψε αυτός ο μήνας, ενώ τα είχαμε πάει τόσο καλά το τριημερο με επαφές που ήμουν σε γόνιμες, ποναγα μετά την Τέταρτη! Πάντως δεν έχω ούτε υγρα ούτε πόνους έκτοτε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...