Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Έχω τον Θ.Στ...ακη στο Γένεσις στη Θεσσαλονίκη 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️

      Νομίζω δεν γίνεται,γιατί θα περασω επιτροπή και αν έχεις στην κατάψυξη έμβρυα,δεν σου δικαιολογούν τα φάρμακα..Πρέπει να ρωτήσω ξανά 

      Εγώ είχα στην κατάψυξη 2 όταν πέρασα απο την επιτροπή και απλά δεν το δήλωσα κάπου. Το μόνο κακό ειναι ότι δεν θα μπορέσεις να πάρεις πχ κάποιο ιστορικό απο την κλινική που έχεις τα έμβρυα (εφόσων δεν θέλεις να αναφερθούν τα εναπομείναντα)

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , giotitsa είπε:

@palmoiraτον πήρα τηλ και του είπα ότι βρέθηκε επίκτητη θρομβοφιλια και μου είπε όταν μείνω έγκυος να πάω με τις εξετασεις για να κάνουμε θεραπεία κορίτσια μου έχει συστηθεί σε επόμενη εγκυμοσύνη salospir ενέσεις υπαρρινης χαμηλού μοριακού βάρους στενή πρσκολουθηση με υπερήχους και συχνα Doppler τι αλλο έμεινε αασ τίποτα αλλο Χαχαχαχα εμ την καλλιεργεία ήτανε περιττή να την κάνω αλλά την κάνω εγω για να έχω το κεφαλακι μου σίγουρο οποτε μέχρι να κάνω επαφες ευελπιστώ να εχουν βγει τα αποτέλεσματα γιατί θα την κάνω σε δημόσιο νοσοκομείο και κάνουν ένα μήνα να βγουν

Εγω τις εξετασεις τις ειχα παει σε ειδικη αιματολογο γιατι οπως λεει ο γιατρος μου καθενας στο ειδος του. Η αιματολογος μου τα εξηγησε οοολα αναλυτικα, δεν τα θυμαμαι τωρα μην νομιζεις προτεινε τοπως συνεχιζουμε αλλα φυσικα με την συμφωνη γνωμη του γυναικολογου μου. Τελικα εμεινα με το σαλοσπιρ το οποιο παιρνω με το που ειδα θετικο τεστ πριν ακομη κανω τις εξετασεις για θρομβοφιλια. Τις εκανα αφου εμεινα εγκυος δεν προλαβα πριν. Χεχε. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

@palmoira Ναι!!!! Απίστευτο μου φαίνεται!!!!! Χθες ετοίμαζα βαλίτσες και νόμιζα ήταν για να πάω διακοπές!!! Ενιωθα τόσο περίεργα!!!!!!

Η @Dimitr@17 είναι όντως έγκυος????? Τέλειααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!! Καλή και ανέφελη εγκυμοσ΄υνη να έχεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

@palmoira Ναι!!!! Απίστευτο μου φαίνεται!!!!! Χθες ετοίμαζα βαλίτσες και νόμιζα ήταν για να πάω διακοπές!!! Ενιωθα τόσο περίεργα!!!!!!

Η @Dimitr@17 είναι όντως έγκυος????? Τέλειααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!! Καλή και ανέφελη εγκυμοσ΄υνη να έχεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι ομορφα!!!! Τεσσερα μηνακια μου εμειναν που θα πανεεεε


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Αγαπη μου καλή λευτεριά λοιπόν έφτασε ο καιρός, με το καλό να έρθει στον κόσμο η κουκλίτσα! Θα έχετε την μπεμπουλα να σας παίρνει το μυαλό τι ωραία!! 

Ευχαριστω!!!!!! Αντε, σε λίγους μήνες θα σου ευχόμαστε τα ίδια, να το θυμάσαι!!!!! :)

Θέλουμε ν μεινει λίγο ακόμα όμως μεσα!!!! Να περασουν άλλες 2 βδομάδες κ μετα ας σκάσει μύτη όποτε θέλει!!!!!! <3


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Εγω τις εξετασεις τις ειχα παει σε ειδικη αιματολογο γιατι οπως λεει ο γιατρος μου καθενας στο ειδος του. Η αιματολογος μου τα εξηγησε οοολα αναλυτικα, δεν τα θυμαμαι τωρα μην νομιζεις προτεινε τοπως συνεχιζουμε αλλα φυσικα με την συμφωνη γνωμη του γυναικολογου μου. Τελικα εμεινα με το σαλοσπιρ το οποιο παιρνω με το που ειδα θετικο τεστ πριν ακομη κανω τις εξετασεις για θρομβοφιλια. Τις εκανα αφου εμεινα εγκυος δεν προλαβα πριν. Χεχε. 

Ρε παιδια πως κάνατε εξετάσεις θρομβοφιλίας όσο ήσασταν εγκυμονούσες; Εγω ρώτησα τον εμβρυολογο και μου ειπε πως πρέπει να τις κανεις όσο δεν εισαι έγκυος, αλλιώς δεν γίνεται. Γι αυτο και δεν τις εκανα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Εγω τις εξετασεις τις ειχα παει σε ειδικη αιματολογο γιατι οπως λεει ο γιατρος μου καθενας στο ειδος του. Η αιματολογος μου τα εξηγησε οοολα αναλυτικα, δεν τα θυμαμαι τωρα μην νομιζεις προτεινε τοπως συνεχιζουμε αλλα φυσικα με την συμφωνη γνωμη του γυναικολογου μου. Τελικα εμεινα με το σαλοσπιρ το οποιο παιρνω με το που ειδα θετικο τεστ πριν ακομη κανω τις εξετασεις για θρομβοφιλια. Τις εκανα αφου εμεινα εγκυος δεν προλαβα πριν. Χεχε. 

@Smile89 αυτα ειναι με ολα οσα μου εχει πει η αιμτολογος γλυκια μου αλλα δεν μπορω να ερθω σε ελευθερες επαφες οχι απο αυτο αλλα διοτι εχω κανει τριπλο εμβολιο ΜΜR και δεν πρεπει να περασει 3 μηνο


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

@anemoni1989 αντε πλησιασαν οι μερες εγω δεν ευχηθηκα με το καλο να παρεις την μικρη σου αγκαλια κοριτσακι μου οτι καλυτερο ευχομαι απο καρδιας θα κανεις επισκληριδειο ;;; εγω γιατι το φοβαμαι τοσο πολυ ;;;;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ρε παιδια πως κάνατε εξετάσεις θρομβοφιλίας όσο ήσασταν εγκυμονούσες; Εγω ρώτησα τον εμβρυολογο και μου ειπε πως πρέπει να τις κανεις όσο δεν εισαι έγκυος, αλλιώς δεν γίνεται. Γι αυτο και δεν τις εκανα. 

Αν τις κάνεις στην εγκυμοσύνη δεν ειναι αξιοπιστες! Εγω αυτό ξερω και αυτο μ ειπαν και οι 2 γυναικολογοι που ειχα...

πρίν από 1 λεπτό , giotitsa είπε:

@anemoni1989 αντε πλησιασαν οι μερες εγω δεν ευχηθηκα με το καλο να παρεις την μικρη σου αγκαλια κοριτσακι μου οτι καλυτερο ευχομαι απο καρδιας θα κανεις επισκληριδειο ;;; εγω γιατι το φοβαμαι τοσο πολυ ;;;;;

Ευχαριστω πολύ Γιωτα μου!!! Μην αγχωνεσαι, έχετε καιρο να μ ευχηθείτε ακομα!!!! αχαχαχαχχαχαχχα

Λέω να παω χωρίς επισκληρίδιο... Ελπίζω να αντέξω!!!!!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Αν τις κάνεις στην εγκυμοσύνη δεν ειναι αξιοπιστες! Εγω αυτό ξερω και αυτο μ ειπαν και οι 2 γυναικολογοι που ειχα...

Ευχαριστω πολύ Γιωτα μου!!! Μην αγχωνεσαι, έχετε καιρο να μ ευχηθείτε ακομα!!!! αχαχαχαχχαχαχχα

Λέω να παω χωρίς επισκληρίδιο... Ελπίζω να αντέξω!!!!!

@anemoni1989 καλυτερα θα αντεξεις θα σου κανουν ενεση οταν θα εχεις διαστολη δεν θα καταλαβεις ελπιζω αξιζει καθε πονος οταν δεις την μικρη σου


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αν τις κάνεις στην εγκυμοσύνη δεν ειναι αξιοπιστες! Εγω αυτό ξερω και αυτο μ ειπαν και οι 2 γυναικολογοι που ειχα...

Ευχαριστω πολύ Γιωτα μου!!! Μην αγχωνεσαι, έχετε καιρο να μ ευχηθείτε ακομα!!!! αχαχαχαχχαχαχχα

Λέω να παω χωρίς επισκληρίδιο... Ελπίζω να αντέξω!!!!!

Όπως και να γίνει με ή χωρίς επισκληρίδιο σημασία έχει ότι έρχεται η μπεμπουλα!! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , P.L.L. είπε:

Με το καλο @anemoni1989. Ολα να πανε τελεια. Γιατι βρε κορίτσια ειστε κατα της επισκληριδειου; 

Εγώ είμαι υπέρ αλλά είναι καθαρά θέμα προσωπικής επιλογής στον φυσιολογικό τοκετο. Στην καισαρικη είναι μονόδρομος. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , P.L.L. είπε:

Με το καλο @anemoni1989. Ολα να πανε τελεια. Γιατι βρε κορίτσια ειστε κατα της επισκληριδειου; 

Εγώ φοβάμαι ότι δεν νιώθεις τα πόδια σου λένε και θα τρομαξω.αλλα Από ότι φαίνεται θα χω μεγάλο μπέμπη.βασικα ήδη έχουμε κεφάλα μωρέ αρα δεν με βλέπω χωρίς.μια σταλιά άνθρωπος είμαι,  απορώ πως θα τον βγάλω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...