Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , P.L.L. είπε:

Με το καλο @anemoni1989. Ολα να πανε τελεια. Γιατι βρε κορίτσια ειστε κατα της επισκληριδειου; 

@P.L.L.εγω φοβαμαι το σημειο που γινεται δηλαδη η μεση ασε μετα τι σκεφτομαι θα με κοροιδευετε αστο


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Πιστεψτε με είναι το τελευταίο που θα σας απασχολεί εκείνη την ώρα....

Καλά αυτό εννοείται.αλλα τώρα στην αναμονή περνάνε ολ α τα σενάρια από το μυαλο και οι φοβίες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παντως για δωρεάν και από το σπίτι σεμινάρια μπορείτε να γραφτείτε στο site της nutricia και να παρακολουθήσετε τα διαδικτυακά σεμινάρια. Θυμάμαι ότι ήταν αρκετά καλά και χρήσιμα. Και εγώ θα τα παρακολουθήσω ξανά αλλά λίγο αργότερα. Βάζουν συνέχεια και δηλώνεις συμμετοχή 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , giotitsa είπε:

@P.L.L.εγω φοβαμαι το σημειο που γινεται δηλαδη η μεση ασε μετα τι σκεφτομαι θα με κοροιδευετε αστο

Όχι μη μου πεις! Δεν θελω να μου μπαίνουν ιδεες στο μυαλό! Καλυτερα η άγνοια. Χαχαχα

Εγω εχω κανει στη ζωή μου 5 φορές ολική νάρκωση και 1 επισκληρίδειο. Μετα την ολική κρύωνα πολυ περισσοτερο. Νομιζω οτι ειναι και παρενέργεια. Δεν είχα φοβηθεί καθολου που δεν ένιωθα τα πόδια μου με την επισκληρίδειο. Θα φοβόμουν περισσοτερο αν ήξερα τι θα ακολουθούσε μετα απο αυτο το χειρουργείο και ποσά λάθη θα εκανε ο γιατρος χαχαχα, αλλα ευτυχώς δεν ήξερα τιποτα ακομα! Δεν μου άρεσε βέβαια που παρακολουθούσα όλη τη διαδικασία αλλα σε μια γεννα ειναι αλλιώς. Εκει φαντάζομαι θα θελω να τα θυμάμαι ολα! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Όχι μη μου πεις! Δεν θελω να μου μπαίνουν ιδεες στο μυαλό! Καλυτερα η άγνοια. Χαχαχα

Εγω εχω κανει στη ζωή μου 5 φορές ολική νάρκωση και 1 επισκληρίδειο. Μετα την ολική κρύωνα πολυ περισσοτερο. Νομιζω οτι ειναι και παρενέργεια. Δεν είχα φοβηθεί καθολου που δεν ένιωθα τα πόδια μου με την επισκληρίδειο. Θα φοβόμουν περισσοτερο αν ήξερα τι θα ακολουθούσε μετα απο αυτο το χειρουργείο και ποσά λάθη θα εκανε ο γιατρος χαχαχα, αλλα ευτυχώς δεν ήξερα τιποτα ακομα! Δεν μου άρεσε βέβαια που παρακολουθούσα όλη τη διαδικασία αλλα σε μια γεννα ειναι αλλιώς. Εκει φαντάζομαι θα θελω να τα θυμάμαι ολα! 

@P.L.L. ασε μην λες τιποτα κατσε να ερθει η ωρα για μενα και ας μου κανουν οτι θελουν χααχχαχαα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Η Δημητρα είναι έγκυος.μιλανε οι φρεσκοεγκυουλες μας σε άλλο θεμα.τις τσάκωσα.θετικοτατο τεστ!!!!!!!!

Εει κοριτσια..ναι εκανα τοτα τεστ αν κ μεχρι. Να βγει το αποτελεσμα ελςγα δεν θα μαιγτ σημερα στην δουλεια ενιωσα κατι να κατεβαινει πηγα τουαλετα τπτ..παωμετα να παρω τεστ παλι ένιωσα το ίδιο λεω μεσα παει αδιαθετισα τζαμπα η χαρα..γυρναω σπίτι τπτ..κανω το τεστ κ μεσα σε δυο δευτερόλεπτα εδειξε θετικό..το εβαλα κ στο προφιλ μου..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , P.L.L. είπε:

Με το καλο @anemoni1989. Ολα να πανε τελεια. Γιατι βρε κορίτσια ειστε κατα της επισκληριδειου; 

Απλά δεν θέλω να επιβαρύνω το σώμα μου και το μωρό με επιπλέον φάρμακα... Επιπλέον, είμαι και λίγο της άποψης όσο φυσικοτερα, τοσο καλύτερα!!! Τέλος, φοβάμαι μη μου "σταματησει" τον τοκετό και εξαιτίας της πάω σε καισαρική... ειδικά αν συνεβαινε κάτι τέτοιο, δε θα μ το συγχωρούσα ποτέ...

Αλλά όλα είναι θέμα επιλογής και αντοχών! Γενικά ειμαι ανεκτή ως προς τον πόνο και πολύ ψύχτ=ραιμη, δεν πανικοβάλλομαι εύκολα... Οπότε θα τα καταφέρω!!!! Παλιά, άλλωστε, που δεν υπήρχε η επισκληρίδιος πώς γεννούσαν??

Επίσης, είναι πολύ θετικοί ως προς αυτό και η μαία και ο γιατρός μου!!!! Αρα πάμε να συνεργαστούμε με κοινές αποψεις και οι 3, κάτι που ειναι πολύ σημαντικό!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 59 λεπτά , anemoni1989 είπε:

@palmoira Ναι!!!! Απίστευτο μου φαίνεται!!!!! Χθες ετοίμαζα βαλίτσες και νόμιζα ήταν για να πάω διακοπές!!! Ενιωθα τόσο περίεργα!!!!!!

Η @Dimitr@17 είναι όντως έγκυος????? Τέλειααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!! Καλή και ανέφελη εγκυμοσ΄υνη να έχεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ναι ναι ειμαι...κατα το αποτελεσμα του τεστ ετσι φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Α την άτιμη τη @Dimitr@17! Ξέχασε να μας ενημερώσει και είχα ανησυχήσει οτι της ειχαμε δώσει Τζούφιες ελπίδες! Ευτυχώς που ειναι έγκυος λοιπον! Ειναι ακριβώς μαζι με τη @Beboula25

@Κελυ 32 εισαι σίγουρη οτι δεν εχει μαθήματα ανώδυνου και θηλασμού στη Κρήτη; Δε μπορει.. 

@giotitsa ελπιζω σύντομα να εισαι πολυ καλυτερα και να μας αρχίσεις παλι τα δικά σου τα ωραία. Σε καμία εβδομαδα μπαίνεις στις γόνιμες ε;;; Δώσ´ του να καταλάβει!!

Θ το ψαξω..δεν ειμαι σιγουρη...ελπιζω να εχει!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κελυ 32 είπε:

Θ το ψαξω..δεν ειμαι σιγουρη...ελπιζω να εχει!

Σίγουρα θα εχει στο Πανεπιστημιακο του Ηρακλειου και κάνουν και στα ΤΟΜΥ!!!!!

Just now, Dimitr@17 είπε:

Την Πέμπτη λεω..

ΤΈΛΕΙΑ!!!!! αντε θα περιμενουμε με αγωνια το τεραστιο νουμεράκι σου!!!!!

Ολα θα είναι καλά αυτη τη φορά κοριτσάκι μου!!! Θα το δεις!!!! Αλλα να προσεχεις στη δουλειά... Σε φούρνο δουλευεις αν θυμαμαι καλα??? Να προσέχεις τα βάρη!!!

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...