Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 45 λεπτά , P.L.L. είπε:

Δεν θα κάνετε επισκληρίδειο; Εγω σκέφτομαι οτι αφου δεν θα πονάω δε με νοιάζει. Ποσο δύσκολο μπορει να ειναι;;! (Μη μου αλλάξτε την γνώμη σας εκλιπαρώ!)

Βασιλική εμενα η μαία που ειναι μαζι του στις επισκέψεις ειναι πλέον μονο γραμματέας του και δεν παει στις γέννες. Τουλαχιστον ετσι εχω καταλάβει. Θα το διευκρινίσω στην επόμενη επίσκεψη. 

Εννοειται οτι θελω γι'αυτο αλλωστε και δεν ηθελα να παω σε δημοσιο...αλλα χτες μιλουσα με μια φιλη που γεννησε προσφατα και μου ελεγε διαφορα και με φοβησε λιγο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Βασιλική ειναι η μαία του γιατρού σου; Μπορώ να το ζητήσω κι εγω απο τη μαία του δικού μου γιατρού; Την οποια υποθέτω πως θα δω εκείνη την ημέρα γιατι δεν ξερω για την ωρα ποια ειναι  

@loyloy εγω παλι μονο τη γέννα δεν φοβάμαι..! 

Η @Dimitr@17 αργεί πολυ... 

Αχ @palmoira λιώνω με αυτα που λες..! Άντε να περάσει ο καιρός!

Η Δημητρα είναι έγκυος.μιλανε οι φρεσκοεγκυουλες μας σε άλλο θεμα.τις τσάκωσα.θετικοτατο τεστ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

Μη μου βάζεις ιδέες.εδω σκεφτόμουν να συζητήσω με τον άντρα μου σε περίπτωση που μου συμβεί κάτι τι θα γίνει.με το μωρό.αλλα πιστεύω θα με βρίσει.αντε λίγο σου έμεινε.μπαινεις στο μήνα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Για το παιδι δεν εχω αγχος!!! Βασίλισσα θα την έχει!!!! Για το σκυλί του έδωσα ευχη και κατάρα να μην την παραμελήσει!!!! αχαχαχαχχαχχα

Μπήκα σ μήνα μου σήμερα παρακαλώ!!!!! Κλείνω την 35η εβδομάδα και μπαίνω στην 36η!!!! Γιουχουυυυυυυυυυυυυ Πλησιάζει η απελευθέρωσή μου και η άφιξη της μπέμπας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 ώρα πρίν, palmoira είπε:

Εγώ κοριτσια τον τοκετο επειδή τον έχω ξαναπεράσει δεν τον φοβαμαι καθόλου. Ξέρω ακριβώς τι με περιμένει. Καισαρικη θα κάνω ξανά εξάλλου. Άντεξα καισαρικη χωρίς μωρό τώρα δεν με νοιάζει καθόλου! Το μόνο που σκέφτομαι είναι το κρύο της αρκούδας που έχει μέσα στο χειρουργείο!! Περιμένω τη στιγμή που θα είμαι στην ανάνηψη και θα μου φέρουν το μωρό για να θηλάσει!! Αχ αντε να περάσουν οι μήνες!! 

Εχεις απόλυτο δίκιο κορίτσι μου!!!! Σκέψου ότι το κρύο τσιτώνει το δέρμα!!!! Φυσικο μποτοξ!!! αχαχαχχαχαχαχχα Θα περασουν οι μήνες νερακι!!! Στο εγγυωμαι!!!! Και στο λέω εγω που ένιωθα το χρόνο να κυλάει αργά και βασανιστικά!!!!!

@Dimitr@17 τι εγινε??? εκανες τεστακι?


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , giotitsa είπε:

@palmoira εδω ειμαι γλυκιά μου με πήρε ο μεσημεριανος ο ύπνος δεν είχα κοιμηθεί καθόλου καλά χθες το βράδυ είχα εφιαλτες ολη νυχτα

Έπαθα σύνδρομο στέρησης Γιωτιτσας! Ελπίζω να είσαι καλύτερα σήμερα! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , loyloy είπε:

Η Δημητρα είναι έγκυος.μιλανε οι φρεσκοεγκυουλες μας σε άλλο θεμα.τις τσάκωσα.θετικοτατο τεστ!!!!!!!!

Χαχαχα εισαι θεα loyloy! Αντε μας εσκασε τοσες μερες :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Για το παιδι δεν εχω αγχος!!! Βασίλισσα θα την έχει!!!! Για το σκυλί του έδωσα ευχη και κατάρα να μην την παραμελήσει!!!! αχαχαχαχχαχχα

Μπήκα σ μήνα μου σήμερα παρακαλώ!!!!! Κλείνω την 35η εβδομάδα και μπαίνω στην 36η!!!! Γιουχουυυυυυυυυυυυυ Πλησιάζει η απελευθέρωσή μου και η άφιξη της μπέμπας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εχεις απόλυτο δίκιο κορίτσι μου!!!! Σκέψου ότι το κρύο τσιτώνει το δέρμα!!!! Φυσικο μποτοξ!!! αχαχαχχαχαχαχχα Θα περασουν οι μήνες νερακι!!! Στο εγγυωμαι!!!! Και στο λέω εγω που ένιωθα το χρόνο να κυλάει αργά και βασανιστικά!!!!!

@Dimitr@17 τι εγινε??? εκανες τεστακι?

Με το καλοοο!!!. Αντριστροφη μετρηση Λοιπον!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Έπαθα σύνδρομο στέρησης Γιωτιτσας! Ελπίζω να είσαι καλύτερα σήμερα! 

@palmoira είμαι καλά απλα θυμωμένη γιατί δεν φεύγει αυτός ο μήνας εεεεεε αμάν θελω να ερθει ο Οκτώβριος αμάν οχου 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , giotitsa είπε:

@palmoira είμαι καλά απλα θυμωμένη γιατί δεν φεύγει αυτός ο μήνας εεεεεε αμάν θελω να ερθει ο Οκτώβριος αμάν οχου 

Θα φύγει σαν το νεράκι κορίτσι μου! Τι έμεινε? Λιγότερο από το μισό! Στο γιατρό πότε πας με τις εξετάσεις? Έχουν βγει και οι τελευταίες που περίμενες και η καλλιέργεια? 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Α την άτιμη τη @Dimitr@17! Ξέχασε να μας ενημερώσει και είχα ανησυχήσει οτι της ειχαμε δώσει Τζούφιες ελπίδες! Ευτυχώς που ειναι έγκυος λοιπον! Ειναι ακριβώς μαζι με τη @Beboula25

@Κελυ 32 εισαι σίγουρη οτι δεν εχει μαθήματα ανώδυνου και θηλασμού στη Κρήτη; Δε μπορει.. 

@giotitsa ελπιζω σύντομα να εισαι πολυ καλυτερα και να μας αρχίσεις παλι τα δικά σου τα ωραία. Σε καμία εβδομαδα μπαίνεις στις γόνιμες ε;;; Δώσ´ του να καταλάβει!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Για το παιδι δεν εχω αγχος!!! Βασίλισσα θα την έχει!!!! Για το σκυλί του έδωσα ευχη και κατάρα να μην την παραμελήσει!!!! αχαχαχαχχαχχα

Μπήκα σ μήνα μου σήμερα παρακαλώ!!!!! Κλείνω την 35η εβδομάδα και μπαίνω στην 36η!!!! Γιουχουυυυυυυυυυυυυ Πλησιάζει η απελευθέρωσή μου και η άφιξη της μπέμπας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εχεις απόλυτο δίκιο κορίτσι μου!!!! Σκέψου ότι το κρύο τσιτώνει το δέρμα!!!! Φυσικο μποτοξ!!! αχαχαχχαχαχαχχα Θα περασουν οι μήνες νερακι!!! Στο εγγυωμαι!!!! Και στο λέω εγω που ένιωθα το χρόνο να κυλάει αργά και βασανιστικά!!!!!

@Dimitr@17 τι εγινε??? εκανες τεστακι?

Καλε μιλάμε για ψυγείο! Αφού θυμάμαι ότι τουρτούριζα και τους ζήταγα κουβέρτα! Η επισκληριδειος παντως δεν είναι τίποτε κοριτσια! Εγώ μόνο αυτό φοβόμουν αλλά πραγματικά δεν κατάλαβα τίποτε! 

@anemoni1989 είναι υπέροχο που μπήκες στο μήνα σου! Σε λίγες εβδομάδες θα κρατάς αγκαλίτσα το μωράκι σου! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, palmoira είπε:

Θα φύγει σαν το νεράκι κορίτσι μου! Τι έμεινε? Λιγότερο από το μισό! Στο γιατρό πότε πας με τις εξετάσεις? Έχουν βγει και οι τελευταίες που περίμενες και η

@palmoiraτον πήρα τηλ και του είπα ότι βρέθηκε επίκτητη θρομβοφιλια και μου είπε όταν μείνω έγκυος να πάω με τις εξετασεις για να κάνουμε θεραπεία κορίτσια μου έχει συστηθεί σε επόμενη εγκυμοσύνη salospir ενέσεις υπαρρινης χαμηλού μοριακού βάρους στενή πρσκολουθηση με υπερήχους και συχνα Doppler τι αλλο έμεινε αασ τίποτα αλλο Χαχαχαχα εμ την καλλιεργεία ήτανε περιττή να την κάνω αλλά την κάνω εγω για να έχω το κεφαλακι μου σίγουρο οποτε μέχρι να κάνω επαφες ευελπιστώ να εχουν βγει τα αποτέλεσματα γιατί θα την κάνω σε δημόσιο νοσοκομείο και κάνουν ένα μήνα να βγουν

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Α την άτιμη τη @Dimitr@17! Ξέχασε να μας ενημερώσει και είχα ανησυχήσει οτι της ειχαμε δώσει Τζούφιες ελπίδες! Ευτυχώς που ειναι έγκυος λοιπον! Ειναι ακριβώς μαζι με τη @Beboula25

@Κελυ 32 εισαι σίγουρη οτι δεν εχει μαθήματα ανώδυνου και θηλασμού στη Κρήτη; Δε μπορει.. 

@giotitsa ελπιζω σύντομα να εισαι πολυ καλυτερα και να μας αρχίσεις παλι τα δικά σου τα ωραία. Σε καμία εβδομαδα μπαίνεις στις γόνιμες ε;;; Δώσ´ του να καταλάβει!!

@P.L.L. δυστηχως δεν προλαβαινω τις γόνιμες ημερες κοριτσάκι μου πρεπει να αρχίσω ακριβως 6 του μηνος ούτε μέρα λιγοτερη

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Για το παιδι δεν εχω αγχος!!! Βασίλισσα θα την έχει!!!! Για το σκυλί του έδωσα ευχη και κατάρα να μην την παραμελήσει!!!! αχαχαχαχχαχχα

Μπήκα σ μήνα μου σήμερα παρακαλώ!!!!! Κλείνω την 35η εβδομάδα και μπαίνω στην 36η!!!! Γιουχουυυυυυυυυυυυυ Πλησιάζει η απελευθέρωσή μου και η άφιξη της μπέμπας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εχεις απόλυτο δίκιο κορίτσι μου!!!! Σκέψου ότι το κρύο τσιτώνει το δέρμα!!!! Φυσικο μποτοξ!!! αχαχαχχαχαχαχχα Θα περασουν οι μήνες νερακι!!! Στο εγγυωμαι!!!! Και στο λέω εγω που ένιωθα το χρόνο να κυλάει αργά και βασανιστικά!!!!!

@Dimitr@17 τι εγινε??? εκανες τεστακι?

Αγαπη μου καλή λευτεριά λοιπόν έφτασε ο καιρός, με το καλό να έρθει στον κόσμο η κουκλίτσα! Θα έχετε την μπεμπουλα να σας παίρνει το μυαλό τι ωραία!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...