Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, Chrussa1982 said:

@Bellas προεμμηνορροϊκό σύνδρομο???τι είναι αυτό??χαχαχαχα!!!εγώ 2 χρόνια τώρα ελεύθερων επαφών λίγες μέρες πριν την περίοδο είμαι πάντα κατά φαντασίαν έγκυος!!μια το στήθος που πρήζεται μια τα πονάκια χαμηλά παριστάνω την εγκυμονούσα στο μυαλό μου βέβαια είναι όλα αυτά μέχρι που αδιαθετω κ τρώω την φόλα!!!

Και εγώ Πάνω κάτω 2 Χρόνια προσπαθώ, ένα χρόνο πριν το χειρουργείο και ένα χρόνο μετά. 

Όταν δεν είχαμε ελεύθερες επαφές με τον άντρα μου είχα τους κλασικούς πόνους περιόδου 2-3 μέρες πριν την περιοδο με κύκλο 27-28 μέρες 

Απο τότε που ξεκινήσαμε ελεύθερα οι πόνοι στην κοιλια ξεκινάμε μετα την 16 μερα του κυκλου και ο κύκλος μου έγινε 25-26-27 ημερών.

προεμμηνορροϊκό συνδρομο Είναι Όταν πολύ νωρίς ξεκινάμε έντονα συμπτώματα περιοδου.

Εγώ πιστεύω ότι το σπερμα επηρεάζει τον  οργανισμό μιας γυναίκας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε ξέρω τι είναι ειρωνικά το είπα γιατί πάντα μα πάντα έχω στο μυαλό την πιθανότητα εγκυμοσύνης κ ερμηνεύω τα διάφορα πονάκια και νεύρα ως εγκυμοσύνη χαχαχαχα. Τώρα που το λες όμως κ ο δικός μου κύκλος σαν να έχει αλλάξει. Είχα πάντα μα πάντα 29 ημερών κύκλο τώρα τα τελευταία δύο χρόνια είναι 29-32.καταλαβαινεις λοιπόν πόσα τεστ έχω κάνει όταν φτάνει 30η μέρα.ειμαι και ανυπόμονη παναθεμα με.

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Flolipop είπε:

Μου φαίνεται θα πω κι εγώ του γιατρού μου να κάνω μια υστεροσκοπηση να δω τι γίνεται στην μήτρα... πριν από δυο χρονια που έκανα την απόξεση , τις πρώτες μέρες μετά από την επέμβαση και μετά σχεδόν σε κάθε κυκλο λίγο πριν αδιαθετήσω έχω μια ευαισθησία - πόνο μπροστά χαμηλά στην μήτρα που συνεχίζει για όσο είμαι αδιάθετη... ο γιατρός μου λέει δεν είναι τίποτα αλλά εγώ δεν το είχα παλιά αυτό το σύμπτωμα ,., μήπως έχω καμία φλεγμονή σκέφτομαι από μικρόβιο η καμία χρονια εμδομητριτιδα Γι αυτό και αποβάλω ..,

Αν πιω μόνο εγώ γίνεται δουλειά; Γιατί ο άντρας μου δεν πρόκειται να το πάρει με τίποτα..επίσης τι δοσολογία έπαιρνες και κάθε ποτε και για πόσες μέρες ;

Φωτεινή μου κάτι κάνει κ εσύ μόνο να πάρεις γιατί εγώ παράδειγμα πρώτη φορά είδα τέτοια ωραία σύσταση στα κολπικά υγρά στην ωορηξια...ήταν πάρα πολλά άλλα διάφανα κ ελαφρώς χλαπατσενια.βεβσια το ιδανικό θα ήταν να έπαιρνε κ ο άντρας.

Just now, Bellas είπε:

Και εγώ Πάνω κάτω 2 Χρόνια προσπαθώ, ένα χρόνο πριν το χειρουργείο και ένα χρόνο μετά. 

Όταν δεν είχαμε ελεύθερες επαφές με τον άντρα μου είχα τους κλασικούς πόνους περιόδου 2-3 μέρες πριν την περιοδο με κύκλο 27-28 μέρες 

Απο τότε που ξεκινήσαμε ελεύθερα οι πόνοι στην κοιλια ξεκινάμε μετα την 16 μερα του κυκλου και ο κύκλος μου έγινε 25-26-27 ημερών.

προεμμηνορροϊκό συνδρομο Είναι Όταν πολύ νωρίς ξεκινάμε έντονα συμπτώματα περιοδου.

Εγώ πιστεύω ότι το σπερμα επηρεάζει τον  οργανισμό μιας γυναίκας

Καλωσηρθες κ από μένα bella ...λοιπόν αυτό για το προεμηνορυσιακο σύνδρομο με νωρίς συμπτώματα το είχαμε κάνει ολόκληρο θέμα για να βγάλουμε άκρη ότι όταν νιώθουμε πόνους περιόδου κάνα δεκαήμερο πριν την περίοδο ερχετσι πάντα περίοδος...αυτό όμως μάλλον δεν ισχύει γιατί κάλιστα μπορεί να είναι εγκυμοσύνη είχαν βγει τρία κορίτσια τότε που έμειναν έγκυες με πονακια πάνω από δεκαήμερο κ μετά η αρχοντιά μου επίσης έμεινα έγκυος Δεκέμβριο με κανονικούς πόνους περιόδου δύο εβδομάδες πριν την καθυστέρηση...δεν υπάρχει κανόνας όποτε το ευχαριστιόμαστε κ περιμένουμε απλά ένα θετικό τεστ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες! Όπως είπα, τη σπάσαμε την αποχή και αν μη τι άλλο, ευχαριστιομαστε χωρίς να σκεφτόμαστε. Μετά τις γονιμες θα πάμε για σπερμο κι αν βγει καλό θα κάνω κι εγώ την σαλπιγγογραφια. 

@Bellas κι εγώ το πρόσεξα αυτό. Οι ελεύθερες επαφές μου αλλάζουν όλο το σύστημα. Όσο για το Pms, συνήθως υποφέρω από τις γόνιμες ακόμα. Ξεκινάνε πρηξιματα, πονακια, πονοκέφαλοι, τραβηγματακια και τρελά νεύρα. Σαν αλλοπαρμενη είμαι. Ευτυχώς με έχουν πάρει χαμπάρι τα αρσενικά του σπιτιού και δε μου δίνουν σημασία.

@Emilly800 με το σιρόπι κι εγώ είδα διαφορά. Ήταν πιο πηχτα και νερουλιασαν. Στα νιάτα μου ήμουν έτσι. Άρα ίσως βοηθάει ως ένα βαθμό. Με τον σύζυγο δεν ξέρω τι ισχύει, δεν τα βλέπω, χάχαχα.

Κυριακή σήμερα κι αύριο πάλι Δευτέρα, πάλι δουλειά, πάλι τρέξιμο... Μια εκδρομή γ@μωτο...

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Καλημέρα όμορφες! Όπως είπα, τη σπάσαμε την αποχή και αν μη τι άλλο, ευχαριστιομαστε χωρίς να σκεφτόμαστε. Μετά τις γονιμες θα πάμε για σπερμο κι αν βγει καλό θα κάνω κι εγώ την σαλπιγγογραφια. 

@Bellas κι εγώ το πρόσεξα αυτό. Οι ελεύθερες επαφές μου αλλάζουν όλο το σύστημα. Όσο για το Pms, συνήθως υποφέρω από τις γόνιμες ακόμα. Ξεκινάνε πρηξιματα, πονακια, πονοκέφαλοι, τραβηγματακια και τρελά νεύρα. Σαν αλλοπαρμενη είμαι. Ευτυχώς με έχουν πάρει χαμπάρι τα αρσενικά του σπιτιού και δε μου δίνουν σημασία.

@Emilly800 με το σιρόπι κι εγώ είδα διαφορά. Ήταν πιο πηχτα και νερουλιασαν. Στα νιάτα μου ήμουν έτσι. Άρα ίσως βοηθάει ως ένα βαθμό. Με τον σύζυγο δεν ξέρω τι ισχύει, δεν τα βλέπω, χάχαχα.

Κυριακή σήμερα κι αύριο πάλι Δευτέρα, πάλι δουλειά, πάλι τρέξιμο... Μια εκδρομή γ@μωτο...

Τι γινεται με την οωρρηξια σου βρε κοριτσι μπερδευτηκα!! Κάνεις νωρίτερα απ οτι ξεκινάς τα τεστ? Μηπως σε μπερδευουν τα τεστ. Νομιζεις οτι ειναι θετικά ενώ στην ουσια δεν είναι? Καντε τις εξετασεις σας να φυγει και αυτό το κομμάτι και μετά υπερηχογραφικα πηγαινε το. Νομιζω ειναι πιο στοχευμενο.

10 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

@Agatte μπερδεύτηκα κ εγώ με την ωορρηξία σου. Το τεστ δηλαδή παίζει να δείξει λάθος?

Κορίτσια τα φώτα σας...ήρθαμε σε επαφή και αφού κλασικά έκατσα ένα 20 λεπτό όταν σηκώθηκα σκούπισα τα υγρά που εσταξαν και στο χαρτί πάνω είχε μια βλέννα χρώματος ανοικτό καφε ροζ. Συγνώμη για την αηδία στην περιγραφή λέω μήπως έγινε καμία πληγή μετά τη σαλπιγγογραφια.

Μηπως είναι απο τη σαλπιγγογραφία? Μηπως πληγωθηκες κατα τη διείσδιση? Στο λεω γιατι το εχω παθει και εγώ.  Ασε που μπορεί να ειχε μεινει και λιγο απο την περιοδο και με την επαφη να βγηκε. Δεν νομίζω να ειναι ανησυχιτικο.

Κοριτσια χάθηκα λιγο. Έχω τον μικρό αρρωστο. Γυρισε απο το σχολειο προχθες με ζάλη και μπουκωμα. Τώρα μολις εκατσα να πιω ενα καφε με λιγο ηρεμία μιας και ο μικρός κοιμηθηκε. Μιλησα με τη δασκαλα του πως δεν θα παει αυριο σχολειο και μου ειπε πως το περιμενε γιατι λεει αλλα 2 παιδια απο τη ταξη ηταν αρρωστα και πηγαινανε κανονικα. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι τα στελνουν αρρωστα. Για να κολλανε και τα υπολοιαπα παιδια? Ελεος!!! 

Καλή Κυριακή σε ολες και σεξουαλιστειτε όσο μπορειτε!!!:x


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Klelia81 είπε:

Τι γινεται με την οωρρηξια σου βρε κοριτσι μπερδευτηκα!! Κάνεις νωρίτερα απ οτι ξεκινάς τα τεστ? Μηπως σε μπερδευουν τα τεστ. Νομιζεις οτι ειναι θετικά ενώ στην ουσια δεν είναι? Καντε τις εξετασεις σας να φυγει και αυτό το κομμάτι και μετά υπερηχογραφικα πηγαινε το. Νομιζω ειναι πιο στοχευμενο.

Μηπως είναι απο τη σαλπιγγογραφία? Μηπως πληγωθηκες κατα τη διείσδιση? Στο λεω γιατι το εχω παθει και εγώ.  Ασε που μπορεί να ειχε μεινει και λιγο απο την περιοδο και με την επαφη να βγηκε. Δεν νομίζω να ειναι ανησυχιτικο.

Κοριτσια χάθηκα λιγο. Έχω τον μικρό αρρωστο. Γυρισε απο το σχολειο προχθες με ζάλη και μπουκωμα. Τώρα μολις εκατσα να πιω ενα καφε με λιγο ηρεμία μιας και ο μικρός κοιμηθηκε. Μιλησα με τη δασκαλα του πως δεν θα παει αυριο σχολειο και μου ειπε πως το περιμενε γιατι λεει αλλα 2 παιδια απο τη ταξη ηταν αρρωστα και πηγαινανε κανονικα. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι τα στελνουν αρρωστα. Για να κολλανε και τα υπολοιαπα παιδια? Ελεος!!! 

Καλή Κυριακή σε ολες και σεξουαλιστειτε όσο μπορειτε!!!:x

Δεν έχω ιδέα τι γίνεται. Πάντως ο γιατρός είπε κομμένα τα τεστ. Τι να πω... Βάσει συμπτωμάτων πάντως, εγώ τώρα είμαι στις γονιμες. Έχω υγρά, τραβηγματακια χαμηλά και όρεξη να κάνω τη μελισσουλα,χαχ! Βλέποντας και κάνοντας! 

Περαστικά και γρήγορα στον μικρούλη! Άστα... Είναι περιπτωσαρα αυτές που τα στέλνουν άρρωστα. Καμία λογική πουθενά! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Δεν έχω ιδέα τι γίνεται. Πάντως ο γιατρός είπε κομμένα τα τεστ. Τι να πω... Βάσει συμπτωμάτων πάντως, εγώ τώρα είμαι στις γονιμες. Έχω υγρά, τραβηγματακια χαμηλά και όρεξη να κάνω τη μελισσουλα,χαχ! Βλέποντας και κάνοντας! 

Περαστικά και γρήγορα στον μικρούλη! Άστα... Είναι περιπτωσαρα αυτές που τα στέλνουν άρρωστα. Καμία λογική πουθενά! 

Εκμεταλλευσου λοιπον τωρα τις μερες και μακαρι να πιασεις το σπορακι:)


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

@Klelia81 περαστικά στον μικρό σου!!!αφήνω ασχολίαστο το γεγονός ότι στέλνουν τα παιδιά σχολείο άρρωστα γιατί θα νευριάσω και δεν θέλω!!!

Κορίτσια μας έστειλαν από το κέντρο τα αποτελέσματα το σπέρμα είναι φυσιολογικό κατά τα λεγόμενα του εξωσω. Λοιπόν λέει 24.000.000 ανά ml κινητικότητα το 80% το πρώτο μισάωρο και το 52% στην μια ώρα. φυσιολογικές μορφές το 65%.να πάμε να το δει και ουρολόγος λέτε η είναι καλό?

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

@Klelia81 περαστικά στον μικρό σου!!!αφήνω ασχολίαστο το γεγονός ότι στέλνουν τα παιδιά σχολείο άρρωστα γιατί θα νευριάσω και δεν θέλω!!!

Κορίτσια μας έστειλαν από το κέντρο τα αποτελέσματα το σπέρμα είναι φυσιολογικό κατά τα λεγόμενα του εξωσω. Λοιπόν λέει 24.000.000 ανά ml κινητικότητα το 80% το πρώτο μισάωρο και το 52% στην μια ώρα. φυσιολογικές μορφές το 65%.να πάμε να το δει και ουρολόγος λέτε η είναι καλό?

Τα συγχαρητήρια μας στο σύζυγο, είναι ταύρος! 

Εξαιρετικά μου φαίνονται τα αποτελέσματα σας, αρκεί να τα δει ο γιατρός που σας παρακολουθεί. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

@Klelia81 περαστικά στον μικρό σου!!!αφήνω ασχολίαστο το γεγονός ότι στέλνουν τα παιδιά σχολείο άρρωστα γιατί θα νευριάσω και δεν θέλω!!!

Κορίτσια μας έστειλαν από το κέντρο τα αποτελέσματα το σπέρμα είναι φυσιολογικό κατά τα λεγόμενα του εξωσω. Λοιπόν λέει 24.000.000 ανά ml κινητικότητα το 80% το πρώτο μισάωρο και το 52% στην μια ώρα. φυσιολογικές μορφές το 65%.να πάμε να το δει και ουρολόγος λέτε η είναι καλό?

Χωρίς να έχει περασει ο αντρας μου απο αυτη τη διαδικασία μου ακουγονται πολυ καλα τα αποτελεσματα!! Ταυρος που λεει και η @Agatte!! 


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 38 λεπτά , Emilly800 είπε:

Φωτεινή μου κάτι κάνει κ εσύ μόνο να πάρεις γιατί εγώ παράδειγμα πρώτη φορά είδα τέτοια ωραία σύσταση στα κολπικά υγρά στην ωορηξια...ήταν πάρα πολλά άλλα διάφανα κ ελαφρώς χλαπατσενια.βεβσια το ιδανικό θα ήταν να έπαιρνε κ ο άντρας.

Καλωσηρθες κ από μένα bella ...λοιπόν αυτό για το προεμηνορυσιακο σύνδρομο με νωρίς συμπτώματα το είχαμε κάνει ολόκληρο θέμα για να βγάλουμε άκρη ότι όταν νιώθουμε πόνους περιόδου κάνα δεκαήμερο πριν την περίοδο ερχετσι πάντα περίοδος...αυτό όμως μάλλον δεν ισχύει γιατί κάλιστα μπορεί να είναι εγκυμοσύνη είχαν βγει τρία κορίτσια τότε που έμειναν έγκυες με πονακια πάνω από δεκαήμερο κ μετά η αρχοντιά μου επίσης έμεινα έγκυος Δεκέμβριο με κανονικούς πόνους περιόδου δύο εβδομάδες πριν την καθυστέρηση...δεν υπάρχει κανόνας όποτε το ευχαριστιόμαστε κ περιμένουμε απλά ένα θετικό τεστ.

Πες μου Εμιλυ μου και ποσο να παίρνω και κάθε ποτε... πρωί βράδυ μέχρι να γίνει η ωορρηξία ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

@Klelia81 περαστικά στον μικρό σου!!!αφήνω ασχολίαστο το γεγονός ότι στέλνουν τα παιδιά σχολείο άρρωστα γιατί θα νευριάσω και δεν θέλω!!!

Κορίτσια μας έστειλαν από το κέντρο τα αποτελέσματα το σπέρμα είναι φυσιολογικό κατά τα λεγόμενα του εξωσω. Λοιπόν λέει 24.000.000 ανά ml κινητικότητα το 80% το πρώτο μισάωρο και το 52% στην μια ώρα. φυσιολογικές μορφές το 65%.να πάμε να το δει και ουρολόγος λέτε η είναι καλό?

Δεν ξέρω πόσα ml έχετε και πόσες μέρες αποχή αλλά αν κρίνω από τα υπόλοιπα είναι σούπερ!!!! Καλά πόσες πολλες φυσιολογικες μορφές έχετε;!!! Πάρα πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 said:

@Klelia81 περαστικά στον μικρό σου!!!αφήνω ασχολίαστο το γεγονός ότι στέλνουν τα παιδιά σχολείο άρρωστα γιατί θα νευριάσω και δεν θέλω!!!

Κορίτσια μας έστειλαν από το κέντρο τα αποτελέσματα το σπέρμα είναι φυσιολογικό κατά τα λεγόμενα του εξωσω. Λοιπόν λέει 24.000.000 ανά ml κινητικότητα το 80% το πρώτο μισάωρο και το 52% στην μια ώρα. φυσιολογικές μορφές το 65%.να πάμε να το δει και ουρολόγος λέτε η είναι καλό?

65% φυσιολογικες μορφές είναι σοκ. Απιστευτο νούμερο. Μπραβο στον σύζυγο.  Τωρα αν πρέπει να το δει και ουρολόγος δεν ξερω αλλα φαντάζομαι απο το κέντρο θα σας πουνε. 

Just now, TATAKI said:

65% φυσιολογικες μορφές είναι σοκ. Απιστευτο νούμερο. Μπραβο στον σύζυγο.  Τωρα αν πρέπει να το δει και ουρολόγος δεν ξερω αλλα φαντάζομαι απο το κέντρο θα σας πουνε. 

 

Just now, Klelia81 said:

Τι γινεται με την οωρρηξια σου βρε κοριτσι μπερδευτηκα!! Κάνεις νωρίτερα απ οτι ξεκινάς τα τεστ? Μηπως σε μπερδευουν τα τεστ. Νομιζεις οτι ειναι θετικά ενώ στην ουσια δεν είναι? Καντε τις εξετασεις σας να φυγει και αυτό το κομμάτι και μετά υπερηχογραφικα πηγαινε το. Νομιζω ειναι πιο στοχευμενο.

Μηπως είναι απο τη σαλπιγγογραφία? Μηπως πληγωθηκες κατα τη διείσδιση? Στο λεω γιατι το εχω παθει και εγώ.  Ασε που μπορεί να ειχε μεινει και λιγο απο την περιοδο και με την επαφη να βγηκε. Δεν νομίζω να ειναι ανησυχιτικο.

Κοριτσια χάθηκα λιγο. Έχω τον μικρό αρρωστο. Γυρισε απο το σχολειο προχθες με ζάλη και μπουκωμα. Τώρα μολις εκατσα να πιω ενα καφε με λιγο ηρεμία μιας και ο μικρός κοιμηθηκε. Μιλησα με τη δασκαλα του πως δεν θα παει αυριο σχολειο και μου ειπε πως το περιμενε γιατι λεει αλλα 2 παιδια απο τη ταξη ηταν αρρωστα και πηγαινανε κανονικα. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι τα στελνουν αρρωστα. Για να κολλανε και τα υπολοιαπα παιδια? Ελεος!!! 

Καλή Κυριακή σε ολες και σεξουαλιστειτε όσο μπορειτε!!!:x

Περαστικά στον μικρούλι. Ειναι μερικοι γονείς απαράδεκτοι γιατι οχι μονο δεν νοιαζονται για τα παιδιά των άλλων αλλα και ουτε για τα δικά τους που τα στέλνουν αρρωστα με τον κίνδυνο να χειροτερέψουν. Τα παρκάρουν στο σχολείο χωρις να τους νοιαζει τιποτα. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Bellas είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Σήμερα πάντα στην ώρα της ήρθε η ακατανομαστη!

Ξεκινάω αυτό μήνα καινούργιες προσπάθειες πιο δυναμικά λέω να δοκιμάσω και εγώ το κάθε μέρα :-Dθα πάρω και muscosolvan!

Μακάρι να είναι ο τυχερός μήνας!

Εύχομαι για όλες μας να είναι ο τυχερός μήνας! 

@Chrussa1982 δεν ξέρω αν σου έχει ξανά τύχει πάντως εμένα στις γονιμες συχνά πυκνά μετα απο επαφη σκουπιζομαι και βγάζω λίγο ροζ ο γιατρός μου είπε δεν είναι κάτι ανησυχητικό

Καλημερα κοριτσι ο επόμενος μήνας για εσένα να είναι ο τυχερός σου

1 ώρα πρίν, Chrussa1982 είπε:

@Bellas προεμμηνορροϊκό σύνδρομο???τι είναι αυτό??χαχαχαχα!!!εγώ 2 χρόνια τώρα ελεύθερων επαφών λίγες μέρες πριν την περίοδο είμαι πάντα κατά φαντασίαν έγκυος!!μια το στήθος που πρήζεται μια τα πονάκια χαμηλά παριστάνω την εγκυμονούσα στο μυαλό μου βέβαια είναι όλα αυτά μέχρι που αδιαθετω κ τρώω την φόλα!!!

Χαχαχα δεν εισαι η μόνη και εγω καθε μηνα αισθάνομαι εγκυος και εχω εικονικά συμπτωματα τι τραβαμε ρε κοριτσια

@Emilly800 καλημερα κοριτσακι γλυκό δεν μου λες αυτό το σιρόπι που λες πρέπει να το πίνει κ ο σύζυγος η μονο εγω;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Να χουμε μια όμορφη Κυριακή!
Για βοηθήστε με κι εμενα την καινούρια που δεν καταλαβα...Πότε παίρνετε αυτο το σιρόπι και ποσες κουταλιές την ημερα?Μονο στις γόνιμες?
Κι επίσης γιατί ειναι καλό που κάνει πιο νερουλό το σπέρμα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...